Audi Cup -  ONLINE PŘENOS -  Tottenham : Bayern - 31. července 2019   20:30

Tottenham
Tottenham
19' Lamela  • 59' Eriksen
2:2
(1:0)

6:5 (PEN)

Bayern
Bayern
61' Arp   • 81' Alphonso
Tottenham
Lloris (46. Gazzaniga) – Walker-Peters (46. Foyth (80. Marsh), Sánchez (46. Alderweireld), Vertonghen (46. Tanganga), Rose (46. White) – Sissoko (84. Georgiou), Winks (46. Skipp) – Lamela (46. Eriksen), Alli (46. Kane), N'Koudou (46. Son Heung-Min) – Lucas (76. Roles)
Hartmann – Leicher, Beitinger
Allianz Arena (Mnichov)
Bayern
Neuer (46. Ulreich) – Pavard, Süle (46. Zylla (76. Coman), Will (46. Boateng), Kehl (80. Muller) – Johansson (67. Alaba), Singh, Tolisso (67. Sanches) – Nollenberger (67. Alcantara), Arp (74. Lewandowski), Davies

Ode mě je to pro dnešek vše, já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu na shledanou!
Statistiky utkání:

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:4.
Máme za sebou finále letošního Audi Cupu. Tento předsezónní turnaj nakonec ovládli fotbalisté anglického Tottenhamu. Jakmile po 90 minutách svítil na ukazateli skóre nerozhodný výsledek 2:2, přišly na řadu penalty. V těch byli úspěšnější právě Spurs, když v 7. sérii vychytal brankář Gazzaniga pokus Boatenga. Vítězný pokutový kop si tak připsal Japhet Tanganga.
Jerome Boateng je tím posledním, kdo si dneska kopnul do míče. Jeho ránu k levé tyči vychytal brankář Gazzaniga, který tímto zákrokem ukončuje dnešní utkání.
Trochu štěstí měl teď JAPHET TANGANGA, protože si na jeho střelu pozemi k tyči sáhnul brankář Ulreich, ale i tak skončil míč v síti.
SARPREET SINGH podobně jako Skipp vystřelil doprava a brankář skočil doleva.
OLIVER SKIPP si počkal na pohyb brankáře a poslal míč do pravé části brány.
ROBERT LEWANDOWSKI zmátl svým rozběhem brankáře Gazzanigu a uklidil míč pozemi k tyči.
JACK ROLES zamířil k pravé tyči a stal se tak dalším úspěšným střelcem tohoto penaltového rozstřelu.
RENATO SANCHES měl teď velké štěstí, protože si na jeho pokus Gazzaniga sáhnul, ale i tak skončil míč v síti.
HEUNG-MIN SON si počkal na pohyb brankáře a poslal míč doleva k tyči.
Podobně jako Kane teď zakončil THOMAS MULLER. Placírkou vymetl levou šibenici brány a vyrovnává tím na 2:2.
HARRY KANE nedal brankáři sebemenší šanci a pumelicí do levé šibenice posílá Spurs do vedení.
THIAGO ALCANTARA počkal na pohyb brankáře a v klidu poslal míč pozemi k tyči.
Christian Eriksen zkusil zaskočit brankáře střelou doprostřed. Ten jej však přečetl a vyrazil ne příliš nebezpečnou ránu.
Alabův pokus doprava vychytal brankář Gazzaniga, pro kterého to byl pohodový zákrok.
TOBY ALDERWEIRELD umístil svůj pokus doleva k tyči a ikdyž brankář vystinul směr, tak nedokázal zasáhnout proti tomuto pokusu.
Střílení penalt začíná.
Máme za sebou druhý poločas, ve kterým byli jednoznačně aktivnější fotbalisté německého celku. Po zásluze se jim podařio vyrovnat a díky tomu budeme za malou chvíli svědky penaltového rozstřelu!
90'
Druhý poločas skončil.
90'
Mullerův centr proletěl celým vápnem.
90'
Rozhodčí Hartmann pouští drobné fauly, aby udržel vysoké tempo hry.
89'
Obrana Tottenhamu odvrátila nebezpečný centr soupeře.
88'
Autové vhazování poblíž vlastní šestnáctky mají na starost hráči Spurs.
87'
Eriksenova rána zpoza vápna nezamířila mezi tři tyče.
86'
Ten však nesehráli dobře a z poloviny hřiště zahajují další útok.
86'
Fotablisté Bayernu mají k dispozici rohový kop.
86'
Thiago Alcantara přenesl míč až na druhou stranu, kde číhal osamocený David Alaba.
85'
Střílenou přihrávku Roberta Lewandowského udržel brankář Gazzaniga.
84'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Sissoko, přichází Georgiou.
83'
Po útočném faulu jednoho z domácích fotbalistů mají k dispozici přímý kop hráči Bayernu.
82'
Fotbalisté Bayernu jsou při chuti, obrana Tottenhamu má opravdu plné nohy práce, aby si se soupeřem poradila.
81'
Bayern právě vstřelil branku!
Máme tady vyrovnání! Krásnou střelou z dálky se prezentoval ALPHONSO DAVIES, který přešně trefil dolní kout Gazzanigovy brány.
81'
Thomas Muller se nacházel v ofsajdu, takže budou rozehrávat fotbalisté Spurs.
80'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Kehl, přichází Muller.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Foyth, přichází Marsh.
79'
Po Whitově přihrávce si zahraje i brankář Gazzaniga.
78'
Tottenham se po delší době dostal na polovinu soupeře a podařilo se mu vybojovat rohový kop.
77'
Bayern se teď usadil na polovině anglického soupeře.
76'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Coman, přichází Mihaljevič.
75'
Lewandowski nacentroval míč do vápna, kde jej odvrátila obrana Spurs.
74'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Arp, přichází Lewandowski.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Zylla, přichází Coman.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas, přichází Roles.
73'
Sanches napálil míč pouze do zdi, ale i tak pokračují ve hře fotbalisté Bayernu.
72'
Žlutou kartu dostává Foyth (Tottenham Hotspur).
71'
Po faulu na Comana budou fotbalisté Bayernu rozehrávat volný přímý kop.
70'
Fanoušci jakoby vycítili nápor Bayernu a snaží se pomoct svému týmu.
69'
Fotbalisté Bayernu kombinují před pokutovým územím soupeře.
68'
Sven Ulreich se vytáhnul proti ráně Harryho Kanea. Anglický forvard obdržel míč na rohu malého vápna a vyslal na bránu soupeře jedovatý pokus. Německý brankář předvedl pohotový reflexivní zákrok a šanci tím zlikvidoval.
67'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Johansson, přichází Alaba.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Tolisso, přichází Sanches.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Nollenberger, přichází Alcantara.
67'
White se dopustil nedovoleného zákroku na Kehla.
66'
Renato Sanches vystřelil z velké dálky pouze doprostřed brány.
65'
Lucas zůstal ležet na trávníku po souboji s protihráčem, ale hlavní rozhodčí Hartmann zůstává klidný.
64'
Autové vhazování mají k dispozici hráči Bayernu.
63'
U míč jsou nyní hráči mnichovského celku, ale nedaří se jim vymyslet něco, čím by zaskočili obranu soupeře.
62'
Fotbalisté Spurs se ihned snaží odpovědět rychlým útokem.
61'
Prakticky ihned po obdržení gólu se dočkali také fotbalisté Bayernu. JANN-FIETE ARP se dostal do samostatého úniku, který mu nezhatil ani Alderweireldův skluz. Střelou pozemi k tyči nedal brankáři šanci a zajistil tak zdramatizování finále Audi Cupu.
60'
Hráči Bayernu si přihrávají na vlastní polovině.
59'
Tottenham právě vstřelil branku!
Když to před chvíli nevyšlo Sonovi, tak teď se zadařilo. Po přihrávce Harryho Kanea zůstal poměrně osamocený ve vápně soupeře CHRISTIAN ERIKSEN, který ránou pozemi k tyči posílá Tottenham do dvoubrankového vedení.
58'
V obrovské šanci se objevil Heung-Min Son! Utíkal s míčem sám na bránu a rozhodl se vystřelit pozemik tyči. Jeho úmysly mu perfektním vyběhnutím zhatil brankář Sven Ulreich! Tohle byla obrovská šance.
57'
Bavorští fotbalisté kombinují s míčem na vlastní polovině hřiště.
56'
Sonovu ránu vyrazil a následně udržel brankář Sven Ulreich.
55'
Hráči Tottenhamu mají míč ve své moci poblíž vlastní brány.
54'
Centr z rohového kopu odvrátil Heung-Min Son.
53'
Následuje rohový kop pro fotbalisty Bayernu Mnichov.
52'
Míč se dostal přes celé hřiště až k Ulreichovi.
51'
Hráči bavorského celku mají k dispozici volný přímý kop poblíž soupeřovy šestnáctky.
50'
Po nepřesné přihrávce jsou u míče fotbalisté Bayernu.
49'
Po nepřesné přihrávce z kopačky Kehla následuje odkop od brány Spurs.
48'
Tolissův centr v klidu odvrací obrana soupeře.
47'
Tolisso rozehrává další útočnou akci Bayernu.
46'
Whitova přihrávka byla pro Harryho Kanea příliš dlouhá, takže jsou u míče Mnichovští.
46'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lloris, přichází Gazzaniga.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Alli, přichází Kane.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lamela, přichází Eriksen.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází N'Koudou, přichází Son.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Rose, přichází White.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Sanchez, přichází Alderweireld.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Vertonghen, přichází Tanganga.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Walker-Peters, přichází Foyth.
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Winks, přichází Skipp.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Davies, přichází Coman.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Süle, přichází Zylla.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Will, přichází Boateng.
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Neuer, přichází Ulreich.
46'
Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, který začne v 21:30.
Máme za sebou první poločas, ve kterém byli lepší fotbalisté anglického celku. Jsou rychlejší v kombinaci, preciznější při práci s míčem a mají větší nasazení pro hru. Odměnou jim byla vedoucí branka v 19. minutě, kdy si Erik Lamela výborně naběhnul na střílený centr z levé strany. Ke konci poločasu si začali vytvářet příležitosti také Mnichovští, avšak nepodařilo se jim napřímo ohrozit Llorise.
45'
45'
V ofsajdu byl chycen asistentem rozhodčího N'Koudou.
44'
Na přihrávku Nollenbergera si nenaskočil žádný z jeho spoluhráčů, takže následuje odkop od brány Spurs.
43'
Následuje odkop od brány fotbalistů Bayernu.
42'
Na levé straně zůstal úplně volný Nollenberger. K jeho smůle si nezpracoval míč ideálně, takže už neměl čas na pořádnější zakončení.
41'
Erik Lamela vyslal N'Koudoua dopředu krásnou přihrávkou rabonou.
41'
Hráči Spurs vyrážejí dopředu v poklidném tempu.
40'
Po nepřesném Sanchezově nákopu jsou u míče mnichovští fotbalisté.
39'
Dele Alli si zaběhl pro míč až mezi obránce.
38'
Boj o míč vyhráli na vlastní polovině hráči Tottenhamu, kteří budou vhazovat.
37'
Pro dlouhý a nepřesný balón si došel brankář Neuer.
36'
Fotbalisté Bayernu drží míč na svých kopačkách.
35'
Sarpreet Singh vypálil z nějakých 25 metrů vysoko nad bránu.
34'
Balón se dokutálel až dozadu k Manuelu Neuerovi.
33'
Mnichovští fotbalisté důrazně zatlačili obránce Spurs, avšak nepodařilo se jim vybojovat míč.
32'
Lloris si zakřičel na své spoluhráče, aby mu přenechali míč směřující do vápna Spurs, takže hrají Londýnští.
31'
Hráči Bayern mají k dispozici autové vhazování na polovině soupeře.
30'
Lucas byl faulován na polovině hřiště.
29'
Lamela napálil míč pouze do zdi, ale i nadále pokračují Spurs v dobývání brány soupeře.
28'
Hráči Tottenhamu tak mají velkou možnost ke skórování.
28'
Moussa Sissoko byl faulován Pavardem v těsné blízkosti pokutového území.
27'
Na Ericu Lamelovi jde vidět, že je dneska při chuti. Dovolí si s míčem leckterou parádičku a obrana soupeře má co dělat, aby ho nějakým způsobem zastavila.
26'
Rohový kop bude k vidění i na druhé straně. Míč pošle do vápna soupeře Eric Lamela.
25'
Benjamin Pavard přeskočil v hlavičkovém souboji Lucase Mouru a získal tím balón pro svůj tým.
24'
Ani teď se bavorský velkoklub nepolepšil při zahrávání této standartní situace a u míče je soupeř.
24'
Fotbalisté Bayernu mají k dispozici další rohový kop.
23'
Centr z rohového kopu odvrátil do bezpečí Moussa Sissoko.
23'
Po zblokované Singhově ráně následuje rohový kop pro Bayern.
22'
Daviesovi nevyšla klička, takže jsou u míče hráči Spurs.
21'
Erik Lamela střílel nepřesně zpoza vápna soupeře.
20'
Hráči Bayernu kombinují s míčem na vlastní polovině.
19'
Po krásném přízemním centru z kopačky N'Koudoua zůstal na zadní tyči naprosto osamocen ERIK LAMELA, který neměl sebemenší problém poslat míč do sítě.
18'
Už to vypadalo, že po zákroku na Johanssona nařídí hlavní rozhodčí penaltu, jelikož si dal píšťalku do pusy. Nakonec se tak nestalo a následuje odkop od brány Tottenhamu.
17'
Alphonso Davies se krásně uvolnil na půlce hřiště a rozehrál tak akci Bayernu.
16'
Vysoká přihrávka z kopačky Tolissa nenašla svého adresáta.
15'
Fotbalisté německého celku si teď navzájem vyměňují míč na polovině soupeře.
14'
Po nepřesvědčivém zpracování Walkera-Peterse jsou u míče hráči Bayernu.
13'
Hráči Tottenhamu drží míč na svých kopačkách poblíž středové čáry.
12'
Na Lucasovu přihrávku nedosáhnul před vyběhnuvším Neuerem argentinský fotbalista Erik Lamela.
11'
Po hlavičce Singha se dostal k míči brankář Hugo Lloris.
10'
Benjamin Pavard si výborně naskočil na centr z pravé strany, avšak k jeho smůle netrefil míč ideálně, takže následuje odkop od brány Spurs.
9'
Bayern Mnichov bude mít k dispozici rohový kop.
8'
V ofsajdu se nacházel Alexander Nollenberger.
8'
Alphonso Davies pošle míč do hry v rámci autového vhazování.
7'
Lucas dostal míč na patu, takže si jej nezpracoval a u míče jsou fotbalisté Bayernu.
6'
Po centru z pravé strany se do zakončení hlavou dostal Lucas Moura. Jeho umístěný pokus k levé tyči však skvěle vychytal Manuel Neuer!
5'
Nepřesnou přihrávku vystihnul Danny Rose, takže jsou u míče hráči Tottenhamu.
4'
Eric Lamela se dostal k míči uvnitř pokutového území soupeře, avšak moc dlouho přemýšlel, co s míčem udělat. Jeden z obránců Bayernu poslal míč na rohový kop.
3'
Dele Alli vyslal skákavý pokus smělem na Manuela Neuera. Německý brankář však neměl problém udržet míč ve své náruči.
2'
Na dlouhou přihrávku nedosáhnul Alexander Nollenberger, takže se míče zmocnil brankář Lloris.
2'
Hráči Tottenhamu si přihrávají na vlastní polovině.
1'
Fotbalisté Bayernu ihned po rozehrání přišli o míč, takže kombinují Londýnští.
1'

Tottenham Hotspur: Lloris – Walker-Peters, Sánchez, Vertonghen, Rose – Sissoko, Winks – Lamela, Alli, N'Koudou – Lucas
Náhradníci: Gazzaniga, Whiteman – Alderweireld, Eriksen, Foyth, Georgiou, Kane, Marsh, Parrott, Roles, Skipp, Son Heung-Min, Tanganga, White

Bayern Mnichov: Neuer – Pavard, Süle, Will, Kehl – Johansson, Singh, Tolisso – Nollenberger, Arp, Davies
Náhradníci: Fruchtl, Ulreich – Alaba, Alcantara, Boateng, Coman, Herrmann, Lewandowski, Mayer, Mihaljevič, Muller, Richards, Sanches, Zaiser, Zylla.
Bayern Mnichov:

Bayern Mnichov má v nohách o jeden zápas víc, tudíž čtyři. Tento nejúspěšnější německý klub se rovněž představil na International Champions Cupu. V prvním zápase ovšem prohrál s Arsenalem 1:2. Následně se utkal s Realem Madrid, kdy vyhrál s přehledem 3:1. Posléze porazil také AC Milán těsně 1:0.
A poslední utkání odehrála rovněž včera ve druhém semifinále Audi Cupu proti tureckému Fenerbahce. Toto utkání měli domácí od začátku pod kontrolou a ve 22. minutě otevřel brankový účet Sanches. Ve 28. minutě zvýšil náskok Bayernu Goretzka. O další tři minuty načal svou jízdu také Muller. Ve 40. minutě Mnichov vedl už 4:0, když se trefil také Coman a minutu před přestávkou se podruhé prosadil z penalty Muller. Bayern tak vedl 5:0. V 58. minutě Muller zkompletoval hattrick. Hosté se ale přece jenom dočkali branky, když se v 64. minutě trefil Kruse. Posléze už gól nepadl a Bayern tak deklasoval Fenerbahce 6:1.

Novými tvářemi Bayernu jsou obránci Benjamin Pavard, Lucas Hernández a útočníci Leon Dajaku a Jann-Fiete Arp. Z mnichovského velkoklubu odešli Mats Hummels, Rafinha, Marco Friedl a Woo-yeong Jeong. Arjen Robben ukončil kariéru.
Tottenham Hotspur:

Tottenham má za sebou už tři přípravné zápasy. Dva odehrál na International Champions Cupu. V tom prvním potkal Juventus, se kterým zvítězil 3:2, když se ve třetí minutě nastavení prosadil Kane. Ve druhém utkání se kohouti střetli s anglickým velkoklubem Manchesterem United. Tento zápas ovšem Tottenham prohrál 1:2.
Poslední zápas Spurs odehráli včera v semifinále Audi Cupu proti Realu Madrid. Od úvodu byl lepším týmem Tottenham, který si vypracoval pár šancí, ale až ta ve 22. minutě skončila gólem, když se trefil Kane. Druhá polovina utkání se nesla v podobném duchu, ovšem branky jsme se už nedočkali a Real Madrid tak prohrál těsně 0:1.

Mezi kohouty zavítal v létě Tanguy Ndombélé. Ovšem odešel Kieran Trippier a Vincent Janssen.
Zdravím vás u finálového utkání Audi Cupu, kde se proti sobě střetnou týmy Tottenham Hotspur a Bayern Mnichov. Ač se to zdá možná neuvěřitelné, tak tato mužstva se spolu naposled utkala v roce 1984, kdy v 1. kole vyřazovacího pavouku Evropské ligy vyhrál v odvetě Tottenham Hotspur 2:0. Dnes se bude bojovat v Allianz Aréně v Mnichově. Tento "nafukovací člun", jak zní přezdívka tohoto stadionu, nabídne kapacitu pro 75 000 diváků. Úvodní výkop tohoto klání je naplánován na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.