EURO U21 -  ONLINE PŘENOS -  Belgie : Itálie - 22. června 2019   21:00

Belgie
Belgie
79' Verschaeren (Schrijvers)
1:3
(0:1)
Itálie
Itálie
44' Barella   • 53' Cutrone  (L. Pellegrini) • 89' Chiesa
Belgie
De Wolf – Cobbaut, Bushiri, Bornauw, D. Cools – Bastien (59. Mangala), Heynen, Schrijvers (C), Omeonga (59. Verschaeren) – Lukebakio, Saelemaekers (74. Mbenza).
S. Jovanovic
Mapei Stadium – Città del Tricolore (Reggio Emilia)
Itálie
Meret – Calabresi, Mancini, Bastoni, Gi. Pezzella – Barella (90. Dimarco), Mandragora (C) – Chiesa, Locatelli (72. Tonali), L. Pellegrini (79. Bonazzoli) – Cutrone.

Itálie měla i ve druhé půli převahu a dokázala se dostat do dvou brankové vedení. Ke konci zápasu se prosadil i jejich soupeř, nicméně Italové svou třetí brankou pečetili celkové vítězství a nakonec obsazují v tabulce druhé místo, ze kterého zatím postupují do play off. Avšak ještě musí čekat jak dopadnou další zápasy ve skupinách. Belgie se loučí se šampionátem, na kterém ani jednou nedokázali zvítězit.
90+5'
90+5'
Tak ještě Gianluca Mancini dostane žlutou kartu a v nastaveném čase jsme spíše viděli časté fauly a rozdávaní karet.
90+4'
Karetní představení ve druhém poločase nebere konce a nyní žlutá karta pro Pezzellu.
90+3'
Isaac Mbenza za podražení vidí druhou žlutou kartu a končí o dvě minuty dříve. Avšak za chvíli jej do šatny doprovodí i zbytek týmu.
90+1'
Rozhodčí nastavuje ještě pět minut.
90'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Nicoló Barella, přichází Federico Dimarco.
89'
Žlutou kartu dostává Federico Chiesa (Itálie).
89'
Itálie právě vstřelila branku!
Autorem branky je FEDERICO CHIESA, který si navedl míč na střelu a zakončil obdobně jako hráč Belgie při své brance. Následně se při oslavě branky zbavil dresu, ale záhy zjišťuje, že branka se ještě bude kontrolovat videem, zda nešlo o ofsajdové postavení. Po chvilce napětí rozhodčí potvrzuje branku!
88'
Itálie nyní kombinuje na polovině soupeře. Dokáží dát uklidňující a rozhodující branku?
87'
A ani jubilejní desátý pokus rohové standardní situace, nepřináší nic zajímavého.
86'
Federico Bonazzoli si zasekl ve vápně míč a zbavil se tak Eliase Cobbauta. Nicméně nakonec byla jeho rána blokována na roh.
84'
Nyní se spíše hraje uprostřed hrací plochy.
83'
Belgie má snahu, ale nedostává se do dalších zakončení. Itálie se snaží hrát v klidu a neudělat žádnou další chybu.
80'
V posledních deseti minutách hry se ještě Italové mohou strachovat. Případná remíza by je poslala opět mimo postupové pozice. Nicméně Belgie ví, že už nemůže postoupit, tak uvidíme, nakolik to ovlivní jejich snahu za vyrovnáním.
79'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Lorenzo Pellegrini, přichází Federico Bonazzoli.
79'
Belgie právě vstřelila branku!
Tak tohle byla pěkná branka. Rychlý přechod do útoku a na jeho konci YARI VERSCHAEREN, který si navedl míč na střelu a pěkně se trefuje do pravého horního rohu. Alex Meret byl proti tomuto zakončení zcela bez šance a vůbec jej ani nečekal.
78'
Dion Cools nedokázal ubránit míč a tak nechal bez problémů zakončit svého soupeře. Jeho rána míří mimo tři tyče.
76'
Isaac Mbenza také není dlouho na hřišti a už vidí žlutkou kartu. Zatímco v první poločase byla k vidění jen jedna žlutá karta a to až v nastaveném čase. Tak ve druhé půli je to již celková šestá žlutá karta!
74'
Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Isaac Mbenza.
73'
Devátý rohový kop Itálie a ani ten nekončí nějakou výraznější šancí směrem na branku Belgie. Nicméně to hráče moc nemusí mrzet, neboť stále vedou o dvě branky a nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo na tom něco měnit.
72'
Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Manuel Locatelli, přichází Sandro Tonali.
72'
Federico Chiesa se snažil zpracovat dlouhý míč, který nakonec končí v zázemí. Navíc mu je signalizován ofsajd.
71'
Žlutou kartu dostává Yari Verschaeren (Belgie).
69'
Nakonec nezvolili centr nebo přímou střelu, ale rozehráli si míč na krátko a ujali se kombinace.
69'
Belgie se po faulu připravuje k zahrávání standardní situace.
68'
Avšak ani z tohoto nevznikne nějaká šance nebo rovnou branková situace.
67'
Sedmý rohový kop v podání Italů přináší jejich další roh s pořadovým číslem osm.
66'
Pěkná střela po autovém vhazování Itálie. Ortwin De Wolf se proletěl vzduchem a vyráží míč, který směřoval do pravého horního rohu branky!
65'
Žlutou kartu dostává Manuel Locatelli (Itálie).
64'
Z pravé strany přišel centr na levou stranu, ale hráč Belgie podklouzl a nakonec z této akce nepřijde zakončení na branku.
63'
Italové po své druhé brance trochu zvolnili ve svém útočení a nyní se dostává do hry i jejich soupeř, který nyní kombinuje.
62'
Mangala není na hřišti ani pět minut a už si vykoledoval žlutou kartu.
61'
Belgie až po hodině hry zahrávala svůj premiérový rohový kop, který defenzíva soupeře bez problémů ubránila.
59'
Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Stephane Omeonga, přichází Yari Verschaeren.
Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Samuel Bastien, přichází Orel Mangala.
58'
Žlutou kartu dostává Rocky Bushiri (Belgie).
57'
Belgie začíná více faulovat a nejspíše nemohou unést situaci, že jsou na šampionátu blízko ke své třetí prohře.
56'
Žlutou kartu dostává Dion Cools (Belgie).
53'
Lorenzo Pellegrini vyslal centr od levé postranní čáry a PATRICK CUTRONE správně nastavil hlavičku a tečuje míč přesně do branky. Branka musela být ještě posvěcena videem. Těžko říci, co chtěl soupeř reklamovat. Každopádně Itálie se dostává do dvou brankového vedení a je blízko k postupu do vyřazovací fáze turnaje. Asistence: Lorenzo Pellegrini.
52'
Manuel Locatelli poslal centr na střed vápna. Lorenzo Pellegrini zády k brance zpracoval míč a z otočky chtěl překvapit brankáře, nicméně trefuje obránce.
51'
Itálie má od začátku druhé půle jasně navrch! Belgie se pouze brání a když získá míč, tak jej dostane pouze na půlku.
50'
Belgičané tak mohli rozehrát míč, kterého si však příliš dlouho neužili a již opět musí čelit postupnému útoku soupeře.
49'
Dobrý dlouhý míč za obranu, avšak nakonec odpískán ofsajd, který je nakonec potvrzen i videem.
48'
Dion Cools vyvezl míč za půlku, ale následně již nedokázal nic vymyslet a Itálie získává míč zase na svou stranu.
47'
Podařilo se jim dostat míč do vápna, ale k zakončení nikoliv.
46'
Itálie začala úvodní minutu druhého poločasu s kombinací.
46'
První poločas nám přinesl hlavně útočnou hru Itálie, která musí dnes zvítězit, pokud nechce skončit v základních skupinách. Už to vypadalo, že nevyužijí ani jednu ze svých šancí a první poločas nám skončí 0:0. Avšak krátce před koncem jsme se dočkali úvodní branky Italů!
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Alexis Saelemaekers (Belgie).
44'
Autorem branky je NICOLÓ BARELLA, který si zpracoval míč ve vápně. První střelu vychytal Ortwin De Wolf. avšak míč se opět dostal na Barellu a se svou druhou střelou už byl úspěšný!
