Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Bristol : Manchester City - 23. ledna 2018   20:45

Bristol
Bristol
64' Pack  • 90+4' Flint
2:3
(0:1)
Manchester City
43' Sané   • 49' Agüero   • 90+6' Bruyne
Bristol
Steele – Wright (C), Flint, Magnússon (46. Baker), Bryan – Smith, Pack – Brownhill, Walsh (46. Diedhiou), Paterson (73. Kent) – Reid
Baker, Kent, Eliasson, Taylor, Diedhiou, Engvall, Wollacott
Scott – West, Holmes
Ashton Gate Stadium (Bristol)
26 003 diváků
Bravo – Walker (85. Danilo), Stones, Otamendi, Zinčenko – De Bruyne, Fernandinho, Silva – Bernardo, Agüero (82. Gündoğan), Sané
Ederson, Danilo, Kompany, Sterling, Gundogan, Mangala, Yaya Touré

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 1:10. Rohy: 0:10. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 7:8.
Je dobojováno. Domácí sice v nastavené čtvrté minutě ještě zadělali na drama, ale hned z dalšího úniku se prosadili znovu hosté, kteří tak zpečetili postup do finále Anglického Ligového poháru. Nicméně před druholigovým Bristolem je třeba smeknout. S velkým favoritem domácí dlouho drželi krok, nakonec se s postupu radují hosté.
90+6'
90+6'
Manchester City právě vstřelil branku!
Nestane. Hned z další akce se do úniku dostali hosté. Sané pak naservíroval přihrávku dovnitř pokutového území pro KEVINA DE BRUYNEHO, jenž také trefuje prázdnou bránu – 2:3. Je hotovo.
90+5'
Žlutou kartu dostává David Silva (Manchester City).
90+4'
Bristol City právě vstřelilo branku!
Drama je na světě. Po chybě hostů uvnitř pokutového území se domácí dostali k míči a Bobby Reid poslal přihrávku ADENU FLINTOVI, který měl před sebou lehký úkol, a sice dopravit míč do zcela odkryté branky hostů – 2:2. Domácí tak už ztrácejí pouhý jeden gól. Stane se ještě nakonec zázrak?
90+3'
Ofsajd také na straně hostů, ve kterém se ocitl Danilo. Postranní sudí tak vše dobře viděl a zdvihl svůj praporek.
90+2'
Fernando Silva střílel uvnitř velkého vápna z úhlu, přesto musel Steele zasahovat. Ukryl míč do svých rukavic a následně pak ho poslal před sebe. Z další střely hosté vybojovali další rohový kop.
90+1'
Střela Reida se dostala pouze k hostujícímu brankáři, který míč okamžitě odkopl zase pryč od svého zařízení.
90'
Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat ještě pět minut navíc.
90'
Do ofsajdu se dostali na druhé straně hráči Bristolu a nyní tak budou u balónu zase hosté. Bravo si už chystá míč, aby ho odkopl daleko od své brány.
89'
Z pravé strany střílel Danilo, míč ale prosvištěl jen těsně vedle domácí branky. Hosté tak nebyli opět daleko od dalšího gólu.
88'
Po získání míče domácími hráči spěchali právě hráči Bristolu zase směrem dopředu. Tam vybojovali volný přímý kop, ale po něm se do šance nedostali.
87'
Po další střele domácích následuje odkop od Bravovy branky a gólman hostů příliš nikam nespěchá. Čas hraje do karet rozhodně hostům.
86'
Přetažený centr se snažil doběhnout Josh Brownhill, ale nakonec na balón nedosáhl. Skončil v zámezí a je tu autové vhazování pro hosty.
85'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Walker, přichází Danilo.
84'
Josh Brownhill se snažil prosmýknout obraně hostů, to se mu ale nepovedlo a míč si tak převzali zase hráči Manchesteru City a spěchají s ním na opačnou stranu.
83'
Kevin De Bruyne se natlačil na levou stranu velkého vápna. Poté vyslal vzdušný centr na druhou stranu, ale Leroy Sané svou střelu z první poslal jen vysoko nad.
82'
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Agüero, přichází Gündoğan.
80'
Bernardo Silva poslal balón Davidu Silvovi. Ten udělal kličku obránci domácích, ale jeho následná střela skončila jen na pozorné domácí obraně.
79'
Zinčenko převzal míč kus za velkým vápnem, poté ho poslal spoluhráči a hosté tak zakládají další akci. Ke střele se nakonec nedostali. Naopak se s míčem vrátili na svou vlastní polovinu.
78'
Walker je už na nohou a vypadá to, že by mohl pokračovat ve hře.
77'
Stále probíhá ošetření hráče hostů a vypadá to, že bude muset hostující trenér sáhnout k nucenému střídání. Jedná se o Kyleho Walkera.
76'
Nyní bude potřebovat ošetřit hostující hráč, který se nezvedá z trávníku po nezaviněném střetu. Chvíli se tak hrát nebude.
75'
Nabíhající Leroy Sané se dostával k míči, který mířil na branku Bristolu. Ale dříve u něj byl Luke Steele, který ho poté odkopl daleko od své branky.
74'
Domácí už vystřídali tři hráče, zatímco hosté ještě ke střídání nesáhli. Stále tak z jejich strany vidíme stejnou sestavu, s jakou do utkání nastoupili.
73'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Paterson, přichází Kent.
72'
Marlon Pack, autor první branky domácích, se dostal znovu k hlavičce před hostující brankou. Obrana hostů však dokázala jeho šanci odvrátit do bezpečí.
71'
Přišla další akce na straně hostů. Agüero dostal míč do běhu, ale poté se na pravé straně nedostal ke střele.
70'
Domácí mají dvacet minut na to, aby vsítili dvě branky a zároveň neinkasovali. Jedině tak by si vynutili alespoň prodloužení. Zatím se jim to ale před hostující brankou nedaří.
68'
Leroy Sané si nabíhal na centr kousek před velké vápno, nakonec ale na míč nedosáhl. Ten se dostal k Luku Steelemu, jenž se ho chystá odkopnout od své branky.
67'
David Silva se probil do pokutového území, kde ale neprošel dále přes domácí obranu. Nicméně hosté stále drží míč kousek před domácí brankou.
65'
Hosté se znovu dostali na polovinu Bristolu, kde se snažil o střelu Zinčenko, ale ta prosvištěla jen nad břevnem domácí brány.
64'
Domácí přeci jen vykřesali jiskřičku naděje. V pokutovém území si na letící míč vyskočil MARLON PACK a hlavou ho pak usměrnil do hostující branky – 1:2. Hosté tak v konečném součtu vedou stále o dva góly.
61'
V další střelecké pozici se ocitli hráči Bristolu. Jejich střela ale opět zamířila mimo tři tyče. Hosté tak stále vedou rozdílem dvou gólů, celkově pak tří.
60'
Bobby Ried je v pořádku a už je zpátky na hrací ploše. Nyní se i zapojil do hry, ale do blízkosti branky Manchesteru City se nakonec nedostal.
59'
Hra pokračuje dále. Hosté mají míč na svých kopačkách a zase hrozí před domácí brankou. Tentokráte si ale obrana Bristolu s další střelou Agüera poradila.
58'
Na trávníku se nyní s bolestivou grimasou ocitl Bobby Ried a došlo k jeho ošetření. Nyní je za pomoci lékařů odveden za postranní čáru a uvidíme, zda bude moci pokračovat ve hře.
57'
Nyní zahrozili před brankou hostů také domácí hráči po delší době. Střela Reida skončila ale pouze na brankáři hostů. Claudio Bravo tak bude mít další odkop od své branky.
56'
To by se ale asi musel stát nějaký zázrak. Hosté nebudou chtít připustit jakékoli drama v tomto odvetném utkání.
55'
Aby mohli domácí hráči pomýšlet na postup do finále, museli by si vynutit alespoň prodloužení. To by znamenalo vsítit tři branky a už ani jednou neinkasovat.
54'
Luke Steele odkopával míč na druhou stranu po další akci Manchesteru City a podržel tak svůj tým předchozím dalším zákrokem.
53'
Fernando Silva dostal přihrávku na pravou stranu a vybídl poté ke skórování Leroye Saného, který dělovku z levé strany poslal jen kousek vedle levé tyče domácí branky.
51'
Domácí se hned po inkasované brance vydali do útoku, jejich střela ale byla příliš uspěchaná a skončila jen vysoko nad hostující brankou.
49'
Hosté jdou do dvoubrankového náskoku. Kevin De Bruyne vyslal kousek od středové čáry centr na nabíhajícího SERGIA AGÜERA, který poté z prvé strany v pokutovém území vyslal dělovku, kterou umístil ke vzdálenější tyči – 0:2. Nyní jsou už hráči Manchesteru City opravdu blízko finále Anglického Ligového poháru.
48'
Leroy Sané dostal míč do běhu a poté z levé strany vystřelil, ovšem ani jeho rána se mezi tři tyče nevešla.
47'
Hosté se hned natlačili před domácí branku, Agüero ale střílel mimo tři tyče. Nicméně hráči Manchesteru City se stále drží na polovině Bristolu.
46'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Walsh, přichází Diedhiou.
46'
Střídání v týmu Bristol City FC: ze hřiště odchází Magnússon, přichází Baker.
46'
Střely na branku: 1 – 3
Držení míče: 27% – 73%
První poločas je u konce. V něm měli jasnou územní převahu favorité z Manchesteru City, dlouho ale bušili na vrata v obraně Bristolu. Když už to vypadalo, že první poločas skončí bez gólu, opak byl pravdou. Ve třiačtyřicáté minutě se po chybě obrany Bristolu dostal k míči Leroy Sané a svou přesně umístěnou střelou nedal Steelovi žádnou šanci. Hosté tak mají v součtu obou utkání dvoubrankový náskok a zatím mají blíže k postupu do finále Anglického Ligového poháru. Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, který začne ve 21:50.
45+2'
45+2'
Luke Steele poslal dlouhý nákop na polovinu hřiště, ale to už byl poslední dotek míče v této části hry. První poločas tak spěje do samého konce.
45+1'
Hosté drží míč na polovině soupeře a ještě se pokoušejí před brankou Bristolu zaútočit. Spíše to ale vypadá, že se před branku domácích nehrnou a drží balón daleko od své branky.
45'
Nad rámec řádné hrací doby v prvním poločase se budou nastavovat ještě dvě minuty navíc.
44'
Blíží se konec prvního poločasu a hosté získali velmi důležité vedení. Mají tak zatím blíže k postupu do finále. Ale samozřejmě ještě nepředbíhejme.
43'
A hosté se přeci jenom v samotném závěru dostávají do vedení. LEROY SANÉ se dostal k míči, který neuhlídal Magnússon a poté ho prudkou střelou poslal za Steelova záda – 0:1. Hostům se tak dýchá mnohem lépe.
42'
Hosté se stále marně snaží dobývat branku Bristolu, ač mají opravdu více ze hry, domácí bojují co to jde a tento stav jim rozhodně vyhovuje více než soupeři.
41'
Na pravé straně se uvolnil Bernardo Silva, zbavil se obránce Bristolu, ale jeho následná střela pak zamířila pouze do brankáře domácích.
40'
Ten zahrál Zinčenko, ale míč se poté snesl do pokutového území, kde si ho zpět převzali domácí obránci a odkopli ho mimo ohrožení vlastní branky.
40'
Další střela De Bruyneho se zastavila o obránce domácích a balón skončil za zadní čárou. Hosté mají k dispozici další rohový kop.
39'
De Bruyne se opřel do střely kousek za velkým vápnem. Jenže míč zamířil pouze vedle pravé tyče Steelovy branky z jeho pohledu.
38'
Znovu skončil míč za postranní čárou, když hosté odvraceli únik domácích. Autové vhazování pak rychle zahráli hráči Bristolu, ale rázem o něj stejně přišli.
37'
A hned na to musel hlavičku Adena Flinta likvidovat Claudio Bravo. Ten se v krátkém sledu po sobě mezi třemi tyčemi zase zaskvěl.
36'
Po dalekonosné střele domácích zakopli hosté míč do zámezí a autové vhazování provedou hráči Bristolu. A to na polovině hostů. Můžou se tak dostat do šance.
35'
Pak přišla akce domácích z pravé strany, Bryan pronikal do pokutového území, ale ani nyní nepustil domácí do vedení brankář Claudio Bravo. Poté v klidu odkopl míč až na polovinu Bristolu.
34'
Bravo si nyní připsal důležitý zákrok. Paterson se blížil před jeho branku, ale hostující gólman povyběhl a míč nakonec dostal do své moci.
33'
Jenže jejich náznak akce měl zase pouze jepičí život. Hosté bleskově otočili hru zpět před Steela, kde se pokusí znovu jeho branku ohrozit.
32'
Ten hosté zahráli nakrátko a poté se k míči dostali domácí a hned s ním spěchají před hostující branku.
31'
Hosté pokračují ve výrazném napadání branky Bristolu, zatím se ale nedokážou střelecky prosadit, i když mají výraznou převahu. Nyní vybojovali další rohový kop.
30'
David Silva to nyní chtěl vzít na sebe a místo přihrávky zvolil střelu na branku domácích, která ale zamířila jen hodně vedle branky Bristolu.
29'
Následoval náznak akce na domácí straně, ovšem hráči Bristolu na polovinu soupeře neprošli. Znovu tak mají míč ve své moci hosté, kteří se rychle přemisťují na druhou stranu.
28'
Luke Steele nyní zakročil proti další střele hostů. Poté se k odraženému balónu mohl dostat Sergio Agüero, ale před částečně odkrytou brankou se mezi tři tyče netrefil.
27'
Walker potáhl míč až před velké vápno, kde si naběhl De Bruyne, ale přes obranu domácích do blízkosti Steeleho neprošel.
26'
Záhy přišel rychlý protiútok domácích, ale Paterson svou následnou střelu mezi tři tyče neposlal. Následuje tedy odkop od Bravovy branky.
26'
Sané nacentroval míč do pokutového území, kde si na něj nabíhal David Silva, ale své zakončení do zdárného konce nedotáhl.
25'
Po další akci hostů, kteří mají stále mnohem více ze hry než soupeř, vybojoval Manchester City další rohový kop.
24'
Autové vhazování měli k dispozici hosté, po něm se postupně dostali na polovinu Bristolu. Jenže znovu obrana domácích dobře zapracovala a nepustila hosty dál.
23'
Zinčenko se dostal do zakončení a ohrozil branku domácích. Dobrý zákrok si připsal Luke Steele, jenž další nebezpečí před vlastní brankou zažehnal.
22'
Jamie Paterson tuto standardní situaci rozehrál a jeho nadýchaný centr nakonec zaplul pouze do připravených rukavic domácího brankáře.
21'
Ried byl faulován kousek před velkým vápnem a následovat bude volný přímý kop ze slibné vzdálenosti. Zároveň dostává žlutou kartu Fernandinho.
20'
Sergio Agüero se natlačil přes dva obránce domácích, ale jeho střela z hranice velkého vápna zamířila na kopačku Walshe. Ten pak poslal míč do bezpečí.
19'
Zinčenko podržel míč a poslal ho Bernardu Silvovi, ale ten poté neobešel obránce domácích. Další pobyt na polovině soupeře nebyl úspěšný.
18'
Hra je zatím opatrná, hlavně ze strany domácích, kteří se snaží udržet s hosty co nejdéle krok a hlavně nechtějí jako první inkasovat.
17'
Sané chtěl střílet uvnitř vápna, ale nakonec podklouzl. Domácí si tak mohli oddychnout, do další akce se tak hosté nedostali.
16'
Hosté se znovu dostali lehce k balónu a přemístili se zpět před domácí branku. Jenže tam je zase zastavila obrana Bristolu, která zapracovala opět na jedničku.
15'
Na druhé straně zahrozili domácí, kteří zakončovali z levé strany, ale střela Brownhilla se jen otřela o jednoho z hostujících obránců.
14'
Následoval další rohový kop pro Manchester City, ale ani z této standardní situace nezapršelo. Stále si na úvodní branku tohoto duelu musíme počkat.
13'
Agüero střílel uvnitř pokutového území a míč poslal na břevno domácí branky. Hosté tak nebyli daleko od úvodního gólu.
12'
Otamendi musel zahrát na malou domů Bravovi, neboť na něho dotírali dva útočníci domácích. Pro hosty vše dobře dopadlo a ti už znovu otáčejí směr hry na druhou stranu.
11'
Nyní je už vše v pořádku a hra pokračuje dále s míčem na kopačkách hostů.
10'
Bobby Ried málem získal balón kousek před velkým vápnem, nakonec se mu to ale nepodařilo. Poté dostal kopačkou do hlavy po nezaviněné srážce jeden z domácích hráčů a dochází k jeho ošetření.
9'
Hráči Manchesteru City mají znovu míč ve své moci a operují před brankou Bristolu. Zatím mají více ze hry a snaží se jako první skórovat. Ale obránci Bristolu jsou zatím proti.
8'
Fernando Silva nacentroval míč do pokutového území, kde se o střelu z první snažil Agüero, jenže zase narazil na pevnou bristolskou obranu.
7'
Fernandinho se dostal do zakončení uvnitř velkého vápna, ale zastavila ho zase pozorná obrana Bristolu, která se snaží držet s hosty krok.
6'
Bobby Ried se snažil projít obranou hostů. Včas ale zasáhl Zinčenko, který jeho pokus zastavil a hned na to pak hosté znovu otáčejí hru před branku Bristolu.
5'
Bravo dostal míč pod kontrolu po tom, co ho kousek od velkého vápna poslal Smith a následuje tak odkop od jeho branky.
4'
Po něm ale k ohrožení domácí branky nedošlo a nyní se pokusí znovu hráči Bristolu projít na druhou stranu.
4'
Paterson chyboval uvnitř velkého vápna, poté se ke střele dostal Bruyne, ale sám Paterson pak míč odehrál za zadní čáru. Další rohový kop pro Manchester City.
3'
Agüero nezpracoval dobře přihrávku od spoluhráče a rázem tak skončila další slibná akce hostů.
3'
Bobby Reid chtěl odehrát míč do bezpečí, ale jeden z hráčů hostů ho dostal na svoji kopačku a hned založil další akci svého celku.
2'
Jamie Paterson se chtěl dostat do velkého vápna, obrana Mancheseru City mu v tom ale zabránila a hosté tak zakládají další akci. S míčem jsou už na polovině soupeře.
1'
Z této standardní situace ale nic nebylo a na druhou stranu poprvé míří domácí hráči, kteří mají míč na svých kopačkách.
1'
Agüero se hned dostal do šance, ale míč srazili domácí hráči za zadní čáru a je tu hned první rohový kop pro Manchester City.
1'

