23. listopadu 2015 • 17:09

AKTIVNÍ ŽIVOT Miloše Škorpila: Vitalitu získáte i díky oblečení

Autor:
Miloš Škorpil vás připraví na maraton pod čtyři hodiny
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mnoho lidí nevytáhne paty z domu, protože se stydí za svůj vzhled. Přitom pohyb je prostředkem, který jim pomůže bezbolestně a bezplatně mnohé na sobě změnit. I o tom mluví Miloš Škorpil, patron Superlife, v dalším videoblogu o aktivním životě.Začíná období, které mají lidé spojené s obdobím nachlazení, chřipek, depresí a povětšinou, když to na ně přijde, to řeší léky. Mnohem lepší je však situaci řešit pravidelným pohybem venku. S ním se člověk stává zdravějším, protože jeho imunitní systém je lépe schopný reagovat na změny počasí.

Možná to mnohým přijde divné, ale i krása má základ v pravidelném pohybu. Pravidelný pohyb pomůže člověku zlepšit psychiku, což pak člověku pomůže dívat se radostněji na svět kolem sebe, uvolnit se, být přístupnějším.

720p 480p 360p 240p
AKTIVNÍ ŽIVOT Miloše Škorpila 2: Vitalitu získáte díky oblečení


Člověk, který se pravidelně hýbe, se rozzáří, přestane se mračit, ubudou mu vrásky na obličeji i obruče na břiše. Rozprouděním krve se vyčistí i pleť, vyčistí se střeva a tím dojde k lepšímu zásobení periférii.

Dobrou vitalitu získáte i díky dobře zvolenému oblečení, což je takové, ve kterém vám bude zpočátku mírně chladno, pohybem se ale ideálně zahřejete. Je to divné, ale je to tak, jakmile se začnete hýbat, tak přestože při tom energii vydáváte, tak najednou zjistíte, že jste daleko svěžejší.

Zkrátka pravidelný pohyb, potažmo vhodný životní styl, je nejlepším přípravkem na vaše zdraví, krásu i vitalitu.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata: 
 Klasická verze
Mobilní verze