15. srpna 2012 • 16:48

Se sebevědomím to často přestřelím, řekl Svoboda v redakci Sportu

Autor: ,
TOP VIDEA
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým Liberec - Slavia: Červená pro Pulkraba! Zbytečně zajel do Bořila a oslabil svůj tým
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Redakce deníku Sport a serveru iSport.cz měla ve středu odpoledne vzácnou návštěvu. Dorazil olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda. Za velkého potlesku vstoupil do Síně slávy deníku Sport a se čtenáři serveru iSport.cz absolvoval dlouhý online rozhovor.Zlatá medaile z londýnské olympiády měla obrovský ohlas, Svoboda je od příletu do Čech v jednom kole. Gratulace, oslavy, návštěvy příbuzných i kamarádů.

"Je toho hodně, až tady u vás jsem se mohl chvilku zastavit a poprvé si prohlédnout sestřih ze závodu," řekl Svoboda při rozhovoru se šéfredaktorem deníku Sport Lukášem Tomkem.

Pětibojař David Svoboda vstoupil do Síně slávy deníku Sport
480p 360p 240p

Svoboda si před olympijským závodem hodně věřil a sebevědomě tvrdil, že si dojde pro medaili. "Často to se sebevědomím přestřelím, protože si myslím, že je to menší chyba, než kdybych si nevěřil a bál se," připustil Svoboda.

"Nevěděl jsem, jak na to lidi budou reagovat, ale pro můj výkon je sebevědomí důležité. Vsugeroval jsem si, že jsem nejlepší a potom jsem měl psychickou výhodu nad ostatními soupeři," prozradil Svoboda.

Olympijský šampion byl poté uveden do Síně slávy deníku Sport a čtenářům serveru iSport.cz odpovídal na otázky v online rozhovoru.   

David Svoboda se v redakci Sportu podepisuje na fotografie
David Svoboda se v redakci Sportu podepisuje na fotografie

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze