Soukup – Švejda (K), Novák, Kučera, Těžký – Jakobovský – Sulík, Novák, Batka, Košata – Štědronský.

Benešov

Mezhiev – Farkaš, Ngimbi, Hrebeniuk, Čapek, P. Ježdík P, Turek (K), Zákostelský, Vrňák, Balata, V. Ježdík.

Trenér: Roman Veselý.

Rothbauer – Filip, Rataj, Artemuk, Telnar.

Penaltový duel máme také za sebou a druhý bod si připisuje Benešov. Pro dnešek to je ze Štěchovic vše, já ses Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
Střílení penalt začíná.
Druhý poločas je minulostí a Benešov svou přesilovku ve tři body nepřetavil. Své vedení neudržel a domácí vybojovali zasloužený bod. O ten druhý začne za chvíli penaltový souboj.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90'
Nastavovat se budou tři minuty.
90'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Hrebeniuk, přichází Rataj.
88'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Jakobovský, přichází Šum.
84'
Žlutou kartu dostává Telnar (SK Benešov).
82'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Farkaš, přichází Filip.
81'
Štěchovice právě vstřelily branku!

Benešovští si nepohlídali Lukáše Nováka, který naservíroval balon LUKÁŠI BATKOVI, ten si kličkou udělal střeleckou pozici a vyrovnává stav zápasu – 1:1!
79'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Turek, přichází Telnar.
78'
Petr Ježdík prověřil Soukupa přímákem, domácí gólman vyráží.
77'
Žlutou kartu dostává Jakobovský (TJ Štěchovice).
76'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Štědronský, přichází Maruš.
73'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Sulík, přichází Jonáš.
70'
Benešov právě vstřelil branku!

Následoval rohový kop a hlavička JANA ZÁKOSTELSKÉHO k tyči přináší hostům vedení – 0:1!
70'
Velká příležitost Artemuka, který těsně minul!
67'
Dlouhou dobu jsme na zakončení čekaly, Farkaš se k němu konečně dostal, ale zamířil vysoko nad břevno.
66'
Dva rohové kopy Štěchovic, ani jeden se však neujal a Mezhiev nemusel zasahovat.
63'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Balata, přichází Artemuk.
61'
Lukáš Novák centroval na naběhnutého Štědronského, který střílel z celkem dobré pozice, ale byl tísněn Ngimbim a netrefil bránu.
50'
Štědronský utekl obráncům a dostal možnost přihrát Sulíkovi, který netrefil bránu v dobré pozici!
46'
Rychlý nástup v podání Štěchovic a standardky, centr Košaty však nikdo nezakončil.
46'
Je za námi první poločas a zatím je stav nerozhodný. Po úvodních šancích se hra zklidnila, ale celkově zápasu uškodila červená karta Štěchovic. Ty se sice zatáhly, ale byly daleko více nebezpečné, své akce však nevyužily. Benešov se v přesilovce trápí. Druhý poločas začne v cca 17:33.
45'
43'
Rychlý protiútok zakončoval Turek, bránu netrefuje.
40'
Z řady střel se neprosadil ani Balata, který netrefuje bránu podobně jako jeho spoluhráči.
34'
Dávku šestí měl Sulík, který obešel Vrňáka a nabídl gólové zakončení Batkovi, jenže balon mířící mezi tři tyče vykopl Mezhiev skvělým zákrokem!
28'
Tečovaná střela Jakobovského se mezi tři tyče nevešla. Poté po rohovém kopu upadl ve vápna Martin Novák, ale penalta se prozatím nekoná.
23'
Do střelecké pozice se dostal Hrebeniuk a jeho střelu vyrazil Soukup jen před sebe, kde sice číhal Turek, ale neudržel se na nohou a připravil se o možnost vstřelení gólu!
18'
Přímý kop Čapka vyražen Soukupem nad břevno.
17'
Turek se mohl dostat k volnému balonu ve vápně, ale byl zastaven Švejdou, který za svůj faul dostává rovnou červenou kartu!
14'
Střílený centr Sulík proletěl vápnem bez teče jeho spoluhráčů.
10'
Výhodu přímého kopu se pokusil zužitkovat Petr Ježdík, ale jeho tvrdá rána zamířila mimo Soukupovu bránu.
8'
Ostřejší skluz Martin Nováka, ten dostává oprávněně žlutou kartu.
2'
Štěchovice odpověděly záhy, Štědronský utíkal po levé straně a zamířil rovnou do zakončení a trefil tyč!
1'
Rychlý nástup do zápasu, od Batky se odrazil balon k Farkošovi, který ve vápně hledal Turka, ten nebyl připravený a nezakončil ideálně.
1'

TJ Štěchovice:

Náhradníci: Vašák – Pavlík, Šum, Maruš, Jonáš.

SK Benešov:

Náhradníci: Rothbauer – Filip, Rataj, Artemuk, Telnar.

Rozhodčí: Tomáš Ulrych – Jan Hurych, Dominik Starý..
Dovolte mi, abych Vás přivítal u online přenosu ze zápasu mezi Štěchovice a Benešovem. Dnešní vložený zápas začíná v 16:30.