Ingolstadt - Augsburg | ONLINE | 5.11.2016 15:30 | Bundesliga 2016/2017 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
Statistiky dnešního zápasu

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:5.
Střely mimo: 6:7.
Rohy: 3:6.
Ofsajdy: 0:0.
Fauly: 13:14.
Zápas nabral v posledních minutách obrovské tempo. Nakonec po nepříliš pohledných osmdesáti minutách jsem viděli dvě branky a dokonce i červenou kartu. Nejdříve se po šesti minutách na trávníku postaral o první zásah Bobadilla, který famózně obstřelil zeď. Následně musel předčasně pod sprchy Levels, který se ohnal po soupeři zcela mimo hru, aby v úplném závěru rozhodl druhou brankou zápasu další střídající hráč Halil Altintop. Augsburg si tak z dnešního zápasu odváží všechny tři body.
90+1
Konec zápasu.
90
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Ja-Čeol Ku, přichází Gojko Kačar.
90
Augsburg právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Hosté přidávají druhou branku v krátkém čase. Na levé straně se skvěle uvolnil Bobadilla, který předložil chuťovku před branku a HALIL ALTINTOP, druhý střídající hráč rozhoduje zápas.
89
Tobias Levels dostává červenou kartu! Zcela mimo hru se ohnal po protihráči a musí předčasně pod sprchy. Nyní to budou mít domácí již hodně těžké.
87
Augsburg právě vstřelil branku!
Augsburg jde do vedení v závěru zápasu! Míč si postavil na místo přestupku střídající RAÚL BOBADILLA, který výborně přestřelil obrannou zeď a míč poslal přesně do sítě. Martin Hansen byl bez šance.
86
Také hosté mají v závěru zápasu dobrou příležitost po faulu Brégerieho na hranici vápna. Navíc domácí obránce dostává žlutou kartu.
85
Na pravé straně vybojoval po nastřelení soupeře autové vhazování Gross. Domácí se dostali po krkolomné kombinaci až do vápna, ale po sklepnutí zakončoval Hartmann nad.
83
Tak přece jen je tu šance. Či se tlačil do zakončení, ale těsně před ním odkopl míč jen na rohový kop Marvin Matip. Rohový kop konečně našel také hráče, který mohl zakončovat. Ku však hlavičkoval mimo tři tyče.
82
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Philipp Max, přichází Raúl Bobadilla.
81
Zhruba deset minut pro oba týmy, aby vstřelenou brankou rozhodly dnešní utkání a odnesly si z dnešního zápasu všechny tři body.
80
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Stefan Lex, přichází Moritz Hartmann.
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Almog Cohen, přichází Sonny Kittel.
80
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Stefan Lex, přichází Moritz Hartmann.
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Almog Cohen, přichází Sonny Kittel.
79
Domácí začínají mít převahu v držení míče. Nyní se dokonce dostal ke střele právě Lezcano, který ale trefil jen před sebou stojícího obránce, ale je z toho rohový kop.
78
Dario Lezcano si poradil proti dvěma soupeřům, ale následně musel zvolit přihrávku zpět na Grosse, který zdržel celou akci.
77
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jonathan Schmid, přichází Halil Altintop.
76
Opět Mathew Leckie. Nyní si našel míč na středu trávníku, rychle ho předal do kraje, kde byl rozběhnutý Cohen. Ten však zadrobil a jeho následný centr už nebyl přesný.
74
Leckie si výborně obhodil svého strážce, ještě posunul míč na střídajícího Lezcana. Ten si však už neporadil s přihrávkou a našel jen připraveného Jankera.
73
Dario Lezcano byl faulován u postranní lajny a domácí tak měli příležitost poslat míč do vápna z klidné pozice. Gross však poslal jen přetažený centr a akce končí bez zakončení.
72
Matip opět držel domácí obranu. Centr z levé strany hledal ve velmi dobré pozici Schmida, ale toho si právě pohlídal domácí kapitán.
71
Čas postupuje a oba týmy začínají zvyšovat tempo své hry. V domácím dresu se předvedl nepovedenou střelou z hranice vápna Leckie.
70
Či si výborně obhodil soupeře a mohl zakončovat z rohu vápna. Jeho pokus však mířil opět jen do středu branky a Hansen reflexivně vyrazil.
69
Opět se hosté snažili o rychlé překonání obrany dlouhou přihrávkou. Baier hledal Maxe, který chtěl ještě zakončovat ve skluzu, ale netrefil míč.
68
Oba týmy nyní bojují o míče ve středu pole. Nepřesný odkop Matipa způsobil rychlou akce hostů. Na pravé straně byl Verhaegh, který ale centroval jen do prvního bránícího hráče.
67
Vynikající centr si ve vápně zpracoval Lezcano, ale proti přesile neměl vůbec žádnou šanci se dostat až k zakončení.
65
Ani teď hostům nevyšla standardní situace. Centr Schmida si v pohodě pohlídal Marvin Matip.
64
Domácí mohli jít do rychlého protiútoku po zisku míče a své polovině, ale na středu trávníku nepřesně přihrál Cohen a vše se opět hrnulo na domácí branku. Baier byl nakonec faulován a hosté budou rozehrávat volný přímý kop.
63
Philipp Max zcela zbytečně zajel do Cohena skluzem a vidí za to žlutou kartu.
62
Právě Stafylidis rozehrál z místa přestupku, ale u vápna se míče zmocnil Matip, který opět uklidňuje své hráče perfektním odkopem ze šestnáctky.
61
Hosté se ubránili nepřesné kombinaci u svého vápna a vyrazili do útoku. Na levé straně byl faulovaný rozběhnutý Stafylidis.
60
Ani hodina hry nepřinesla první branku. Nyní už k tomu bylo velmi blízko. Před vápnem byla velká skrumáž hráčů, ale Max ani Schmid se do zakončení nakonec nedostali.
59
Ani z dalšího rohového kopu hosté nic nevytěžili. Při souboji o míč si pomohl faulem Schmid a tak nemohl zakončovat.
58
Opět je aktivnější Augsburg. Nyní se po pravém kraji prodral až k centru kapitán týmu Verhaegh. Jeho pas do vápna byl tečovaný za brankovou lajnu.
57
Domácí se dostávají také do tempa ve druhém poločase. Na pravé straně se uvolnil Leckie, který pálil na branku, ale trefil jen před ním stojícího obránce. Z následné dorážky střílel mimo Lex.
56
Konstantinos Stafylidis si pomohl faulem a založit tím protiútok soupeřů. Lex u rohového praporku vytloukl soupeře a vybojoval roh.
55
Velmi nepřesná přihrávka na levou stranu, kde měl být Stafylidis. Míč se však dostal jen mimo hrací plochu a rozehrávat mohou domácí.
53
Po dalším vzdušném souboji zůstal na trávníku Dominik Kohr, který nemusí být ani ošetřen a po přerušení hry bude pokračovat.
52
Nyní čaroval s míčem u rohového praporku max, který se ale nedostal přes obránce a navíc ani nevybojoval rohový kop.
51
Po rohovém kopu znovu nebylo nebezpečno před Hansenem. Na druhé straně získal míč Leckie, který upaloval podél lajny, dokázal obejít jednoho obránce, ale na Jankera už nestačil.
50
Velmi nebezpečně pálil Ku, který ještě otečoval svou střelou soupeře. Míč mířil do protipohybu brankáře, ale nakonec se vytočil z branky.
48
Almog Cohen se po souboji sesunul k zemi. Po krátkém ošetření bude pokračovat ve hře.
48
Lex byl zády z branky, ale stejně ho hledal přihrávkou Roger. Domácí útočník se nedokázal otočit a míč končí jen za brankovou lajnou.
47
Hostující tým rozehrál druhou polovinu dnešního zápasu. Po dlouhé přihrávce se mohl dostat do šance Či, ale nezpracoval přesně a na druhé straně se už naopak hnal do zakončení střídající Lezcano, který se ale přes obránce nedostal ke střele.
46
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Lukas Hinterseer, přichází Dario Lezcano.
46
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
První poločas nenabídl mnoho šancí. Největší měl na své kopačce hostující Dominik Kohr, který po autovém vhazování dostal míč na hranici vápna, dokázal se otočit s míčem kolem obránce a napálil břevno. Také domámí měli několik zakončení, ale většina střel šla do středu branky, kde stojí velmi jistý Marwin Hitz a tak je po prvním poločase stav nerozhodný 0:0.
45
První poločas skončil.
45
Poslední minuta úvodní části nabídla napadání hostů, ale Ingolstadt se dokázal vymanit z tlaku a dlouhým centrem se dostal míč a k Lexovi. Ten však proti přesile ztratil míč ještě před zakončením.
44
Minutu před pauzou se k míči dostal znovu Stafylidis. Po vybojovaném míči na polovině soupeře, ale po souboji vyvezl balon mimo hrací plochu.
43
Stafylidis se znovu připomněl. Levačkou vybídl k zakončení ve vápně Či, ale ten trefil míč jen lehce a navíc těsně vedle pravé tyče.
42
První poločas jde pomalu do své koncovky a stále čekáme na první branku zápasu. Nyní se hnal za míčem Či, ale Hansen byl v dobré pozici a nechyl míč projet do zámezí.
41
Stefan Lex dostal přihrávku do volného prostoru. Byl proti němu jen jediný obránce, který ho dokázal ale natolik zpomalit, že Lex nedokázal ani přesně přihrát.
39
Janker měl nyní problémy s rozehrávkou na středu hřiště. Vše nakonec zvládl s pomocí Hintereggera. Z velké dálky pálil na domácí bránu Max, ale nebyl přesný.
38
První rohový kop domácího týmu rozehrál Suttner. Marwin Hitz se však dostal přes hráče k vysokému míči a vše včas vyřešil.
37
Dlouhý centr do vápna si pohlídal Martin Hansen a tak na další ohrožení branky čekáme.
35
Po dlouhé době se také domácí dostali na útočnou polovinu. Po pravém kraji se probojoval až k rohovému praporku Levels, ale to bylo tak vše co získal. Po jeho centru se míč odrazil opět do jeho těla a poté za brankovou lajnu.
34
Znovu bylo horko před domácí brankou. Stafylidis se dostal kolem lajny až do vápna, poté servíroval centr přesně do středu šestnáctky na Maxe, který ale hlavičkou nastřelil jen obránce před sebou.
32
Či už si míč na pravé straně zpracoval až za postranní lajnou a tak mohou vhazovat balon do hry domácí hráči.
31
Také Stafylidis si říká často o přihrávky. Nyní jednu takovou dostal na levou stranu. Chtěl centrovat z první a to se mu podařilo, ale také přišel zásah Hansena.
30
Marwin Hitz musel znovu z branky. Po centru na zadní tyč sebral míč z hlavy Cohenovi, který tak nemohl zakončovat z vyložené pozice.
29
Roger hledal ve vápně Leckieho, který byl ale v obležení hned několika soupeřů. Janker dokázal míč odhlavičkovat z vápna, ale následně přichází faul v blízkosti vápna.
28
Na druhé straně pronikl po levém kraji až do vápna Suttner, který ještě vylepšil pozici na nabíhajícího Lexe. Domácí útočník pálil jen do náruče Hitze.
27
Rohové kopy zatím Augsburgu nevycházejí. Schmid rozehrál další z nich jen k prvnímu bránícímu hráči.
26
Po úvodní kombinaci domácího týmu nyní ovládají trávník hosté. Z velké dálky se opřel do míče Stafylidis, který vystrašil Hansena. Domácí brankář jen vyrazil míč na rohový kop.
24
U středového kruhu se pověsil na soupeře Baier a domácí tak mohou po odpískaném faulu rozehrát z klidové pozice.
22
Hra však pokračovala dál a hosté měli stále míč na kopačkách. Až do chvíle, kdy před vápnem ztratil míč Ku. Leckie se dostal na druhé straně až do vápna a upadl, ale rozhodčí byl v dobré pozici a pokutový kop nepíská.
21
Augsburg mohl jít do vedení. Z dlouhého autu přišlo nečekané zakončení do břevna. Po vhazování se dostal míč na Kohra, který se otočil a velmi rychle zakončil. Nepřipravený Hansen měl štěstí, že míč končí na břevnu.
20
Dva hráči Augsburgu se střetli před vlastním vápnem a Janker zůstal otřesený ležet na trávníku. Po přerušení se však zvedá a bude pokračovat ve hře.
19
Do otevřené obrany šli také domácí. Na levé straně hraje dnes velmi aktivně Markus Suttner, který nyní ale nepřihrál přesně do středu a akce končí znovu bez zakončení.
17
Hosté se dostali do rychlého protiútoku. Na levé straně však zastavil akci Schmid, který ještě čekal na spoluhráče, ale následně přichází o míč v souboji.
16
Z následného volného přímého kopu se dostal až do zakončení Kohr, ale byl velmi nepřesný a Hansen nemusel zasahovat.
15
Znovu se ocitl hostující hráč na trávníku. Po odskočení míče musel do skluzu Leckie, který sestřelil soupeře. Nyní rozhodčí netrestá kartou.
14
Po centru z levé strany se míč odrazil na hranici vápna, kde si balon velmi špatně zpracoval Stefan Lex. Poté ho chtěl získat před vápnem, ale byl u míče pozdě a přišlápl soupeři kopačku. Domácí útočník je tak prvním potrestaným hráčem zápasu.
13
Ze střední vzdálenosti se opřel do míče Roger, který prověřil také Hitze. Hostující brankář se nemusel ani pohnout, protože střela šla přesně do středu branky.
12
Z následného rohového kopu nevzniklo nic nebezpečného před domácí brankou. Matip si pohlídal míč na přední tyč a uklidnil situaci.
11
Také Martin Hansen musel poprvé zasahovat. Z hranice vápna na nic nečekal Schmid, který prověřil v úvodu zápasu domácího brankáře.
10
Rohový kop se hostům vůbec nevydařil. Naopak do rychlého protiútoku šel Leckie, který si ale v důležitý moment příliš předkopl míč a přišel o něj.
9
Jonathan Schmid se postavil k míči. Na zadní tyči hledal Maxe, který se ale přes klubko hráčů nedostal k míči. Je z toho však rohový kop.
8
Baier se prodral kolem postranní lajny a musel být faulován Levelsem. Hosté tak mají k dispozici volný přímý kop.
6
Nyní rozhodčí ztečoval rozehrávku domácího týmu, ale naštěstí právě pro domácí nebyl v blízkosti nikdo v černém dresu a nemohl jít do brejku.
5
Konečně se k míči dostali na delší čas také hostující hráči. Po dlouhém nákopu byl v souboji Max, který ale podskočil míč a do útoku tak mohou jít opět hráči Ingolstadtu.
4
Domácí mají v úvodu více míč na kopačkách a Hitz si musel poprvé sáhnout na míč. Z levé strany přilétl do vápna centr s kterým si ale hostující brankář v pohodě poradil.
3
Ingolstadt se ale znovu dostal na polovinu soupeře. Na levé straně kombinoval Suttner s Cohenem, ale Stafylidis získává míč po nepřesné nahrávce.
2
Domácí tým rozehrál úvodní polovinu zápasu ze středového kruhu. Míč se rychle dostal až k Lexovi, který si ale pomohl faulem a hra je poprvé přerušena.
1
Utkání právě začalo.
Hlavní rozhodčí již přivádí obě úvodní jedenáctky na hrací plochu. Zápas desátého kola tak může za několik okamžiků začít.
Úvodní sestavy:

FC Ingolstadt 04: Hansen – Levels, Matip (C), Brégerie, Suttner – Groß, Roger, Cohen – Hinterseer, Lex, Leckie.
Náhradníci: Nyland – Jung, Hartmann, Lezcano, Kittel, Multhaup, Tisserand.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh (C), Hinteregger, Janker, Stafylidis – Kohr, Baier – Schmid, Ku, Max – Či Tong-won.
Náhradníci: Luthe – Altintop, Morávek, Kačar, Bobadilla, Teigl, Usami.

Rozhodčí: Drees – Gerach, Gittelmann (vš. Německo).
Posledních pět vzájemných zápasů

06.02. 2016 Ingolstadt – Augsburg 2:1
29.08. 2015 Augsburg – Ingolstadt 0:1
07.01. 2012 Ingolstadt – Augsburg 1:1
02.09. 2011 Augsburg – Ingolstadt 3:0
16.01. 2011 Augsburg – Ingolstadt 2:0
FC Augsburg

Augsburg skončil v minulé sezoně jen jednu příčku a dva body za svým dnešním soupeřem, tedy na dvanácté pozici. Ani letos to není o moc lepší. Augsburg má na svém kontě jen dvě vítězství. Tři body vybojoval Augsburg na půdě Brém a také před svými fanoušky proti Darmstadtu. Augsburg má problémy především v ofenzivní fázi. Z osmi vstřelených branek se vícekrát prosadil jen Řek Konstantinos Stafylidis.
FC Ingolstadt 04

Ingolstadt i přes nepovedený závěr loňské sezony zakončil rok na solidním jedenáctém místě, jen deset bodů od evropských pohárů. Nyní je to však o mnoho horší. Z úvodních devíti kolech mají hráči Ingolstadtu na svém kontě jen dva body. V prvním kole na stadionu Hamburku bod na remízu 1:1 a paradoxně na svém stadionu s Dortmundem vybojoval Ingolstadt druhý bod za přestřelku 3:3. Se dvěma body se nachází Ingolstadt na předposlední pozici v tabulce!
Krásné sobotní odpoledne, vítám všechny příznivce fotbalu. Německá Bundesliga pokračuje desátým kolem, ve kterém Ingolstadt přivítá na svém stadionu Augsburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
24. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Bayern 23 15 4 4 65:26 49
2. Lipsko 23 14 6 3 61:25 48
3. Dortmund 23 13 6 4 65:32 45
4. Mgladbach 22 13 4 5 43:25 43
5. Leverkusen 23 13 4 6 40:29 43
6. Schalke 23 9 9 5 32:32 36
7. Wolfsburg 23 9 7 7 32:28 34
8. Hoffenheim 23 10 4 9 34:36 34
9. Freiburg 23 9 6 8 31:33 33
10. Union Berlin 23 9 2 12 29:36 29
11. Frankfurt 23 8 4 11 38:37 28
12. Augsburg 23 7 6 10 34:47 27
13. Köln 22 8 2 12 33:42 26
14. Hertha Berlin 23 7 5 11 27:43 26
15. Mainz 23 7 1 15 31:52 22
16. Düsseldorf 23 5 5 13 23:46 20
17. Werder 23 4 5 14 25:53 17
18. Paderborn 23 4 4 15 29:50 16
Články odjinud