China Cup -  ONLINE PŘENOS -  Thajsko : Uruguay - 25. března 2019   12:35

0:4
(0:2)
Uruguay
Uruguay
7' Vecino   • 39' Pereiro   • 58' Stuani   • 88' Gómez
Thajsko
Tedsungnoen (75. Budprom) – Malaphan (73. Thaweekarn), Thongsong, Promrak – Do (66. Weerawatnodom), Kesarat, Yooyen (66. Chamratsamee), Bunmathan – Puangjan (79. Thinjom), Songkrasin – Kraisorn (78. U-Tra)
Ma Ning (Chn)
Guangxi Sports Center (Nanning)
Uruguay
Muslera – González, Giménez, Godín (70. M. Suárez), Cáceres (61. Saracchi) – Nández (60. Gómez), Valverde, Vecino (46. Torreira), Lodeiro – Stuani (60. Rodríguez), Pereiro (46. De Arrascaeta)

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Dnešní finálový zápas China Cup je u konce. Po jasném výsledku 4:0 ho ovládla Uruguay, která dominovala prakticky od úvodního hvizdu a soupeři povolila jen jednu větší příležitost v samém závěru.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 2:5. Rohy: 5:7.
90+3'
90+2'
Thajsko ještě mohlo snížit po rohovém kopu, ale následná hlavička Thongsonga letěla příliš vysoko.
90+1'
Žlutou kartu dostává Valverde (Uruguay).
90'
Nastavují se 2 minuty.
89'
Uruguay ani v tento moment nepolevuje a bude zahrávat další rohový kop.
88'
Uruguay právě vstřelila branku!
Tak a přeci jen tu máme čtvrtý gól jasného favorita. Před hranicí pokutového území se opřel do odraženého balónu MAXIMILIANO GÓMEZ a jeho tečovaný pokus zapadl do protipohybu Budproma. Bez asistence.
87'
Po jeho zahrání se žene do brejku Uruguay.
86'
A to se mu málem povedlo! Po přihrávce Songkrasina vystřelil nebezpečně Chamratsamee a Muslera fantasticky jednoruč odvrací míč na tyč, bude z toho rohový kop!
85'
Thajsko začíná být aktivnější a snaží se alespoň vsítit čestný úspěch.
84'
Další rána Uruguaye končí mimo, na druhé straně se Thajsko dostalo k rohovému kopu.
83'
Nepovedenou střelu z otočky od Gómeze kryje ve svých rukavicích Budprom.
82'
Uruguay nepolevuje, thajská defenzíva má stále větší problémy.
81'
Po hezké kombinaci na jeden dotek střílel Valverde a bližší šibenici minul zhruba o půl metru.
80'
Dobrou přízemní ránu Torreiry likviduje připravený Budprom
79'
Střídání v týmu Thajsko: ze hřiště odchází Puangjan, přichází Thinjom.
78'
Střídání v týmu Thajsko: ze hřiště odchází Kraisorn, přichází U-Tra.
77'
Thajsko je aktivnější, ale Musleru stále nedokáže výrazněji ohrozit.
76'
A tohle je další roh, Giménez po jistotu hlavičkuje do bezpečí.
75'
Střídání v týmu Thajsko: ze hřiště odchází Tedsungnoen, přichází Budprom.
75'
Následně bude mít asijský výběr k dispozici standardní situaci, kterou rozehraje Bunmathan.
74'
Thajsko vybojovalo rohový kop.
73'
Střídání v týmu Thajsko: ze hřiště odchází Malaphan, přichází Thaweekarn.
72'
Thajsko teď diskutuje s čínským rozhodčím a čeká se na střídání. Za protesty navíc dostává žlutou kartu Puangjan.
71'
Tempo hry už není zdaleka tak vysoké.
70'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Godín, přichází M. Suárez.
69'
Vzápětí byl faulován i Songkrasin a Thajsko tak zůstane u míče.
68'
Nyní založilo rychlý brejk a Valverde může být rád, že po zákroku na Kraisorna neuviděl žlutou kartu.
67'
Thajsko se v celém druhém poločase jen brání, na útočnou polovinu se prakticky nedostává.
66'
Střídání v týmu Thajsko: ze hřiště odchází Yooyen, přichází Chamratsamee.
Střídání v týmu Thajsko: ze hřiště odchází Do, přichází Weerawatnodom.
65'
Ještě předtím provede dvojí střídání také Thajsko.
65'
Nyní po akci na pravém křídle vybojoval další rohový kop.
64'
Jihoamerický výběr zůstává aktivní a žene se za dalším gólem.
63'
V pokutovém území Thajska vznikl menší závar, ovšem defenzíva si nakonec poradila.
62'
Uruguay bude zahrávat standardní situaci z nadějné pozice.
61'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Cáceres, přichází Saracchi.
60'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Nández, přichází Gómez.
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Stuani, přichází Rodríguez.
59'
Uruguay už může být v klidu, nyní chystá hned několik střídání.
58'
Uruguay zřejmě definitivně pojišťuje své vítězství, neboť po rohovém kopu De Arrascaety se protlačil k hlavičce CRISTHIAN STUANI a zamířil naprosto přesně do bližšího horního rohu. Asistence: Giorgian De Arrascaeta
57'
Bombu Stuaniho odvrací na rohový kop připravený Tedsungnoen.
56'
Po souboji s Giménezem se jen těžko zvedá z trávníku Do.
55'
Stuani je hodně aktivní, ale tentokráte nepřelstil ofsajdovou past.
54'
Tak to byla šance jako hrom pro Stuaniho! Ten se zjevil na levé straně šestnáctky a pak vystřelil, brankář Tedsungnoen vyškrábl jeho pokus na bližší tyč!
53'
Lodeiro byl nyní nachytán v těsném ofsajdu.
52'
De Arrascaetovi centr nevyšel, míč letí až na prázdné tribuny.
51'
Lodeiro byl faulován, Uruguay bude zahrávat přímý volný kop z nadějné pozice.
50'
Po nadýchaném centru se vyšplhal do vzduchu Giménez, ale hlavičkoval příliš vysoko.
49'
Nyní vybojovali rohový kop, který rozehraje De Arrascaeta.
48'
Jihoameričané ve druhém poločase ještě zvýšili svůj tlak a podnikají jeden útočný výpad za druhým.
47'
Uruguay pokračuje v podobném trendu jako v první půli a opět se žene do útočení.
46'
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Vecino, přichází Torreira.
Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Pereiro, přichází De Arrascaeta.
46'
První poločas je minulostí. Uruguay potvrzuje úlohu favorita a zaslouženě vede o dvě branky, Thajsko bude toto manko stahovat již velmi těžko. Druhé dějství začne zhruba v 13:36.
45'
45'
Z prvního poločasu to bude vše, čínský rozhodčí Ma Ning nenastaví nic.
44'
Jihoameričané neustále vyvíjejí tlak, snaží se přidat třetí a tedy i zřejmě rozhodující gól.
43'
Thajsko opět čelilo enormnímu tlaku soupeře, ale nakonec se dokázalo i s určitou dávkou štěstí ubránit.
42'
Lodeiro byl faulován, jeho spoluhráči mohou v klidu rozehrát.
41'
Uruguay se ještě více uklidnila a žene se do dalšího útoku.
40'
Thajsko to už bude mít hodně těžké, v ofenzívě by muselo výrazně přidat a to se mu zatím nedaří.
39'
Uruguay se z ničeho nic dostává do dvoubrankového vedení. Svůj mírný tlak využívá po spolupráci Lodeira se Stuanim, následnou lahůdku před prázdnou branku dopravil do sítě dobře postavený GASTÓN PEREIRO. Asistence: Cristhian Stuani
38'
Thajsko je dobře rozestavené na vlastní polovině a v tuto chvíli se pouze brání.
37'
Pereiro si nerozuměl s Gódinem, od branky proto vykopává Tedsungnoen.
36'
Cáceres na přihrávku nedosáhl, vhazovat tak budou svěřenci trenéra Yodyadthaie.
35'
Thajsko se nadvakrát ubránilo, Vecinova hlavička končí hodně mimo.
34'
Na levé straně se snažil zahrozit aktivní Vecino, ale vracející se Thongsong odvrátil míč na rohový kop.
33'
Kolmice za obranu od Stuaniho neprošla, Thajsko se snaží založit rychlý protiútok.
32'
Asijský výběr vhazuje, s míčem však byl zatlačen na vlastní polovinu.
31'
Thajsko se čím dál více začíná dostávat do hry, jenomže najít recept na obranný val rivala se mu nedaří.
30'
Chyby v rozehrávce na obou stranách, Jihoameričané se prezentují zodpovědnou hrou v defenzívě.
29'
Míč je opět u středové čáry, Uruguay se snaží prosadit z postupného útoku.
28'
Songkrasin se probil až před hranici pokutového území a jeho následná skákavá rána proletěla o necelý metr vedle bližší konstrukce.
27'
Defenzíva Uruguaye je zatím pozorná a soupeře vůbec nepouští k brankáři Muslerovi.
26'
Po faulu Giméneze bude rozehrávat Thajsko.
25'
Teď už ale opět kombinuje Uruguay.
24'
Balón je momentálně v blízkosti středového kruhu, v držení ho má Thajsko.
23'
Thajsku pokus o rychlé přečíslení nevyšlo a o míč přišlo.
22'
Po centru z pravé strany se snažil hlavičkovat Stuani a na míč těsně nedosáhl, poté pálil z hranice šestnáctky do náručí Tedsungnoena rozběhnutý Nández.
21'
Uruguay nikam nespěchá a snaží se najít mezírky v defenzívě protivníka.
20'
Thajsko se vydalo do rychlého protiútoku, ovšem následně dominuje ve vzduchu Godín.
19'
Lodeiro se na levé straně snažil vybojovat rohový kop, ale od vlastní branky nakonec bude vykopávat Tedsungnoen.
18'
Znovu nepřesná rozehrávka, tvořit hru může Uruguay.
17'
Thajsko se po delší době propracovalo k balónu a snaží se něco vymyslet.
16'
Jihoameričané téměř nepůjčují soupeři míč, ten nyní skončil v rukavicích Tedsungnoena.
15'
Po delší době si s míčem potykal Muslera, Uruguay rozjíždí další útok.
14'
V ofsajdu byl nyní nachytán Giménez.
13'
Jihoamerický výběr teď kombinuje v blízkosti půlící čáry a snaží se něco vymyslet.
12'
Od vlastní branky odkopává Tedsungnoen, Uruguayi nevyšla přízemní kombinace na jeden dotek.
11'
Z hranice pokutového území to zkusil Valverde, ale jeho pokus letěl hodně vedle.
10'
Nepřesnosti v rozehrávce na obou stranách, zahrát si museli oba brankáři.
9'
Stuani byl ostře atakován Malaphanem, u balónu zůstávají svěřenci kouče Tabáreze.
8'
Domácí ihned po tomto momentu ožili a snaží se dostat do útočnou polovinu.
7'
A po jeho zahrání se favorit finálového souboje dostává do vedení. K bližší tyči si seběhl MATÍAS VECINO a prudkou hlavičkou propasíroval míč do sítě, brankář Tedsungnoen si rozhodně nebyl jistý v kramflecích. Asistence: Nicolás Lodeiro
6'
První zajímavá akce se urodila po centru z pravé strany, následnou hlavičku odvrací brankář Tedsungnoen na rohový kop.
5'
Asijský výběr rozjel nadějnou akci na pravém křídle, ovšem poté se dopouští útočného faulu.
4'
Thajsko má k dispozici standardní situaci z pravé strany.
3'
Jihoameričané rozjeli útočnou akci po pravém křídle a nakonec se ke střele z osmnácti metrů propracoval Vecino, ovšem jeho volej letěl hodně nepřesně.
2'
Uruguay je hned v úvodu aktivnější a okamžitě se tlačí na útočnou polovinu.
1'

Thajsko: Tedsungnoen – Malaphan, Thongsong, Promrak – Do, Kesarat, Yooyen, Bunmathan – Puangjan, Songkrasin – Kraisorn
Náhradníci: Hemviboon, Tiatrakul, Tisud, Thinjom, U-Tra, Chamratsamee, Srisupha, Pombuppha, Weerawatnodom, Notchaiya, Budprom, Thaweekarn

Uruguay: Muslera – González, Giménez, Godín, Cáceres – Nández, Valverde, Vecino, Lodeiro – Stuani, Pereiro
Náhradníci: Campaña, Laxalt, Bentancur, De Arrascaeta, Silva, Torreira, Saracchi, Gómez, Coates, M. Suárez, Rodríguez

Rozhodčí: Ma Ning (Chn).
Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
Thajsko si vyšláplo na domácí Čínu a přehrálo ji těsně 1:0, prezentovalo se hlavně pozornou obranou činností. Oba dva soupeři se spolu v soutěžním duelu ještě nikdy neutkali, výrazně navrch by měla mít Uruguay.
China Cup vyvrcholí finálovým zápasem v Nanningu a o vítězství na tomto prestižním turnaji se utká favorizovaná Uruguay s překvapením z Thajska. Jihoamerický výběr se musí obejít bez svých dvou největších opor Luise Suáreze s Edinsonem Cavanim, i tak neměl v semifinálovém souboji s Uzbekistánem větší problémy a zvítězil hladce v poměru 3:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:35.