Bundesliga - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Wolfsburg - 10. září 2022   15:30

0:1
(0:0)
Wolfsburg
60' Lacroix  (Brekalo)
Frankfurt
Trapp (C) – Jakić, Tuta, Ndicka, Pellegrini – Knauff (82. Alidou), Sow, M. Götze, Kamada (64. Lindström) – Kolo Muani, Borré (64. Alario).
Ramaj – Smolčić, Chandler, Hasebe, Dina Ebimbe, Wenig.
Reichel – Siewer, Bandurski
Commerzbank-Arena, Frankfurt
49 000 diváků
Wolfsburg
Casteels – Otávio, van de Ven, Lacroix, Baku – Arnold (C), Franjić (64. Guilavogui), Svanberg (79. F. Nmecha) – Brekalo (89. Gerhardt), L. Nmecha, Waldschmidt (79. Marmoush).
Pervan – Fischer, Bornauw, J. Kamiński, Paredes.

Bez střely na branku není takmeř možné zvítězit což potvrdili hráči Eintrachtu Frankfurt a připisují si porážku 0:1. Snaživý a bojovný výkon VfL Wolfsburgu vedl k prvním třem bodům za vítězství v této sezóně.

Druhý poločas byl na šance chudší než první polovina hry, nicméně první a poslední branka dnešního klání padla po hodině hry zásluhou nejlepšího hráče Wolfsburgu Lacroixe. toto mohlo být o tři minuty později potvrzeno, ale tato trefa zelených nemohla platit kvůi ofsajdu.

Čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek sobotního dne.
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:13.
90+5'
90+5'
Míč končí za koncovou čáru a konec utkání se již nezadržitelně blíží.
90+4'
Ještě byl odpískán faul ve středu hřiště na Maximiliana Arnolda.
90+3'
Na prodloužený nákop hlavou hráčů Eintrachtu Frankfurt včas zareagoval brankář Casteels.
90+2'
Střela ze střední vzdálenosti byla zablokována na hranici pokutového území obranou Wolfsburgu.
90+1'
Žlutá karta pro tým VfL Wolfsburg (Maximilian Arnold) za faul.
90+1'
Začínající brejk taktickým faulem v podobě ukázkového bodyčeku hasí Arnold.
90'
VfL Wolfsburg se snaží udržet hru pokuď možno co nejdále od své branky.
89'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg:
ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Yannick Gerhardt.
87'
Alário posílá míč po rozehraném rophovém kopu mimo branku Casteelse.
86'
Rozehrání přímého kopu Eintrachtu Frankfurt končí pouze sražením balonu na rohový kop.
85'
Žlutá karta pro tým VfL Wolfsburg (Lucas Nmecha) za zdržování hry.
85'
Lukas Nmecha se dopustil nesportovního chování.
84'
Byl odpískán faul ve středovém kruhu.
82'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
ze hřiště odchází Ansgar Knauff, přichází Faride Alidou.
82'
Další snaha Eintrachtu Frankfurt končí pouze odpískaným ofsajdem Alária.
81'
Eintracht Frankfurt se snaží svůj závěřečný tlak postupně zvyšovat.
79'
ze hřiště odchází Mattias Svanberg, přichází Felix Nmecha,
ze hřiště odchází Gian-Luca Waldschmidt, přichází Omar Marmoush.
77'
Dlouhé míče jako v tuto chvíli od Pellegriniho dobře pokrývá obrana, stejně jako v tomto případě Micky van de Ven.
75'
Pellegrini využil srážky dvou bránících hráčů Wolfsburgu a je z toho rohový kop pro Eintracht Frankfurt.
74'
Před atakujícím Kolo Muanim včas zasáhl vyběhnuvší brankář Koen Casteels.
73'
Ansgar Knauff se dle asistenta rozhodčího v souboji dopustil útočného faulu.
72'
Svandberga chytají křeče a je možné, že bude brzy stažen ze hry.
72'
Kolo Muani se nachází opět na zemi, ale hra nebyla rozhodčím přerušena.
70'
Hráči Eintrachtu Frankfurt mají po inkasované brance stížené možnosti jak překonat soustředěnou obranu soupeře.
69'
Před Kolo Muanim musel na poslední chvíli ve své defenzivní činnosti zasáhnout Micky van de Ven.
67'
Ofsajd se píská i při útoku Eintrachtu Frankfurt v pokutovém území.
66'
U postranní čáry musel pár ran schytat Svandberg, který zatím dnes spíše fauly rozdával.
64'
ze hřiště odchází Bartol Franjić, přichází Josuha Guilavogui.
64'
ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Lucas Alario,
ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Jesper Lindström.
63'
Po rozehrání přímého kopu sice hráči Wolfsburgu následně dopravili míč do sítě, ale předcházelo tomu ofsajdové postavení z jednoho hráčů v zeleném dresu!
62'
Žlutá karta pro tým Eintracht Frankfurt (Tuta) za faul.
62'
Velmi ošklivě dohrál podkopnutím Brekala obránce Eintrachtu Frankfurt Tuta.
60'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Brekalo skvěle zatočil centr z rohu a před brankou nejvýše vyskočil MAXENCE LACROIX, který naprosto dokonale využil zaváhání brankáře Trappa – 0:1! Asistence: Josip Brekalo.
59'
Centr z přímého kopu odehrál Borré hlavou na rohový kop pro VfL Wolfsburg.
58'
Luca Pellegrini si v osobním souboji počínal nedovoleně.
57'
Kamada se sice centrem přes dva bránící hráče neprosadil, ale vytěžil další roh pro Eintracht Frankfurt.
56'
Baku jemně štrejchnul nohou přes pronikajícího Djibrila Sowa.
54'
Kamada se přesným pasem snažil o uvolnění Kolo Muaniho na hranici pokutového území, který byl naprosto čistě odzbrojen obráncem Lacroix.
53'
Dalekonosné přenesení na pravou stranu hřiště končí pouze u brankáře Casteelse.
52'
Žlutá karta pro tým VfL Wolfsburg (Mattias Svanberg) za faul.
52'
A dalším ošklivým faulem kolenem se prezentoval Svandberg, který konečně uvidí žlutou kartu, správně by toto utkání neměl ani dohrát.
50'
I začátek druhého poločasu je ve stejných kolejích jako první dějství, hráči Eintrachtu Frankfurt se snaží marně vymyslet akci jenž by vedla ke skórování.
49'
Po velmi tvrdém souboji se Svandbergem, jenž nechal v souboji koleno se svíjí na zeleném pažitu v nefotbalové pozici Luca Pellegrini.
48'
Kolo Muani signalizoval, že byl poslední, kdo se dotkl míče, než přešel koncovou čáru.
47'
Útočného faulu se u postranní čáry dopustil velmi agilní záložník Mattias Svandberg.
46'
Ve hlavičkovém souboji ve středu hrací plochy byl úspěšnější než soupeř Lukas Nmecha.
46'

