Anglický ligový pohár -  ONLINE PŘENOS -  Chelsea : Tottenham - 24. ledna 2019   20:45

Chelsea
Chelsea
27' Kante  • 39' Hazard
2:1
(2:0)

4:2 (PEN)

Tottenham
Tottenham
50' Llorente
Chelsea
Caballero, Ampadu, Alonso, Willian, Kovačič, Piazon, Hudson – Odoi
Atkinson M.
Stamford Bridge, Londýn
Tottenham
Lloris, Rose, Sanchez, Walker – Peters, Lucas, Skipp, N´Kodou

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
Rozhodli až penalty. V 1. sérii se prosadil Eriksen i Willian. Ve druhé se prosadil Lamela i Azpilicueta. Ve tří se prosadil pouze Jorginho, protože Dier nedal. A ve 4. se prosadil pouze Luiz, protože Lucas nedal. Chelsea tedy nakonec po penaltách postupuje do finále, ve kterém narazí na Manchester City.
Střílení penalt začíná.
V 2. poločase jsme viděli jednu branku, kterou vstřelil v 50. minutě Llorente. V závěru byl k vidění obrovský tlak domácích, ale ani jeden z hráčů Blues branku vstřelit nedokázal, takže uvidíme penalty.
Statistiky 2. poločasu:
Držení míče: 58%:42%
Střely na branku: 3:1
Rohové kopy: 5:2
Fauly: 7:7
90+4'
Konec druhého poločasu. Za chvíli uvidíme penalty.
90+4'
Giroud dostal nádherný centr z levé strany do vápna, míč ale netrefil ideálně a jeho hlavička skončila těsně vedle branky.
90+3'
Willian napřáhl z hranice vápna. Jeho tvrdá střela skončila těsně vedle levé tyče branky hostí.
90+2'
Domácí bek Emerson centroval z levé strany do vápna. Jeho centr našel na penaltovém puntíku Girouda, ale ten míč netrefil.
90+1'
Domácí musí opět zakládat další akci od své branky.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.
89'
Kovačič chtěl uniknout Aurierovi po levé straně, ale míč si moc předkopl a skočil mu mimo hřiště.
88'
Willian se chytal odcentrovat z pravé strany, ale Rose ho od míče odtlačil a vzal si ho pro sebe.
87'
Domácí Giroud dostal míč až do vápna, jenomže si ho špatně zpracoval a poté u něho byl Gazzaniga dříve.
86'
Rohový kop a nějakou šanci z něho ukončil útočný faul Azpilicuety.
86'
Rohový kop pro domácí tým.
84'
Rose se uvolnil na levé straně,ale hned u něho byl Azpilicueta, který mu míč odkopl na tribunu.
83'
Domácí nyní začínají další útočnou akci od své branky.
82'
Další rohový kop se Willianovi nepovedl. Dal do něho moc velkou razanci a míč skončil mimo hřiště.
81'
Rohový kop z levé strany, který zahrával Willian skončil pouze na hlavě Winkse, který míč odhlavičkoval na další rohový kop.
81'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Barkley, přichází Kovačič.
80'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Sissoko, přichází Sanchez.
79'
Nyní na zemi leží hostující Sissoko, který má problém s pravým kolenem.
79'
77'
Hazard si v pokutovém území soupeře narazil s Jorginhem, ale míč mu na poslední chvíli dokázal sebrat Dier.
76'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Pedro, přichází Willian.
75'
Domácí Azpilicueta centroval z pravé strany do vápna. Jeho centr si našel Giroud, který míč tečoval. I jeho teč dokázal lapit Gazzaniga.
74'
Nyní u míče domácí, kteří kombinují na polovině hřiště.
73'
Žlutou kartu dostává Sissoko (Tottenham Hotspur).
Dnešní utkání sleduje z tribuny i nová posila domácích – Gonzalo Higuain.
71'
Hostující bek Rose si našel vpředu na levé straně prostor a nacentroval do vápna. Pohotový Kepa jeho pokus chytil do rukavic.
71'
Rohový kop z pravé strany dokázal odhlavičkovat domácí obránce Luiz.
71'
Rohový kop pro hosty.
70'
Nepovedený centr domácích propadl až k Aurierovi, který míč odhlavičkoval do rukavic Gazzanigy.
69'
Ofsajd Lucase ukončil útočnou akci hostí, kteří posledních pět minut chodí do otevřené obrany.
68'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Llorente, přichází Lucas.
67'
Hostující Lamela centroval do vápna z pravé strany. Jeho centr dokázal odhlavičkovat hbitý Kante.
66'
Žlutou kartu dostává Azpilicueta (Chelsea FC).
66'
Obrovský tlak domácích! Domácí nyní snad 5 krát vystřelil za jednu minutu. Tím posledním byl Pedro, který ale trefil pouze brankáře soupeře.
64'
Hostující Eriksen našel Llorenteho ve vápně přesným pasem z pravé strany. Ale osamocený Llorente si míč špatně zpracoval a míč mu uskočil mimo hřiště.
64'
Rohový kop z levé strany propadl až dozadu na Rudigera, který vystřelil. Jeho střelu obětavě zablokoval Dier.
63'
62'
Emerson centroval z levé strany do vápna. Jeho centr trefil pouze Sissoka, takže domácí budou vhazovat aut.
61'
Chelsea měla míč na kopačkách, ale Pedro špatně nahrál Azpilicuetovi a míč se opět stěhuje na kopačky hostí.
60'
Emerson pronikal po levé straně a ve vápně upadl. Rozhodčí penaltu opět nepíská.
59'
Hodně kvalitní míč dopředu dostal z poloviny hřiště Lamela od Eriksena, jenomže Lamela se nacházel v ofsajdu a rozhodčí to viděl.
58'
Hazard unikal po lev straně dopředu. Ve vápně vystřelil. Jeho prudká střela levou nohou skončila pouze v boční síti.
57'
Barkley se dostal k odraženému míči těsně za vápnem a vystřelil ho. Jeho prudká střela skončila kousek od pravé tyče hostující branky.
56'
Žlutou kartu dostává Kante (Chelsea FC).
55'
Domácí záložník Kante nyní tvrdě atakoval hostujícího Rose, který nyní leží na zemi.
55'
Domácí Emerson centroval z levé strany do vápna. Jeho centr dokázal odhlavičkovat hostující Vertonghen.
54'
Žlutou kartu inkasoval i trenér Blues Sarri za protesty.
54'
Žlutou kartu dostává Jorginho (Chelsea FC).
52'
U míče nyní hosté, kteří kombinují na vlastní polovině.
50'
Tottenham právě vstřelil branku!
Danny Rose dostal míč na levou stranu a odcentroval. Jeho centr si našel FERNANDO LLORENTE, který se z malého vápna hlavou nemýlil – 2:1. Asistence: Danny Rose.
49'
Hazard z levé strany nahrával do vápna. Jeho přihrávku si našel Kante, ten ale zkusil kličku, která mu nevyšla a míč skončil mimo hřiště.
48'
Z rohového kopu centroval Rose, ale jeho centr odvrátil Pedro pouze na hranici vápna. Tam byl Alderweireld, který vystřelil z voleje. Jeho tvrdá střela skončila pouze o kousek vedle branky domácích.
48'
47'
Rohový kop z levé strany dokázal Gazzaniga vyrazit pouze na hranici vápna. Tam byl Jorginho, který vystřelil. Jeho tvrdá střela letěla pouze doprostřed branky.
46'
46'
V prvním poločase byly k vidění dvě branky. Tu první vstřelil v 27. minutě Kante po střele z hranice vápna. V 38. minutě zvýšil vedení Blues Hazard, který se prosadil po nahrávce z pravé strany. Nejaktivnějším hráčem domácích byl rozhodně Azpilicueta, který hodně často centroval do vápna z pravé strany.
Statistiky 1. poločasu:
Držení míče: 48%:52%
Střely celkem: 8:1
Střely na branku: 2:0
Fauly: 2:9

Zatím postupuje Chelsea, tak uvidíme co s tím udělá 2. poločas, který začne přibližně v 21:50.
45+3'
45+3'
Hazard obral o míč Alderweirelda na polovině hřiště a utíkal sám na branku. Už ve vápně ho skluzoval Vertonghen, který mu míč odebral. Rozhodčí penaltu nepískl.
45+2'
Azpilicuetův centr z pravé strany byl nepřesný. Brankář hostí ho v klidu chytil do rukavic.
45+2'
Kante dostal opět míč do běhu, ale Vertonghen byl u míče rychleji a dokázal ho odkopnout.
45+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
44'
Hazard od půlky hřiště našel vpředu na pravém křídle Kanteho, ten nacentroval do vápna. Jeho kvalitní centr na Girouda na poslední chvíli zablokoval Rose.
43'
Pedro unikal po pravém křídle dopředu. Když se dostal do vápna, tak jeho snažení ukončil dobrý obranný zákrok Alderweirelda.
42'
Hostující Winks dohrál Azpilicuetu. Může být rád, že neviděl žlutou kartu.
41'
Azpilicueta opět centroval dopředu. Giroud ale hlavičkový souboj nevyhrál. Míč se tedy stěhuje na kopačky hostí.
39'
Chelsea právě vstřelila branku!
Hazard se uvolnil doprostřed a nahrál doprava Pedrovi, ten nahrál ještě více doprava na Cesara Azpilicuetu. Ten nahrál do vápna. Tam byl připravený EDEN HAZARD, který si míč na penaltě našel a levou nohou uklidil míč k tyči. Asistence: Cesar Azpilicueta.
38'
Dier fauloval na polovině hřiště.
37'
Útočný faul Rose ukončil snažení hostí vpředu.
36'
Hazard se uvolnil na levé straně a nahrával před branku. Tam byl Giroud, který míč nedokázal zpracovat, takže šance pro něho skončila.
35'
Domácí bek Emerson se uvolnil na levé straně a nacentroval do vápna. Jeho centr z těžké pozici skončil pouze v rukavicích Gazzanigy.
34'
Domácí Barkley unikal po levé straně dopředu, jenomže míč mu v jednu chvíli utekl a skončil mimo hřiště.
34'
Přímý kop Hazarda z levé strany dokázal odkopnout pohotový Dier.
33'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Davies, přichází Rose.
32'
Ještě před tím bude ošetřovaný hostující Davies, který nyní leží ve vápně a má zdravotní problémy.
32'
Hazard byl faulován 2 metry před vápnem. Domácí budou kopat přímý kop z této vzdálenosti.
31'
Rohový kop z pravé strany rozehrával opět Hazard. Jeho nepřesný centr dokázal odhlavičkovat Davies.
29'
27'
Po rohovém kopu, který z levé strany rozehrával Hazard se míč dosatl až na hranici vápna k N´GOLU KANTEM, který míč z vápna vystřelil na branku. Míč propadl mezi nohama – 1:0. Bez asistence.
27'
26'
Po rohovém kopu nastal zmatek ve vápně hostí. Nakonec vše vyvrcholilo centrem Azpilicuety do vápna. Jeho další centr ale skončil ofsajdovým postavením Girouda.
24'
V akci nyní Azpilicueta, který dostal míč na pravou stranu a centroval do vápna. Jeho centr a domácí budou mít rohový kop.
22'
Rohový kop z levé strany nebyl moc vydařený. Ve vápně nikoho nenašel a propadl až mimo hřiště. Míč se nyní stěhuje na kopačky domácích.
21'
20'
Chelsea nyní byla pod tlakem. Hlavně Llorente byl velice aktivní, ale nakonec vše ukončil odkop Emersona.
19'
Dosavadní statistika střel: 4:0.
17'
U míče opět domácí, kteří kombinují v blízkosti své branky.
15'
Domácí útočník Giroud fauloval ve středu hřiště při hlavičkovém souboji soupeře. Hosté budou rozehrávat z místa přestupku.
14'
Přímý kop, který rozehrával Hazard nakonec skončil nepřesným zakončení obránce Rudigera.
13'
Hazard unikal po levé straně dopředu. Alderweireld ho zastavil nedovoleně a domácí budou mít k dispozici přímý kop z levé strany.
13'
Luiz je zpět ve hře a vypadá to, že bude chopen pokračovat ve hře.
12'
Domácí obránce Rudiger se dopustil útočného faulu, takže přímý kop domácích končí faulem.
11'
Hostující Dier opět fauloval. Tentokrát fauloval 20 metrů od branky Jorginha. Domácí budou rozehrávat z místa přestupku.
10'
Luiz opouští hřiště. Vypadá to, že má problém s kolenem.
8'
Luiz nyní leží na trávníku a lékaři domácích ho ošetřují. Hra je nyní přerušena.
7'
Hostující Dier zboural ve středu hřiště Luize. Může být rád, že nedostal od rozhodčího žlutou kartu.
6'
Barkley unikla dopředu, jenomže dobrý obranný zákrok Winkse ho zastavil.
5'
Dlouhý nákop dopředu od hostů dokázal přímo do Arrizabalogových rukavic odhlavičkovat Azpilicueta.
4'
Do první velké šance se dostal Pedro, který šel z pravé strany doprostřed na hranici vápna a vystřelil. Jeho střelu levou nohou zablokoval Alderweireld.
3'
Chybu v rozehrávce udělal Vertonghen, ale Sissoko to dokázal opravit a míč je opět na kopačkách hostí.
2'
V úvodu utkání drží míč hosté, kteří kombinují na vlastní polovině a nechtějí půjčit míč soupeři.
1'

Chelsea FC: Arrizabalaga – Azpilicueta, Rudiger, Luiz, Emerson – Kante, Jorginho, Barkley – Pedro, Giroud, Hazard
Náhradníci: Caballero, Ampadu, Alonso, Willian, Kovačič, Piazon, Hudson – Odoi

Tottenham Hotspur: Gazzaniga – Aurier, Alderweireld, Vertonghen, Davies – Sissoko, Dier, Winks – Eriksen – Lamela, Llorente
Náhradníci: Lloris, Rose, Sanchez, Walker – Peters, Lucas, Skipp, N´Kodou

Rozhodčí: Atkinson M..
První semifinálové zápas vyhráli kohouti 1:0. Jediný střelec zápasu byl Harry Kane, který se trefil z pokutového kopu.

Tottenham Hotspur:
Hosté se dostali do semifinále přes Arsenal, West Ham a Watford. Kohoutům patří v Premier League 3. místo se ziskem 51 bodů. Jejich nejlepší střelec v Premier League je Harry Kane, který vstřelil 14 branek a na 4 přihrál. Tottenham má velké problémy se sestavou. Z různých důvodů nenastoupí Alli, Kane, Sissoko, Son – Heung – Min, Wanyama a nejspíše i Lucas.
Poslední tři zápasy:
Fulham vs. Tottenham 1:2
Tottenham vs. Man. United 0:1
Tottenham vs. Chelsea 1:0

Chelsea FC:
Londýnský tým se dostal do semifinále po postupech proti Bournemouthu, Derby a Liverpoolu. V aktuální sezoně Premier League jim patří 4. místo se ziskem 47 bodů. Jejich nejlepší střelec v Premier League je Eden Hazard, který vstřelil v aktuální sezoně Premier League 10 branek a na 10 přihrál.
Arsenal vs. Chelsea 2:0
Chelsea vs. Newcastle 2:1
Zdravím všechny fanoušky anglické kopané. Odveta ANGLICKÉHO LIGOVÉHO POHÁRU svede proti sobě tým CHELSEA a TOTTENHAM.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.