18. dubna 2012 • 19:45

VIDEO: Jak se staví kolo. Montáž v dílně šroubek po šroubku

Autor:
360p240p
Podívejte se, jak se staví kolo šroubek po šroubku v dílně 4EVER
TOP VIDEA
Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje Hokejista Bednář o nové funkci manažera, ženách i stavu českého hokeje
LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku LIGA NARUBY: vzkazy pro Tvrdíka i Šádka, Collina na Slovácku
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍLOHOA CYKLOTRENDY | Snem většiny cyklistů je mít kolo na míru. Jenže sestavit vlastní stroj součástku po součástce je v záplavě komponentů úkol pro odborníky. Podívejte se, jak to dělají vedoucí technici Dan Velička a Jindřich Selcer z moravské dílny 4EVER. Více o tom, jak vytvořit kvalitní kolo, pak čtete v deníku Sport ve čtvrteční příloze Cyklotrendy.Pokud chcete kolo podle vlastních představ, máte jen dvě možnosti. Buď si nechat udělat model na zakázku, což znamená vysokou investici, nebo zvolit ekonomickou cestu.

Tedy koupit sériově vyrobené kolo s kvalitním rámem a to postupně dotvořit k obrazu svému. Zaměření na detaily sice stojí více práce, ale méně peněz.

Jak na to, pokud se rozhodnete pro druhou variantu, čtěte v příloze Cyklotrendy.

Témata:  sport, cyklistika, trendy
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze