Copa America -  ONLINE PŘENOS -  Bolívie : Peru - 18. června 2019   23:30

1:3
(1:1)
Peru
Peru
45' Guerrero  (Cueva) • 55' Farfán  (Guerrero) • 90+6' E. Flores  (Farfán)
Bolívie
Lampe – D. Bejarano, Haquin, Jusino, M. Bejarano – Saavedra (73. Vaca), Justiniano, Saucedo (71. R. Fernández), Chumacero – Castro (80. Álvarez) – Martins.
Zambrano (ECU)
Maracanã, Rio de Janeiro
Peru
Gallese – Advíncula, Zambrano (85. Araujo), Abram, Trauco – Tapia, Yotún – Farfán, Cueva (79. E. Flores), Polo – Guerrero (90+3. Gonzáles).

Peru nakonec v klidu poráží Bolívii a udělalo velký krok směrem k postupu. Ve skupině A totiž nyní hájí první místo. Naopak Bolívie už dost pravděpodobně nepostoupí, na kontě totiž nemá ani jeden bod a je na beznadějném posledním místě skupiny A. Bolívijci však dnes nepodali úplně špatný výkon, v jednu chvíli dokonce vedli. Peru však potvrdilo roli favorita, vývoj utkání otočilo a nakonec se raduje z vítězství 3:1.

