Anglická Championship -  ONLINE PŘENOS -  Aston Villa : Sheffield Utd. - 8. února 2019   20:45

Aston Villa
Aston Villa
82' Mings  • 86' Abraham  • 90+4' Green
3:3
(0:1)
Sheffield Utd.
11' Sharp   • 53' Sharp   • 63' Sharp
Aston Villa
Kalinić – Hutton (C), Elphick, Mings, Taylor – Jedinak (66. Whelan) – Kodjia (65. Green), Hourihane, McGinn, El Ghazi – Abraham
Steer – El Mohamady, Hause, Adomah, Bjarnason, Green, Whelan
Harrington – Wood, Hudson
Villa Park, Birmingham (kapacita: 42 682 míst)
34 892 diváků
Henderson – Basham, Egan, O'Connell – Baldock, Norwood, Fleck, Stevens – Dowell (74. Cranie) – Sharp (C) (86. Washington), Madine (69. McGoldrick)
Moore – Cranie, Stearman, Duffy, Johnson, McGoldrick, Washington

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 7:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:17.
Dlouho to vypadalo na jasnou jízdu Sheffieldu, ale co se stalo v posledních minutách, tomu se dá jen těžko věřit! I tak krásný umí být fotbal, Aston Villa zvládla odpovědět na hattrick Billyho Sharpa. V 94. minutě vyrovnal teprve dvacetiletý Andre Green, který zamezil tomu, aby Sheffield vévodil Championship. To je ode mě již vše, dobrou noc a u anglického fotbalu na počtenou!
90+5'
90+4'
Aston Villa právě vstřelila branku!
ANDRE GREEN vyrovnává na 3:3! To jsou věci, to jsou věci! Neuvěřitelný comeback ve Villa Parku dokonali domácí! Po špatném odkopu O'Connella se míč dostal k McGinnovi, který načechraným centrem našel hlavu Andreho Greena. To je tedy zápas!
90+4'
McGinn se dožadoval pokutového kopu poté, co jej podle něho držel za dres Stevens. Harrington zůstává klidný.
90+3'
Villa se vrhá dopředu, teď nebo nikdy.
90+2'
Norwood nestihl zahrát míč předtím, než se dostal do autu. Autové vhazování pro Villu na její polovině.
90+1'
Pět minut nastaví hlavní arbitr Harrington, k radosti domácích fanoušků!
90'
Abraham nepřesnou přihrávkou posílá míč do zámezí, El Ghazi tento míč nemohl zachytit.
89'
Rohový kop pro Villu, domácí fanoušci v posledních minutách ožili! Doženou své miláčky k vyrovnání?
88'
Žlutou kartu dostává Baldock (Sheffield United FC).
87'
Snad všichni hráči Villy jsou vepředu, ještě myslí na srovnání stavu.
86'
Další chyba Hendersona, znamená další branku! Elphickovu střelu vyrazil jen k TAMMYMU ABRAHAMOVI, který dorážkou snižuje na 2:3!
86'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Sharp, přichází Washington. Muž dnešního zápasu je střídán za aplaudování hostujících fanoušků.
85'
Nedovoleného zákrok se dopustil Stevens (Sheffield United FC), volný kop pro Villu.
84'
El Ghaziho centr z pravé strany hledal Grenna, ten byl pečlivě střežen dvěma obránci Sheffieldu.
83'
McGinn se nadechoval k zajímavému pokusu, ale netrefil míč ideálně, a tak se bude kopat od branky Hendersona.
82'
TYRONE MINGS snižuje na 1:3! Ve vzdušném souboji uspěl proti Hendersonovi, hlavičkou poslal balon do sítě!
81'
Rohový kop pro Aston Villu, dokáže alespoň snížit?
80'
Centr mladíka Greena nenašel žádného ze spoluhráčů, byl příliš přetažený.
79'
Dnešní utkání sleduje 34 892 diváků.
78'
Minuty stále ubíhají, Villa nemůže ohrozit Hendersona, obranný blok Sheffieldu je dobře zformován.
77'
McGoldrick "zazdil" další branku Sheffieldu! Ve vápně se nabízel volný Baldock, ale první jmenovaný napálil míč do Kaliniće.
75'
Sharp se pošťuchoval s Elphickem, Harrington je umravnil, můžeme pokračovat dále.
74'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Dowell, přichází Cranie.
73'
Žlutou kartu dostává Whelan (Aston Villa FC).
73'
Dlouhým nákopem Hendersona se uvede míč do hry, a našel jen kopačky Whelana.
72'
Žlutou kartu dostává Egan (Sheffield United FC).
71'
A, že to byl povedený přímák! Střela překonala zeď a provětrala Hendersona, který si v 71. minutě připisuje první zákrok v zápasu.
70'
Stevens zavinil přímý kop, hned za hranicí šestnáctky zasáhl McGinna.
69'
Střídání v týmu Sheffield United FC: ze hřiště odchází Madine, přichází McGoldrick.
68'
Hutton nestihl zasáhnout míč, než přešel za hrací plochu. Toho využijí hosté k prvnímu střídání.
67'
Aston Villa drží míč na svých kopačkách, o výsledku je však zřejmě rozhodnuto.
66'
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Jedinak, přichází Whelan.
65'
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Kodjia, přichází Green.
64'
Sharp je rázem nejlepším střelcem Championship, na svém kontě má už 22 zásahů.
63'
Sheffield United právě vstřelil branku!
BILLY SHARP, BILLY SHARP, BILLY SHARP! Hattrick pro tohoto anglického střelce! Opět to byl jednoduchý gól, tentokrát si počkal na míč na zadní tyči a hlavičkou překonal Kaliniće. 0:3!
62'
Aston Villa by měla co nevidět střídat, není na co čekat.
61'
Sheffield pokračuje v útočení, přidá třetí branku?
60'
Žlutou kartu dostává Hutton (Aston Villa FC).
59'
Střela, blok, střela blok...žádný čistý průstřel stále nepřichází, smutný pohled na útočné snažení Villy.
58'
Kodjia si dělá prostor na levém křídle, přihrál Hourihaneovi, jenž byl faulován. Volný kop pro Villu, z této pozice lze ohrozit branku.
57'
Hosté se vypořádali s průnikem Huttona, ten je dnes velmi aktivní, stále prohání obránce Sheffieldu.
56'
Za pár minut by mělo přijít první střídání, Aston Villa potřebuje nasadit útočníka.
54'
S Aston Villou to začíná vypadat bledě, nyní už potřebují dvě branky, aby alespoň remizovala.
53'
BILLY SHARP, BILLY SHARP! Právě on doklepává míč do sítě! Svý stý gól za Sheffield United v kariéře! Hostující kapitán stačil vstřelit branku předtím, než chytil míč Kalinić. 0:2!
52'
Kodjia nevěřícně kouká na rozhodčího Harringtona, který však rozpoznal úmyslný pád domácího hráče.
52'
Mings se skvěle vypořádal s Madinem, avšak útočná fáze stále vázne.
51'
Hutton nepřesně přihrál, Sheffield získává míč na rychlý protiútok.
50'
Stále čekáme od Aston Villy na střelu, která by mířila mezi tři tyče. Finální fáze ale trápí domácí celou sezonu.
49'
Norwood neviděl ve vápně volného Sharpa, míč poslal do Kalinićovy náruče.
49'
Kodjia přešel několik obránců Sheffieldu, přihrál Abrahamovi, který míč vzápetí ztratil.
48'
Mings, který je ve Ville na hostování z Bournemouthu, založil další akci domácích.
47'
Basham hlavičkou uklidil míč k rukavicím Hendersona.
46'
A je odstartován druhý poločas mezi Aston Villou a Sheffieldem United! První jsou u míče fotbalisté z Birminghamu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
Je za námi první poločas, po kterém vedou hosté ze Sheffieldu 1:0. Jedinou, svou 20. branku v sezoně, obstaral Billy Sharp, jehož trefu musela potvrdit až technologie, která rozpoznává, zda míč přešel čáru či nikoliv.
45+2'
45+2'
Hutton přetáhl centr, toto již Sheffield zvládne.
45+2'
Aston Villa ještě nevyslala ani jednu střelu na branku, změnit to může přímým kopem, který získala nepříliš daleko od vápna Sheffieldu.
45+1'
Dvě minuty nastaví hlavní rozhodčí Harrington.
45'
První poločas se blíží ke konci. Zdá se, že tento stav vydrží i do přestávky.
44'
Stevens se poměrně rychle zvedl, pokračuje se dále.
43'
Na zemi leží Stevens (Sheffield United FC), snad to nebude nic vážného.
43'
Navíc může Aston Villa zahrozit z přímého kopu. Henderson chytil míč ze vzduchu.
42'
Žlutou kartu dostává Basham (Sheffield United FC). Sestřelil McGinna, tady není o čem.
41'
Hendersonovi (Sheffield) je pouhých 21 let, i přesto zvládá být jedničkou v druhé anglické lize.
40'
Sharp chtěl poslat Madinovi přihrávku mezi obránci, ale ten nemohl hrát, protože stál v ofsajdu.
39'
Elphick uhlídal Sharpa, odhlavičkoval míč do autu.
39'
Hutton odvrací. Stále jsou však u míče hosté, Norwood přenáší hru na Baldocka.
38'
Sheffield může zahrozit, Stevens z levé strany centruje do vápna.
37'
Sharp (Sheffield United FC) poslal k zemi McGinna, jasný nedovolený zákrok.
36'
Henderson vyboxoval míč před sebe, ten se odrazil k Huttonovi, jehož pokus přestřelil branku.
35'
Nepřesný centr Sheffieldu končí na kopačkách Hourihanea, Mings s Elphickem rozehrají další akci Villy.
34'
Protiútok se hostům nevydařil, domácí jsou opět u míče.
33'
Před Kodjiou rychle odkopl míč Egan, Villa přitápí pod kotlem, chce do ještě do poločasu vyrovnat.
32'
Opět aktivní Hutton vyslal dlouhý míč na levou stranu šestnáctky. El Ghaziho centr hledal Kodjiu, ten jej o kousíček minul.
30'
Hutton zamotal hned dva obránce zelených, avšak Jedinak si s Kodjiou nerozuměl, a tak končí míč za autovou čarou.
29'
Hosté by v případě dnešního vítězství šli na první místo Championship, tedy jen do zítřka, než by své zápasy odehrály Norwich s Leedsem.
28'
Sheffield má míč ve své moci, Aston Villa se snaží napadat rozehrávku.
27'
Zámek ve vápně Sheffieldu nepřinesl domácím branku, vše vyvrcholilo nepovedenou hlavičkou Tammyho Abrahama.
26'
Hosté se poměrně rychle osvobodili, navíc byl stažen k zemi Fleck.
25'
Villa získala autové vhazování na pravé straně, blízko pokutového území Sheffieldu.
24'
Polovina poločasu za námi, a že to bylo zajímavých 24 minut! Už jsme stihli jednu branku i žlutou kartu.
23'
Baldock (Sheffield United FC) se dostal do ofsajdu, domácí se mohou uklidnit.
22'
Skvěle ale zasáhl O'Connell, jenž ukázkovým skluzem, zamezil Abrahamovi v pokračování.
21'
Z rychlého kontru se stal pomalý ztracený míč, naopak Abraham rychle běží k vápnu Sheffieldu.
20'
Villa drží míč na své polovině, rychle jej ale ztratila. Hosté mohou zahrozit z rychlého protiútoku.
19'
Kalinić je už pátým brankářem, kterého Aston Villa nasadila do ostrého zápasu. Za to Henderson na druhé straně je jasnou jedničkou.
18'
McGinnův průnik do šestnáctky skončil velmi neúspěšně, tak se zamotal do svých kliček, až se míč dostal za čáru. Odkop od branky.
17'
Kodjiovi zkušeně odebral míč Basham, sheffieldská obrana funguje zatím na výbornou.
16'
Hourihaneův zákrok na tenké hranici, příště už to bude žlutá karta.
15'
Hendersonova rozehrávka mířila pouze do autu, balon tak získají domácí, kteří se zatím nezmohli na ohrožení branky.
14'
Žlutou kartu dostává Jedinak (Aston Villa FC).
13'
Egan rozehrává další akci, avšak jeden z jeho spoluhráčů byl stažen Jedinakem. Bude následovat žlutá karta.
12'
Nejslavnější klub z Birminghamu se ujal míče, jen tak jej nepustí. Konkrétně ho drží Mile Jedinak, australský reprezentant.
11'
Góól! To byl panečku rohový kop! Norwood poslal centr do šestnáctky, kde se míč postupně odrazil k BILLYMU SHARPOVI, jehož pokus došel těsně za čáru, než jej stačil odkopnout domácí obránce.
11'
Hutton odvrátil vysoký míč na roh, už třetí pro Sheffield v tomto zápasu.
10'
Přímý kop získal Baldock, opět z pravé strany, opět z pozice, která láká ke střele či centru.
9'
Fleckův centr do vápna založil slibně vypadající útok hostů, do cesty se jim postavila domácí obrana.
8'
Fleck zkoušel "dloubáčkem" přehodit obránce Villy, neúspěšně. Nicméně zelení drží míč na svých kopačkách.
7'
Roh se nevyvedl podle představ Sheffieldu, následuje odkop od branky Kaliniće.
6'
Rohový kop získali hosté, jejich tlak narůstá.
6'
První střela na branku, kterou vyslal George Baldock, prověřila Kaliniće, ten ji vyrazil ke svým spoluhráčům!
5'
Standardní situace se Sheffieldu nevyvedla, stále však drží míč blízko pokutového území Aston Villy.
4'
Hosté získali volný kop na pravé straně, z této pozice lze zakroutit míč do vápna.
3'
Dlouhý míč našel Madinea, který míč proti dvěma obráncům ztratil. Následný protiútok Villy končí ofsajd.
2'
El Ghazi se rychle hnal dopředu po pravém křídle, kde jej zastavil O'Connell.
1'
První poločas utkání mezi Aston Villou a Sheffieldem United je odstartován! První jsou míče hosté, konkrétně Oliver Norwood.
1'
Domácí nastupují v tradiční fialové kombinaci, hosté si vybrali světle zelené dresy.

Aston Villa FC: Kalinić – Hutton (C), Elphick, Mings, Taylor – Jedinak – Kodjia, Hourihane, McGinn, El Ghazi – Abraham
Náhradníci: Steer – El Mohamady, Hause, Adomah, Bjarnason, Green, Whelan

Sheffield United FC: Henderson – Basham, Egan, O'Connell – Baldock, Norwood, Fleck, Stevens – Dowell – Sharp (C), Madine
Náhradníci: Moore – Cranie, Stearman, Duffy, Johnson, McGoldrick, Washington

Rozhodčí: Harrington – Wood, Hudson.
Třetí Sheffield stále živí naději na automatický postup do Premier League, na Leeds s Norwichem, ztrácí pouhé tři body. Naposledy si fotbalisté ze severu Anglie poradili s Boltonem (2:0). Navíc se mohou opřít o jednoho z nejlepších střelců Championship – Billyho Sharpa (28 zápasů/19 branek).

Až devátá Aston Villa se nenachází v ideální formě, v posledních pěti utkáních porazila jen Ipswich 2:1. Prohrála s Wiganem a Swansea (shodně 0:3), pak remizovala s Readingem a Hull City. Klub z Birminghamu se alespoň může spolehnout na Tammyho Abrahama (hostování z Chelsea), který stejně jako Billy Sharp, nasázel 19 branek.

Dnes to bude souboj dvou nejlepších útočníků, máme se na co těšit! Přeji příjemnou zábavu.
Hezký páteční večer u anglické Championship! Dnes nás čeká souboj týmů z předních míst této soutěže, a to Aston Villa se Sheffieldem United. Zápas má na krásném stadionu Villa Park výkop v 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.