23. října 2017 • 13:50

El Clásico i Premier League přes zimu na DIGI TV zcela zdarma!

Autor:
720p360p
SESTŘIH La Ligy: Real Madrid - Eibar 3:0. Domácím usnadnily výhru chyby hostů
TOP VIDEA
Česká výprava je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval Česká výprava je třetí nejpočetnější v historii. Účast mohla být ještě vyšší, lituje Kejval
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Duel nesmiřitelných. El Clásico, tedy zápas Realu Madrid s Barcelonou, je bezesporu jedním z vrcholů fotbalové sezony. Pokud si pořídíte DIGI TV, můžete ho den před Štědrým dnem sledovat zcela zdarma. A k tomu třeba exkluzivní vysílání Premier League. Díky akci Zima zadarmo za DIGI TV nezaplatíte čtyři měsíce ani korunu!DIGI TV, ať už přes satelit, nebo přes internet, si v rámci slevové akce můžete pořídit už dnes. Je jedno, jaký programový balíček si vyberete, příští čtyři měsíce máte zadarmo. A jako bonus vám DIGI TV zpřístupní kompletní nabídku kanálů. Platit nebudete samozřejmě ani za pronájem set-top boxu. Zkrátka vše zadarmo.

Zbystřit mohou například tenisoví fanoušci. Od 12. do 19. listopadu se hraje v Londýně Turnaj mistrů, který bude, stejně jako všechny letošní turnaje Série Masters, DIGI TV v Česku exkluzivně vysílat. Jak dopadne poslední dějství letošních zprvu neočekávaných, o to více dech beroucích hvězdných válek mezi Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem?

Zima zadarmo na DIGI TV!

A ve sportovní nabídce můžeme pokračovat. DIGI TV exkluzivně vysílá La Ligu, jednu z nejprestižnějších fotbalových soutěží světa. S DIGI TV si můžete nadělit předčasný vánoční dárek: v sobotu 23. prosince, jenom den před Štědrým dnem, se hraje El Clásico. La Liga ale přináší každý týden řadu skvělých zápasů. Diváci televize přes internet si dokonce mohou španělskou soutěž vychutnávat non-stop. Postará se o to speciální kanál LaLiga TV.

Pokud La Liga zpestří poslední předvánoční den, Premier League rovnou celé vánoční svátky. Soutěž nemá přestávku a hraje se 23. prosince, na Štěpána, 30. prosince i na Nový rok. Oproti běžnému režimu víkendových kol to bude na svátky pěkný kvapík. A na DIGI TV s exkluzivními přímými přenosy.

K tomu připočtěte zápasy z druhé nejvyšší anglické ligy Sky Bet Championship, skotské ligy, seriál bojových sportů Enfusion Live, řadu motoristických programů a spoustu dalšího sportovního obsahu i mimo vlastní sportovní kanály DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD. Můžete vidět dalších deset kanálů, od ČT Sport, přes kanály Eurosport 1, Eurosport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2 až po Sport 1, Sport 2 či Golf Channel, Arena Sport nebo již zmíněnou LaLiga TV.

Zima zadarmo na DIGI TV!

DIGI TV ale není jen sportovní televize, byť si ji jako samostatný balíček SPORT PLUS můžete také pořídit. V nabídce je pestré menu filmových a seriálových kanálů, stejně tak dětských, hudebních, lifestylových, zpravodajských či erotických. Pestrá a vyvážená paleta osloví každého. Nyní můžete mít kompletní nabídku více než sta kanálů na čtyři měsíce zcela zdarma. Ani korunu za tuto dobu nezaplatíte ani za pronájem set-top boxu.

A pokud si pořídíte k satelitní DIGI TV také televizi přes internet, nebo si objednáte plnohodnotnou televizi přes internet samostatně, můžete využívat veškeré výhody moderní televize jako je zhlédnutí pořadu od začátku, možnost nahrát 30 hodin pořadů, případně využít 72 hodinový archiv odvysílaných pořadů, což při stovce kanálů nabízí v každý moment přes 7000 hodin televizní zábavy. Televizi přes internet lze navíc nezávisle sledovat až na čtyřech zařízeních, kromě klasické televize též na počítači, tabletu či na chytrém telefonu.

Užijte si zimu zadarmo s DIGI TV.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze