Pavel Janega
5. února 2018 • 17:30

Triky v Super Bowlu: Foles předstíral, že nehraje. Brady pas nechytil

Autor:
TOP VIDEA
RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů? RENTGEN: Co musí Plzeň zlepšit před vstupem do Ligy mistrů?
Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz Kadeřábek o finále Ligy mistrů: Přál bych to Liverpoolu, mohl bych říct, že nás vyřadil vítěz
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byly to akce, které fanoušky přivedly do varu. Nikdo je nečekal. Jenže zatímco legendární quarterback Patriots Tom Brady tu svou nedokázal dokončit, Nick Foles z Eagles ji na druhé straně přivedl k dokonalosti. Chyceným touchdownem!Patriots a Eagles vymysleli v podstatě totožný trik s tím, že finální pas měl přijmout jejich quarterback. V tom bylo překvapení, s nímž nepočítali nejen fanoušci na stadionu a u televizních obrazovek, ale především ani jedna z obran.

Jako první to zkusili Patriots. Na začátku druhé čtvrtiny rychle rozehráli a Brady si seběhl k pravé lajně. Vypadalo to tak jednoduše! Jenže následný pas od Dannyho Amendoly nedokázal zkušený hráč chytit.

Před koncem poločasu přišli s nápadem Eagles.

„Zkuste to!“ ozval se pokyn trenérů. „A já řekl: pojďme do toho,“ přiznal QB Nick Foles později. Ta akce nebyla nahodilá, v posledních týdnech ji trénoval s týmem mnohokrát.

A tak udělal úkrok doprava. Předstíral, že nehraje a „na oko“ šel cosi říct spoluhráči. V tom Eagles bleskově rozehráli a Foles chytil přihrávku do touchdownu.

Všichni jen zírali! To, co Brady nedokázal, podceňovaný Foles dokončil. Přitom s přijetím přihrávek nemá žádné zkušenosti: tohle byl jeho první chycený pas v kariéře.

A ještě něco: Foles se zapsal do historie jako první quarterback, který zařídil touchdown v Super Bowlu hozenou i přijatou přihrávkou. Famózní představení.

Brandon Graham s rodinou slaví výhru v Super Bowlu
Brandon Graham s rodinou slaví výhru v Super Bowlu

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze