15. srpna 2016 • 00:04

Horor v Riu! Zlatého Lochteho přepadli a okradli: Dali mi pistoli k hlavě

Autor: ,
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šílený zážitek si odnesl z Olympijských her v Riu americký plavec Ryan Lochte a jeho tři parťáci. Když se několikanásobný vítěz OH, který si zlato připsal už i v Brazílii, a další plavci vraceli na hotel, přepadla je skupinka mužů, jenž se vydávala za policisty. Tím začal pořádný horor.Olympijský výbor tu „historku“ nejdříve popíral, ale Ryan Lochte sám vystoupil a řekl pravdu. Když se on a další američtí plavci Jimmy FeigenJack Conger a Gunnar Bentz vraceli z párty ve francouzském domě, byli drsně přepadeni.

„Zastavili náš taxík a ukázali policejní odznak. Vytáhli zbraně a řekli nám, abychom si lehli na zem. Já jsem odmítl s tím, že jsme neudělali nic špatného. Ten chlap vytáhl zbraň, natáhl kohoutek, přiložil mi ji na čelo a řekl: 'Na zem'. Dal jsem ruce nahoru a poslechl," popisoval Lochte hrůzný zážitek.

„Vzal naše peníze, moji peněženku, mobilní telefon a doklady mi zůstaly," doplnil dvaatřicetiletý Lochte, který v Riu získal zlato se štafetou na 4x200 metrů volný způsob.

Američtí plavci jsou nicméně po přepadení zdravotně v pořádku. „Všichni čtyři sportovci jsou v bezpečí a spolupracují s úřady," prohlásil mluvčí olympijského výboru USA Patrick Sandusky.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze