1. června 2018 • 10:44

Běžci rozsvítili Brno. Na trati byl i "Superlife": Výborný zážitek!

Autor:
V sobotu 19. května se Brno rozsvítilo během.
TOP VIDEA
Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta
Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi Sagan ovládl MČR v cyklistice. Fanoušci šíleli, král si s nimi ťukal pěstmi
VŠECHNA VIDEA ZDE

V sobotu 19. května se Brno rozsvítilo během. Zážitkový NN Night Run 2018 na deset a pět kilometrů se uskutečnil v okolí Svratky a Brna-Jih za rekordní účasti zájemců (více než 800 závodníků). Na trati posledního závodu jarní části nemohli chybět ani uživatelé aplikace Superlife. Tady jsou jejich dojmy!"Byl to opravdu povedený závod, který organizátoři měli "vychytaný"od začátku až do konce. Opravdu jsem si tento závod užila. Dalo by se říct, že to byl jeden z nejlepších, který sem běžela, a to už mám za sebou nějakou tu desítku, od krátkých až po půlmaratony. Běželo se mi opravdu dobře, na 10 km jsem si zlepšila svůj "osobák" o osm minut na 56 minut. Pro mě velký úspěch," těšilo Pavlínu Kaňovou.

Ve stejném euforickém duchu hovořila i Andrea Navrátilová. "Night Run závod na deset kilometrů byl můj první, takže jsem úplně nevěděla, co od toho čekat. Výsledek byl ale takový, ze vše od A do Z bylo perfektní, a nakonec i můj čas byl mým malým osobáčkem. Dorazila jsem do cíle v čase 42 minut a 26 vteřin a skončila šestá ve své kategorii, takže velká spokojenost!"

A jak se běželo zástupci mužské populace? Deset kilometrů dlouho trať absolvoval i Jakub Ingr, tady jsou jeho dojmy. "Nikdy jsem na večerní běhy moc nebyl. Což teď už ale neplatí! Akce byla výborná. Pořadatelé všechno zvládali, krom zkrácení druhého kola, na jedničku. Byl to můj první závod s čelovkou, měl jsem trochu strach, aby mi spíš nepřekážela a netlačila - jsem zvyklí běhat nalehko jen s nejnutnějším," prozradil Jingr a ještě pokračoval.

"Moje obavy naštěstí opadly hned po startu a o čelovce jsem téměř nevěděl, naopak mi krásně osvětlovala cestu, což bylo v některých úsecích hodně důležité. Pořadatelů za pomoci policie bylo na trati dostatek, takže nikdo neměl kam zabloudit. Mně osobně se celý Night Run moc líbil a určitě si akci poznačím do běžeckého kalendáře i na příští rok."

 

Témata:  sport, superlife, night run
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze