Sportovní hvězdy prožívají pandemii: Co dělá Pastrňák, Kanga či Plíšková? | iSport.cz
17. března 2020 • 04:40

Sportovní hvězdy prožívají pandemii: Co dělá Pastrňák, Kanga či Plíšková?

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Lipsko - Atlético 2:1. Schick a spol. v semifinále Ligy mistrů
Nejlepší přestupová období historie: Kdy se nejvíc zaskvěly Barca nebo AC Milán?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sportovní svět se pomalu přestává točit, kvůli pandemii koronaviru se ruší a odkládají zápasy, turnaje a další akce po celé planetě. Jak sportovní hvězdy prožívají dobu, kdy náhle nemají co dělat? Řada fotbalistů včetně sparťana Guélora Kangy se zapojuje do netradiční výzvy, plzeňský David Limberský to naopak tvrdě schytal od své dcery. Biatlonistky, nevyjímaje Evy Kristejn-Puskarčíkové či slovenských sester Paulíny a Ivony Fialkových, skončily v karanténě. Jak krátí dlouhou chvíli tenistka Karolína Plíšková či hokejista David Pastrňák? Podívejte se v GALERII, jak se slavní sportovci vypořádávají s časy pandemie.Fotbalista Plzně David Limberský během nucené pauzy tráví čas s rodinou, došlo i na fotbal. Při hře to pěkně schytal od své dcery, který se ho snažila zastavit parádním skluzem.
Fotbalista Plzně David Limberský během nucené pauzy tráví čas s rodinou, došlo i na fotbal. Při hře to pěkně schytal od své dcery, který se ho snažila zastavit parádním skluzem.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud