VIDEO: Jak se staví kolo. Montáž v dílně šroubek po šroubku | iSport.cz
18. dubna 2012 • 19:45

VIDEO: Jak se staví kolo. Montáž v dílně šroubek po šroubku

Autor:
360p240p
Podívejte se, jak se staví kolo šroubek po šroubku v dílně 4EVER
TOP VIDEA
Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole! Slováci otevřeli národní stadion. Nahlédněte do útrob Tehelného pole!
Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers Sporťákovo KO: nejlepší Čechova fotka a Pardubice Jail Blazers
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍLOHOA CYKLOTRENDY | Snem většiny cyklistů je mít kolo na míru. Jenže sestavit vlastní stroj součástku po součástce je v záplavě komponentů úkol pro odborníky. Podívejte se, jak to dělají vedoucí technici Dan Velička a Jindřich Selcer z moravské dílny 4EVER. Více o tom, jak vytvořit kvalitní kolo, pak čtete v deníku Sport ve čtvrteční příloze Cyklotrendy.Pokud chcete kolo podle vlastních představ, máte jen dvě možnosti. Buď si nechat udělat model na zakázku, což znamená vysokou investici, nebo zvolit ekonomickou cestu.

Tedy koupit sériově vyrobené kolo s kvalitním rámem a to postupně dotvořit k obrazu svému. Zaměření na detaily sice stojí více práce, ale méně peněz.

Jak na to, pokud se rozhodnete pro druhou variantu, čtěte v příloze Cyklotrendy.

Témata:  sport, cyklistika, trendy
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud