To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Je dobojováno. Sledovalo jsme vyrovnané utkání, které toho moc nenabídlo, ale jedné branky jsme se přeci jen dočkali. Po rohu se trefil Andreas Christensen a rozhodl tak o tom, že Gladbach doma porazil Mohuč těsně 1:0.
90+3
90+3
Žlutou kartu dostává Tony Jantschke (Borussia Mönchengladbach).
90+2
Domácí šetří cenné vteřinky a čekají na závěrečný hvizd.
90+1
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Raffael, přichází Josip Drmić.
90
A komplikace pro hosty, protože Gbamin zajel do protihráče a vyfasoval žlutou kartu, druhou a následuje tedy karta červená.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Domácí se hodně zatáhli a hosté po závaru dokázali vyrovnat, ale po poradě rozhodčích nakonec branka neplatí. Zřejmě kvůli ofsajdu.
88
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Levin Öztunali, přichází Gerrit Holtmann.
87
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Oscar Wendt, přichází Nico Schulz.
86
Po centru se do zakončení dral Karim Onisiwo, ale v souboji si pomohl faulem, což rozhodčí velmi dobře viděl a následně také odpískal.
84
Raffael získal míč a zkoušel to sám, ale mezi třemi obránci Mohuče se neprodral a dopředu už pospíchají hosté, kterým se velmi rychle krátí čas.
82
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Danny Latza, přichází Pablo De Blasis.
80
Žlutou kartu dostává Jean-Philippe Gbamin (1. FSV Mohuč 05).
78
Hosté se hned vydali dopředu, dobře kombinovali, ale nakonec se domácí s vypětím všech sil ubránili.
76
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
A domácí jdou po rohovém kopu do vedení 1:0! Po několika odrazech se na malém vápně dostal k míči ANDREAS CHRISTENSEN, který ho špičkou kopačky poslal za Jonase Lössla.
75
Rohový kop pro domácí celek, který získal míč a hned se vydal dopředu.
74
Hostující Yunus Mallı to vzal na sebe, ale ani jemu štěstí v zakončení nepřálo. Hosté jsou však stále u míče.
72
Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Samperio Bustara Jairo, přichází Aaron Seydel.
70
Je před námi posledních dvacet minutek tohoto utkání, které zatím branku nenabídlo a je tak jasné, že konec bude ještě hodně zajímavý.
68
Na hranici velkého vápna se k míči dostal Oscar Wendt, ale po jeho zoufalém pokusu skončil míč vysoko nad brankou.
67
Rohový kop pro domácí.
65
Po další akci to vyzkoušel z rohu velkého vápna Oscar Wendt, ale s jeho pokusem si Jonas Lössl v pohodě poradil.
63
Nyní to domácí zkusili po levé a následně i po pravé straně, ale ani z jedné akce se nic neurodilo. Mohuč dnes velmi dobře brání.
61
Nakonec celé jejich snažení ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
60
Domácí se usadili na polovině svého soupeře a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Jonas Lössl.
58
Po hezké kombinaci to vzal na sebe hostující Samperio Bustara Jairo, ale poslal míč jen doprostřed branky, kde byl Sommer.
56
Ze svého prvního rohu v tomto utkání ale domácí fotbalisté nic nevytěžili a stav se tedy stále nemění.
55
Domácí šli dva na jednoho obránce. Na sebe to vzal Raffael, ale kličku nezvládl a poslední obránce ho o míč obral. Roh pro domácí.
53
Po rychlé akci se ale do zakončení dostal domácí Lars Stindl, jenže ani jeho dělovka se neujala a rozehrávat tak bude Jonas Lössl.
51
Druhý poločas zatím patří hostům, kteří jsou jasně lepší a stále se tlačí dopředu. Gladbach se zatím pouze brání.
49
Po rohu se do odraženého míče opřel Donati, ale jeho projektil nebyl přesný a Yann Sommer tak zasahovat nemusel.
48
Hosté začali aktivně a hned vybojovali rohový kop.
46
Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází André Hahn, přichází Thorgan Hazard.
46
Hráči obou celků se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnanou bitvu, která zatím nenabídla vůbec, ale opravdu vůbec nic. Domácí jsou o něco aktivnější, ale nic nevymysleli. Hosté se dostali k jedné slabé střele. Stav je tedy stále 0:0.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Domácí trenér nyní vstal z lavičky a pořádně vyčinil svým svěřencům. A není se čemu divit.
42
Ani jednomu celku nelze upřít snahu, ale ve finální fázi je to na obou stranách zatím opravdu velké trápení.
40
Do konce prvního poločasu zbývá pět minut a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
38
Další rychlá akce hostů a opět byl na jejím konci Karim Onisiwo, ale tentokrát se do zakončení nedostal.
36
Do vápna se dostal hostující Karim Onisiwo, který si udělal prostor a vystřelil, ale s jeho přízemním pokusem si Yann Sommer v pohodě poradil.
34
Do vápna si nyní dobře naběhl André Hahn, ale Mahmoud Dahoud na něj nedokázal prostrčit míč, protože vše skvěle přečetl Stefan Bell.
32
Domácí jsou aktivnější, ale zatím nevymysleli vůbec nic. Nyní z toho byl centr z pravé strany, ale ve vápně hostů kraloval Danny Latza.
30
Na trávníku se nic zajímavého neděje a hraje se hlavně okolo středového kruhu, což evidentně více vyhovuje hostům, kteří se dopředu příliš netlačí.
28
Domácí zahrávali zajímavou standardní situaci poblíž velkého vápna hostů, ale byl z toho opět jen velmi nepřesný centr a hosté se v pohodě ubránili.
26
Domácí jsou o něco aktivnější, ale směrem dopředu se jim nedaří stejně, jako Mohuči. Brankáři ještě neměli žádnou práci.
24
Na druhé straně se do vápna tlačil Samperio Bustara Jairo, ale skvělým skluzem ho na poslední chvíli zastavil Jannik Vestergaard.
22
Po nepřesném centru si pro míč skvěle došel pozorný Jonas Lössl, který tak výrazně pomohl svým zadákům.
21
Úvodních dvacet minutek branku nenabídlo a vlastně čekáme i na první šanci. Viděli jsme jen mnoho faulů a žádná ofenzivní show to zatím rozhodně není.
19
Ale ani z další akce nic nebylo, protože hosty opět zastavila nepřesná přihrávka a na tahu jsou tak opět domácí borci.
18
Mahmoud Dahoud skvěle zastavil kombinační akci hostů, kteří ale zůstávají u míče.
17
Rozhodčí to zatím nemá vůbec lehké. Stále je k vidění mnoho nedovolených zákroků a je vidět, že se hraje o velmi důležité body.
15
Za dlouhým míčem se hnal André Hahn, ale nakonec před ním skvěle zasáhl pozorný Jonas Lössl, který ho uklidil do bezpečí.
13
Žlutou kartu dostává André Hahn (Borussia Mönchengladbach).
11
Hráči Gladbachu nakonec zvolili dlouhý nákom, ale ten byl velmi nepřesný a ani z něho tedy nebylo vůbec nic.
9
Kombinační akci Mohuče ukončil Alexander Hack, který nezvládl přihrávku a daroval míč domácím.
7
Začátek utkání je plný nepřesností a hlavně tvrdých zákroků. Viděli jsme další ošetřování, tentokrát hostujícího hráče.
5
Domácí obránce je v pořádku a bude pokračovat. U míče jsou hráči Gladbachu, kteří trpělivě kombinují na své polovině.
4
Je to Tony Jantschke, který se drží za hlavu a působí dost zmateně.
3
Po střetu zůstal ležet na trávníku jeden z domácích hráčů a rozhodčí hru přerušil, bude se ošetřovat.
1
Jako první se dopředu vydali hosté, kteří se usadili na pravé straně, ale nakonec se od Malliho odrazil míč do zámezí a rozehrávat tak bude Yann Sommer.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Jantschke, Christensen, Vestergaard, Elvedi – Hahn, Strobl, Dahoud, Wendt – Stindl (C), Raffael.
Náhradníci: Sippel – Drmić, T. Hazard, N. Schulz, Sow, J. Hofmann, Korb.

1. FSV Mohuč 05: Lössl – Donati, Bell (C), Hack, Bussmann – Latza, Gbamin – Öztunali, Mallı, Jairo – Onisiwo.
Náhradníci: Huth – Balogun, Brosinski, Frei, De Blasis, Seydel, Holtmann..
Poslední vzájemné zápasy

Mohuč – Mönchengladbach 1:0
Mönchengladbach – Mohuč 1:2
Mohuč – Mönchengladbach 2:2
Mönchengladbach – Mohuč 1:1
Mönchengladbach – Mohuč 3:1
Borussia Mönchengladbach se v této sezoně trápí. Domácí celek, který hrál i Ligu mistrů, má na svém kontě zatím pouze třináct bodů a je až na čtrnáctém místě. Z posledních pěti kol domácí ani jednou nevyhráli, takže dnes už musí pořádně zabrat.

1. FSV Mohuč 05 je na tom o něco lépe. Hostující celek má na svém kontě bodů sedmnáct a je na jedenáctém místě. Hosté z posledních dvou kol neuhráli ani bod, takže také dnes potřebují bodovat.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Bundesliga má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Gladbachem a Mohučí. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.