30. července 2012 • 09:40

FOTO: Hele, já s Djokovičem. Obr Ovečkin fandí lásce Kirilenkové

Autor:
TOP VIDEA
Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem
VŠECHNA VIDEA ZDE

OVEČKINOVA FOTOGALERIE Z LONDÝNA | V hokejovém světě by si lidi utrhali ruce, aby získali jeho podpis. Na letní olympiádě je naopak on u vytržení z ostatních sportovních celebrit. Alexandr Ovečkin, jedinečný ruský útočník, fandí v Londýně své přítelkyni, tenistce Marii Kirilenkové, a při tom nechává fanoušky přes Twitter nahlédnout za kulisy Her.Zubící se hokejový showman v ležérních kraťasech po boku velkého Djokera, vyblejsknutý jen tak narychlo kousek od kurtů.

I tak se ukázal na Twitteru Alex Ovečkin. Poslední dny zásobuje svůj účet řadou komentářů a fotek z olympijské vesnice nebo Wimbledonu, kde probíhá tenisové zápolení.

Ovie tam nemá přístup proto, že by byl celebrita svého sportu nebo proto, že je ambasador zimní olympiády v roce 2014 v Soči. Ne, jeho s sebou vzala přítelkyně Maria Kirilenková, jedna z nejlepších ruských tenistek.

Washingtonský kapitán a majitel nejvyšší smlouvy v NHL vás tak díky ní přenese třeba do prostor, kde v neděli tenisté přečkávali déšť. On se tam zamilovaně tiskne ke své vyvolené.

Spolu se třeba zvěčnili i před atletickým stadionem, Ovečkin pak pustil do světa momentku z Kirilenkové tréninku nebo se nadšeně rozplýval z toho, že viděl Rogera Federera – nejlepšího hráče – připravovat se na zápas.

Se švýcarským fenoménem už má ostatně fotku z loňského US Open, jeho další „úlovky“ z dřívějška zahrnují třeba společné zvěčnění s Martinou Hingisovou nebo boxerskou legendou Mikem Tysonem.

V neděli ve Wimbledonu pršelo, Kirilenková se tak místo zápasu tulila s Alexem Ovečkinem
V neděli ve Wimbledonu pršelo, Kirilenková se tak místo zápasu tulila s Alexem Ovečkinem

V Londýně pak Ovečkin přes Twitter stihl popřát hodně zdaru ruským reprezentantům, oslavit výhry svých favoritů i rozloučit se s kamarádem a dlouholetým spoluhráčem Alexandrem Sjominem, který podepsal smlouvu s Carolinou.

Kirilenková pak do turnaje s podporou svého slavného přítele vstupovala až v pondělí, její nedělní zápas s Kolumbijkou Duque-Marinovou totiž přeložilo divoké počasí.

Ovečkinovy postřehy můžete sledovat na účtu @ovi8.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze