Tiger Woods: Svět se mu klaní! Shodli se Trump a Obama, Serena plakala | iSport.cz
15. dubna 2019 • 14:20

Svět se klaní Woodsovi! Shodli se Trump a Obama, Serena plakala

Autor: nit
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Jágr a Sparta? Dobrý tah z marketingového hlediska, říká expert deníku Sport Pavel Bárta
Karolína Plíšková dovolila Kateřině Siniakové jediný gem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sociální sítě se rozhořely gratulacemi osobností k patnáctému majoru golfisty Tigera Woodse, který vyhrál Masters po čtrnáctileté pauze poté, co překonal sexuální skandály i několik operací zad. Obdiv mu vyjadřují hvězdy napříč nejpopulárnějšími spoty. Pro jeho vítězství na slavném hřišti v Augustě se během několika hodin zrodilo přirovnání „největší comeback v dějinách sportu“.Tenistka Serena Williamsová ví, jaké to je drát se zpátky, sama po porodu své dcerky málem zahynula kvůli embolii. I proto oceňuje Woodsův návrat poté, co před dvěma lety nemohl pořádně vstát z postele.

„Když se dívám na Tigera Woodse, mám doslova slzy v očích,“ napsala Williamsová. „Když vím, čím vším sis fyzicky prošel, aby ses vrátil a předvedl to, co dnes? Posílám milion gratulací. Inspiruješ mě!“

Podobně to vnímá i další tenisová legenda Chris Evertová: „Tiger nám všem ukázal, že se vždycky můžete vrátit, ve sportu, i v životě, pokud na tom tvrdě pracujete.“

Legendární basketbalista Magic Johnson poznamenal, že „řev Tigera je zpět“.

Slavný quarterback Tom Brady tweetnul gif s obrázkem chlapíka, před nímž se míhají matematické vzorce.

„Počítám, jak dlouho mi bude trvat, než se dostanu k číslo 15,“ napsal Brady, jenž letos v únoru dosáhl na rekordní šestý Super Bowl.

Woodsovi blahopřál i velšský fotbalista Realu Madrid Gareth Bale, který tweetnul: „Neuvěřitelné. Ten nejlepší!“

Pátý Woodsův triumf na Masters neuniknul ani dvěma posledním americkým prezidentům.

„Vrátit se a vyhrát Masters po všech těch výšinách a hlubinách je důkazem výjimečnosti, elánu a odhodlání,“ napsal bývalý americký prezident Barrack Obama .

Současný vládce Bílého domu Donald Trump se vyznal k lásce k lidem „kteří jsou skvělí pod tlakem. Jaký to fanastický životní comeback tohoto skvělého kluka!“

Woodsovi blahopřál i bývalý anglický fotbalista Gary Lineker, jenž jeho triumf označil za „druhý nejvíc vzrušujícící sportovní výkon, který kdy viděl“.

Jaký byl ten první? Přece vítězství outsiderů z Leicester City v Premier League před třemi lety.

Osobní gratulace posílaly také golfové legendy

„Jeho neuvěřitelný výkon na mě udělal velký dojem a jsem moc šťastný, že získal další zelené sako. Je to opravdu zvláštní den, který vstoupí do historie,“ uvedl Phil Mickelson.

Jack Nicklaus, vítěz rekordních osmnácti majorů, napsal: „Jsem šťastný kvůli němu i kvůli golfu. Je to prostě fantastické.

Bubba Watson už ale před Woodse postavil další cíl. „Jsem vděčný, že jsem to viděl osobně,“ napsal Watson a přidal hashtag #Chce to ještě 4 majory.

Pokud by to Woods dokázal, stal se by se hráčem s nejvíc triumfy na turnajích kategorie major v historii.

Tiger Woods s jednou z nejprestižnějších golfových trofejí
Tiger Woods s jednou z nejprestižnějších golfových trofejí

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud