Play-off AutoCont extraligy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chodov : FbŠ Bohemians - 19. března 2023   16:00

Chodov
Chodov
07:36' Šmíd  • 20:20' Sýkora (Ondrušek) • 36:15' Slunečko (Vošta) • 46:23' Skřivánek (Kafka) • 47:46' Jambor (Šmíd) • 49:02' Sýkora
6:9
(1:2, 2:2, 3:5)
Stav série: (0:4)
FbŠ Bohemians
02:08' Bílek  (Virga) • 12:43' J. Petrák  (Buršík) • 30:39' Bílek  (J. Petrák) • 39:59' Buršík  (K. Petrák) • 46:47' Kawulok  (K. Petrák) • 51:03' Buršík  (Forman) • 56:38' K. Petrák  (Forman) • 57:36' Buršík  (Forman) • 59:57' Bílek  (J. Petrák)
Chodov
Kačer, Vašíček
SH Jižní Město

Tento duel tedy končí čtvrtou výhrou Bohemians v této sérii a Chodovu tak končí sezona. Vyrovnanou partii nakonec domácí nezvládli dovést do vítězného konce a na klokany v tomto souboji nenašli recept v ani jednom zápase.

Díky a na počtenou.
59:57'
Bohemians právě vstřelili branku!
VOJTĚCH BÍLEK posílá Chodovu dárek ke konci sezony a uzavírá svůj hattrick do prázdné brány. Asistence: Jaroslav Petrák.
59:55'
Hyršl zalepil tyčku!
59:40'
Další gól Bohemky po videu odvolán.
59:10'
Hyršl chytá a Bohemka pomalu a jistě míří do semifinále.
58:30'
Vávra promáchl před prázdnou bránou.
58:00'
Chodov v šesti.
57:36'
Tohle už je patrně poslední rána pro celek Chodova, který znovu inkasuje a má pouhé dvě a půl minuty na srovnání. Autor je JAKUB BURŠÍK. Asistence: Filip Forman.
57:11'
Bohemka má k dispozici rozehrávku kousek od velkého brankoviště, moc dobře s ní ale nenaložila.
56:38'
Ale už to znovu neplatí, neboť se prosazuje KAREL PETRÁK! Chodov znovu ztrácí. Asistence: Filip Forman.
56:00'
Hra se na malou chvíli uklidnila a oba týmy, zdá se, začaly trochu taktizovat.
54:20'
Votava poslal míček pod Hyršlem, ale projel pouze po malém brankovišti.
52:31'
Tak toto byl monster save v podání Hyršla! Ten už byl mimo svou pozici, ale nějakým způsobem se do ní znovu dostal a v sedě sebral jasnou tutovku Bauerovi.
51:40'
Střely teď létají opravdu prudce a velmi často a gólmani jsou v permanenci.
51:03'
Dělovku Formana Hodík sice vyrazil, ale míček se od něj odrazil k JAKUBU BURŠÍKOVI! Asistence: Filip Forman.
50:00'
Než jsme se nadáli, už je tady polovina třetí třetiny, která je zatím velice akční. Kromě branek nestíhám psát nic moc dalšího, ale i tak se snažím zachytit vše podstatné.
49:02'
Chodov právě vstřelil branku!
A pokračujeme brankou TOMÁŠE SÝKORY! Chodov poprvé v tomto zápase ve vedení. Bez asistence.
47:46'
Tato třetina se takticky hodně zvrhává a máme tady třetí branku v rozmezí jedné minuty. Šmíd vybojoval a MATĚJ JAMBOR trestal. Bez asistence.
46:47'
Tohle domácí hráči moc nezvládli a vzápětí inkasují popáté. Autorem je ONDŘEJ KAWULOK. Asistence: Karel Petrák.
46:23'
Tak gól nakonec přece jen platí a MARTIN SKŘIVÁNEK srovnává na 3:3! Asistence: Lukáš Kafka.
46:20'
Tak jsem to zakřikla a Chodov srovnává – tento gól se ale ještě přezkoumává u videa! Dnes již podruhé.
46:10'
Chodov se snaží srovnat skóre, ale zatím netrefuje v jasných příležitostech.
45:03'
Nyní zvoní tyč za Hyršlem.
44:10'
Hra je teď velice rychlá a oba týmy se střídají v nebezpečných útočných akcích.
42:20'
Chodov točí s formacemi, kapitáni obou celků se tak nepotkávají a emoce na hřišti se tedy trochu uklidnily.
41:40'
Ondrušek se řítil do přečíslení dvou na jednoho, pro jeho smůlu ale netrefil míček.
41:00'
Buršík už už nebezpečně pálil ze středu, Slunečko ale byl na svém místě a tenhle pokus kryje.
40:01'
Druhá perioda byla neméně vyrovnaná než ta první, těsné vedení ale znovu vybojovali Bohemians. Za ty se v poslední vteřině třetiny prosadil Jakub Buršík.
40:00'
39:59'
Last-minute gól v podání Bohemians střílí JAKUB BURŠÍK! Tohle může pro Chodov být osudová rána. Asistence: Karel Petrák.
39:30'
Slunečko v další skvělé pozici, tentokrát ale netrefuje.
38:00'
Ondrušek v dobré pozici trefuje pouze ruku brankáře Hyršla.
37:02'
Obránci Bohemians jsou zahnáni napadajícím Vávrou až za svou branku a kombinace tak vázne.
36:15'
Další srovnání má na starosti RADIM SLUNEČKO, který pálil přesně dvacet nad let! Asistence: Ondřej Vošta.
34:50'
Hodík znovu skvostně zasahuje.
33:40'
Forman pálí pouze do Slunečka.
32:50'
