VIP Sport

21. listopadu 2018 • 05:00

Sexy vyjížďka na kole v plavkách: »Pastova« přítelkyně pobláznila Miami!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Čučeli s otevřenou pusou! Návštěvníci rozpálené Miami Beach zírali na přítelkyni české hokejové hvězdy Davida Pastrňáka (22). Blonďatá Švédka Rebecca (23) si osedlala kolo, na které se posadila jen v plavkách.Vzpomenete si? Kdo by ten ikonický záběr neznal? Postřižiny (1981), Magda Vašáryová (70) na kole a upřený pohled dvou postarších mužů na její pozadí. Rebecca se postarala o pikantnější Americkou verzi!

Pánům Jaroslavu Vozábovi a Zdeňku Podskalskému ve filmu došla řeč, když se kolem nich na bicyklu prohnala Maryška v podání půvabné Vašáryové. Ale co by řekli na švédskou krásku nejlepšího střelce NHL, který válí v dresu Bostonu Bruins?

Bývalá modelka či hosteska v nočním podniku na Instagram umístila fotku, jak jede na podobně historickém kole do centra. Náramně se vyjímá její vyrýsovaný zadeček, jenž poblouznil nejednoho kolemjdoucího. „Jaké klišé!“ napsala k snímku. Takových klišé rozhodně není nikdy dost…

Pastova Rebecca si vyjela po pláži na kole. Všichni se za ní otáčeli!
Pastova Rebecca si vyjela po pláži na kole. Všichni se za ní otáčeli!

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud