Bundesliga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Paderborn - 25. ledna 2020   15:30

0:2
(0:0)
Paderborn
48' Antwi-Adjei   • 84' Sabiri
Freiburg
Schwolow – Gulde (56. Höfler), Koch, Heintz – Schmid, Haberer, Abraši (46. Grifo), Günter – Petersen, Kwon Čang-hoon (70. Waldschmidt) – Höler.
Daniel Siebert – Lasse Koslowski, Holger Henschel
Commerzbank-Arena, Freiburg
Paderborn
Zingerle – Jans, Strohdiek, Schonlau, Collins – Gjasula (75. Hünemeier) – Pröger, Vasiliadis, Sabiri (88. Zolinski), Antwi-Adjei – Srbeny (62. Holtmann).

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 14:12. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:9.
Utkání je u konce a hostující Paderborn se může radovat z důležitých bodů. Freiburg se po přestávce vrhl do útoku, vytvořil si poměrně velké množství příležitostí a šancí, jenže vše bez úspěchu. Hosté dobře bránili a vyráželi do kontrů. A z jedné akce se radovali z gólu, když nařízenou penaltu proměnil Abdelhamid Sabiri a pojistil náskok Paderbornu. Skóre se pak už neměnilo, zápas skončil výsledkem 0:2 a Paderborn se dostal na 17. místo s 15 body. Freiburg je v tuto chvíli na sedmém místě s 29 body.
90+5'
90+4'
Ještě tu je jedna snaha domácích, jenže Günter nemá na levé straně příliš prostoru pro postup.
90+3'
Další Kochova hlavička, jenže přesně do rukavic brankáře Zingerleho.
90+2'
Hosté drží míč na útočné polovině, to jim teď bohatě stačí.
90'
Další žlutá karta pro domácí tým, za faul u útočné šestnáctky byl potrestán Gian-Luca Waldschmidt.
90'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
89'
Další nepřesný pokus domácích, Schmidovo zakončení opět prolétlo nad břevnem.
88'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Abdelhamid Sabiri, přichází Ben Zolinski.
87'
Po Günterově centru hlavičkoval Koch, jeho zakončení však prolétlo nad břevnem.
86'
Dlouhý pas na útočnou polovinu hosté se ale s útočením nikam zvlášť nehrnou.
85'
Zase žlutá karta a zase na straně Freiburgu. Potrestán byl Dominique Heintz.
85'
Freiburg se ale rozhodně nevzdává a neustále se cpe do útoku.
84'
Paderborn právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil ABDELHAMID SABIRI, poslal gólmana na opačnou stranu než svou prudkou střelu a je to 0:2! Hosté jsou blízko výhře a cenným bodům.
83'
Janik Haberer byl navíc potrestán žlutou kartou.
83'
Penalta pro Paderborn! V rohu vápna došlo k souboji, po kterém upadl Pröger a rozhodčí neváhal ani okamžik!
82'
Centr z pravé strany přilétl na zadní tyč na Petersena, jeho okamžitou hlavičku musel Zingerle krotit na brankové čáře.
81'
Rychlý brejk hostů z levé straně, střela šla do boční sítě.
80'
Je to teď fotbal na jednu branku, na tu hostující. Paderborn se pouze brání.
79'
Žlutou kartou byl potrestán hostující trenér Steffen Baumgart.
79'
Strohdiek srazil další střelecký pokus domácích, hráči Paderbornu hrají opravdu hodně obětavě.
77'
Haberer sice neodcentroval, dostal ale druhou příležitost a po příhře na Schmida přišla snaha o dostání míče k brankáři. Je z toho roh.
75'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Klaus Gjasula, přichází Uwe Hünemeier.
75'
Mnoho nescházelo a hostující Pröger se málem dostal do rychlého brejku. Ten zastavil obranný zákrok na poslední chvíli.
74'
Heintz se sice na levé straně hezky uvolnil, poté ale nacentroval pouze k bránícím hráčům Paderbornu. Hosté následně odkopli.
73'
Opět se nám na trávníku lehce přitvrdilo, sudí však tomu nechává o něco volnější průběh.
72'
Už je po možné šanci, pískalo se proti domácím a rozehrává se od Zingerleho branky.
71'
Roh pro domácí, u míče je nachystán Grifo.
70'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Kwon Čang-hoon, přichází Gian-Luca Waldschmidt.
69'
Tlak domácích se stupňuje, zároveň ale stále platí, že akce končí nejpozději u centrů. Takto neuspěl ani Grifo.
68'
Günter to zkusil přímou střelou po zemi, míč se zastavil o nohy bránících hráčů.
67'
Faul na Hölera, je tu poměrně nebezpečný přímý kop pro Freiburg. Rozehrává se z pravé strany šestnáctky.
67'
Petersen dostal příhru na pravou stranu, centr po zemi do druhé vlny byl ale zablokován.
65'
Na druhé straně přišla Prögerova tečovaná rána do břevna, najednou se začal hrát fotbal v tempu a se šancemi na obou stranách.
65'
Po převzetí přihrávky se okolo svého strážce obtočil Kwon Čang-hoon, z dobré pozice však vystřelil nad branku!
64'
Po jeho rozehrání zakončoval Petersen, scházelo mu ale více přesnosti a také razance.
63'
Po kombinaci za šestnáctkou se do míče opřel Grifo a prudkou ranou donutil Zingerleho k zákroku. Ten vyrazil na roh.
62'
Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Dennis Srbeny, přichází Gerrit Holtmann.
61'
Začíná přesilovka Freiburgu a okamžitě je tu tlak u pokutového území.
59'
Akce domácích byla zastavena faulem, provinil se Jamilu Collins, dostal žlutou kartu a jelikož byla dnes jeho druhá, následovala i ta červená.
59'
Roh pro hosty, ten obrana Freiburgu v poklidu odvrátila a Kwon Čang-hoon už jde dopředu.
57'
Günter se snažil o centr z levého křídla, jeho prudký pas byl ovšem hned prvním hráčem zablokován.
56'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Manuel Gulde, přichází Nicolas Höfler.
55'
Jans měl na pravé straně dost prostoru k postupu vpřed, brzy ale přišel důrazný obranný zákrok.
53'
Hosté nebyli daleko od druhého gólu. Přihrávku za hranicí pokutového území vystřelil Srbeny a jen těsně minul. Gólman Schwolow se hodně zlobí na své obránce, že vůbec tuto ránu připustili.
52'
Nakopávané míče k pokutovému území Paderbornu nejsou úspěšné, z hlediště se začíná ozývat pískot.
50'
Za hosty opět zakončoval Antwi-Adjei, prudký pokus šel vysoko nad břevno.
50'
Freiburg se teď snaží co nejrychleji srovnat, naráží však na žlutou zeď, která dobře brání šestnáctku.
48'
No a tak udeřilo na druhé straně. Přihrávku do brejku dostal CHRISTOPHER ANTWI-ADJEI, utekl Schmidovi a povedlo se mu i podstřelit brankáře Schwolowa – 0:1!
47'
Odražený míč do pokutového území hostů, Grifo se poprvé dostával k zakončení, odskočilo mu to však od kopačky.
46'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Amir Abraši, přichází Vincenzo Grifo.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:31.
První půle je za námi a zatím jsme se gólu nedočkali. Nebylo ani pořádně z čeho, viděli jsme spíše bojovný fotbal a málo šancí. Pokud se už něco dostalo i do zakončení, tak šlo vše mimo, či zakročili pozorní Schwolow se Zingerlem. Do kabin se tak odešlo za stavu 0:0.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
44'
Dva centry hostů do pokutového území, celá akce byla zakončena střelou Vasiliadise zpoza šestnáctky. Šlo to vysoko nad.
43'
Nepřesný pas domácích, volný míč pozvolna dolétl k Zingerlemu. V hledišti to pouze zklamaně zahučelo.
41'
Abraši stáhl protihráče za dres k zemi, Paderborn rozehrává přímý kop z útočné poloviny.
40'
Petersen zakončoval po centru z pravého křídla, slaboučkou střelu brankář Zingerle bez potíží pokryl.
38'
Po centru Antwi-Adjeie a hlavičkovém přiklepnutí přišlo slabé zakončení, Schwolow neměl problém zakročit.
36'
Rozhodčím teď unikl bolestivý zákrok Janse na domácího Petersena. Ten schytal bolestivé prošlápnutí, je z toho pouze míč rozhodčího a hosté si míč ponechali...
35'
Rohový kop hostů, centr však skončil ještě před první tyčí dobrým obranným zákrokem a odvrácením mimo vápno.
34'
Hostující Pröger kulhá, na vině je přišlápnutí jeho nártu. Hosté rozehrávají přímý kop.
32'
Je to teď hodně nervózní fotbal, přibylo tvrdých zákroků, naopak ubylo šancí.
31'
Žlutá i na druhé straně, za faul kolíky proti noze byl potrestán Lucas Höler. Hráč sice protestoval, zákrok byl ovšem zcela jasný.
29'
Další žlutá karta pro Paderborn, za nedovolený zákrok byl potrestán Jamilu Collins.
28'
Hned dva hráči Freiburgu si naskakovali na centr z pravé strany, K hlavičce se cpal Koch, naskočení ovšem nenačasoval zrovna ideálně.
27'
Pěkná střela Kwon Čang-hoona, branku hostujícího celku však ani on netrefil.
27'
Christopher Antwi-Adjei ve výskoku fauloval Schmida, domácí rozehrávají z vlastní šestnáctky.
26'
Divoká malá domů na Schwolowa, ten měl docela potíže zpracovat a musel od brankové čáry odkopnout tak trochu na náhodu.
25'
Roh hostů, centr z levé strany však nebyl úspěšný. Freiburg dostal míč k půlce.
23'
Po rozehrání rohového kopu střílel z dálky Antwi-Adjei, Schwolowovu branku o kousek minul.
22'
Po pravé straně se prokličkoval do vápna hostující Sabiri a v pádu se dostal k zakončení. Šlo to mimo, jenže dle sudího to bylo s tečí a následuje roh.
20'
Antwi-Adjei neuspěl se svou akcí levou stranou, hosté ale zůstávají i nadále u míče a vhazují.
18'
Není to zatím zrovna akční fotbal, sledujeme spíše nakopávané míče z obou stran.
16'
Narážečka na domácího Güntera nebyla úplně přesná, míč už patří hostujícímu týmu.
14'
Je tu první žlutá karta utkání, za ostrý skluz na Kwon Čang-hoona ji dostal hostující Klaus Gjasula.
13'
Domácí Gilde si při bránění nedělal potíže, před dotírajícím hráčem raději odkopl míč do autu.
12'
Celá situace skončila, Zingerle má míč ve svém držení. Hlavička Robina Kocha jej nepřekvapila.
11'
Rohový kop pro Freiburg, z levé strany jej bude rozehrávat Christian Günter.
10'
První střela, hostující Sabiri však z pravé strany poslal míč vysoko nad branku.
9'
Přímý kop domácích na levé straně, na přímé ohrožení to není, bude to postupná akce.
8'
Zatím čekáme na první střelecké vyjádření, oba celky si dávají v obraně velký pozor.
7'
Antwi-Adjei na levém křídle, jeho centr se ovšem zakroutil do zámezí a Schwolow bude odkopávat od své branky.
6'
Rychlý kontr domácích. Zleva přilétl centr na zadní tyč, o hlavičku se snažil Petersen, bylo to ale na něj moc vysoké a výsledkem byl neškodný oblouček.
5'
Už je po celé standardní situaci, domácí odvrátili na aut. O ten se postará Antwi-Adjei.
4'
Hosté rozjeli akci levým křídlem, Abrašiho skluz pak zabránil centru a je z toho pouze roh pro Paderborn.
3'
Nepřesný pas hostů na levou stranu, míč skončil mimo hrací plochu a Freiburg může vhazovat.
2'
Heintz a Abraši kombinují na vlastní polovině, zahajují tak postupnou akci Freiburgu.
1'

SC Freiburg: Schwolow – Gulde, Koch, Heintz – Schmid, Haberer, Abraši, Günter – Petersen, Kwon Čang-hoon – Höler.
Náhradníci: Flekken – Sallai, Borrello, Lienhart, Grifo, Frantz, Schlotterbeck, Höfler, Waldschmidt.

SC Paderborn 07: Zingerle – Jans, Strohdiek, Schonlau, Collins – Gjasula – Pröger, Vasiliadis, Sabiri, Antwi-Adjei – Srbeny.
Náhradníci: J. Huth – Hünemeier, Kapić, Michel, Mamba, Zolinski, Dräger, Holtmann, Fridjónsson.

Rozhodčí: Daniel Siebert – Lasse Koslowski, Holger Henschel.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Zápas v Commerzbank-Areně začne v 15:30, takže si na odpoledne nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Daniel Siebert, kterému budou na pomezí asistovat Lasse Koslowski a Holger Henschel.
SC Paderborn 07

Hosté jsou na tom opravdu špatně, na posledním místě mají pouze 12 bodů a každý zápas je už tak soubojem o udržení se v nejvyšší soutěži. Naposledy se tým představil doma proti Leverkusenu a gól Srbenyho znamenal pouze snížení v nepovedeném duelu s výsledkem 1:4.

SC Freiburg

Domácí tým je v tuto chvíli na sedmém místě se ziskem 29 bodů a v minulém kole si vzpomenul, co znamená vyhrát. Po třech kolech se radoval ze tří bodů po výhře 2:1 na půdě Mohuče. Za hosty se v tomto utkání trefili Kwon Chang-Hoon a Petersen, snižující gól Matety už pak znamenal pouze korekci skóre a body se stěhovaly k hostům. Freiburg bude dnes favoritem, jako host dnes přijede tým z chvostu tabulky.

Freiburg – Wolfsburg 1:0
Hertha – Freiburg 1:0
Freiburg – Bayern 1:3
Schalke – Freiburg 2:2
Mohuč – Freiburg 1:2
Dobré odpoledne u německé Bundesligy. Společně se podíváme na utkání 19. kola mezi týmy SC Freiburg a SC Paderborn 07.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.