Bristol City FC: Steele – Wright (C), Flint, Magnússon, Bryan – Smith, Pack – Brownhill, Walsh, Paterson – Reid
Náhradníci: Baker, Kent, Eliasson, Taylor, Diedhiou, Engvall, Wollacott

Manchester City: Bravo – Walker, Stones, Otamendi, Zinčenko – De Bruyne, Fernandinho, Silva – Bernardo, Agüero, Sané
Náhradníci: Ederson, Danilo, Kompany, Sterling, Gundogan, Mangala, Yaya Touré

Rozhodčí: Scott – West, Holmes.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

První vzájemný duel se odehrál 9. 1. 2018 na hřišti Manchesteru City a jak už bylo zmíněno, lídr anglické ligy zvítězil těsně 2:1.

Manchester CityBristol City FC 2:1
Branky: 55. Bruyne, 90+2. Agüero – 44. Reid (pen.)
Držení míče: 68 % : 32 %
Střely na branku: 6:3
Střely mimo: 9:4
Rohy: 13:5
Ofsajdy: 0:5
Fauly: 8:7

Hosté z Manchesteru City nadále vévodí tabulce Premier League, jak už bylo zmíněno a po domácí výhře nad druholigovým Bristolem se budou chtít i dnes dočkat vítězství, aby se probojovali do finále Anglického Ligového poháru. I dnes se dá očekávat zajímavý duel mezi oběma celky a rozhodně si ho proto nenechte ujít. Hosté budou muset od začátku utkání útočit, aby nepustili do vedení domácí Bristol. To by je mohlo srazit do kolen a mohli by se začít obávat o výsledek. Uvidíme, s jakou taktikou na svého soupeře tentokráte nastoupí.

Cesta Manchesteru City do semifinále

1. kolo: volný los
2. kolo: volný los
3. kolo: West Brom – Manchester City 1:2
OF: Manchester City – Wolverhampton 1:0 po penaltách.
ČF: Leicester – Manchester City 1:2 po penaltách.
Bristol City FC

Druholigový Bristol City sehrál s lídrem tabulky v Premier League celkem vyrovnanou partii. V prvním utkání prohrál na hřišti Manchesteru City pouze 1:2, což pro domácí odvetu je rozhodně slušný výsledek. Na svém hřišti se dnes znovu pokusí velkého favorita minimálně potrápit. Uvidíme, zda se domácím podaří ještě toto semifinále zdramatizovat.

Cesta Bristolu do semifinále

1. kolo: Bristol – Plymouth 5:0
2. kolo: Watford – Bristol 2:3
3. kolo: Bristol – Stoke 2:0
OF: Bristol – Crystal Palace 4:1
ČF: Bristol – Manchester United 2:1
Hezký večer přeji všem příznivcům fotbalu. Dnes je na programu odvetné utkání v rámci semifinále Anglického Ligového poháru. My budeme prostřednictvím tohoto online přenosu sledovat utkání mezi týmy Bristol City FC a Manchester City. Pojďme si oba celky přiblížit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.