Fauly: 8:4
První poločas končí 0:0, nicméně přinels tři vyložené šance. I přes větší herní aktivitu domácích měli lepší pozice ke skórování hráči VfL Wolfsburg.

Gólovou hlavičku Franjiće po rohovém kopu skvěle vytáhl brankář Trapp a následně si stejně dobře poradil i s nebezpečnou střelou Svandberga.

Největší příležitost ke skórování za Eintracht Frankfurt měl šest minut před koncem poločasu Kristijan Jakić jenž orazítkoval tyč!
45+1'
45+1'
Otávio byl po odehrání míče nedovoleně dohrán Jakićem, který se navíc při tomto zásahu sám nepatrně poranil.
44'
Pellegriniho pas na osu hřiště byl odvrácen bránícím hráčem mimo hrací plochu za postranní čáru.
43'
Kombinace Kamady s Borrém byla opět včas přerušena soupeřem.
42'
Nmecha sice byl rychlejší než protivníci, ale jelikož při zakončení byl pod velkým tlakem soupeřů a postrádal potřebný klid, tak i jeho zakončení minulo branku, kterou hlídá Trapp.
41'
Hráči Eintrachtu Frankfurt budou rozehrávat další rohový kop.
39'
Kristijan Jakić svým projektilem ze střední vzdálenosti patřičně orazítkoval tyč branky Casteelse!
38'
Kamada si sice dobře zaběhl za obranu opět na levé straně, ale i jeho zakončení postrádalo potřebnou kvalitu a přesnost.
36'
Borré si šikovně naběhl na míč z přímého kopu za obranu wolfsburgu, ale rychlé zakončení postrádalo na přesnosti zasáhnout daný cíl.
35'
Pelelgrini byl v souboji u postranní čáry udeřen rukou Svandberga do oblasti obličeje a vše je řešeno pouze domluvou.
33'
Brejk Kamady byl v poslední možnou chvíli uhašen čistým skluzem protivníka.
32'
Eintracht Frankfurt je aktivnější, ale vyložené šance mají zatím pouze hráči VfL Wolfsburg, nebezpečnou ránu po zemi Mattiase Svandberga vyrazil brankář Trapp!
31'
Hráč Wolfsburgu si dal míč odvážně do prostoru dvou defenzivních hráčů Frankfurtu, ale díky této aktivitě musel Kolo Muani faulovat Otávia.
30'
Před zahráním dalšího rohu obranu Wolfsburgu v pokutovém území diriguje kapitán Arnold.
29'
Hlavičkující Ndiocka dostal balon pouze nad břevno branky, kterou střeží Casteels.
28'
Pelelgriniho snaha o to dostat míč před branku soupeře končí díky zásahu obránce Wolfsburgu rohovým kopem.
27'
Bránění Lukase Nmechy přineslo vzápětí opět rohový kop pro hráče v zelených dresech.
26'
Brekalo se snažil dostat míč do pokutového území a je z toho rohový kop z levé strany pro hráče VfL Wolfsburg.
25'
Dle všeho byť ve složité situaci udržel Luca Pellegrini míč na hrací ploše.
24'
Další útočná zteč bíločerných je předčasně ukončena kvůli ofsajdovému postavení Borrého.
23'
Rázný odkop bránících hráčů Wolfsburgu ukončil situaci po rozehraném rohovém kopu.
22'
Kamadova signalizovaná přihrávka před branku byla bránícím hráčem sražena na rohový kop pro Eintracht Frankfurt.
20'
Následný roh zahraný na vzdálenější tyč končí pouze pokusem do boční sítě branky Casteelse.
19'
Kolo Muani i v dnešním utkání nejvíce trápí z frankfurtských hráčů obranu soupeře.
17'
Hráči Eintrachtu Frankfurt mají velké problémy překvapit konsolidovanou obranu soupeře v plném počtu.
15'
Žlutá karta pro tým Eintracht Frankfurt (Djibril Sow) za faul.
15'
Djibril Sow velmi nebezpečně přišlápl v osobním souboji kotník Lukasovi Nmechovi.
15'
Následný roh Wolfsburgu.již nebyl tak nebezpečně zahrán jako předcházející.
14'
Po rohovém kopu Wolfsburgu musel gólovou hlavičku Franjiće vytěsnit skvělým reflexem na rohový kop brankář Trapp!
13'
Většina akcí Eintrachtu Frankfurt končí podobně a sice u brankáře Wolfsburgu Casteelse.
12'
Dalším faulem se ve středu hrací plochy provinil Luca Waldschmidt.
11'
Centr z přímého kopu pouze minul prostor tří brankových tyčí.
10'
Žlutá karta pro tým VfL Wolfsburg (Paulo Otávio) za faul.
10'
Neskutečně rychlé nohy při sprintu ukázal Kolo Muani, načež ho musel pomalejší Otávio stáhnout k zemi.
9'
Pas zprava sice našel přesně Svandberga, ten však již nedokázal kvalitně odcentrovat.
8'
Po delší době se hráči VfL Wolfsburgu usadili na své útočné polovině hřiště.
7'
Další centr končí pouze v připravených rukavicích brankáře Casteelse.
6'
Od začátku utklání se zcela jasně snaží být aktivnější a dominantnější hráči Eintrachtu Frankfurt, byť zatím bez větší vyložené šance.
5'
Ve středu hřiště byl nedovoleně zastaven pronikající Dajčí Kamada.
4'
Centr z rohového kopu vyrazil brankář Casteels do oblasti vzdálenější tyče, kde se kvůli snaze dostat se včas k míči dopustil útočného faulu Kolo Muani.
3'
Hráči Frankfurtu vybojovali rohový kop z pravé strany hřiště.
3'
Vzhledem k poskytnuté výhodě rozhodčím Reichelem budou hráči Eintrachtu Frankfurt pouze vhazovat.
2'
Nákop Pellegriniho z levé strany hřiště skončil pouze u brankáře Casteelse.
1'
Eintracht Frankfurt bude hrát v bíločerné kombinaci barev, hráči VfL Wolfsburg nastoupí k utkání ve výrazných zelených dresech.

Eintracht Frankfurt: Trapp (C) – Jakić, Tuta, Ndicka, Pellegrini – Knauff, Sow, M. Götze, Kamada – Kolo Muani, Borré.
Náhradníci: Ramaj – Smolčić, Alidou, Chandler, Hasebe, Alario, Dina Ebimbe, Lindström, Wenig.
Trenér: Oliver Glasner

VfL Wolfsburg: Casteels – Otávio, van de Ven, Lacroix, Baku – Arnold (C), Franjić, Svanberg – Brekalo, L. Nmecha, Waldschmidt.
Náhradníci: Pervan – Fischer, Bornauw, J. Kamiński, F. Nmecha, Guilavogui, Gerhardt, Marmoush, Paredes.
Trenér: Niko Kovać

Rozhodčí: Reichel – Siewer, Bandurski.
Předpokládané absence:

Eintracht Frankfurt

Lenz, Rode, Toure, Onguene (všichni svalové zranění)
Buta (poraněné koleno)

VfL Wolfsburg

Gerhardt (nespecifikované zranění)
Wind (poraněné stehno)
Wimmer (poraněná hlava)
Eintracht Frankfurt zazářil prolti Lipsku 4:0, když toto vítězství bylo podpořeno velmi solidním výkonem, nicméně na ten se zejména výsledkově nepovedlo navázat v LM a byla z toho porážka 0:3 se Sportingem Lisabon.
Opravdu mizerný vstup do tohoto ročníku Bundesligy zažívá VfL Wolfsburg, který nedokázal v odehraných pěti utkáních ani jednou brát tři body za vítězství. Po prohře v Lipsku následovala domácí porážka s Kolínem nad Rýnem včetně čtyř inkasovaných branek. Nicméně Wolfsburg již v minulé sezóně dokázal vyhrát na půdě Frankfurtu a navíc by mohl využít velmi těžkého programu tohoto klubu vzhledem k jeho účasti v LM.
Eintracht Frankfurt (10) ve třetím zápase doma za sebou přivítá tentokráte VfL Wolsburg (17) a bude plnit roli papírového favorita.