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 3:5. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:14.
90+8'
90+6'
Peru právě vstřelilo branku!
Peuránci dnes získávají tři body a dělají velký krok směrem k postupu! Farfán vyslal do úniku střídajícího EDISON FLORES. Ten nejprve naznačil střelu a poté přehodil Lampeho, který se po naznačení střely nestihl zvednout. Asistence: Jefferson Farfán.
90+5'
Peru se bude muset ještě bránit, na útočné polovině totiž zbytečně faulovalo.
90+4'
Stále se hraje převážně na polovině Bolívie. Tam Peruánci získali rohový kop.
90+3'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Paolo Guerrero, přichází Christofer Gonzáles.
90+2'
Bolívie už jsou s prohrou smíření, soupeře totiž klidně nechávají kombinovat.
90+1'
Nastavuje se pět minut.
90'
Do nastaveného času se pravděpodobně vstoupí na útočné polovině Peru. Hosté se tam totiž snaží o co nejdelší kombinaci.
89'
Peru následně získává míč a ještě se vydává do útoku. Tam ještě ohrozil bolívijskou branku Paolo Guerrero.
88'
Ani druhý bolívijský centr od rohového praporku nepřinesl nic nebezpečného. Míč odhlavičkoval daleko od peruánské branky Jefferson Farfán.
87'
Adrián Jusino musel zastavovat nákop Farfána za cenu autového vhazování pro Peru.
86'
Bolívie se už opravdu dlouho nedostala ani na útočnou polovinu. Mezitím se utkání pomalu chýlí ke konci.
85'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Carlos Zambrano, přichází Miguel Araujo.
84'
Po dlouhém nákopu zůstává míč v držení Peru. To už se dopředu samozřejmě vůbec nežene.
83'
Dlouhý bolívijský nákop končí až v zámezí, Gallese bude odkopávat.
82'
Žlutou kartu dostává Luis Haquin (Bolívie).
82'
Další ošetření si pravděpodobně vyžádá Luis Haquin.
81'
Edison Flores se ihned po svém příchodu zapojuje do hry, nakonec ale nedokázal míč udržet ve hře a daroval odkop Lampemu.
80'
Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Raúl Castro, přichází Gilbert Álvarez.
79'
Střídání v týmu Peru: ze hřiště odchází Christian Cueva, přichází Edison Flores.
79'
Centr z dalšího rohu už zakončení nepřinese, jeden z peruánských hráčů totiž v pokutovém území fauloval.
78'
Následný roh přinesl další střelu na branku. Tu má na svědomí Paolo Guerrero, který však bolívijského brankáře nepřekonal.
77'
Do dalšího úniku se tentokrát dostal Andy Polo, ale ten míč napálil přímo do připraveného Lampeho.
76'
Bolívie získála první rohový kop, ale ten nedokázal využít. Centr uklidil do bezpečí Luis Abram.
75'
Yoshimar Yotún si při zpracování pomohl rukou a míč tak půjde k bolívijským hráčům.
74'
Peru se do zakončení moc netlačí, na útočné polovině se spíše snaží získat co nejvíce času.
73'
Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Erwin Saavedra, přichází Leonardo Vaca.
72'
Žlutou kartu dostává Roberto Fernández (Bolívie).
71'
Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Fernando Saucedo, přichází Roberto Fernández.
71'
Hra je zase přerušena, tentokrát ležel na zemi Jefferson Farfán.
70'
Pedro Gallese odkopává míč co nejdál od své branky. Mezitím zbývá do konce základní hrací doby dvacet minut.
68'
Obrovská šance Bolívie, která ale nekončí gólem! Nejprve střílel z dálky Raúl Castro, to ještě Gallese zlikvidoval, ale na následnou dorážku Erwina Saavedry by byl krátký. Bolívijský útočník se však mezi tři tyče netrefil.
67'
Dlouhý aut dopředu je nepřesný. Bolívie tak po delší době získává míč.
66'
Nakonec docela velká šance přišla, ale Christian Cueva nedokázal překonat bolívijského gólmana.
65'
Peru už do útoku moc nespěchá, s míčem na kopačkách spíše získává co nejvíce času.
64'
Po chvíli přišel centr z pravé strany, který ale Carlose Lampeho nemohl překvapit.
63'
Peruánci navíc díky napadání míč získali a v klidu si s ním příhrávají na své polovině.
62'
Bolívijcům už pomalu začíná docházet čas, ale Lampe se i tak rozhodl pro rozehru nakrátko.
61'
Hra musí být přerušena, ošetření si tentokrát vyžádal Alejandro Chumacero.
60'
Rychlý útok Peru byl zakončocen centrm Luis Advínculy, který ale v těžké pozici necentroval moc přesně. Střela tak sice přišla, ale byla hodně nepřesná.
59'
Bolívie stejně jako v první půli aktivně napadá a přidělává soupeři dost velké problémy při rozehrávce.
58'
Dlouhý bolivijský nákop končí v autu. Peru bude vhazovat na vlastní polovině.
57'
Peruánci pokračují v útočení, třetí gól by hosty opravdu hodně uklidnil.
55'
Favorizované Peru otáčí vývoj utkání a jde do vedení! Guerrero našel svým centrem JEFFERSONA FARFÁNA, který se na hranici malého vápna nemohl hlavou mýlit. Asistence: Paolo Guerrero.
54'
Luis Advíncula a Marvin Bejarano se velmi tvrdě střetli, ale nakonec jsou oba v pořádku.
53'
Bolívijci v útoku nic nevymysleli, nepřesný nákop totiž skončil jen u Pedra Gallese, který může v klidu rozehrát.
52'
Nebezpečný centr na poslední chvíli uklidil na rohový kop Marvin Bejarano.
51'
Bolívie se pokusí prosadit z dalšího přímého kopu, a to když faulován Adrián Jusino.
50'
Marcelo Martins zůstává ležet na zemi. Po krátké chvíli je naštěstí na nohou, ve hře se může pokračovat.
49'
Jefferson Farfán se sice přes tři bolívijské hráče dostal až do vápna, ale následný centr naslepo byl hodně nepřesný.
48'
Bolívijci se následně pomalu posouvají směrem dopředu. Nyní získali autové vhazování na útočné polovině.
47'
Yoshimar Yotún nakonec však míč ztratil. Své zaváhání chtěl napravit faulem, takže se proti Peru píská nedovolený zákrok.
