Anglická Championship - 39. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Middlesbrough : Norwich - 30. března 2019   18:30

Middlesbrough
0:1
(0:0)
Norwich
Norwich
54' Hernandez
Konstantopoulos – Bešič, Downing, Hugill, McNair, Saville, Tavernier
Coote
Riverside Stadium (Middlesbrough)
23 795 diváků
Norwich
McGovern – Cantwell, Hanley, T. Klose, Leitner, Rhodes, Vrančič

Já děkuji za pozornost a příště tse těším na počtenou! Mějte pěknou sobotu.
Krásný zápas, plný pěkných kombinací, centrů, vyrovnané týmy, nechybělo málo a Middlesbroughští mohli dnes i vyhrát. Překvapení viselo ve vzduchu. Za takový výkon se domácí rozhodně nemusí stydět, takhle se bojuje proti "našláplému" favoritovi. Zápas nakonec rozsekl gól Onela Hernandeze, jenž to trefil náramně, k tyči, do proti pohybu a po zemi. Norwich si tedy veze tři body z Middlesbrough. Tomuhle utkání by však víc seděla remíza.
Dnešní utkání sledovalo 23 795 diváků.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 8:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 17:9.
90+6'
90+6'
Pukki, Buenia, Vrančič, bek Middlesbrough to zachránil, domácí ještě podnikli kontr, ale ten už neměl kvalitní parametry a tak dnes vítězí hosté z Norwiche.
90+5'
Další centr z kategorie nepovedených a tak domácí mají na ukazateli stále nulu.
90+5'
Dlouhý centr na Pukkiho, to nestihne.
90+4'
Howson perfektním centrem hledal spoluhráče ve vápně, ale nenašel, hosté odkopli.
90+3'
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Hernandez, přichází .
90+3'
Pukki vyslal Vrančiče, ale ten mu měl míč posunout a Pukki by šel sám na bránu, Vranšič toale zbrzdil, zaváhal a bylo po akci.
90+2'
Friend na Downinga centrem, Downing prostor mezi třemi tyčemi netrefil.
90+1'
Buendia zkoušel těžký volej, trefil beka.
90'
Sudí nastaví nad rámec šest minut.
89'
Boj o míč ve středu hřiště.
88'
Místo toho, aby domácí něcovymýšleli dopředu, hrají s míčem Norwichští.
88'
No čas běží pro Middlesbrough rychle.
87'
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Shotton, přichází Hugill.
86'
Hernandez při chuti, prokličkoval se přes obránce, nádherné umění, prostrčil na kolegu, ten nemohl střílet přes mnoho těl, volil přihrávku, adresát však také neměl místo na střelu a tak akce zůstala nezakončena.
85'
Rohový kop domácích, vyboxoval ho Krul, ale pak míč ještě poletovla v nebezpečných zónách, hosté ale opět neinkasoavali.
83'
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Stiepermann, přichází Vrančič.
82'
Pukki se žen za balónem, ten ale sbírá ze země Randolph. Byl tam dříve než finský ostrostřelec.
81'
Domácí se těžko dostávají na balón a to je problém, oni potřebují vstřelit branku, hrají dobře, ale prohrávají o gól.
78'
Middlesbrough se nevzdává a chce aspoň bod. Vytváří si jednu dobrou možnost za druhou.
77'
Obrovský závar před brankou Krula, ale domácí opět neproměnili velkou gólovku.
77'
Friend procházel až do vápna, tam mu míč na poslední chvíli ukopli.
76'
Faul na norwichského plejera a tak přijde rozehra.
73'
Stiepermann vybojoval balón pro Pukkiho, ten byl proti přesile a tak volil nahrávku do křídla, odsud pálil Buendia, ale přímo do brankářovo náruče.
73'
Hosté na míči, dlouhý entr dopředu, který našel adresáta, pak už ale hrají Middlesbroughští.
72'
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Clayton, přichází Bešič.
70'
Mikel pálí, ale zblokováno.
70'
Rozháraný fotbal je k vidění.
68'
Buendia, pak McLean a ten táhl míč přímočaře na bránu, avšak jeho střelu zblokoval pobránce Middlesroughských.
66'
Downing doslova zkosil soupeře a po zásluze dostává žlutý kartónek.
66'
Žlutou kartu dostává Downing (Middlesbrough FC).
65'
Rohový kop, hlavičkuje McLean, ale mimo branku.
64'
Norwich má obrovský nápor, neproměnil ho v branku a teď musí pospíchat dozadu, domácí vedou rychlý kontr.
63'
Znovu Pukki! Teď mu míč sebral domácí hráč, který se k němu přiřítil a vzal mu míč zezadu.
62'
Fry vyslal Pukkiho do brejku, Pukki byl bráněn, tísněn, i přesto vystřelil, avšak těsně mimo. Poté se ještě dožadoval rohu, ten mu ale sudí nepřisoudil.
61'
Akce Norwiche vedená středem a pak po křídle, pokus o kličku před střelou, kličce zabránili domácí.
60'
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Ayala, přichází Downing.
59'
Buendia exekutorem přímého kopu, kopl to ale příšerně.
58'
Ani roh se domácím nepovedl a je z toho protiútok. Pukki faulován a je to přímý kop.
58'
Howsonův čechraný míč, ale byl moc pomalý, hosté ho odvrátili.
57'
Žlutou kartu dostává Trybull (Norwich City).
57'
Opět agilní Fletcher, ten to nevzdává. Byla faulován, ale šel dál.
54'
Žlutou kartu dostává Hernandez (Norwich City).
54'
Norwich právě vstřelil branku!
ONEL HERNANDEZ si krásně navedl míč na střed a střílel do protipohybu k pravé tyči brankáře Randolpha, ten na míč nedosáhl a tak Norwich vede na hřišti Middlesbrough 1:0.
53'
Norwich má mírnou převahu v posledních minutách. Měl další roh, ten neproměnil.
52'
Fletcher po pokusu přejít do útoku padá, faul to není, sudího píšťalka mlčí.
51'
Roh Norwiche odvrácen daleko od branky a nyní se bojuje o míč ve středu hřiště, je tam podnikáno několik soubojů.
49'
Howson pálil okolo zdi a trefil jen připraveného Krula.
49'
Mikel dostal žlutou, nejpíš proto, že si pustil "pusu na špacír".
49'
Žlutou kartu dostává Mikel (Middlesbrough FC).
48'
Assombalonga faulován v postupu na branku a žlutá karta pro Zimmermanna, jenž ho zastavil nedovoleně.
48'
Žlutou kartu dostává Zimmermann (Norwich City).
47'
Ayala blízko gólu po dalekém vhození autu. Parádně ho našel, Ayala ale zakončil těsně vdle. Velká škoda.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:33.
45+1'
45+1'
Stiepermann poslal nádherně kroucený míč do vápna a zu toho byla velká šance pro hosty z Norwiche, Randolph však celou situaci zachránil a díky němu je to stále 0:0.
45+1'
Krulův lehký zákrok.
45'
Norwich nevpuštěn do útoku, rychle reagující obranou domácích.
44'
Godfrey, Fry a opět zkušený Krul v brance Norwiche, dnes ještě neinkasoval.
42'
Pukki, Hernandez a pokus o střelu, ale moc na dlouhou nohu. Nevyšlo to. Navíc je tu žlutá karta za ten skluz po balónu, záněr byl míč nepustit do rychlého protiútoku a chytit ho ještě a zkusit vystřelit.
42'
Žlutou kartu dostává Stiepermann (Norwich City).
41'
Krásná akce od začátku do konce, přihrávky, postrčení míče do strany a centr, pro něj si ale došel Krul.
40'
Obrovská chyba stopera, únik Pukkiho, ten střílel, byl však už v úhlu a Randolph mu úhel ještě zmenšil a balón vyrazil.
38'
Tempo opadlo, gól také nepadl, takže už to není tak hezký a rychlý fotbal jako prvních 25 minut. Kdyby v té době padl gól, podle mě jsme mohli sledovat ofenzivní choutky obou klubů ještě nyní.
37'
Clayton se snažil vymyslet něco po pravém křídle, obránci mu míč zahráli do autu, má tak alespoň možnost vhodit míč zpátky do hry.
36'
Obránce Middlesbroughských míč zblokoval nad branku, roh pro Norwichské. Ti se ani nyní neprosadili.
34'
Hernandez motá hlavy obráncům na pravé straně, pak ale míč ztrácí proti přesile a dopředu jde Middlesbrough. To však také akci nedokončilo.
33'
Žlutou kartu dostává Ayala (Middlesbrough FC).
33'
Stiepermann našel Hernandeze, ten byl faulován. Bude se rozehrávat, tedy hosté rozehrají.
32'
Krul nerozehrál ideálně a šance pro domácí dostat se do vápna, zmařena.
29'
Nyní jen takový odkop domácích z vlastní poloviny.
28'
Fletcher se dostal k míči, rozběhl se a zakončil k pravé tyči brankáře po zemi, Krul byl však na místě včas.
27'
Middlesbrough na míči, drží se ale tak tak, hlavička, přistrčení a pokus jít do útoku. Vybojovali alespoň aut.
26'
Domácí tvrdě obrali hosty o míč, sami si pak vytvořili šanci před Krulem, tu zakončili hodně nad branku.
25'
Aarons centruje, odvráceno, a hrají domácí.
24'
Norwich už dlouho kombinuje, obehrává obranný val, je dlouho na míči.
24'
Týmy začaly více taktizovat.
22'
Roh pro domácí, zahraný nakrátko, na bližší tyč, ale velmi špatně.
22'
Fletcherova rána z pravé strany vápna zblokována hráčem.
21'
Norwich nemá čas ani prostor, Middlesbrough hraje výborně, zdvojuje, napadá a znepříjemňuje hru vedoucímu celku Championship.
19'
Hosté uklidnili hru, hrají na jistotu mezi sebou, mezi obránci.
18'
Narážečka Norwiche, ale jen do ofsajdu, přerušená hra.
18'
Stiepermann chtěl míč protlačit na Pukkiho, to se nepovedlo.
17'
Zápas má zatím skvělé tempo, hráči se snaží, bojují, hrají na sto procent.
17'
Nyní se hra odehrává hlavně ve středu hřiště.
16'
Domácí se hnali do útoku, ale neunikli dotěrné defenzívě.
15'
Hernandez se probil do dobré pozici, ještě hledal Pukkiho, ten pálí, ale skvělý Randolph, to byla stoprocentní šance!! Randoplhův výborný reflex.
13'
Fletcher ve velké šanci, chtěl obstřelit brankáře Krula, nepovedlo se mu to o kousek. Výtečný záměr, jen provedení trošku kulhalo.
12'
Pukki svým napadáním přiměl brankáře Randolpha k chybě v rozehře a míč mají hosté, prokombinovali to, ale pak byli zablokováni.
12'
Middlesbrough neubralo na práci, na úsilí, na aktivitě, na zarputilosti.
11'
Kombinace Norwichských na malém prostoru, bude se vhazovat aut.
10'
Ayala musí dozadu, netroufne si na soupeře. Nechce udělat chybu.
8'
Howson na Frienda, rychlá střela po zpracování, ale Krul zatím stoprocentní.
7'
Howson pálí po krátké přihrávce, ale jen doprostřed brány. Krul bez problému chytá.
6'
Friendova kolmice moc dlouhá, míč má Krul.
6'
Fletcher má možnost, neprosadil se. Sympatický začátek domácích, kteří se chtějí před domácími příznivci předvést proti silnému soupeři.
5'
Friend poslal míč zleva do vápna, ale tam si ho pohlídali hostující hráči.
5'
Middlesbrough zatím aktivnější a to přesto, že je horší v tabulce i v aktuální formě.
3'
Podhrot Fletcher to nevymyslel zle, ale do šance to nevedlo. Alespoň aut domácích a střela po odraženém míči Friendova, ale mimo.
3'
Pukkimu pískán útočný faul.
2'
Hra je rozkouskovaná, hodně autů.
1'
U míče nejlepší celek anglické Championship. tedy Norwich.
1'
Assombalonga ihned u míče, ale hosté ho zakřižovali a míč mu vzali.
1'
Domácí rozehráli.
1'

Middlesbrough FC: Randolph – Flint, Ayala, Fry – Friend, Howson, Mikel, Clayton, Shotton – Fletcher – Assombalonga
Náhradníci: Konstantopoulos – Bešič, Downing, Hugill, McNair, Saville, Tavernier

Norwich City: Krul – Lewis, Godfrey, Zimmermann, Aarons – McLean, Trybull, – Hernandez, Stiepermann, Buendia – Pukki
Náhradníci: McGovern – Cantwell, Hanley, T. Klose, Leitner, Rhodes, Vrančič

Rozhodčí: Coote.
NORWICH CITY

Odehráli 38 utkání se ziskem 78 bodů. Bilance 23 výher, 9 remíz a jen 6 proher. Skóre 77:48, naznačuje, že ofenzíva je na dobré úrovni, ano, je první v lize. A to dali o devět branek více než druhá ofenzíva, kterou je ta astonvillská. Ta dala 68 gólů. Formu mají doslova vynikající, vyhráli 5 z posledních 5 zápasů a z posledních 10 vyhráli hned 8. Soupeře trhají v zubech. Nejlepším střelcem je Fin Teemu Pukki, jenž vede i ligovou tabulku střelců. Dal neuvěřitelných 24 branek. Všimněte si té velké mezery mezi střelci Norwiche. Druzí nejlepší střelci týmu dali jen 7 branek a tím jsou dva borci Argentinec Emiliano Buendia a Bosňan Mario Vrančič.

Sestava z posledního duelu

Krul – Lewis, Godfrey, Zimmermann, Aarons – McLean, Trybull – Hernandez, Stiepermann, Buendia – Pukki
MIDDLESBROUGH FC

Odehráli 37 utkání se ziskem 58 bodů. Mají bilanci 15 výher, 13 remíz a 9 proher. Společně s Rotherhamem a Ipswichem jsou remízoví králové – 15 remíz je nejvíce v Championship. Skóre 40:31. Mají nejlepší defenzívu v lize. Dostali nejméně branek. Prohráli poslední tři duely a z pěti posledních zápasů vyhráli jen jeden a to nad Queens Park Rangers. Nejlepším střelcem je hráč Konžské demokratické republiky Britt Assombalonga s 10 brankami. V lize mu patří 22. místo.

Posledních pět duelů

MID – OPR 2:0
Wigan – MID 0:0
MID – Brentford 1:2
MID – Preston 1:2
Aston Villa – MID 3:0

Randolph – Fry, Flint, Ayala – Friend, Saville, Mikel, Shotton – Wing, Howson – Hugill
Hezký den s fotbalem, dnes se se zápasy fotbalu "roztrhl pytel" a tak máte možnost sledovat hodně onlajnů, vyberte si z naší nabídky a když budete chtít vidět duel druhé anglické ligy – Championship, tak budu jedině rád, poněvadž Vám ho přiblížím. Utkají se týmy Middlesbrough a Norwiche. Middlesbrough je pátý a Norwich ligu dokonce vede. Jedná se tedy o poměrně velký šlágr kola.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.