Sportovní hvězdy prožívají pandemii: Co dělá Pastrňák, Kanga či Plíšková? | iSport.cz
17. března 2020 • 04:40

Sportovní hvězdy prožívají pandemii: Co dělá Pastrňák, Kanga či Plíšková?

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
SE SIMONOU v karanténě: Šimon Hrubec promluvil o koronaviru. V Číně média neukazují všechno, říká
Sportovci na sítích: vaření s hokejkou nebo speciální leg day
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sportovní svět se pomalu přestává točit, kvůli pandemii koronaviru se ruší a odkládají zápasy, turnaje a další akce po celé planetě. Jak sportovní hvězdy prožívají dobu, kdy náhle nemají co dělat? Řada fotbalistů včetně sparťana Guélora Kangy se zapojuje do netradiční výzvy, plzeňský David Limberský to naopak tvrdě schytal od své dcery. Biatlonistky, nevyjímaje Evy Kristejn-Puskarčíkové či slovenských sester Paulíny a Ivony Fialkových, skončily v karanténě. Jak krátí dlouhou chvíli tenistka Karolína Plíšková či hokejista David Pastrňák? Podívejte se v GALERII, jak se slavní sportovci vypořádávají s časy pandemie.Fotbalista Plzně David Limberský během nucené pauzy tráví čas s rodinou, došlo i na fotbal. Při hře to pěkně schytal od své dcery, který se ho snažila zastavit parádním skluzem.
Fotbalista Plzně David Limberský během nucené pauzy tráví čas s rodinou, došlo i na fotbal. Při hře to pěkně schytal od své dcery, který se ho snažila zastavit parádním skluzem.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud