15. srpna 2012 • 16:48

Se sebevědomím to často přestřelím, řekl Svoboda v redakci Sportu

Autor: ,
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Redakce deníku Sport a serveru iSport.cz měla ve středu odpoledne vzácnou návštěvu. Dorazil olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda. Za velkého potlesku vstoupil do Síně slávy deníku Sport a se čtenáři serveru iSport.cz absolvoval dlouhý online rozhovor.Zlatá medaile z londýnské olympiády měla obrovský ohlas, Svoboda je od příletu do Čech v jednom kole. Gratulace, oslavy, návštěvy příbuzných i kamarádů.

"Je toho hodně, až tady u vás jsem se mohl chvilku zastavit a poprvé si prohlédnout sestřih ze závodu," řekl Svoboda při rozhovoru se šéfredaktorem deníku Sport Lukášem Tomkem.

480p 360p 240p
Pětibojař David Svoboda vstoupil do Síně slávy deníku Sport

Svoboda si před olympijským závodem hodně věřil a sebevědomě tvrdil, že si dojde pro medaili. "Často to se sebevědomím přestřelím, protože si myslím, že je to menší chyba, než kdybych si nevěřil a bál se," připustil Svoboda.

"Nevěděl jsem, jak na to lidi budou reagovat, ale pro můj výkon je sebevědomí důležité. Vsugeroval jsem si, že jsem nejlepší a potom jsem měl psychickou výhodu nad ostatními soupeři," prozradil Svoboda.

Olympijský šampion byl poté uveden do Síně slávy deníku Sport a čtenářům serveru iSport.cz odpovídal na otázky v online rozhovoru.   

David Svoboda se v redakci Sportu podepisuje na fotografie
David Svoboda se v redakci Sportu podepisuje na fotografie

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze