15. srpna 2012 • 16:48

Se sebevědomím to často přestřelím, řekl Svoboda v redakci Sportu

Autor: ,
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Dukla - Plzeň 1:3. Viktoria na úvod sezony otočila zápas v druhé půli
CELÝ SESTŘIH: Dukla - Plzeň 1:3. Viktoria na úvod sezony otočila zápas v druhé půli
RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu? RENTGEN: Zvládne Slavia v nové sezoně lépe Trpišovského styl fotbalu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Redakce deníku Sport a serveru iSport.cz měla ve středu odpoledne vzácnou návštěvu. Dorazil olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda. Za velkého potlesku vstoupil do Síně slávy deníku Sport a se čtenáři serveru iSport.cz absolvoval dlouhý online rozhovor.Zlatá medaile z londýnské olympiády měla obrovský ohlas, Svoboda je od příletu do Čech v jednom kole. Gratulace, oslavy, návštěvy příbuzných i kamarádů.

"Je toho hodně, až tady u vás jsem se mohl chvilku zastavit a poprvé si prohlédnout sestřih ze závodu," řekl Svoboda při rozhovoru se šéfredaktorem deníku Sport Lukášem Tomkem.

Pětibojař David Svoboda vstoupil do Síně slávy deníku Sport
480p 360p 240p

Svoboda si před olympijským závodem hodně věřil a sebevědomě tvrdil, že si dojde pro medaili. "Často to se sebevědomím přestřelím, protože si myslím, že je to menší chyba, než kdybych si nevěřil a bál se," připustil Svoboda.

"Nevěděl jsem, jak na to lidi budou reagovat, ale pro můj výkon je sebevědomí důležité. Vsugeroval jsem si, že jsem nejlepší a potom jsem měl psychickou výhodu nad ostatními soupeři," prozradil Svoboda.

Olympijský šampion byl poté uveden do Síně slávy deníku Sport a čtenářům serveru iSport.cz odpovídal na otázky v online rozhovoru.   

David Svoboda se v redakci Sportu podepisuje na fotografie
David Svoboda se v redakci Sportu podepisuje na fotografie

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze