Konečný: Další návrat do ringu za pět milionů. Jak viděl Marpa s Rytmusem? | iSport.cz
5. ledna 2019 • 18:00

Konečný: Další návrat do ringu za pět milionů. Jak viděl Marpa s Rytmusem?

TOP VIDEA
Bizarní posily Plzně: Troublemaker Kace, ale i Poznar nebo Ivanschitz
TOP 5 sportovních filmů: legendy tenisu i příběh kontroverzní krasobruslařky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Povedený návrat. Lukáš Konečný se na galavečeru Marpo vs. Rytmus po čtyřech letech vrátil jako boxer mezi šestnáct provazů. Svou úctyhodnou bilanci obohatil o jednapadesáté vítězství. Má přitom jen pět proher. Ač jej souboj bavil, další nepředpokládá. „Pocitově to mám tak, že bych si zápas ještě byl ochoten dát. Ochotná ale opravdu není má rodina,“ přiznává nejúspěšnější český ringový profesionál. Jak viděl zápas Marpo vs. Rytmus, který následoval hned po jeho boji?Comeback ve velikém stylu. Vítězství Lukáše Konečného, který po čtyřleté pauze nastoupil jako boxer v duelu se Slovákem Matúšem Babiakem, tleskalo přes sedmnáct tisíc diváků v O2 areně. Na akci XFN 15 patřil právě návrat Konečného mezi vrcholy večera.

Teď s odstupem času, jak hodnotíte svůj návrat mezi šestnáct provazů?
„Jsem relativně spokojený. Atmosféra v hale byla výborná. Co mám zpětné vazby od známých, všichni brali můj zápas pozitivně. Samozřejmě kromě rodiny, která u toho trpěla. A jsem rád, že jsem to absolvoval.“

Rodina u toho trpěla?
„Přesně tak. Obě babičky a maminka to opravdu nevnímaly moc pozitivně. Stejně tak děcka.“

Jste spokojený s tím, jak se vám povedlo se vrátit do role sportovce? S ohledem na kondici a výkon?
„Jo, jsem spokojený. O to víc, když si uvědomím, že příprava nebyla v žádném případě stoprocentní. Byla dobrá, ale třeba jsem skoro úplně vynechal těžké sparingy a podobně. Byl jsem tak někde na pětasedmdesáti procentech. Zároveň vím, že ve mně zůstaly nějaké zkušenosti, což mi dalo v zápase asi největší výhodu a nadhled. Kdybych se připravil stoprocentně, byl by výkon o to lepší. Ale z časových, pracovních i rodinných důvodů to je už hrozně obtížné.“

Hned po zápase jste říkal, že byste do dalšího duelu šel leda v případě, kdybyste za něj dostal pět milionů. To stále platí? Nebo zápas vůbec nemáte v úmyslu?
„Pocitově to mám tak, že bych si zápas ještě byl ochoten dát.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud