To je z dnešního on-line přenosu vše, přeji příjemné odpoledne.
Bundesligová sezóna 2013/2014 končí. Známe vítěze, i poražené a již nyní se těšíme na tu novou, na sezónu 2014/2015, kterou vám opět na Onlajny.com budeme zprostředkovávat v podrobných on-line přenosech!
JE KONEC! Závěrečné vteřiny provázel potlesk zaplněných tribun ve stoje, diváci tak děkovali svému týmu za výtečnou ligovou sezónu, která tímto končí. I pro hostující Frankfurt, který tak ani dnes nepřerušil nepříznivou sérii porážek, ale to zase tolik "bolet" nemusí. Eintracht měl již záchranu v nejvyšší soutěži zajištěnou, takže ani závěr zápasu se nenesl v duchu zběsilého útočení hostů.
90+1
První minuta nastaveného času a také poslední minuta, kterou rozhodčí nastaví. Ligová sezóna 2013/2014 se tak chýlí ke svému konci, zbývají poslední vteřiny.
90
Poslední minuta tohoto zápasu, resp. jeho základní hrací doby. Hosté mají míč, na polovině Augsburgu fauluje domácí Bracker.
89
Hahn spěchá z pravé strany před branku Frankfurtu, ale ztroskotal na bránícím Djakpovi.
88
Volný kop pro Augsburg, domácí rozehrají na polovině soupeře. Míč však směřuje až k jejich brance, domácí sází na jistotu.
87
Joselu má míč a spěchá k pokutovému území soupeře, nakonec se do zakončení dostává Alex Meier, který pálí po centru z pravé strany z voleje, ale netrefuje branku.
85
Poslední pětiminutovka, hosté musí vsadit na útočnou "kartu", jinak z dnešního utkání odejdou s prázdnou.
83
Rohový kop rozehrají domácí z levé strany, Tobias Werner volí tentokrát variantu "na krátko", ale to domácím příliš nevyšlo.
80
Augsburg právě vstřelil branku!
A domácí ANDRÉ HAHN se přece jenom dočkal gólu, který si za svou aktivitu rozhodně zaslouží. Po centru Ostrzoleka z levé strany hlavičkuje již tentokrát přesně, Kevin Trapp ne míč nedosáhl a domácí vedou!
80
Poslední desetiminutovka dnešního utkání, hraje se stále nerozhodně 1:1, druhý poločas tolik dobrého fotbalu nenabídl, jako ten první.
89
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Stefan Aigner, přichází Stefano Celozzi.
78
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Kevin Vogt, přichází Dong-Won Ji.
77
Constant Djakpa rozehraje z levé strany. Míč již letí do vápna, kde na bližší tyči odvrací první bránící hráč soupeře.
76
Stephan Schröck zrychlil rozehrávku hostů, naráží si se Joselu, proniká do vápna, kde padá, ale není to pokutový kop, "pouze" rohový kop.
74
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Martin Lanig, přichází Alexander Meier.
73
Altintop nyní faulován bránícím Carlosem Zambranem, který ho loktem udeřil do obličeje, a to v těsné blízkosti vlastní šestnáctky, z levé strany, ovšem k údivu všech, fauloval právě Altintop.
72
Lavička Frankfurtu připravuje vůbec první změnu v sestavě, zatím však není poznat, kdo se na hrací plochu chystá.
71
Jenže po přechodu přes půlící čáru ztrácejí míč a útočí hosté. Pas na Joselu do pokutového území, kde však úřaduje obránce Augsburgu, který odkopává do autu.
70
Domácí vhazují z levé strany, na vlastní polovině a téměř okamžitě se dostávají ze sevření soupeře.
68
A znovu André Hahn, který tentokrát po centru z pravé strany hlavičkuje, zcela osamocen, ale míč letí těsně vedle branky soupeře.
67
Žlutou kartu dostává Martin Lanig (Eintracht Frankfurt).
66
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Tobias Werner, přichází Alexander Esswein.
65
A kdyby si Martin Lanig nemusel zpracovávat míč na levé straně a pálil "z první", mohla z toho být gólová šance pro Eintracht, takto je z toho pouze střela vedle branky.
64
Odkop od branky Augsburgu, domácí ale na polovině soupeře chybují a hrát mohou hosté.
63
Pirmin Schwegler chce odcentrovat z pravé strany, před pokutovým územím Augsburgu, ale jeho pokus je zblokován, domácí získávají míč.
62
Za obranu Eintrachtu nasprintoval André Hahn, kterému ale pár centimetrů k míči chybí, zasahuje Kevin Trapp.
61
Joselu faulován v souboji o míč na ve středu hřiště.
60
A Raúl Bobadilla hned naznačuje, s jakou chutí přišel do zápasu, jeho střela zpoza vápna soupeře prolétla jen těsně vedle branky!
58
Pokračuje se ve hře, rozhodčí vhazuje na polovině Augsburgu, hosté sportovně vrací míč.
57
Ošetření žádá také domácí Kevin Vogt, u něhož to zase vypadá na nějaký problém s pravou nohou.
57
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Sascha Mölders, přichází Raúl Bobadilla.
57
Ve vápně tam zůstává ležet hostující Marco Russ, který tam dostal nepříjemný úder od boxujícího gólmana Hitze.
56
Rohový kop rozehrají hosté z levé strany.
55
Lavička Augsburgu připravuje první změnu v sestavě, uvidíme, kdo půjde "dolů".
54
André Hahn se na pravé straně, uvnitř pokutového území Eintrachtu, natahuje po centru z levé strany, ale špičkou kopačky jen dokázal míč nasměrovat mimo branku soupeře.
53
Kevin Trapp odkopává od vlastní branky, míč se však téměř okamžitě dostává k jeho kolegovi v brance Augsburgu.
52
Také defenziva Eintrachtu neměla sebevětší starosti s tímto rohovým kopem soupeře. Navíc domácí na polovině soupeře faulují.
51
Matthias Ostrzolek je ošetřován, rozhodčí ho však vykazuje za čáru, aby se mohlo pokračovat ve hře. Domácí mají rohový kop z levé strany.
51
Navíc tam domácí zahrozili z rychlého brejku, ovšem Matthias Ostrzolek na levé straně, v souboji s bránícím Jungem, špatně došlápl, svalil se k zemi a vypadá to na problém s pravým kotníkem.
50
Hosté sice rozehráli volný kop z levé strany, ale dopadlo to tak, jako u předchozích standardních situací.
49
Volný kop pro Eintracht, další nebezpečí pro branku Augsburgu.
48
Hosté rozehráli rohový kop z pravé strany, míč letí do vápna, kde však odhlavičkovává bránící hráč soupeře.
47
Pirmin Schwegler hledá na pravé straně, u pokutového území Augsburgu Junga, který posílá míč do vápna, tam musí defenziva domácího týmu odehrát alespoň na roh.
46
Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:32 hodin.
A tím první poločas končí. Zaznamenali jsme v jeho průběhu dvě branky, když i přes povedený vstup do utkání inkasovali jako první domácí. V 15. minutě se trefil Joselu, za domácí pak vyrovnával ve 29. minutě Klavan. Dá se říci, že Augsburg je lepším týmem, zatím však ale hosté spoléhají na pozornou defenzivu a skvěle chytajícího Kevina Trappa.
45+1
45+1
Sudí Siebert se rozhodl nastavit jednu minutu nad rámec základní hrací doby prvního poločasu. Míč u Hitze, který razantně odkopává na polovinu soupeře.
45
Poslední minuta prvního poločasu, v hlavičkovém souboji u pokutového území hostů svádí souboj Djakpa a Hahn, obránce Eintrachtu úspěšnější.
45
Pas do pokutového území, kde sice hlavičkuje jeden z hráčů Frankfurtu, ovšem pouze vedle branky, Marwin Hitz tak bude moci vykopávat.
44
Volný kop pro Eintracht, je to ale v uctivé vzdálenosti od branky soupeře. Rozehrávat bude Pirmin Schwegler.
43
Míč má ve své moci gólman Kevin Trapp, který vykopává. Na polovině Augsburgu pak v hlavičkovém souboji fauluje domácí Jan-Ingwer Callsen-Bracker.
41
Na hřišti dva míče, na polovině Eintrachtu, rozhodčí přerušuje hru, míč rozhodčího.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, stav stále nerozhodný 1:1, byť více šancí si vytvořili domácí, dočkáme se ještě gólu do poločasové přestávky?
38
Stephan Schröck tentokrát fauluje Paula Verhaegha, kterého stáhl za dres na vlastní polovině.
37
Další souboj Hahn – Schröck končí faulem domácího borce. Hosté získávají míč.
35
Žlutou kartu dostává Pirmin Schwegler (Eintracht Frankfurt), který ve středovém kruhu takticky fauluje pronikajícího Tobiase Wernera.
35
Hosté kombinují na vlastní polovině, následuje nákop na levou stranu, kde situaci řeší bránící Verhaegh přihrávkou Hitzovi, který bleskově odkopává.
34
André Hahn znovu na trávníku po souboji s Stephanem Schröckem, tentokrát ale fauluje domácí hráč, rozhodčí musí oběma hráčům domlouvat.
31
André Hahn faulován ve středu hřiště.
30
Je za námi první půl hodina dnešního utkání, zatím je stav nerozhodný, ale již 1:1, když nejprve sice šli do vedení hosté, ale před malým okamžikem se domácí radovali z vyrovnávacího gólu.
29
Tobias Werner rozehrává rohový kop z pravé strany, míč směřuje na hranici malého vápna, kde hlavičkuje RAGNAR KLAVAN, jenž napotřetí již míč za záda skvělého Kevina Trappa dopravil a je vyrovnáno.
28
Velká šance Augsburgu, Tobias Werner jen prodlužuje pas z levé strany, od Ostrzoleka, míč směřuje na hranici malého vápna, kde si nabíhá André Hahn, jehož střelu ale Trapp vyráží na roh!
27
Kevin Vogt to zkouší technickou střelou zpoza vápna soupeře, ale Kevin Trapp míč vidí a v pohodě chytá.
25
A ani z této situace domácí nic nevytěží, naopak, musí se bleskově vracet k vlastní brance, vše řeší "malá domů".
25
Centr do pokutového území, kde bránící hráč Frankfurtu odvrací do autu.
24
Kapitán Eintrachtu, Pirmin Schwegler, se s tím zatím opravdu "nemaže" a po dalším jeho faulu mají domácí výhodu volného kopu, z levé strany, ve vzdálenosti zhruba třiceti metrů od branky soupeře.
24
To se již také stalo, defenziva Eintrachtu ale zatím pracuje spolehlivě a ani z tohoto rohu se domácí ke střele nedostali.
23
Mezitím "muž v masce", domácí Tobias Werner, vyčkává u pravého rohového praporku, než se opět začne hrát, aby mohl rozehrát roh.
23
Carlos Zambrano si žádá ošetření přímo na hrací ploše.
22
Daniel Baier nezpracoval pas od Kevina Vogta a domácí tak ztrácí míč.
22
Znovu fauluje Schwegler, vše jsou to ale takové drobné fauly, které mají za úkol přerušení hry, narušení útočné akce soupeře.
20
Přibývá faulů, hlavně ze strany hostů.
19
Míč má opět na levém křídle Matthias Ostrzolek, který je ale tentokrát faulován Pirminem Schweglerem.
18
Paul Verhaegh faulován na vlastní polovině, domácí bleskově rozehrávají. Míč směřuje na levou stranu, kde se hlásí Ostrzolek. Ten však posléze vrací míč zpět do obrany.
17
Domácí měli až doposud jasnou převahu, jak se promítne inkasovaný gól na jejich (ne)pohodě?
15
Frankfurt právě vstřelil branku!
Hosté udeřili z "čistého nebe! Centr Junga z pravé strany do pokutového území Augsburgu, kde si na zadní tyči, ze "druhé vlny" nabíhá JOSELU, který přesnou hlavičkou dává první gól zápasu.
14
Matthias Ostrzolek postupuje po levé straně, je tísněn obráncem soupeře, snaží se ho zbavit v pokutovém území, nakonec ale ztrácí míč a bude z toho pouze odkop od branky Eintrachtu.
13
Ten hosté rozehrávají z levé strany, ovšem zasahuje gólman Marwin Hitz, který si zatím na míč příliš nesáhl.
13
Tentokrát rozehrají volný kop hosté, ale na vlastní polovině, v těsné blízkosti půlící čáry. Míč směřuje k pokutovému území Augsburgu, kde odvrací bránící Paul Verhaegh na roh.
12
Tobias Werner rozehrál volný kop z pravé strany, míč nasměroval do pokutového území, kde však nikdo nehlavičkoval a ten prolétl těsně kolem vzdálenější tyče!
11
Constant Djakpa fauluje na polovině Augsburgu, Eintracht se ani nyní nedostane do blízkosti branky domácího týmu.
10
Hosté jsou v okamžiku, kdy drží míč, pod velkým tlakem soupeře, který dobře napadá.
8
Tobias Werner rozehrává, ale domácí se ke střele nebo k ohrožení branky soupeře nedostali.
7
Defenziva Eintrachtu odvrací centr z levé strany pouze na rohový kop.
6
Augsburg v úvodu zápasu jasně aktivnější, nyní směřuje míč znovu do pokutového území, tentokrát centruje z pravé strany Verhaegh, před brankou hlavičkuje Sascha Mölders, vedle!
4
Jmenovitě Constant Djakpa, který si posléze vhazování zopakuje. Míč směřuje až do pokutového území Augsburgu, kde však v pohodě chytá Marwin Hitz.
3
Na druhé straně raději odkopává do autu bránící Ragnar Klavan. Hosté vhazují z levé strany.
3
Kevin Trapp se nyní "vytáhl" proti střele Tobiase Wernera, který pálil uvnitř pokutového území, to byla velmi nebezpečná situace před brankou Eintrachtu!
2
Pirmin Schwegler fauluje na polovině Augsburgu, hrát mohou domácí.
1
Matthias Ostrzolek centruje do pokutového území hostů, z levé strany, ale defenziva Frankfurtu odvrací.
1
Oba týmy právě přichází na hrací plochu.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Callsen-Bracker, Klavan, Ostrzolek – Hahn, Vogt, Altintop, Baier, Werner – Mölders.
Náhradníci: Manninger – Reinhardt, de Jong, Kohr, Esswein, Ji, Bobadilla.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Jung, Zambrano, Madlung, Djakpa – Lanig, Schwegler, Russ – Aigner, Schröck, Joselu.
Náhradníci: Wiedwald – Oczipka, Celozzi, Inuj, Meier, Stendera, Kadlec.

Rozhodčí: Siebert – Osmers, Seidel.
Vzájemné zápasy
Oba týmy se spolu střetly na podzim ve Frankfurtu, kdy se v rámci sedmnáctého ligového kola rozešly oba týmy smírně po remíze 1:1.
FC Augsburg
Augsburg se díky povedeným výsledkům v posledních kolech, kdy dokázal z pěti zápasů tři vyhrát a jeden zremizovat, dostal na osmé místo v ligové tabulce, tedy do klidného středu. Na sedmý Mainz, který jako poslední drží příčku, zaručující účast v pohárové Evropě pro příští sezónu, ztrácí Augsburg pouze bod a vzhledem k odstupům dalších týmů je zřejmé, že právě tyto dva týmy si to o poslední pohárovou příčku na dálku rozdají.
Eintracht Frankfurt
V posledním ligovém kole již Eintrachtu o nic nepůjde. Aktuálně třináctý tým ligové tabulky, kterému se navíc v posledních zápasech vůbec nedaří (tři porážky ze čtyř zápasů, pouze jeden získaný bod), splnil svou "misi" tím, že si i pro příští sezónu zajistil účast v nejvyšší soutěži.
V dnešním utkání, v rámci posledního čtyřiatřicátého bundesligového kola, přivítá v SGL Areně v Augsburgu domácí FC AUGSBURG hostující EINTRACHT FRANKFURT.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.