Schumacherovi obnovili webové stránky. Rodina dál věří v uzdravení | iSport.cz
13. listopadu 2014 • 09:56

Schumacherovi obnovili webové stránky. Rodina dál věří v uzdravení

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Pardubice mohou obrat i Baník. Vyplatí se vsadit na střelce Sparty
Liberec - Pardubice: Zacharčukův nedůraz dokázal potrestat Gríger, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Rodina Michaela Schumachera stále věří, že se bývalý pilot formule 1 dokáže zotavit z vážného zranění hlavy. Napsala to na oficiální internetové stránce sedminásobného světového šampiona, kterou dnes jeho management v den 20. výročí premiérového triumfu v prestižním motoristickém seriálu MS znovu aktivoval. O jeho aktuálním zdravotním stavu ale web žádnou novou zprávu nepřinesl.Rodina prostřednictvím webu znovu poděkovala za povzbudivé vzkazy, které fanoušci Schumacherovi od úrazu neustále posílají. Bývalý pilot Ferrari si vážně zranil hlavu 29. prosince při lyžování ve Francii. Následně podstoupil dvě operace mozku a lékaři ho pět měsíců postupně probouzeli z umělého spánku.

V polovině června byl pětačtyřicetiletý Schumacher převezen z Francie do Švýcarska, nejprve na kliniku v Lausanne a na začátku září poté do domácího ošetřování.

"Ještě stále každý den dostáváme pro Michaela přání brzkého uzdravení a ještě stále nemáme z rozsahu účasti slov," uvádí se v prohlášení. "Zůstáváme plni důvěry a doufáme v to nejlepší. Vaše síla nám pomáhá, abychom ho mohli v jeho boji dál podporovat."

Schumacherova oficiální stránka byla řadu měsíců neaktivní. Management se ji rozhodl oživit dnes v 9:00. "V kariéře Michaela Schumachera je 13. listopad 1994 mimořádný den. Dvacetileté výročí od jeho prvního vítězství v šampionátu považujeme za příležitost k reaktivaci jeho homepage," uvedl v prohlášení Schumacherův management.

Čeká Corinnu s Michaelem ještě šťastná budoucnost? Jeho manželka věří, že ano
Čeká Corinnu s Michaelem ještě šťastná budoucnost? Jeho manželka věří, že ano

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud