Šárka Strachová a Tomáš Touha: setkejte se s nimi a běžte svůj závod! | Superlife.cz | iSport.cz
Web o zdravém životním stylu
4.3.2019 • 18:47

Šárka Strachová a Tomáš Touha: setkejte se s nimi a běžte svůj závod!

Udýchaní ale šťastní, s medailí na krku a sedmi kilometry v nohách. Náš závod odstartuje Šárka Strachová a poběží youtuber Tomáš Touha. Pro nás je ale celebrita každý závodník, neváhejte a přijďte, skvělé občerstvení je tu pro všechny. A to není všechno.Důvodů, proč se přihlásit a být 16. března u toho, je spousta. Jednak jako běžci přivítáte sezónu takřka jarním závodem a pak otestujete, co ve vás po zimě je. Rozcvičkou vás na něj připraví sportovkyně na slovo vzatá, Šárka Strachová.

Necelých sedm kilometrů není jediná prověrka, kterou projdete - na trati nějací tydýti postavili tři navážky, přes které to vezmete napřímo a do oněch tydýtů si můžete cestou vzhůru i zanadávat. A to hned dvakrát, i při cestě zpět.

Superlife Columbia závod přes tydýty

Protože trička ke startovnému jsou již ve výrobě a nelze je nyní získat, máme pro ostatní překvapení v podobě skvělého vaku na záda - získá jej každý, kdo tričko nestihl (funkční tričko Columbia čeká na ty, kteří se registrovali do 24. února, pokud jej chcete, přihlaste se na další naše závody. Více na superlifezavody.cz).

Na všechny v cíli čeká pamětní dřevěná medaile ve tvaru stopek a výborné občerstvení. Má živel Tomáš Touha vyšší kadenci slov při mluvení nebo kroků při běhu? A dá si v cíli raději cookiesku nebo sušené maso?

S dárečky nejsme u konce, čekání na vyhlášení si zkrátíme tombolou o pěkné ceny! Chci se přihlásit a běžet Prijďte si poměřit síly s běci na Superlife Columbia závodě přes tydýty. Přihlaste se nyní a získejte batůžek v hodnotě 350,- korun. Klikněte, přečtěte si propozice přihlaste se, sejdeme se v Milíčáku!

Děkujeme partnerům závodu, kterými jsou: Columbia, Hello bank, Auto Podbabská a BCE

Titulární partner Superlife závodů, Columbia, by vám rád představil tyto produkty: 

Běžecká obuv Columbia Montrail ALPINE FTG je dostatečně lehká (255 g pánská velikost 40), ale zároveň poskytuje potřebnou oporu. Svršek boty je vyroben z nové TPU příze, která je teplem vytlačena do struktury vnější síťoviny.Běžecká obuv Columbia Montrail ALPINE FTG je dostatečně lehká (255 g pánská velikost 40), ale zároveň poskytuje potřebnou oporu. Svršek boty je vyroben z nové TPU příze, která je teplem vytlačena do struktury vnější síťoviny.

Ultra lehká větrovka F.K.T. lze složit do miniaturního balíčkuUltra lehká větrovka F.K.T. lze složit do miniaturního balíčku

Běžecká obuv Columbia Montrail ALPINE FTG umožňuje lépe vnímat povrch terénu pro efektivní došlap a zvyšuje tak běžecký výkon. Byla vytvořena podle technických požadavků a potřeb vrcholových atletů pro běh na delší vzdálenostiBěžecká obuv Columbia Montrail ALPINE FTG umožňuje lépe vnímat povrch terénu pro efektivní došlap a zvyšuje tak běžecký výkon. Byla vytvořena podle technických požadavků a potřeb vrcholových atletů pro běh na delší vzdálenosti

Další články autora
 

Superlife

Běh Kolo Testy Inspirace Akce Superlife Columbia běžecké závody

Superlife.cz je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem Superlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. K webu patří trackovací aplikace Superlife pro nadšené sportovce. Přijmi výzvu!

Superlife.cz je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem Superlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. K webu patří též trackovací aplikace Superlife pro všechny nadšené sportovce. Přijmi výzvu!

Články odjinud