Tuhle šanci si hráči Bohemians nechali utéct a čtvrtou branku tak zatím nevstřelili.
31:40'
Další chodovský únik, který končí pouze na hrudníku brankáře Hyršla.
30:39'
Tuto bláznivou pasáž ukončuje dnes již dvoubrankový VOJTĚCH BÍLEK, který doráží přesně. Asistence: Jaroslav Petrák.
30:00'
Tato pasáž hry ukazuje zejména tzv. taktiku bez taktiky. Míček létá z jedné strany hřiště na druhou a každý se snaží pouze střílet za každou cenu.
29:48'
Blíží se nám polovina tohoto velmi atraktivního utkání.
28:35'
Vávra v přímém souboji s Hyršlem selhal.
28:00'
Votava má dnes velkou smůlu. V situaci tří na jednoho teď napálil břevno.
27:21'
Ani jeden z týmů se v posledních minutách nedokáže usadit v útočném pásmu.
26:35'
Výborný zákrok Hodíka, kterému se dnes zatím velmi daří.
25:30'
Další obrovská šance pro Votavu, ten ale ani teď neskóruje.
24:40'
Pravděpodobně nejvíc dnes po hřišti létá Forman, neboť jej na vidle nabírá jeden chodovský hráč za druhým. I po těžkých střetech ale kapitán Bohemky stále v pohodě vstává.
24:00'
Votava mohl poslat Chodov do vedení, ale skvěle jej vychytal Hyršl!
22:43'
Bauer se v rohu nedal a i proti dvěma soupeřům si vybojoval faul. Následně pálil svou pověstnou pumelici, ale ta netrefila bránu.
21:50'
Hodík dobře proti střele Maliče.
20:20'
Tom na Toma a je to 2:2! Tento gól v sobě skrývá samé dvojky – v čase 20:20 převzal v přesilovce míček TOMÁŠ SÝKORA a z úhlu naprosto přesně trefuje. Asistence: Tom Ondrušek.
20:01'
Velmi vyrovnaná první třetina tohoto derby zapříčinila útlé vedení Bohemians 2:1. Vedoucí branku má na starosti Jaroslav Petrák.
20:00'
19:55'
Chodov měl na hokejce srovnání, Vávra ale minul prázdnou branku.
19:42'
Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians:
Jan Řehoř – 2 min., nadzvedání hokejky.
19:05'
Chodov měl dobrou rozehrávku, Ondrušek ale trefil pouze blok před sebou.
18:10'
Maxa trefil pravděpodobně pouze poslední mikrovlákno Hyršlova dresu a gól z toho tak není.
17:30'
Po hřišti dnes létají nejen míčky a emoce, ale také samotní hráči.
16:20'
Slunečko pálí, Votava velmi nebezpečně doráží a Hyršl chytá.
15:35'
Přečíslení tří na jednoho domácí pouze pohrdli a nic z něj tak nemají.
14:40'
Chodov se snaží kombinovat, zatím mu to ale jde pouze okolo mantinelů.
12:43'
JAROSLAV PETRÁK se s tím nemazal a dělovou ránou posílá Bohemku do vedení. Asistence: Jakub Buršík.
11:40'
Za Hodíkem zvoní tyč!
11:30'
Forman se dostal hráčům Chodova do hlav a nyní si za svou frustraci odchází sednout na trestnou lavici Jiří Bauer.
11:27'
Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov:
Jiří Bauer – 2 min., Držení.
10:25'
Klokani skvěle kombinují, Chodov zatím odolává.
09:37'
Skvělý zákrok Hodíka proti dělovce Formana.
09:00'
Komárek dnes kosí jednoho hráče za druhým. Po sekeře do Hyršla nyní po střetu s ním leží i Buršík.
08:46'
Daniel Maxa – 2 min., Sekání.
08:20'
Klokani byli faulováni a rozhodčí tak signalizují výhodu.
07:50'
Dobré zákroky obou brankářů, ten Bohemians je ale nyní zraněn.
07:36'
Tak tohle asi nečekal nikdo na této hale ani před obrazovkami! Hyršl dobře zasáhl a už skákal pro odražený míček, v tom ale zasáhl MAREK ŠMÍD a v pádu balónek usměrnil do brány. Bez asistence.
06:40'
Slunečko vyslal bombu od půlící čáry a jen tak tak, že nezapadla za záda Hyršla.
06:04'
Dobrý zákrok Hyršla, který hatí tuto šanci Chodova.
05:00'
Domácím hráčům zatím míček utíká přesně v těch chvílích, kdy by potřebovali zakončit.
04:25'
Votava se snažil prodrat před bránu, ale dostal do zad od svého soupeře a rozehrává tak Chodov.
03:01'
Ondrušek na svém oblíbeném místě netrefil dobře a málem z toho byla další branka v síti Hodíka. Ten však skvěle zasáhl a ani natřikrát se nenechal překonat.
02:08'
Tak tohle byla NÁDHERNÁ akce Bohemians, která otevírá skóre zápasu! Na konci ťukačky na první dotek byl VOJTĚCH BÍLEK a klokani tak rychle vedou. Asistence: Samuel Virga.
01:30'
Hodík chytá první střelu na svou bránu. Následně Řehoř sejmut a rozehrává Bohemka.
00:59'
Bauer při svém útočném výpadu zastaven a dopředu se žene Forman.
00:20'
Míček mají ve svém držení obránci Bohemky a Malič hledá cestu ze svého pásma.
00:01'
Máme tady úvodní buly zápasu, tak se pohodlně usaďte a užijte si zábavu!
00:01'

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Lupoměch) – Maxa, J. Bauer, Sýkora, Šmíd, Kolář, Slunečko, Matoušek, Horký – Ondrušek (C), Vávra, Komárek, Jambor, Vošta, Skřivánek, Kafka, Eremiáš, Votava, Dufek.
Trenér: David Podhráský

FbŠ Bohemians: Hyršl (Zavřel) – Malič, Čihák, Zezulka, Strnad – Forman (C), K. Petrák, Buršík, Kawulok, Bílek, J. Petrák, Řehoř, P. Šebek, Kisugite, Gajdoš, Hronek, Rozkovec, Virga, Dobisík.
Trenér: Michal Jedlička

Rozhodčí: Kačer, Vašíček.
Krásné nedělní odpoledne, vážení florbaloví fanoušci!

Vítejte u 3. zápasu čtvrtfinálové série mezi Chodovem a Bohemians.

Klokani drží po minulém víkendu vedení 2:0 na zápasy a Chodov musel přes uběhlý týden hodně zapracovat na své taktice. Za minulá dvě utkání totiž obdržel dohromady 22 branek a pokud chce pomýšlet na srovnání série, bude muset zapracovat zejména na tomhle. Naopak Bohemians se zatím daří naprosto vše a po vysokých výhrách 10:5 a 12:4 jsou jednoznačně na koni.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.