VIP Sport

1. března 2020 • 12:30

Nejvíc sexy sportovkyně světa! Kdo také získal srdce krásky Šarapovové?

Autor: ris
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Charismatická a proklatě sexy. Ruská tenistka Maria Šarapovová (32), která ve středu ukončila bohatou kariéru, uměla vzbudit emoce. Pro jedny dopingová hříšnice, pro druhé inspirativní osobnost. Ač tak nebo tak, šmrnc jí nikdo upřít nemůže, to je fakt!Vysoká blondýnka byla léta považována za nejkrásnější hráčku okruhu. Není divu, že její charisma a šarm zamotaly hlavu nejednomu štramákovi. Coby partnerku si ji hýčkali třeba zpěvák Adam Levine či kolegové od fochu Roddick s Dimitrovem. Teď její srdce tluče pro byznysmena Alexandra Gilkese.

Není divu; Maria má postavu jako lusk. A styl jako málokdo. Potrpí si na něj třeba i v letadle. „Dvoje pohodlné tepláky Raquel Allegra, černé sáčko, tenisky Nike Cortez. A také kašmírový šátek Rick Owens...,“ popisovala v nedávném rozhovoru pro web cntraveler.com, bez čeho se nemůže obejít na palubě vzdušného korábu.

Taky přiznala, kde je jí nejlíp. A kde nejraději vystavuje na obdiv svoji luxusní figuru v titěrných plavečkách. „Sveti Stefan v Černé Hoře, italské Positano, Hvar v Chorvatsku,“ prozradila, na jakých místech navštěvuje luxusní hotelové resorty nejraději. Mohla si to dovolit. Za posledních deset let si podle ruské mutace magazínu Forbes přišla vítězka šestatřiceti titulů na okruhu WTA na 197,8 milionů dolarů, což je v přepočtu 4,6 miliard korun!   

Jedna z nejkrásnějších tenistek okruhu WTA Maria Šarapovová ukončila kariéru
Jedna z nejkrásnějších tenistek okruhu WTA Maria Šarapovová ukončila kariéru

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud