23. února 2018 • 20:00

Bitvu zklamaných vyhrají Češi, tuší fanoušci. Ve finále experti věří OSR

Autor:
Autorem rozhodujícího nájezdu byl útočník Jan Kovář
TOP VIDEA
Rytmus: Kvůli boxu musela jít stranou i přítelkyně Rytmus: Kvůli boxu musela jít stranou i přítelkyně
Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku Baník - Olomouc: Houska zkoušel nápaditě přehodit Laštůvku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pár hodin na vstřebání smutku z toho, že se rozplynul sen o zlaté medaili a jde se znovu na věc. Ve hře je přece pořád dál olympijská medaile, bronzová, ale je. Čeští hokejisté se o ni poperou s Kanadou, kterou už dokázali porazit po nájezdech v základní skupině. Podle expertů Chance jsou ale šance na medaili vyrovnané. „Bude to souboj dvou zklamaných týmů, ale Kanada by mohla být asi po prohře s Německem zklamanější,“ myslí si Markéta Světlíková, tisková mluvčí společnosti.Bookmakeři to vidí podobně. Kurzy na zápas o olympijský bronz dávají tušit vyrovnanou bitvu. Mírným favoritem byl sice zámořský celek, tipéři také o něco častěji zařazovali na své tikety úspěch českých barev. A tak kurz na Kanadu vzrostl z 2,40 na 2,47. Na výhru týmu Josefa Jandače pak šlo tipovat v kurzu 2,49:1, přitom původní kurz byl jen o chloupek vyšší (2,5:1).

Pro Čechy může mluvit fakt, že v semifinále padli s největším favoritem turnaje – výběrem Olympijských sportovců z Ruska. To Kanaďané, kteří už se možná viděli v boji o zlato, padli s trochu podceňovaným Německem. A navíc měli na odpočinek o pěkných pár hodin méně.

Témata:  sport, hokejm, Česko, kanada
 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 proběhlo ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát byl dvanáctý v historii, triumf nakonec obhájili Finové, Češi ke svým třem historický medailím další nepřidali, když skončili čtvrtí.

České výsledky na MS ve florbale:
O 3. místo: Česko - Švýcarsko 2:4 * Semifinále: Česko - Finsko 2:7 * Čtvrtfinále: Česko - Dánsko 10:1 * Skupina A: Německo - ČESKO 5:10 * Lotyšsko - ČESKO 4:3 * ČESKO - Švýcarsko 6:4

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze