Audi Cup -  ONLINE PŘENOS -  Real : Fenerbahce - 31. července 2019   18:00

Real
Real
12' Benzema  • 27' Benzema  • 53' Benzema  • 62' Nacho  • 79' Díaz
5:3
(2:2)
Fenerbahce
Fenerbahce
6' Rodrigues   • 34' Dirar   • 59' Tufan
Real
Navas (46. Lunin) – Odriozola (61. Carvajal), Varane (46. De La Fuente), Nacho, Marcelo (C) (46. Gutierrez) – Valverde (73. Kubo) – Isco (73. Modrić), Kroos (73. Seoane) – Vinícius (61. Rodrygo), Benzema (61. Díaz), Hazard (46. Lucas)
Cortus
Allianz Arena (Mnichov)
Fenerbahce
Bayindir – Saglam (57. Isla), Reyes, Siqueira (82. Sayyadmanesh), Potuk (C) (74. Ekici) – Dirar (74. Akbulut), Tufan, Kadioglu (57. Moses), Rodrigues (74. Tunc) – Muriqi (74. Frey), Kruse

Je konec! Dnešní utkání nakonec nabídlo velice slušnou přestřelku, která vyzněla pro celek z Madridu, který po vítězství 5:3 bere třetí místo. I ve druhém dějství jsme sledovali hodně ofenzivní podívanou, Real se urychleně dostal zpět do vedení, avšak soupeř stejně tak rychle reagoval. Koncovka zápasu patřila španělskému celku, který se stačil ještě dvakrát prosadit.
90'
89'
Žlutou kartu dostává Allahyar Sayyadmanesh (Fenerbahce Istanbul).
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná se ještě dočkáme nastaveného času.
88'
Na levém křídle si o přihrávku řekl Akbulut, který si neporozuměl s Mosesem. Velice dobře to provedl Carvajal, který v souboji vybojoval autové vhazování.
87'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Bílý balet i nadále vede o dvě branky, navíc do konce zápasu nezbývá zrovna moc času.
86'
Kubo dokázal v dobré pozici najít Modriće, jehož zakončení stačil Bayindir opět vyrazit pouze před sebe, nicméně dorážející Díaz se nacházel v ofsajdu.
85'
Na pořadu dne byl rohový kop pro Fenerbahce. Míč se kroutil směrem od branky, přičemž se do vzduchu natlačil Frey, který nemířil mezi tři tyče.
82'
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Jailson, přichází Allahayar Sayyadmanesh.
81'
Gutierrez to udělal velice dobrým způsobem, centrovaná nabídka levou nohou našla na zadní tyči volného Nacha, který v záklonu mířil kousek nad.
79'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Tohle vypadá na rozhodující branku! Mariano Díaz dokázal šikovným způsobem najít naběhnuvšího Lucase, jehož zakončení v pádu stačil Bayindir vyrazit alespoň před sebe, kam přispěchal právě MARIANO DÍAZ, který zametl míč do prázdné branky.
79'
Bayindir si připsal další klíčový zákrok, v tomto případě na něj nevyzrál křídelník Lucas, který trefil pouze tureckého brankáře.
78'
Žlutou kartu dostává Luka Modrić (Real Madrid CF).
77'
S míčem se poprvé potkal také talentovaný Kubo, který si ve středu hrací plochy narazil s Modrićem, načež se madridský celek prokousal přes záložní řadu.
76'
Další dalekonosný nákop měl najít aktivního Lucase, avšak přihrávka byla o poznání delší. Míč se ocitl v zámezí, k autovému vhazování se tedy postavil Akbulut.
75'
Po vlně střídání se už opět pokračuje ve hře. Modrić ihned přenášel hru na pravou stranu, kde Lucas doběhl k půlící čáře, načež vracel svým kolegům.
74'
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Nabil Dirar, přichází Abdulcebrail Akbulut.
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Garry Rodrigues, přichází Yusuf Tunc.
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Alper Potuk, přichází Mehmet Ekici.
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Vedat Muriqi, přichází Michael Frey.
73'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Luka Modrić.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Toni Kroos, přichází Jaime Seoane.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Federico Valverde, přichází Takefusa Kubo.
72'
Rodrygo si poradil s neposedným míčem, načež to Gutierrez zkoušel centrem z levé strany, avšak ten se snesl pouze na hlavu pozorného Reyese.
71'
Lucas se drzým způsobem dostal až k hranici pokutového území, odkud až příliš čitelnou přihrávkou pod sebe chtěl oslovit Isca, s čímž počítal také soupeř.
70'
Žlutou kartu dostává Adrian De La Fuente (Real Madrid CF).
69'
Z hodně velké vzdálenosti to zkoušel již zmiňovaný Díaz, jehož další navštívenka nebyla vůbec přesná. Bayindir si tentokráte zákrok nepřipíše.
68'
De La Fuente roztáhl hru na volného Carvajala, který ihned posla míč na útočnou polovinu, kde Lucasovu nabídku přeci jenom odklízel Siqueira.
66'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, zatím jsme se dočkali hned sedmi branek. Bílý balet je ve vedení, avšak Fenerbahce se určitě nevzdává.
65'
Ve středu hrací plochy nakonec přeci jenom proběhl nedovolený zákrok, o který se postaral obránce Nacho, jenž místo míče trefil pouze nohu soupeře.
62'
Gólová přestřelka nemá konce! Střídající Díaz se hned při svém prvním kontaktu s míčem dostal do zakončení, které Bayindir vyrazil pouze před sebe, kam jako první přispěchal NACHO FERNÁNDEZ, který zasunul míč za tureckého brankáře.
61'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Mariano Díaz.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Alvaro Odriozola, přichází Dani Carvajal.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Junior Vinícius, přichází Rodrygo.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcelo, přichází Miguel Gutierrez Ortega.
59'
Fenerbahce právě vstřelilo branku!
Jenomže neproměněné šance znamenají přesnou trefu v podání Istanbulu! Hodně prostoru měl kolem sebe OZAN TUFAN, který zkoušel své štěstí z dobrých třiceti metrů. Rána pravačkou byla natolik přesná, že Lunin reagoval zákrokem do sítě.
59'
V krátkém časovém sledu další šance Realu! Po velké hrubici se před brankáře dostal Benzema, avšak Bayindir tentokráte dokázal zasáhnout.
58'
Vinícius se dobrým manévrem dostal kolem protihráče, poté naservíroval před prázdnou branku na Isca, který překvapivě mířil kousek vedle branky.
57'
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Ferdi Kadioglu, přichází Victor Moses.
Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul: ze hřiště odchází Murat Saglam, přichází Mauricio Isla.
57'
Bayindirovi se nepovedl odkop od branky dle představ, míč totiž poslal pouze ke střídačkám. To vše znamená, že Odriozola bude moci vhazovat.
56'
Po delší době se k míči dostal znuděný brankář Lunin, který si počkal na náběh De La Fuenteho, jenž pro změnu ještě roztáhl hru k autové lajně.
55'
Saglam se chtěl vydat podél autové čáry, avšak tam mu spolupráce s kolegou Potukem vůbec nevyšla. Naopak se k autovému vhazování postavil Marcelo.
54'
Turecký celek bude muset opět dotahovat, v tuto chvíli prohrává o jednu branku. Stále platí, že do konce zápasu zbývá ještě dostatek času.
53'
Bílý balet se opět dostává do vedení! Isco postupoval středem hrací plochy, načež na pravém křídle našel střídajícího Vázqueze, který si dal na svém centru hodně záležet. Jeho bochánek nakonec našel KARIMA BENZEMU, který pohodlně zakončil.
53'
Kroos rozehrál rohový kop nakrátko, načež Isco vyslal do dobré pozice Marcela, avšak jeho nabídka směřovala pouze do ofsajdového postavení.
52'
Vázquez si počkal na náběh Benzemy, u kterého byla hned dvojice protihráčů, přičemž jeden z hráčů s vypětím všech sil poslal míč pouze do zámezí.
51'
Tento levý křídelník to zkoušel drzým výpadem kolem Odriozoly, avšak Rodrigues si ukopl míč daleko od nohy, načež skončil až za brankovou čárou.
50'
Po nedovoleném zákroku se na zemi ocitl Benzema, avšak hlavní sudí nechal pokračovat ve hře. Soupeř tak úspěšně přenesl hru na Rodriguese.
49'
Na opačné straně musel urychleným způsobem jednat obránce Siqueira, který posílal míč na opačnou polovinu, kde se Potuk nedostal přes Marcela.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali celkem zdlouhavou rozehrávku v podání španělského celku, do které se zapojil také De La Fuente.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si pro změnu vzali na starost hráči Realu, kteří budou hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Keylor Navas, přichází Andrej Lunin.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází Lucas Vázquez.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Raphael Varane, přichází Adrian De La Fuente.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl hodně zajímavou podívanou. Fenerbahce se totiž překvapivě dostalo do vedení, o které hodně rychle přišlo, přičemž soupeř skóroval hned dvakrát. Najednou byl Real aktivnějším týmem, avšak Istanbul využil dalšího zaváhání v obraně španělského celku, díky čemuž srovnal na současných 2:2.
