Play-off AutoCont extraligy - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  FbŠ Bohemians : Vítkovice - 7. dubna 2023   20:30

FbŠ Bohemians
17:19' Buršík (Forman) • 39:34' Kawulok (Bílek) • 42:40' Forman (J. Petrák) • 50:28' Forman (Buršík) • 56:19' K. Petrák (P. Šebek) • 59:42' P. Šebek (Kisugite)
6:10
(1:5, 1:1, 4:4)
Stav série: (2:4)
Vítkovice
Vítkovice
1:03' Zubek  (Šebesta) • 4:26' Jankovský  (Palčinský) • 7:45' Fukala  (R. Gattnar) • 8:03' Hubálek   • 14:58' Zubek  (Matejčík) • 31:01' Šebesta  (Matejčík) • 46:46' M. Gattnar  (Delong) • 49:59' Šindler  (M. Gattnar) • 53:54' Pažák  (Zubek) • 58:13' Hubálek  (Besta)
Jiří Šedivý a Radek Štengl
UNYP ARENA
685 diváků
Vítkovice

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost.
Je konec! K Tatranu Střešovice se do Superfinále přidávají hráči Vítkovic, kteří doprovodí na Superfinále i své ženy, které svedou derby o Ostravu v Superfinále žen! Bohemians i přes veškerou snahu na zkušené Vítkovice nestačily!
Branky a nahrávky: 18. Buršík (Forman), 40. Kawulok (Bílek), 43. Forman (J. Petrák), 51. Forman (Buršík), 57. K. Petrák (P. Šebek), 60. P. Šebek (Kisugite) – 2. Zubek (Šebesta), 5. Jankovský (Palčinský), 8. Fukala (R. Gattnar), 9. Hubálek (TS), 15. Zubek (Matejčík), 32. Šebesta (Matejčík), 47. M. Gattnar (Delong), 50. Šindler (M. Gattnar), 54. Pažák (Zubek), 59. Hubálek (Besta). Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Zásahy brankářů: 8:13. Diváci: 685. Rozhodčí: Jiří Šedivý a Radek Štengl.
59:42'
Bohemians právě vstřelili branku!
Bohemka ještě kosmeticky upravuje stav na 6:10! PATRIK ŠEBEK napřáhl z levé strany a přesně se trefil k bližší tyči! Asistence: Martin Kisugite.
59:11'
Marek Matejčík zasáhl vysokou holí před vstřelením branky, která tak nemůže být uznána!
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:13'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Další gól do odkryté branky! JAKUB HUBÁLEK si skvěle pokryl míček a následně přesně bekhendem zamířil do odkryté branky Bohemians! Asistence: Jiří Besta.
58:05'
Hyršl teď běhá ze střídačky do branky v jednom kuse.
57:33'
Další dlouhé vyhození Vítkovic.
57:05'
Vítkovice si nekomplikují život a odpalují míček co nejdál to jen jde.
56:19'
Bohemka snižuje opět na rozdíl čtyř branek! Patrik Šebek vystřelil na Součka, před kterým byla střela zablokovaná, ale KAREL PETRÁK dokázal pohotově dorazit míček do Součkovy branky! Asistence: Patrik Šebek.
56:04'
Jaroslav Petrák se dostal po rychlé kombinaci k zakončení, ale jeho rána byla tečovaná nad branku Součka.
55:22'
Šebkovu ránu z levé strany likviduje Lukáš Souček!
55:03'
Domácí hrají znovu v šesti!
54:38'
Vítkovice se teď snaží hrát aktivně, což se jim daří a nepouštějí Bohemku do hry v šesti.
53:54'
Vítkovice střílejí gól do odkryté branky! MICHAL PAŽÁK vystřelil ze své poloviny a přesně zamířil do odkryté branky Bohemky, která tuhle ztrátu už nejspíše nedožene. Asistence: Adam Zubek.
53:14'
Adam Delong mohl střílet do prázdné branky, ale míček mu sjel z čepele!
52:51'
Šebek vystřelil z levé strany, ale střílel naslepo a netrefil klec Vítkovic.
52:20'
Jan Malič dostal přihrávku před Součka, ale jeho střela nebyla příliš důrazná a proto si hostující gólman s jeho střelou poradil.
51:44'
Bohemka nemá co ztratit a v tuto chvíli hrou v šesti může pouze získat.
51:18'
Buršíkova dalekonosná střela minula branku Lukáše Součka.
50:59'
Bohemka hraje v šesti!
50:28'
Bohemka snižuje opět na rozdíl čtyř gólů! FILIP FORMAN dostal přihrávku na pravou stranu, odkud vypálil z první do vzdálenějšího horního rohu! Asistence: Jakub Buršík.
49:59'
Vítkovice jsou jednou nohou v Superfinále! MATYÁŠ ŠINDLER šel do přečíslení, vzal to na sebe a jednoruč dokázal míček dostat za záda Tomáše Hyšla! Asistence: Martin Gattnar.
49:27'
Adam Zubek trefil pravou tyč Hyršlovy branky!
49:05'
Patrik Šebek se skvěle vrátil dozadu a odebral míček čistě Pažákovi.
48:24'
Vítkovice drží balónek na své polovině a trpělivě kombinují.
47:39'
Bohemka to teď už bude mít velmi těžké, aby alespoň srovnala a vynutila si prodloužení.
47:05'
Jakub Buršík vystřelil ze středu hřiště, ale Souček jeho ránu kryje a drží svůj tým!
46:46'
Vítkovice střílejí důležitou branku! Adam Delong vypálil z pravé strany, Tomáš Hyršl jeho pokus vyrazil pouze před sebe a MARTIN GATTNAR dorazil míček už do odkryté branky! Asistence: Adam Delong.
45:58'
Jan Šebesta byl faulován a k míčku se dostanou Vítkovice, které teď budou šetřit čas.
45:21'
Kawulokova rána tahem skončila pouze v náruči pozorného Součka.
44:44'
Adam Zubek teď velmi dobře shodil hru zpátky na Šebestu a šetří tím tak čas, který Bohemce velmi rychle utíká.
44:14'
Teď se nám hra velmi uklidnila a ani jeden z týmů nikam výrazně s balónkem nepospíchá.
43:38'
Bohemka je teď na balónku a nikam s balónkem nespěchá.
43:04'
Vítkovice měly možnost na vstřelení branky, ale Tomáš Hyršl chytá vše co na něj míří.
42:40'
Bohemka snižuje na rozdíl tří branek! FILIP FORMAN se dostal ke střele po nahrávce Jaroslava Petráka a zamířil přesně do vzdálenějšího horního rohu branky! Asistence: Jaroslav Petrák.
42:08'
Ondřej Kawulok teď z pravé strany vystřelil pouze do připraveného Součka.
41:48'
Karel Petrák zkusil vystřelit z otočky, ale minul branku.
41:19'
Vítkovice se už spíše zatáhly na svou polovinu a čekají co vymyslí soupeř.
40:45'
Adam Delong teď napálil míček pouze do připraveného Tomáše Hyršla.
40:20'
Domácí hráči začali třetinu na balónku a budou se rychle pokoušet o snížení.
40:01'
Úvodní buly vyhráli domácí.
40:01'
Další třetina začne přibližně ve 21:57.
Je za námi druhá třetina, která přinesla jen dvě branky! Hosté se dokázali prosadit ve 32. minutě po dorážce Jana Šebesty v přesilové hře. Domácí opět snížili na rozdíl čtyř branek díky dorážce Kawuloka v poslední minutě druhé třetiny. Stav je tedy po dvou třetinách 2:6!
40:00'
39:34'
Bohemka snižuje na 2:6! Vojtěch Bílek střílel z první na Součka, jehož ránu Souček vyrazil před sebe, kde stál ONDŘEJ KAWULOK, který dokázal míček dopravit do branky Vítkovic! Asistence: Vojtěch Bílek.
39:01'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:27'
Delong byl seknut do své hole, což ihned pískají rozhodčí jako nedovolený zákrok.
37:48'
Domácí se tlačí čím dál tím více do branky hostů, ale zatím se jim nedaří dát nějakou branku.
37:05'
Jaroslav Petrák sebral nedovoleně míček u mantinelu Šebestovi, který následně i rozehraje na své spoluhráče.
36:22'
Rána z otočky Marka Matejčíka skončila pouze na masce pozorného Tomáše Hyršla!
35:34'
Delong se skvěle vyhnul Karlu Petrákovi, ale následně ztratil balónek a Klokani tak mohou zaútočit.
34:59'
Domácí hráči už napadají rozehrávku Vítkovic, která je samozřejmě pomalejší, ale zatím to ovoce nepřináší.
34:25'
Řehoř přihrával krosem na Jaroslava Petráka, který ještě hledal spoluhráče do prázdné branky, ale toho nenašel.
33:54'
Druhá třetina zatím přinesla jen jednu branku, ale o šance zatím není nouze.
33:37'
Lukáš Souček vytáhl skvělý zákrok proti Buršíkovi!
32:57'
Bohemka poslední dvě minuty jen stojí a kouká, co se bude dít.
32:21'
Vítkovice jsou stále na balónku a takticky nikam s balónek nespěchají.
31:31'
Vítkovice se stále snaží o další branku, ale tentokrát mají problém projít přes obranu Bohemky.
31:01'
Vítkovice využívají přesilovou hru! Marek Matejčík se obtočil kolem své osy, vystřelil, Hyršl jeho střelu vyrazil před sebe a JAN ŠEBESTA dokázal míček dorazit do branky Klokanů! Asistence: Marek Matejčík.
30:13'
Hubálek po jeho střele překonal mezi nohama Hyršla, ale pro domácí se míček dostal ven mimo brankovou čáru!
30:01'
Přesunuli jsme se do druhé poloviny zápasu.
29:35'
Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians:
Jan Řehoř – 2 min., Hrubost.
29:26'
Řehořova střela zamířila pouze do pravé tyče Součkovy branky!
29:22'
Martin Kisugite se rozběhl po pravé straně, nic nevymýšlel a vystřelil pouze do ramene Součka, který chytá důležité trestné střílení! Stav je tak stejný 1:5!
29:22'
Domácí pojedou trestné střílení po faulu na Šebka!
28:14'
Vítovec dostal přihrávku krosem, ale domácí gólman se rychle přesunul na druhou stranu!
27:48'
Hraje se dlouho bez přerušení, ani jeden z týmů teď nefauluje.
27:15'
Malič rychle rozehrál na Filipa Formana, ale ten nedokázal trefit prostor mezi třemi tyčemi.
26:50'
Hubálek se dostal do středu hřiště od pravého mantinelu, ale jeho střelu bekhendem v klidu pokryl Hyršl.
26:24'
Vítkovice se teď opět snaží na chvíli podržet balónek a v klidu vystřídat celou pětku.
25:40'
Druhá třetina je zatím velmi bohatá na šance, ale oba brankáři předvádí to nejlepší, co umí!
25:07'
Chyba Zubka, ale Jakub Buršík vystřelil pouze po zemi a Souček si připsal další úspěšný zákrok.
24:38'
Tomáš Hyršl teď znovu zasahuje neskutečnými zákroky a drží svůj tým nad vodou!
23:58'
Kawulok napřáhl na polovině hřiště ke střele, ale ta přes mnoho hráčů k Součkovi nedošla.
23:27'
Jakub Hubálek to zkusil teď z pravé strany, ale domácí gólman si s jeho střelou bez problému poradil.
22:46'
Na druhou stranu se hnali hosté, kteří ale nevyzráli na skvělého Hyršla, který drží svůj tým!
22:15'
Domácí hráči teď tlačí na obranu Vítkovic, ale ta je k žádné větší šanci nepustila.
21:48'
Karel Petrák byl faulován Šebestou a to neuniklo ani pozorným rozhodčím.
21:16'
Do druhé třetiny jasně lépe vstoupili domácí, ale teď jsou na balónku Vítkovice.
20:44'
Řehořova tvrdá střela byla zlikvidována Součkem!
20:19'
Karel Petrák ze středu hřiště trefil pouze blokujícího Hubálka.
20:01'
20:01'
Střely v první části 11:11.
Další třetina začne přibližně ve 21:18.
Je za námi první třetina, která vyzněla jasně lépe pro Vítkovice, které postupně nastřílely pět branek během prvních 15 minut. Bohemka dokázala vstřelit pouze jednu branku a to díky skvělé střele Jakuba Buršíka.
20:00'
19:41'
Bohemka drží míček na své polovině a už se nejspíš nic do konce třetiny nestane.
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:36'
Vítkovice teď trochu uklidňují hru a snaží se podržet míček na svých holích.
17:50'
Kawulok s Bílkem teď mají problém vůbec opustit prostor před Hyršlem, protože jsou od svých soupeřů neustále napadáni.
17:19'
Bohemians snižují! Filip Forman nahrál na volného JAKUBA BURŠÍKA, který udělal dva rychlé kroky vpřed a přesně zakončil pod horní tyč Součkovy branky. Asistence: Filip Forman.
17:10'
Jiří Besta odpálil míček co nejdál to šlo.
16:45'
Klokani se zkoušejí dostat k zakončení, ale zatím jen obehrávají čtyřku hostujících hráčů.
16:19'
Vítkovice zatím skvěle hrají oslabení daleko od své branky.
15:46'
Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice:
Adam Palčinský – 2 min., Nedovolené vrážení.
15:15'
Ondřej Sidunov vystřelil propagační střelu na Hyršla, který si připisuje úspěšný zákrok.
14:58'
Tohle už pro Bohemku vypadá hrozivě! Marek Matejčík skvěle nalezl krosem volného ADAMA ZUBKA, který už dnes skóruje podruhé v zápase! Asistence: Marek Matejčík.
14:49'
Vítkovice jsou stále v tlaku a pokoušejí se o pátou branku!
14:16'
Další dvě střely Delonga a Hyršl teď předvádí něco neuvěřitelného v brance Bohemky!
13:56'
Delongova střela ze středu hřiště byla zablokovaná a následně chycená Hyršlem.
13:19'
Jaroslav Petrák přihrál krosem na Vojtěcha Bílka, který už namířil na prázdnou branku, ale Lukáš Souček se skvěle přesunul a drží zatím nulu!
12:49'
Tak nakonec to byl opravdu faul na Filipa Formana a bude se tak hrát stále za stavu 0:4!
12:49'
Vítkovice vstřelily branku, ale Michal Jedlička hned signalizoval, že chce trenérskou výzvu, ale teď rozhodčí řekli, že si chtějí video zkouknout sami, takže, kdyby gól platil tak Bohemka nepůjde na dvě minuty.
12:24'
Delong výborně napadá domácí beky, kteří s ním mají velký problém, ale zatím to zvládají.
11:58'
Pažákova střela z pravé strany byla zablokovaná hned prvním hráčem.
11:26'
Domácí hráči se už probudili a začínají hrozit čím dál více.
10:48'
Jakub Buršík z bezprostřední blízkosti napálil pravou tyč hostující branky!
10:19'
Vítkovice se teď více zatáhly do obrany a budou čekat na chybu soupeře.
10:01'
Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.
9:19'
Poprvé v zápase se domácí dostali delší dobu na balónek, ale zatím Součka neohrozili.
8:36'
Adam Delong vyslal nebezpečnou střelu na Hyršla, který dokázal jeho ránu vyrazit mimo tři tyče!
8:03'
Už je to 4:0! JAKUB HUBÁLEK, nejdřív naznačil, že bude zakončovat bekhendem, ale před Hyršlem to strhnul na levou stranu a pod ním dokázal procedit míček do branky! Bez asistence.
8:03'
Vítkovice budou mít k dispozici trestné střílení!
7:45'
Vítkovice už odskakují do trháku 3:0! LUKÁŠ FUKALA se skvěle uvolnil za brankou a následně se dostal až před Hyršla, kterého z bezprostřední blízkosti dokázal prostřelit! Asistence: Rostislav Gattnar
7:26'
Bohemka i přes nepříznivý stav neplaší a hraje si svou hru.
6:55'
Hraje se ve vysokém tempu, které zatím více sedí hráčům z Ostravy.
6:04'
Buršík dával střílenou přihrávku před branku, ale tam Karel Petrák nestihl doběhnout.
5:15'
Jiří Besta se dostal k odraženému balónku, ale střelou bekhendem z toho byla jen nepřesná střela nad branku Hyršla.
4:26'
Vítkovice už vedou o dvě branky! ONDŘEJ JANKOVSKÝ sebral míček na polovině hřiště a běžel podél pravého mantinelu na Hyršla, kterého první ranou nepřekonal, ale dostal se ještě k dorážce, která už byla úspěšná! Asistence: Adam Palčinský.
3:54'
Filip Forman byl podražen a reklamuje, že by se mělo vylučovat na dvě minuty, ale rozhodčí mu vysvětlili, že rozhodně vylučovat nebudou.
3:37'
Marek Matejčík dostal míček do brankoviště, kde číhal Pažák, ale těsně minul branku!
3:07'
Matejčík svedl souboj s Maličem u mantinelu a následně se od vítkovického útočníka odrazil míček mimo hřiště.
2:31'
Besta zkusil vystřelit ze středu hřiště, ale jeho střelu zablokoval dobře postavený Kisugite a Hyršl nemusel zasahovat.
2:08'
Bohemka si prakticky ještě nesáhla na balónek, Vítkovice jsou stále na balónku.
1:42'
Vítkovice skvěle vstoupily do utkání a tento první gól je může trochu uklidnit.
1:03'
Vítkovice jdou do vedení! Šebesta se skvěle obtočil kolem jednoho z hráče Bohemians, přihrál na hůl ADAMA ZUBKA, který z levé strany neměl problém zakončit do odkryté klece! Asistence: Jan Šebesta.
0:40'
Adam Delong fauloval v rohu hřiště za Součkem, rozehrávat budou domácí.
0:29'
O první útočnou akci se snažili hosté, ale Bohemka je k ničemu nepustila.
0:01'
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:01'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu a za chvíli můžeme začít.
Úvodní sestavy

Bohemians: Hyršl (Zavřel) – Zezulka, Čihák, Malič, Strnad – Řehoř, K. Petrák, Kawulok, Bílek, Kisugite, J. Petrák, P. Šebek, Dobisík, Buršík, Rozkovec, Hronek, Gajdoš, Forman, Virga.
Trenér: Michal Jedlička

Vítkovice: Souček (Jasiok) – Besta, O. Vítovec, Pažák, Hubálek, Šebesta, Hatala, Kaleta – Šindler, M. Gattnar, Delong, Zubek, Matejčík, Fukala, R. Gattnar, Palčinský, Sidunov, Jankovský, Slončík.
Trenér: Tomáš Martiník
Průběh série

První dvojzápas se odehrál ve Vítkovicích.
První zápas byl velmi vyrovnaný první dvě třetiny, stále se hrálo v nerozhodném stavu, který ve třetí třetině svou ranou rozhodl Filip Forman a zajistil Bohemce první bod v sérii.
Druhý zápas se odehrál v podobném duchu, ale nakonec díky skvělé třetí třetině Vítkovic (7:2) vyhrála nakonec poměrem 9:4 a srovnala stav série na 1:1.
Třetí zápas se odehrál na Bohemce, kde se podařilo Vítkovicím uspět opět díky skvělé třetí třetině, kterou vyhrály 7:1 a šli do vedení v sérii 2:1.
Čtvrtý zápas byl tak vyrovnaný, že se šlo dokonce do prodloužení, kde byli šťastnější hosté po zakončení Martina Gattnara a vyhrály 6:5.
Stejný výsledek jsme mohli vidět ve Vítkovicích ve středu, ale do prodloužení se nešlo a po výhře 6:5 tentokrát vyhrála Bohemka, která je tak stále ve hře o Superfinále.
Vítáme vás u on-line přenosu ze šestého utkání semifinále mezi týmy FbŠ Bohemians a 1. SC TEMPISH Vítkovice. Utkání začíná v 20:30.