18. února 2018 • 08:40

To bude boj! Pudilová se během vážení postrkovala se soupeřkou

Autor:
TOP VIDEA
TOP góly 9. kola: Slalomem kupředu! Baroš, Stanciu i Moravec zazářili kličkami TOP góly 9. kola: Slalomem kupředu! Baroš, Stanciu i Moravec zazářili kličkami
Jablonec - Plzeň: Trávník nádhernou ranou zvyšuje na 2:0! Jablonec - Plzeň: Trávník nádhernou ranou zvyšuje na 2:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jediná bojovnice reprezentující Českou republiku v UFC Lucie Pudilová se chystá na svůj třetí zápas v nejprestižnější MMA organizaci světa. Úspěšně prošla vážením i zdravotní prohlídkou a zápasu s devětadvacetiletou Kanaďanku Sarah Morasovou už nic nebrání. „Jsem připravená na tvrdý boj,“ hlásila na své facebookové stránce.Lucie Pudilová má v UFC za sebou již dva zápasy, nyní ji čeká zatím nejtěžší zkouška. S bilancí jedné výhry a jedné porážky se v texaském Austinu utká se zkušenou devětadvacetiletou zápasnicí Sarah Morasovou. Pro tu to bude ve slavné MMA organizaci již čtvrtým zápasem, ze tří předchozích vyhrála dvakrát a jednou prohrála.

Česká bojovnice má za sebou první velký krok, když v sobotu prošla zdravotní prohlídkou i vážením. „Mám za sebou první důležitou výhru,“ uvědomuje si. Poprvé se potkala i se svou soupeřkou. A bylo vidět, že se zápasu už nemůže dočkat, během společného focení došlo i na strkanici, kterou tak trochu vypravovala právě Pudilová. „Jsem zvědavá, jak jí to odstrkování půjde zítra v zápase,“ rýpla si.

VIDEO: Pudilová se postrkávala se soupeřkou:

Připíše si česká bojovnice další výhru, nebo pozná druhou přemožitelku? Zatím ji totiž porazila jen Lina Länsbergová, Pudilová prohrála v obou jejich vzájemných zápasech. Třetí zápas v UFC bude mít v noci z neděle na pondělí, na řadu by měla přijít zhruba v půl jedné ráno.

Hlavním zápasem večera pak bude zápas lehké váhové kategorie mezi Donaldem Cerronem a Yancy Medeirosem. Pozornost fanoušci upírají i na souboj těžký vah Derricka Lewise a Marcina Tybury, který se v hlavnách českých MMA fanoušků zapsal výhrou nad Viktorem Peštou.

Lucie Pudilová má úspěšně naváženo
Lucie Pudilová má úspěšně naváženo

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)
Klasická verze
Mobilní verze