46'
Peruánci začínají druhý poločas opatrně, nechtějí míč zbytečně ztrácet.
46'
První poločas byl velmi překvapivý, a to když šla Bolívie ve 28. minutě zásluhou Marcela Martinse. Bolívijci následně dlouho dobu drželi těsně vedení, ale Peruánci se nakonec dočkali vyrovnání, o které se ve 45. minutě postaral Paolo Guerrero. Do šaten se tak odchází za vyrovnáného stavu.
Druhý poločas začne přibližně v 0:35.
45+5'
45+4'
Z přímého kopu přichází centr přímo do šestnáctky, ale tam Marcelo Martins fauloval. To už bude pro první poločas asi vše.
45+3'
Peru je po vstřeleném gólu samozřejmě aktivnější a Carlos Lampe tak musí krýt další centr.
45+1'
Nastavují se čtyři minuty.
45'
Peruánci na závěr prvního poločasu srovnávají! Christian Cueva našel milimetrovou přihrávkou nabíhajícího PAOLA GUERRERA, který si následně obhodil vybíhajícího Carlose Lampeho a v klidu zakončil do odkryté branky. Asistence: Christian Cueva.
44'
Diego Bejarano je na nosítkách odnesen do zámezí. Vypadá to, že je v pořádku a za chvíli tak bude moct pokračovat.
43'
Marvin Bejarano zůstává po zákroku Guerrera ležet na trávníku a nakonec bude potřebovat ošetření.
42'
Žlutou kartu dostává Paolo Guerrero (Peru).
42'
Miguel Trauco centroval dvakrát, ale ani jednou ve vápnu nenašel žádného svého spoluhráče.
41'
Hosté už sice jsou na útočné polovině, ale přes napadající Bolívijce se nemůžou dostat k brance Lampeho.
40'
Peruánci až teď získali míč pod kontrolu a okamžitě se s ním tlačí k soupeřícímu vápnu.
39'
Carlos Lampe odkopne míč co nejdál od své branky, Bolívijci už totiž v prvním poločase nechtějí inkasovat.
38'
Centr z rohového kopu nebyl přesný. Následně zkoušel přihrávat vzduchem ještě Miguel Trauco, ale ten nakonec vybojoval jen autové vhazování.
36'
Jefferson Farfán vybojoval míč a následně hledal ve vápnu Paola Guerrera, který sice nezakončil, ale alespoň vybojoval roh.
35'
Marcelo Martins je jednoznačně nejlepším bolivijským hráčem. Jeho centr ale zvládli Peruánci pokrýt.
34'
Bolívie se tlačí k dalšímu zakončení, ale nyní ji zastavuje ofsajdové postavení.
33'
Peru už také začíná aktivně napadat, ale Bolivíjci zatím při rozehře míč neztrácí.
32'
Domácím se napadání vyplácí. Míč totiž nakonec vybojovali a mohou tak uklidnit hru na své polovině.
31'
Bolívie pokračuje v aktivním napadání, Peru se už hodně dlouhou dobu nedostalo do žádné šance.
30'
Žlutou kartu dostává Alejandro Chumacero (Bolívie).
28'
Bolívie právě vstřelila branku!
Bolívijci jdou překvapivě do vedení! Míč si na penaltový puntík postavil MARCELO MARTINS, který zkušeně poslal peruanského brankáře na jednu stranu, a míč na stranu druhou.
27'
Žlutou kartu dostává Carlos Zambrano (Peru).
27'
Je to nakonec penalta pro Bolívii!
26'
Situace se stále řeší, hráči obou týmů už začínají být netrpěliví.
24'
Jeden z peruánských obránců vyrazil střelu Fernanda Sauceda rukou! Hlavní sudí Zambrano to teď kontroluje s videorozhodčím.
23'
Bolívie následně dostává míč co nejdál od své branky, nechce totiž nic riskovat.
22'
Přímý kop zakončoval rovnou samotný Jefferson Farfán, ale ten mířil asi metr vedle pravé tyčky.
21'
Jefferson Farfán padá na hranici vápna, což znamená dost nebezpečný přímý kop pro Peru!
20'
Útok domácích je zastaven kvůli ofsajdu, s míčem si tak po delší době zahraje Pedro Gallese.
19'
Bolívijci se dokonce dostali do šance, centr Marvian Bejarana však nedokázal nikdo nasměrovat do branky.
18'
Bolívie si chce po delší době podržet míč, a proto klidně kombinuje na své polovině.
17'
Peru to tentokrát zkoušela pomocí daleké přízemní přihrávky, ale ta skončila až v rukavicích Carlose Lampeho.
16'
Na trávě zůstává ležet Jefferson Farfán. Rozhodčí docela po dlouhé přerušuje hru.
15'
Marcelo Martins si musí na chvíli oddechnout, od soupeře totiž schytal šlapáka.
14'
Peruánci to po delší době zkouší přes levou stranu, ale ani to nepomohlo k tomu, aby si našli cestu skrz bolívijskou defenzivu.
13'
Bolívijci se raději osvobodili pomocí odkopu. Hra se tak na chvíli uklidní a oba týmy si budou moci oddechnout.
12'
Útoky Peru jsou vedeny hlavně přes pravou stranu, ale Bolívie si tuto stranu čím dál více hlídá.
11'
Jefferson Farfán fauloval Diega Bejarana. Bolívané tak budou rozehrávat z poloviny hrací plochy.
10'
Nakonec je všechno v pořádku. Bolívie bude rozehrávat ze své poloviny.
9'
Luis Advíncula padá ve vápnu, ale k pádu dost přidal. Videorozhodčí však stále situaci kontroluje.
9'
Andy Polo nakonec dokázal zpracovat dost náročnou přihrávku, ale jeho centr z pravé strany už do vápna neprošel.
8'
Nepřesnou přihrávka Erwina Saavedra zastavil hráč Peru, který následně uklidňuje hru.
7'
Peruánci se sice s míčem dostali až k hranici bolívijské šestnáctky, ale tam nedokázal přihrávku zpracovat Renato Tapia.
6'
Bolívijci se nakonec bez problémů ubránili. Následně zatlačili soupeře zpět na jeho polovinu, kde pokračují v aktivním napadání.
5'
Po odkopu Lampeho Bolívie míč ztrátí a Peru tak pomalu hledá cestu zpět do útoku.
4'
Nyní už se Bolívijcům důrazné napadání nevyplatilo, na útočné polovině totiž faulovali.
3'
Je tady první střela utkání, o kterou se postaral Jefferson Farfán. Jeho přízemní rána však bez větších problémů pokryl Carlos Lampe.
2'
Bolívii se aktivní napadání celkem vyplácí, získali totiž autové vhazování na pravé straně hřiště.
1'
Úvodní výkop sice obstarala Bolívie, ale ta míč ihned ztratila kvůli nepřesnému nákopu.
1'

Bolívie: Lampe – D. Bejarano, Haquin, Jusino, M. Bejarano – Saavedra, Justiniano, Saucedo, Chumacero – Castro – Martins.
Náhradníci: Cordano, J. Rojas – Álvarez, Arano, Carrasco, M. Cuéllar, R. Fernández, Galindo, S. Torres, Vaca, Wayar.

Peru: Gallese – Advíncula, Zambrano, Abram, Trauco – Tapia, Yotún – Farfán, Cueva, Polo – Guerrero.
Náhradníci: Cáceda, Álvarez – Araujo, Callens, Carrillo, Corzo, E. Flores, Gonzáles, Pretell, Ruidíaz, Santamaría, Ballón.

Bolívie
Bolívie je jednoznačným outsiderem nejen zápasu, ale i celé skupiny. O tom dost vypovídá první zápas, když v něm Bolívie podlehla 0:3 domácí Brazílii. Dnešní domácí se tak propadli na poslední místo skupiny A, ale šanci na mají stále docela velkou. Dnes však potřebují alespoň remízu s favorizovaným Peru.

První zápas ve skupině A
Brazílie vs. Bolívie – 3:0
Peru
Peru mělo o trochu lepší vstup do turnaje, ale také to nebyl úplně ideální začátek. V prvním zápase totiž remizovalo 0:0 s Venezuelou, a proto má k postupu stále docela daleko. Dnes však může udělat výrazný krok směrem k play off, dnešní vítězství by si totiž zajistilo alespoň tabulka třetích týmů, což už byla hodně velká šance nevypadnou ve skupinové fázi Copa América.

Venezuela vs. Peru – 0:0
Zdravím všechny fanoušky Copa América. Dnes se nám rozjíždí druhé kola skupinové fáze. Jako první se podruhé na turnaji představí Bolívie a Peru. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji Vám příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:30.