45'
43'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem tří minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
42'
Odriozola se pokoušel dostat až do malého vápna, avšak přihrávka od Viníciuse nebyla dobře načasovaná, prvně jmenovaný se totiž ocitl v ofsajdu.
41'
Istanbul se vrhal do rychlého protiútoku, přičemž Muriqi přihrával na dlouhou nohu Krusemu, který pochopitelně ztratil míč, se kterým hraje brankář Navas.
39'
Na opačné straně jsme sledovali sympatické zakončení v podání Muriqiho, který to zkoušel z pětadvaceti metrů, avšak Navas si s tou střelou poradil.
38'
Odriozola postupoval směrem do pokutového území, kde se snažil vysunout Viníciuse, jenž tento záměr moc nepochopil. Míč tak skončil za čárou.
34'
Zničehonic tady máme vyrovnávací branku! Muriqi převzal přihrávku na útočné polovině, poté si na levém křídle všiml naprosto osamoceného NABILA DIRARA, který si hodil míč na pravou nohu, načež jeho tečovaná střela skončila za Navasem.
33'
Hazard měl hodně prostoru, nakonec si vybral volného Viníciuse, jehož zakončení ze vzduchu nebylo vůbec přesné. Střela tak směřovala daleko vedle branky.
32'
Náramná přihrávka směřovala na naběhnuvšího Benzemu, který zkoušel vypálit ke vzdálenější konstrukci, avšak brankář Bayindir nepustil míč za svá záda.
31'
Hazard byl pozdě u míče, mnohem agresivnější byl Reyes, který zažehnal možné nebezpečí. Bílý balet se daleko nedostal, s míčem nyní pracuje Kadioglu.
30'
Reyes si nechtěl komplikovat život, místo toho vyprodukoval zpětnou přihrávku až na brankáře Bayindira, který pro změnu roztáhl hru na levou stranu.
29'
Ihned po rozehrávce se na zemi ocitl Tufan, kterého nedovoleným způsobem zastavil Hazard. Turecký celek raději rozehrál po zemi do strany.
28'
Fenerbahce to bude mít nyní hodně složité, prohrává totiž o jednu branku. To zatím nemusí tolik vadit, do konce zápasu zbývá ještě dostatek času.
27'
Bílý balet se dostává do kýženého vedení! Vinícius totiž vybojoval zisk standardní situace z rohu pokutového území. K rozehrávce se postavil Kroos, jenž nádherným centrem našel hlavu KARIMA BENZEMY, jenž přesnou hlavičkou nedal Bayindirovi sebemenší šanci.
27'
Saglam to zkoušel nákopem na druhou stranu, kde se Muriqimu podařilo prodloužit za sebe, avšak Potuk byl v souboji příliš pozdě, z čehož pramenil faul.
26'
Tentokráte se Hazard rychlostním způsobem dostal za protihráče, který ho ještě zatáhl za dres. Akce i přesto pokračovala, nicméně Odriozola našel pouze Reyese.
25'
Benzema si chtěl narazit s Hazardem, avšak druhý jmenovaný vypustil o něco delší přihrávku. Benzema na míč nedosáhl, naopak ho zpracoval Siqueira.
24'
I na druhé straně jsme sledovali rohový kop. Kroos si narazil s Hazardem, načež Tufan dokázal prodloužit míč za sebe. Real bude zahrávat další roh.
23'
Vypadalo to, že se Dirar objevil s míčem za brankovou čárou, avšak pomezní sudí byl opačného názoru. Fenerbahce si tak vyzkouší rohový kop z levé strany.
22'
V tomto případě se Hazardovi manévr moc nepovedl, avšak byl zastaven pomocí nedovoleného zákroku. Real rozehrál po zemi, Benzema nevyzrál na Saglama.
21'
Hazard se celkem snadným způsobem dostal do šestnáctky, kde posadil na zem protihráče, avšak poté se vracel Reyes, který odpálil míč za brankovou čáru.
16'
Bayindir musel jednat hodně rychle, při odkopu ho totiž napadala hned dvojice protihráčů, přičemž jeho nákop skončil přesně u jednoho z protihráčů.
15'
Benzema mohl podruhé skórovat! Francouzský forvard byl uvolněn do šestnáctky, kde střelou pravou nohou pořádně protáhl tureckého brankáře.
14'
K taktickému zákroku sáhl středopolař Valverde, kterému se podařilo zatáhnout za dres aktivního Rodriguese. Fenerbahce se rozhodlo rozehrát po zemi.
13'
Také španělský celek vstřelil branku hned ze své první šance, v tuto chvíli se začíná opět od začátku. Do konce zápasu stále zbývá dostatek času.
12'
I tak jsme na vyrovnávací branku zas tak dlouho nečekali! Bílý balet centroval z pravé strany, přičemž obránce Reyes nedokázal trefit přízemní nabídku, což dokonale hrálo do karet KARIMU BENZEMOVI, jenž ve vyložené šanci překonal Bayindira.
11'
Navas musel opět zasahovat, tentokráte to z velké vzdálenosti zkoušel záložník Tufan, jehož zakončení dokázalo zneškodnit kostarický brankář.
10'
Na opačné straně se Isco prodral k hranici šestnáctky, kde byl přeci jenom faulován. Real se pokusil rozehrát urychleně, Viníciusovi ale střela nesedla.
9'
Bayindir tak mohl rozehrávat od své branky, přičemž se jeho celek hodně rychle dostal na druhou stranu, kde nebezpečně hlavičkoval Kruse, kterého fantasticky vychytal Navas.
8'
Posléze to nákopem na pravou stranu zkoušel Varane, který chtěl oslovit naběhnuvšího Odriozolu, jenž na prudkou nabídku nakonec přeci jenom nedosáhl.
7'
Na první branku tohoto zápasu jsme tak nemuseli dlouho čekat, trochu překvapivě se do vedení dostalo Fenerbahce, jenž využilo hned první šanci.
6'
Turecký celek se hodně překvapivě dostává do vedení! Fenerbahce roztáhlo hru na levou stranu, kde se GARRY RODRIGUES se štěstím dostal k hranici pokutového území, odkud pravačkou prostřelil brankáře Navase, který určitě nemá čisté svědomí.
6'
Odriozola rovněž centroval do pokutového území, přičemž na jeho nabídku nedokázal reagovat Benzema. Následně Hazard centroval do moci brankáře.
5'
Marcelovi se podařilo míč udržet, načež roztáhl hru na levou stranu, kde se Benzema dostal k centru do malého vápna, kde se nacházel pouze Siqueira.
4'
Hazardova zpětná nahrávka nebyla vůbec přesná, naopak se jí podařilo vystihnout Potukovi, od jehož kopačky se míč odrazil pouze do moci soupeře.
3'
Poprvé se k míči dostal také brankář Bayindir, který konstruktivní rozehrávkou poslal hrací předmět k postranní lajně, kde se pro změnu nacházel Dirar.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hráči Fenerbahce, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Real Madrid CF: Navas – Odriozola, Varane, Nacho, Marcelo – Kroos, Valverde – Vinícius, Isco, Hazard – Benzema
Náhradníci: Lunin – Carvajal, De La Fuente, Mariano, Gutierrez, Hernández, Kubo, Lucas, Modrić, Ramos, Seoane, Rodrygo

Fenerbahce Istanbul: Bayindir – Saglam, Reyes, Siqueira, Potuk – Dirar, Tufan, Kadioglu, Rodrigues – Muriqi, Kruse
Náhradníci: Tekin – Akbulut, Belozoglu, Ciftpinar, Ekici, Frey, Gumuskaya, Isla, Moses, Ozdogan, Sayyadmanesh, Tunc, Yilmaz.
Real Madrid CF:
Po loňské podprůměrné sezóně, v níž Real nevyhrál žádnou trofej a v lize skončil třetí, má kouč Zinedine Zidane za úkol vrátit bílý balet na výsluní. K tomu má pomoci i hvězdná letní posila Eden Hazard, jenž přišel z Chelsea. V přípravě však Real tápe. První tři duely sehrál v rámci IC Cupu v zámoří, kde podlehl 1:3 Bayernu, po remíze 2:2 zdolal na penalty Arsenal a nakonec ostudně podlehl v městském derby Atléticu 3:7 – Atleti v průběhu zápasu dokonce vedli již 6:0. Ve semifinále Audi Cupu pak Madristé padli 0:1 s Tottenhamem, byť už nastoupili v téměř nejsilnější sestavě.
Fenerbahce Istanbul:
Šestý celek minulého ročníku turecké ligy dosud sehrál pět přípravných zápasů. V prvních dvou uspěl proti domácím celkům. Boluspor i Bursaspor přehrál výsledkem 2:0. Proti německým týmům to už ale žádná sláva není. Fenerbahce začalo remízou 1:1 s Wolfsburgem. Poté ale podlehlo 1:2 berlínské Hertě a v úterním utkání Audi Cupu vyfasovalo zmíněnou šestku od Bayernu.
Vítám tu všechny fotbalové milovníky! Allianz Arena v Mnichově hostí přípravný Audi Cup a ve středu se bude bojovat o konečné umístění. V zápase o třetí místo se utkají Real Madrid s istanbulským Fenerbahce. Real v semifinále turnaje podlehl 0:1 anglickému Tottenhamu. Turecký celek pak utrpěl debakl 1:6 proti domácímu Bayernu.