Squashista Solnický je v Praze bez boje v semifinále, Mekbib prohrál | iSport.cz
11. září 2020 • 20:36

Squashista Solnický je v Praze bez boje v semifinále, Mekbib prohrál

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Nejlepší současný domácí squashista Daniel Mekbib se v Praze na Strahově do semifinále turnaje okruhu PSA neprobojoval, druhý z Čechů - Jakub Solnický - ano.
TOP VIDEA
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
Kotal: Třetí gól byl uklidňující, jinak to byla válka. Hložek střídal kvůli kotníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší současný domácí squashista Daniel Mekbib se v Praze na Strahově do semifinále turnaje okruhu PSA neprobojoval. Němci Valentinu Rappovi podlehl ve třech setech, v tom posledním přitom neproměnil dva setboly a prohrál 14:16. Naopak Jakub Solnický může dál pomýšlet na triumf, protože ze čtvrtfinále prošel bez boje na úkor zraněného Juana Vargase z Kolumbie.Squashisté vstoupili v české metropoli do sezony po šesti měsících a koronavirové pauze nerozehraní, Mekbib chyboval zejména při zkracování výměn. "Termín PSA turnaje vyšel bohužel po mé operaci, odehrál jsem maximum, co jsem mohl. Bez tréninku je to blbé. Všude jsem byl o krok později a pak jsem spěchal se zakončením," uvedl Mekbib v tiskové zprávě.

Solnický v sobotním semifinále turnaje Expression Networks Nolan and Liam ́s 2020 s dotací 12 tisíc dolarů vyzve nasazenou jedničku Němce Raphaela Kandru. Devětadvacátý hráč světového žebříčku Kandra ve čtvrtek vyřadil jiného Čecha Viktora Byrtuse. Rapp se o finále utká s Francouzem žijícím v Česku a bývalou světovou jedničkou Grégorym Gaultierem.

Témata:  squash, Praha
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud