Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 8:6. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:12.
Uruguay vyhrává tento zápas 1:0 nad Walesem a získává China Cup.
90+4'
90+4'
Ryan Hedges vybojval pro své spoluhráče rohový kop. Centr směřoval před branku, ale obrana si poradila.
90+3'
Probíhá poslední nastavená minuta.
90+2'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Maximiliano Gomez Gonzalez.
90+1'
Hra je nyní přerušena pro zranění hráče Uruguaye.
90'
Suarez se málem dostal do střelecké pozice, ale míč se rychleji dostal k brankáři. Tři minuty se budou nastavovat.
90'
Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
90'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Ben Davies, přichází Ryan Hedges.
88'
Následovat bude znovu odkop od branky celku, který je veden jako hostující.
87'
Muslera poměrně snadno kryje míč, který směřoval před jeho branku. Balon ukryl do náruče a bude rozehrávat.
86'
Connor Roberts fauloval na polovině hrací plochy soupeře, a tak jeho tým přišel o míč.
85'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Nahitan Nandez, přichází Christian Stuani.
84'
Matthews vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování. Následovat bude ale rohový kop pro Wales, Coates dostal míč do autu.
83'
Probíhají poslední minuty druhého pločasu, Uruguay vede o jednu branku a snaží se hrát dál aktivně, naopak Wales se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.
82'
Muslera vykopává od své branky, s rozehrávkou rozhodně nespěchá.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, sledujeme rychlý fotbal,který se musí fanouškům líbit.
79'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Chris Gunter, přichází Adam Matthews.
78'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Rodrigo Bentancur, přichází Gaston Silva.
77'
Další rohový kop pro tým vedený jako domácí. Evans bude rozehrávat rohový kop.
76'
Wales nyní vystřídal dva hráče, dělá maximum pro vyrovnání. Uruguay hraje takticky velmi dobře.
75'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází James Chester, přichází Tom Lockyer.
73'
Je z toho rohový kop pro Wales.
73'
Bale připravil střeleckou pozici pro Kinga, jehož projektil končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.
72'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Harry Wilson, přichází Lee Evans.
71'
Wales se dostal k rychlé protiakci, akce centr před branku byl nepřesný, následně Vecino dostal balon do bezpečné vzdálenosti.
70'
Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme aktivní hru z obou stran, k vidění je velké množství šancí. Zatím stále o gól vede Uruguay.
70'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Cristian Rodriguez, přichází Lucas Torreira.
68'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Sam Vokes, přichází Billy Bodin.
67'
Wales boduje tvrdě o každý metr hrací plochy, snaží se dostat do příznivější pozice pro zakončení, zatím ale marně.
65'
Muslera rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu.
65'
Hra se přelévá ze strany na stranu, sledujeme dobrý fotbal.
64'
Tým vedený jako hostující rozehrával rohový kop. Obrana Walesu si dokázala poradit.
63'
Balon se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.
62'
Volný kop rozehrával Walas, rána na branku byla zblokovaná za cenu rohového kopu, Vecino zblokoval míč.
60'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Declan John, přichází Connor Roberts.
59'
Nyní sledujeme klidnější hru, jednoznačně převahu mají fotbalisté vedení jako hostující.
57'
Suarez si naběhl na přihrávku spoluhráče a dostal míč do sítě. Jeho radost však netrvala dlouho, neboť pomezní sudí odmával ofsajd.
56'
Sledujeme aktivní hru Uruguaye, další šancei měl Cavani, ale minul míč v dobré pozici.
55'
Jihoamerický celek hraje aktivně, snaží se navýšit své vedení, ale musí také myslet na obranu. Wales dokáže chyby soupeře potrestat.
53'
Vecino se marně pokoušel propracovat do střelecké pozice, k zakončení se nedostal.
52'
Uruguay mohla přidat další branku, jenomže Cavani nedokázal trefit přihrávku od spoluhráče.
51'
Vokes byl volný před brankou balon se k němu ale nedostal, následně pálil King, jehož projektil tak tak minul branku.
49'
Uruguay právě vstřelila branku!
Gól posílá tým vedený jako hostující do vedení. Skvělý dlouhý míč na Suareze, který mohl zakončovat, ale ještě celou situaci vyšperkoval na zcela volného EDINSONA CAVANIHO, který prostřelil brankáře soupeře. Asistence: Luis Suarez.
48'
Vecino pálil z dobré pozice mimo branku.
47'
Wales rozehrává volný kop z dobré pozice. Centr se snesl před branku, ale nikdo z hráčů nedokázal balon usměrnit do brány.
46'
Ani jeden celek nestřídal. Týmy pokračují v nezměněných sestavách.
46'
Šanci jsme během prvních pětačtyřiceti minut viděli na obou stranách, zápasu zatím dominují skvěle chytající brankáři. Hennessey i Muslera si zaslouží vyzdvihnout za své výkony.
45+1'
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat. Skvěle volný kop Walesu zastavil brankář Muslera. Jeden z hráčů tečoval před brankou
45'
Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Uruguay dominuje dění na trávníku.
44'
Vykopávat tak bude brankář Hennessey od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop.
44'
Suarez se rozhodl pro přímou střelu, trefil jen zeď a následný pokus Nandeze byl hodně nepřesný.
43'
Davies fauloval před svou brankou, rozehrávat tak bude útočící celek.
42'
Uruguay se pokouší přes střed hrací plochy prokombinovat do výraznější šance, obrana Walesu hraje zatím pozorně.
41'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, sledujeme velmi útočný fotbal, který se fanouškům musí líbit.
40'
Hraje se na polovině hrací plochy, v posledních minutách se hra otáčí ze strany na stranu.
39'
Wales rozehrává rohový kop, centroval před branku bude Wilson.
38'
Hennessey rozehrává daleko od své branky, jeho akci zakončoval King, jehož ránu vytáhl brankář na rohový kop.
37'
Skvěle nyní vypálil ze střední vzdálenosti Cavani, jeho ránu vytáhl brankář Hennessey na rohový kop.
36'
Wales má k dispozici rohový kop, ale obrana si dokázala poradit. Následovala rána z velké dálky, který vyslal Allen mimo branku.
35'
Deset minut před koncem prvního poločasu kombinuje Wales na polovině hrací plochy, nikam se nežene. Jeho soupeř má jednoznačně více ze hry.
34'
Po ošetření hráče rozehrává brankář Muslera od své branky, následně rychle zakončoval znovu Suarez, který ovšem nevypálil, neboť si myslel, že je v ofsajdu, ale nebyl.
32'
Wilson zůstává ležet po souboji s Bentancurem na hrací ploše a míří k němu lékaři. Hráč Walesu má problémy s kotníkem.
31'
Obrovskou šanci měl hostující Suarez, který už překonal brankáře a měl před sebou prázdnou branku. Jeho rána končí na tyči!
30'
Hennessey poměrně snadno kryje balon po nepříliš povedené uruquayské akci.
29'
Bentancur se pokoušel něco vymyslet, ale jeho pas postrádal přesnost.
28'
Po faulu Allena na polovině hrací plochy rozehrávají fotbalisté vedení jako hosté.
28'
Žlutou kartu dostává Allen (Wales).
26'
Uruguay se znovu prokombinovala na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím ale marně.
25'
Ránu z velké dálky brankář Muslera kryje naprosto s přehledem, a tak bude rozehrávat od své branky.
24'
Akce hráčů v bílém konči pro postavení mimo hru, v ofsajdu byl Suarez.
23'
Uruguay rozehrává od své branky, hraje hodně opatrně, zejména nechce chybovat.
22'
Muslera nyní bude vykopávat po útočném faulu soupeře od své branky. Jeho pas na spoluhráče byl přesný.
21'
Wales kombinuje na útočné polovině, ale jeho soupeř se dopustil faulu.
20'
Šance tady jsou, jen jejich proměňování je zatím nulové.
18'
Cavani a Suarez vedou útočnou akci svého celku, zakončoval Vecino. Jeho rána z první končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
17'
King se propracoval do dobré střelecké pozice, ale trefil jen střed branky, který měl pokrytý brankář Muslera. Uruquay byla podle papírových předpokladů favoritem, dění na trávníku tomuto faktu příliš nenasvědčuje.
16'
Sledujeme rychlý fotbal, který nabízí poměrně velké množství šanci, na gól ale čeekáme.
14'
Hennessey nemusel zasahovat, rána Saureze končí mimo branku, Cavani přiravený na teč nedosáhl na balon.
14'
Rodriguez na dlouhý balon od spoluhráče nedosál, a tak hrají fotbalisté v červeném.
13'
Uruguay kombinuje na obranné polovině a pokouší se něco vymyslet, nicméně se přes dobrou obranu soupeře nemůže dostat do zakončení.
12'
Wales se propracoval na útočnou polovinu, John vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování.
10'
Deset minut hry je pryč, více ze hry mají fotbalisté v červeném, tedy tým vedený jako hostující, který už ale musel střídat.
9'
Allen měl další zajímavou šancí svého celku, jeho rána ale končí výrazně mimo branku.
8'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Jose Maria Gimenez, přichází Sebastian Coates.
8'
Zatím se nestřídalo, nicméně zraněný hráč pravděpodobně nebude moci pokračovat ve hře.
6'
Jose Maria Gimenez se nechává ošetřit a bude muset střídat.
5'
Bale vedl akci, kterou následně střelou do středu branky zakončoval Vokes. První výraznější šance jihoamerického mužstva.
4'
Wales se usadil na polovině soupeře a pokouší se něco vymyslet před brankou.
3'
Více ze hry má zatím celek v bílém, takže tým vedený jako hostující.
2'
Obrovskou šanci měla Uruguay, Sarez se propracoval do výborné šance, jeho ránu zastavila tyč!
1'
Bale se pokoušel propracovat do střelecké pozice, jeho rána ale byla zblokovaná obráncem.
1'

Wales: Hennessey – Chester, Williams, Davies – Gunter, King, Allen, John – Bale, Vokes, Wilson
Náhradníci: Mawell, Crone, Matthews, Roberts, Lockyer, Evans, Hedges, Maphan, Watkins, Woodburn, Bodin, Bradshaw

Uruguay: Muslera – Verala, Godin (C), Gimenez, Laxalt – Nandez, Bentancur, Falero, Rodriguez – Suarez, Cavani
Náhradníci: Silva – Campaňa, Coates, Silva, Pereira, Torreira, Arrascaeta, Ramírez, Sanchez, Gómez, Stuani.
Jedná se o Čínský pohár, do jehož finále se dostaly týmy Walesu a Uruguaye. Právě celek z Jižní Ameriky porazil poměrně snadno český tým 2:0 a slavil očekávaný postup.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky fotbalu.V tomto zápase proti sobě nastoupí nastoupí nastoupí Wales a Uruguay.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:35.