23.11.2015 • 17:09

AKTIVNÍ ŽIVOT Miloše Škorpila: Vitalitu získáte i díky oblečení

Vstoupit do diskuse
0

Mnoho lidí nevytáhne paty z domu, protože se stydí za svůj vzhled. Přitom pohyb je prostředkem, který jim pomůže bezbolestně a bezplatně mnohé na sobě změnit. I o tom mluví Miloš Škorpil, patron Superlife, v dalším videoblogu o aktivním životě.Začíná období, které mají lidé spojené s obdobím nachlazení, chřipek, depresí a povětšinou, když to na ně přijde, to řeší léky. Mnohem lepší je však situaci řešit pravidelným pohybem venku. S ním se člověk stává zdravějším, protože jeho imunitní systém je lépe schopný reagovat na změny počasí.

Možná to mnohým přijde divné, ale i krása má základ v pravidelném pohybu. Pravidelný pohyb pomůže člověku zlepšit psychiku, což pak člověku pomůže dívat se radostněji na svět kolem sebe, uvolnit se, být přístupnějším.

AKTIVNÍ ŽIVOT Miloše Škorpila 2: Vitalitu získáte díky oblečení
Video se připravuje ...


Člověk, který se pravidelně hýbe, se rozzáří, přestane se mračit, ubudou mu vrásky na obličeji i obruče na břiše. Rozprouděním krve se vyčistí i pleť, vyčistí se střeva a tím dojde k lepšímu zásobení periférii.

Dobrou vitalitu získáte i díky dobře zvolenému oblečení, což je takové, ve kterém vám bude zpočátku mírně chladno, pohybem se ale ideálně zahřejete. Je to divné, ale je to tak, jakmile se začnete hýbat, tak přestože při tom energii vydáváte, tak najednou zjistíte, že jste daleko svěžejší.

Zkrátka pravidelný pohyb, potažmo vhodný životní styl, je nejlepším přípravkem na vaše zdraví, krásu i vitalitu.


Témata: 
Vstoupit do diskuse
0

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

18. září 2021
Brno
Výsledky
16. října 2021
Praha
Výsledky

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud

{# Inicializace knihovny pro opozdene nacitani zdroju #}