Bundesliga - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Bielefeld - 8. ledna 2022   15:30

Freiburg
7' Haberer  • 46' Džong (Günter)
2:2
(1:0)
Bielefeld
61' Okugawa   • 88' Lasme  (Hack)
Freiburg
Uphoff – Kübler, Lienhart, K. Schlotterbeck (72. Gulde), Günter – Haberer (64. M. Eggestein), Höfler – Sallai (72. Schade), Džong (89. Demirović), Grifo – Höler.
Osmers – Kempter, Siewer
Schwarzwald-Stadion, Freiburg
Bielefeld
Ortega – Brunner, Pieper (87. Laursen), J. Nilsson (83. Ramos), A. Andrade – Schöpf, Okugawa, Vasiliadis – Wimmer, Serra (67. Hack), Krüger (67. Lasme).
Kapino – Laursen, Hack, Czyborra, Gebauer, Černy, Ramos, E. Fernandes, Lasme.

To je z mé strany vše, hezký zbytek sobotního dne.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec nemá vítěze. Domácí se dostali do vedení 2:0, dominovali na trávníku, ale poté přestali hrát a hosté nakonec vyrovnali na konečných 2:2. Pro domácí je to samozřejmě ztráta, protože měli zápas skvěle rozehraný, ale tak dlouho si koledovali, až je soupeř potrestal. Bielefeld si odváží hodně cenný bodík.
90+7'
90+6'
Skvělý zákrok domácího brankáře zachránil Freiburg, který nakonec mohl odejít s prázdnou!
90+5'
Domácí zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo. Vypadá to, že si týmy body rozdělí.
90+3'
Oba týmy se tlačí dopředu, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme.
90+1'
Rozhodčí přidal šest minutek.
90'
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Woo-Jong Džong, přichází Ermedin Demirović.
88'
Bielefeld právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Domácí si tak dlouho koledovali, až je hosté potrestali. BRYAN LASME se ve vápně uvolnil a z obrovského úhlu procedil míč za brankáře, který určitě nemá čisté svědomí.
87'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Amos Pieper, přichází Jacob Barrett Laursen.
85'
Hosté se stále tlačí dopředu, snaží se vymyslet gólovou akci, ale domácí i nadále odolávají.
83'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Joakim Nilsson, přichází Guilherme Ramos.
81'
Amos Pieper zůstal ležet na trávníku a je ošetřován, takže chvíli se hrát určitě nebude.
79'
Žlutou kartu dostává Manuel Gulde (SC Freiburg).
77'
Nakonec se hráči Freiburgu dopředu vydali, ale byla z toho jen nepřesná přihrávka do vápna soupeře, který je na tahu.
76'
Domácí jsou u míče, kombinují na své polovině a nikam samozřejmě nepospíchají, což je zcela pochopitelné.
74'
Velká šance hostů! Masaja Okugawa se procpal do vápna, na hranici penalty se dostal do zakončení, ale míč skončil těsně vedle levé tyče!
72'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Kevin Schade.
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Keven Schlotterbeck, přichází Manuel Gulde.
71'
Žlutou kartu dostává Robin Hack (DSC Arminia Bielefeld).
70'
Ale z rohového kopu nic nebylo a Freiburg tedy dvacet minutek před koncem utkání stále vede o jednu branku.
69'
Hosté vybojovali rohový kop.
67'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Janni Serra, přichází Robin Hack.
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Florian Krüger, přichází Bryan Lasme.
65'
Hráči Bielefelde se opět prokombinovali do vápna soupeře, ale do zakončení se nyní žádný z hráčů nedostal.
64'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Janik Haberer, přichází Maximilian Eggestein.
63'
Hosté jsou samozřejmě najednou na koni a znovu se tlačí dopředu.
61'
Tak hosté dramatizují tento zápas, protože snižují na rozdíl jedné branky! MASAJA OKUGAWA napřáhl z hranice velkého vápna a s jeho raketovým pokusem si Benjamin Uphoff neporadil! Krásná branka!
61'
Zhruba třicet minutek mají hosté na to, aby něco udělali s nepříznivým výsledkem. No, bude to ještě zajímavé.
59'
Do velké šance se dostal aktivní Woo-Jong Džong, ale jeho zakončení bylo nakonec zbytečné, protože byl odmáván a odpískán ofsajd.
58'
Nyní nedočkáme. Hostující obrana zafungovala na jedničku a Joakim Nilsson poslal míč až na polovinu soupeře.
57'
Rohový kop pro domácí celek. Dočkáme se třetí branky?
55'
Žlutou kartu dostává Keven Schlotterbeck (SC Freiburg).
54'
Bielefeld přidal a směrem dopředu je nyní hodně aktivní, ale domácí obrana dnes funguje skvěle a soupeře k ničemu nepouští.
52'
Janni Serra se hnal dopředu, ale jeho snažení ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu je tedy opět Freiburg.
50'
Domácím druhá branka samozřejmě hodně pomohla a nyní jsou na koni. Naopak hosté vůbec neví, co mají hrát, hlavně tedy směrem dopředu.
48'
Hosté musí tedy pořádně zabrat, pokud chtějí získat nějaký bodík. Zatím to ale vypadá, že všechny tři získá Freiburg.
46'
Freiburg právě vstřelil branku!
Tak to je parádní vstup domácích do druhého poločasu, protože po dvaceti vteřinách zvyšují na 2:0! Po centru z levé strany hlavičkoval WOO-JONG DŽONG a tentokrát už se svým pokusem uspěl!
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:31 hodin.
První poločas je za námi a nutno dodat, že byl hodně zajímavý. K vidění byla řada šancí a hezkých fotbalových momentů. Dočkali jsme se jedné branky, kterou vstřelil domácí Janik Haberer a Freiburg tak vede nad Bielefeldem nejtěsnějším možným rozdílem. Je jasné, že to ve druhém dějství bude ještě hodně zajímavé.
45+2'
45+1'
Ještě to vyzkoušel hostující Patrick Wimmer, ale jeho rána z hranice velkého vápna přesná nebyla.
45'
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43'
Hodně aktivní je zatím domácí Woo-Jong Džong, který rozjíždí jednu akci za druhou. Hosté si na něj ovšem už dávají velký pozor.
41'
Je před námi posledních zhruba pět minutek prvního poločasu, tak uvidíme, co nám hráči ještě předvedou.
39'
Nakonec se domácí dopředu vydali a byl z toho obrovský závar ve vápně hostů! Ti to ovšem i přes několik střeleckých pokusů s velkou dávkou štěstí zvládli a neinkasovali podruhé!
38'
Domácí kombinují na své polovině a nikam samozřejmě nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
36'
Hosté nyní při rozehrávce zariskovali, ale nakonec to s pořádnou dávkou štěstí zvládli.
34'
Z následného rohu nic nebylo a domácí tedy stále vedou o jednu branku.
33'
Na druhé straně po centru hlavičkoval Woo-Jong Džong a Stefan Ortega předvedl fantastický zákrok a míč konečky prstů vytěsnil na rohový kop! Krásný fotbalový moment!
31'
Po rohu nakonec zakončoval Sebastian Vasiliadis, ale jeho rána byla hodně nepřesná a Benjamin Uphoff tedy zasahovat nemusel.
30'
Rohový kop pro Bielefeld.
28'
Začátek utkání patřil domácím, ale v posledních minutách se hra vyrovnala a sledujeme zajímavou bitvu.
26'
Masaja Okugawa si navedl míč na roh velkého vápna, vyzkoušel to technicky, ale jeho pokusu pár decimetrů chybělo! Pokus to byl ovšem hodně zajímavý.
24'
Florian Krüger si srovnal míč na střelu z hranice velkého vápna, ale hradbu těl před sebou neprostřelil!
22'
Ani ze svého třetího rohového kopu ale hosté nic nevytěžili a stále tak prohrávají nejtěsnějším možným rozdílem.
21'
Rohový kop pro hostující celek.
20'
Je za námi úvodních dvacet minutek. Freiburg stále vede o jednu branku a nutno dodat, že zcela zaslouženě. Domácí jsou v úvodu utkání jasně lepším týmem.
18'
Janik Haberer to zkoušel nyní individuálně, ale nakonec byl zastaven a do zakončení se nedostal.
16'
Na sebe to nakonec vzal Vincenzo Grifo, ale jeho rána přesná nebyla a Stefan Ortega tedy vůbec zasahovat nemusel.
15'
Po faulu hostujícího hráče je tu hodně zajímavá standardní situace pro domácí, téměř z hranice velkého vápna.
13'
Hosté zahrávali dva rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo, takže stav utkání se nemění.
11'
Domácí jsou i nadále lepším týmem a stále se tlačí dopředu. Bielefeld se zatím pouze a jen brání.
9'
Domácí jsou na koni, rychle získali míč a znovu se tlačí dopředu. Freiburg je v úvodu utkání jasně lepším týmem.
7'
A domácí jdou zcela zaslouženě do vedení 1:0! Po rohu míč doputoval na hranici velkého vápna, kde se do něj opřel JANIK HABERER, který propálil vše a míč skončil přesně u pravé tyče!
7'
A následuje hned rohový kop s pořadovým číslem tři.
7'
Domácí celek vybojoval druhý rohový kop v tomto utkání.
6'
Ale z prvního rohu nic nebylo, hosté se ubránili. U míče ale stále zůstávají hráči Freiburgu, kteří se snaží něco kloudného vymyslet.
5'
Domácí začali hodně zostra. Po další akci vybojovali první rohový kop v tomto utkání.
3'
O první střelecký pokus se postaral domácí Vincenzo Grifo, ale jeho rána byla nepřesná a Stefan Ortega tedy zasahovat nemusel.
1'
Úvodní výkop obstarali hráči hostujícího celku.
1'

SC Freiburg: Uphoff – Kübler, Lienhart, K. Schlotterbeck, Günter – Haberer, Höfler – Sallai, Džong, Grifo – Höler.
Náhradníci: Atubolu – M. Eggestein, Schade, Schmid, Keitel, Petersen, Weisshaupt, Gulde, Demirović.
Trenér: C. Streich

DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Brunner, Pieper, J. Nilsson, A. Andrade – Schöpf, Okugawa, Vasiliadis – Wimmer, Serra, Krüger.
Náhradníci: Kapino – Laursen, Hack, Czyborra, Gebauer, Černy, Ramos, E. Fernandes, Lasme.

Freiburg – Bielefeld 2:2
SC Freiburg si v této sezoně zatím vede skvěle. Domácí celek odehrál zatím 17 utkání a vybojoval v nich skvělých 29 bodů. Freiburg se nachází na třetím místě a to se rozhodně nečekalo. Z posledních pěti utkání domácí dvakrát vyhráli, dvakrát remizovali a jednou prohráli. Naposledy hostili čtvrtý Leverkusen a byla z toho výhra 2:1, na kterou chtějí dnes domácí navázat.

DSC Arminia Bielefeld se naopak zatím poměrně trápí. Hosté odehráli stejný počet utkání, ale získali pouze 16 bodů, což stačí zatím na sestupové 17. místo. Bielefeld ale v posledních dvou kolech zabral, protože v nich získal plný počet šesti bodů. Porazil Bochum a naposledy vyhrál senzačně v Lipsku.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Německá Bundesliga má na programu další zápasy 18. kolo a my budeme sledovat duel SC Freiburg – DSC Arminia Bielefeld. Mírným favoritem je domácí celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.