To je dnes ode mne vše. Přeji Vám příjemný zbytek večera a třeba zase někdy u zápasu ME U21 na shledanou.
Statistiky zápasu:

Držení míče: 51% – 49%
Střely celkem: 11 – 10
Střely na branku: 7 – 5
Fauly: 15 – 9
Žluté karty: 1 – 2
Máme za sebou konec dnešního zápasu. Ten dnes vyhrávají mladí Nizozemci. První poločas jasně ovládli, ale v druhém už to bylo o něco horší. Němci se totiž po poločase zvedli a dokázali srovnat na 2:2. V 90. minutě, ale hlavou skóroval Fer a tak Nizozemci vyhráli 3:2. Dnešní zápas musel být pro diváka hodně skvělý a doufám, že takových zápasů na ME bude více.
90+4
Snad poslední šance dnešního zápasu. Holtby se vzteká, protože na centr nedosáhl.
90+3
Jozefzoon zkušeně drží míč na polovině Němců.
90+2
U míče jsou Němci a ti se snaží něco vymyslet.
90+1
Hlavní rozhodčí Bebek nastavil čtyři minuty.
90
Nizozemsko právě vstřelilo branku!
Z rohového kopu Nizozemci skórují! To je závěr jako hrom! Nejvýše na míč vyskočil LEROY FER a svou hlavičkou posílá Nizozemce do vedení!
89
Další velká šance Nizozemců! Skvělý obraný zákrok ale předvedl Jantschke.
88
Clemens mohl jít do šance. Udělal ale zbytečnou kličku na víc, která ho stála ztrátu míče.
87
Na druhé straně se do velké šance dostal Leroy Fer! Jeho hlavička ale minula branku.
86
Ten zahráli Němci na krátko. Následný centr jen těsně minul Zoetovu branku.
85
Polter teď skvěle vybojoval rohový kop pro Němce.
84
Uvidíme co ještě oba týmy do konce zápasu předvedou. Bude to ještě velmi napínavý závěr.
83
Patrick Herrmann se dostal ke střele. Ta ale mířila totálně mimo Zoetovu branku.
83
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Maher, přichází Fer.
81
Německo právě vstřelilo branku!
Neskutečné sólo! LEWIS HOLTBY se po svém sólu skvěle uvolnil a svou tvrdou střelou k pravé tyči nedal žádnou šanci Zoetovi!
80
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Rode, přichází Polter.
80
Němci jsou opět u míče. Nizozemci již brání ve více hráčích, protože Němcům už se ten čas na vyrovnání celkem krátí.
78
Po chvilkovém přerušení kvůli zranění hra opět pokračuje. Ošetřovaný Rode i Stefan de Vrij se zapojili do hry.
76
Skvělé vyběhnutí Zoeta! Bylo podobné jako u pokutového kopu, ale tentokrát se mu podařilo chytit míč a né nohy útočníka.
75
A u míče jsou opět mladí Němci. Nizozemská obrana, ale zatím tlaku odolává.
74
Ti si ale taky nepřesně přihráli a tak je u míče brankář Zoet.
73
Další nepřesná přihrávka ze strany Nizozemců, což teď hraje do karet Němcům, kteří se dostali na útočnou polovinu.
72
Jako by nastoupili do druhého poločasu vyměněné týmy. Druhý poločas jsou jasně lepší Němci.
70
Velká šance Nizozemců! Do ní se dostal právě střídající Florian Jozefzoon, vyběhnutého Lena však prostřelit nedokázal.
68
Tak nakonec při dalším přerušení pustil nového hráče na hrací plochu.
68
Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Wijnaldum, přichází Jozefzoon.
67
Tak teď nechápu co se děje. Wijnaldum šel střídat a opustil hřiště. Čtvrtý rozhodčí však nového hráče na hřiště nepustil.
65
A opět velká šance Němců! Skvěle se uvolnil střídající Clemens, ale ten bohužel pro Němce svou technickou střelou minul branku.
63
Břevno Němců!
61
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Lasogga, přichází Clemens.
61
Po krátkém rozehrání rohu se dostal ke střele Lewis Holtby. Jeho střela mířila pouze do boční sítě.
60
Němci budou zahrávat rohový kop.
58
Mladí Němci kombinují na vlastní polovině a snaží se něco vymyslet.
56
Němci se ocitli ve velké šanci. Volland ale místo střely volil přihrávku, kterou vystihl jeden z nizozemských obránců.
56
Následná hlavička z rohového kopu mířila jen těsně vedle Lenovy branky.
55
Luuk de Jong vybojoval rohový kop.
54
Němci jsou zatím jasně lepším týmem v druhém poločase. Vypadá to, že jim hlavní trenér Rainer Adrion o poločase vnutil nějaký kouzelný lektvar.
52
Lasogga nafilmoval pád ve vápně a právě za to vyfasoval žlutou kartu.
51
Němci postupují dopředu svou kombinací a snaží se vyrovnat.
50
Wijnaldum se provinil útočným faulem. Vypadalo to spíše ale na to, že právě Wijnaldum byl celou dobu držen německým obráncem.
47
K pokutovému kopu se postavil SEBASTIAN RUDY a nedal žádnou šanci Zoetovi.
47
Zoet za tento zákrok obdržel žlutou kartu.
46
Pokutový kop pro Německo po zákroku Zoeta!
46
Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. Ten jasně ovládni mladí Nizozemci, kteří zatím dvakrát skórovali. Němci jsou dnes zatím bezradní a nevytvořili si žádnou větší šanci. Druhý poločas začne zhruba ve 21:33.
45+3
Tak ještě jedna šance Nizozemců. Do té se dostal John. Jeho střela ale mířila pouze do boční sítě.
45+2
Opět to ale nevypadá na nic vážného a už je zase na svých nohou.
45+2
Na hřišti leží po hlavičkovém souboji opět Wijnaldum.
45+1
Ten ještě nastavil dvě minuty nad rámec hracího času.
45+1
Každou chvíli hlavní rozhodčí Bebek ukončí první poločas dnešního zápasu.
44
Nizozemci kombinují na své polovině a poločas již prakticky dohrávají.
43
Po tomto tvrdém zákroku byl ošetřován Georginio Wijnaldum. Ten už ale ve hře pokračuje, takže to není nic vážného.
42
Po tvrdém zákroku viděl první žlutou kartu dnešního zápasu Stefan Thesker.
40
Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Mlapa, přichází Volland.
38
A Nizozemci svůj tlak využívají! Skvěle se uvolnil GEORGINIO WIJNALDUM a svou tvrdou střelu posílá míč do sítě!
37
Němci dnes velmi nepřesně kombinují a kvůli tomu také přicházejí o slibné šance.
35
Zatím mají ve hře převahu překvapivě Nizozemci, kteří skvěle presují a Němce zatím nepustili k ničemu většímu.
34
Po zblokovaném centru budou zahrávat Nizozemci rohový kop.
33
Skvělé sólo předvedl Herrmann. Ten byl ale faulován a tak budou Němci zahrávat volný přímý kop.
32
Wijnaldum se provinil útočným faulem. Němci budou rozehrávat volný kop.
31
Velká šance Nizozemců! Skvělý pas za obranu dostal Wijnaldum a ten běžel sám na Lena. Leno ale skvělým vyběhnutím zmenšil střeleckým úhel a Wijnaldum míč napálil míč přímo do něho.
28
Skvělý obraný zákrok si připsal Ginter. Nutno podotknou, že kdyby tento zákrok nepřišel, Nizozemci by se dostali do velké šance.
27
Němci mají s kombinací velké problémy. Nizozemci skvěle presují.
26
Nizozemci jsou na koni a opět útočí.
24
Po krátké rozehrávce rohu se dostal k míči ADAM MAHER a svou tvrdou střelou propálil vše co mu stálo v cestě!
23
K míči se postavil Rudy a centroval. Jeho centr byl velice nepřesný a tak bude hra pokračovat odkopem od branky.
22
Němci budou po faulu na Rodeho zahrávat volný přímý kop.
21
Němci kombinují na vlastní polovině a snaží se něco vymyslet.
20
Zoet opět připraven. Tentokrát skvěle vychytal Lasoggu. Opravdu dobrý zákrok.
19
Volný přímý kop Německa v pohodě chytá Zoet.
18
Na skvělý centr naskakoval ve vápně Lasogga. Bohužel pro Německo na míč jen o pár centimetrů nedosáhl.
17
K odraženému míči se dostal Blind. Ten ale pouze trefil jednoho z německých obránců.
16
15
Patrick Herrmann se ocitl ve slibné šanci. Vše přerušil hlavní rozhodčí Bebek pro údajný ofsajd.
14
Němci mohli jít do brejku. Nakonec se nic ale nekonalo, protože Rode vyslal nepřesný pas.
12
K hlavičce se dral John. Bude z toho ale pouze rohový kop, který následně chytá Leno.
11
Po drobném faulu na Wijnalduma budou rozehrávat Nizozemci volný kop.
10
Dlouhý centr do vápna Němců odhlavičkoval pouze na rohový kop Martins Indi.
8
Velká šance Nizozemců! Po skvělé přihrávce se dostal do zakončení Adam Maher. Toho ale skvělým zákrokem vychytal Leno!
7
Hra opět pokračuje. Rudy odešel po svých, nevypadá to na nic vážného.
6
Hra je přerušena. Po souboji leží na trávníku Rudy.
5
Nizozemci zahrávali i druhý rohový kop. Centrovaný míč, ale sebral ze vzduchu Leno.
4
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce Marco van Ginkel. Jeho hlavička, ale mířila mimo branku.
3
A máme tady první rohový kop dnešního zápasu. Ten budou zahrávat Nizozemci.
1
Úvodní rozehrávky se ujali hráči Nizozemska, kteří nastoupili v oranžových dresech.
1
-2
Kapitáni obou zemí si předávají věcné dary v podobě vlaječek. Každou chvíli začne dnešní utkání.
-5
Hráči obou zemí nastupují na trávník. První zazní německá hymna, poté bude následovat nizozemská hymna.
Hráči na střídačce:

Nizozemsko: Bizot, Marsman, Van Der Hoorn, Nuytinck, Van Aanholt, Clasie, Leerdam, Fer, Trindade de Vilhena, Jozefzoon, Hoesen, Depay.

Německo: Baumann, Horn, Sobiech, Mustafi, Rüdiger, Funk, Clemens, Moritz, Can, Volland, Polter.

Nizozemsko: Zoet – Van Rhijn, De Vrij, Martins Indi, Blind, Strootman, Maher, Van Ginkel – Luuk de Jong, John, Wijnaldum.

Německo: Leno – Jantschke, Thesker, Ginter, Sorg – Rudy, Rode, Holtby, Herrmann, Mlapa – Lasogga.

Rozhodčí: Bebek – Zhuk, Gudermanis.
Cor Pot, trenér Nizozemska: Náš styl je závislý na Německu. Známe moc dobře německý styl a oni znají velmi dobře náš. V dnešní době můžete sledovat soupeře na videích a tak v dnešním zápase nečekám žádné překvapení od Německa.

Rainer Adrion, trenér Německa: Nebudeme opatrní. Samozřejmě víme, že Nizozemci mají velký potenciál v útoku, ale během kvalifikační fáze jsme hráli velmi dobře a doufám, že to předvedeme i tady. Náš útočný styl je na jednoho útočníka, ale jistě budeme hrát hodně ofenzívně.
Hlavní rozhodčí Ivan Bebek (Chorvatsko), jeho asistenty budou Dmitri Zhuk (Bělorusko) a Haralds Gudermanis (Lotyšsko).
Dnešní zápas se odehraje ve městě Petach Tikva na HaMoshava Stadium.
Německo

Německo se dostalo na ME taky přes baráž (jako všechny týmy, které postupovaly na ME), kde porazilo Švýcarsko. Mezi největší hvězdy tohoto týmu patří Sebastian Rudy a Alexander Esswein. Německo vede trenér Rainer Adrion.

Nizozemsko

Nizozemsko se dostalo na ME přes baráž, kde porazilo Slovensko. Mezi největší hvězdy tohoto týmu patří Rick ten Voorde, Bram Nuytinck a Kevin Strootman. Nizozemsko vede trenér Cor Pot.
Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu ME do 21 let. Dnes se mezi sebou utkají Nizozemsko a Německo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.