43'
Blíží se nám konec prvního poločasu a na úvodní branku stále čekáme. Nejblíže k ní mají Italové, neboť mají jasně navrch a častěji se dostávají před branku Belgie.
41'
Alexis Saelemaekers po souboji zůstal na trávníku, následně byl ještě dohrán a hodně to dával najevo, že mu bylo ublíženo. No, tenhle mladík by se mohl dát na herectví, neboť se nestalo nic tak vážného, aby se musel na trávníku svíjet, jakoby chytil infarkt.
39'
Španělsko dává třetí branku Polsku a je čím dál jasnější, že Belgie ani v případě vítězství se již nemůže dostat do vyřazovací fáze turnaje. Zatímco Itálie musí dnes proti Belgii urvat výhru, pokud nechce na šampionátu končit po základní skupině.
38'
...klasický centr na střed pokutového území, který zůstává nevyužit.
37'
Rohový kop pro Italy...
36'
Hráč Itálie se pokoušel u postranní čáry vybojovat rohový kop, ale nakonec sám dostává míč do zázemí a bude to odkop od branky Belgie.
34'
Gianluca Mancini ihned po přihrávce chtěl střílet, ale přesně do klubka hráčů před sebou. Přesto Itálie stále na míči a začíná si vytvářet tlak na svého soka.
32'
Španělé tedy mohou ještě skupinu pořádně zamotat a Italové dobře vědí, že dnes musí bodovat. Jejich dosavadní aktivita by tomu odpovídala.
31'
Jelikož Španělsko v souběžně hraném zápase, vede nad Polskem, tak aktuálně je Itálie mimo postupové pozice.
30'
Lorenzo Pellegrini vyslal centr před branku. Před ní došlo ke krkolomnému zakončení nad branku. Bude následovat odkop brankáře De Wolfa.
29'
Itálii se ještě podařilo udržet na míči, nakonec však přichází faul a Italové budou zahrávat standardní situaci z levé strany.
28'
Další útočnou snahu vedli Italové skrze pravou stranu. Nakonec je defenzíva zastavuje v pokutovém území.
26'
Patrick Cutrone si naběhl na centr a mezi dvěma obránci dokázal zpracovat míč a ještě jej poslat na branku. Ortwin De Wolf celou situaci hlídal a dobře následně zasáhl a chytá míč.
24'
Gianluca Mancini to po delší kombinaci svého celku zkusil na branku, ale zamířil hodně nad břevno.
24'
Dlouhý míč na hráče Itálie. Ortwin De Wolf nakonec řeší celou situaci rozehráním míče do strany.
23'
... Lorenzo Pellegrini to zkusil střelou na branku, ale míč k levé tyčce nedokroutil. Odkop od branky Belgie.
22'
Nakonec je tu standardní situace pro italský celek...
21'
Kombinace Italů na polovině Belgie, uvidíme, co se z tohoto vyvrbí?
20'
Úvodních dvacet minut hry je za námi. Italové mají více ze hry a jsou také ve svých útocích nebezpečnější.
19'
Alexis Saelemaekers zasáhl nohy soupeře, ale nakonec to byl on, kdo byl faulován.
18'
Itálie z rohového kopu vůbec nezahrozila, ale drží se na míči.
17'
K odraženému míči se dostal Federico Chiesa, který v krátké době opět střílí. Nakonec trefuje nohy obránce a bude z toho rohový kop.
16'
Ztráta míče Italů vedla k útoku soupeře. Ti však vyslali nepřesný centr na střed vápna a jejich útok záhy končí.
15'
Federico Chiesa se uvolnil ve vápně a vyslal nebezpečnou střelu na branku Belgie. Avšak trochu nadzvedl míč a poslal jej nad horní tyčku!
13'
Hra se momentálně odehrává na polovině hřiště, kde probíhá boj o míč. Nyní se ani jednomu mužstvu nedaří jej dostat delší dobu pod svou kontrolu.
12'
Belgičanům se daří vyrovnávat hru a nyní vedli další útok po levé straně. Nakonec se jim však nedaří výraznější zakončení a bude následovat odkop od branky Itálie.
10'
Až v desáté minutě musel brankář Itálie čelit střele z levé strany. Ten jedovaté zakončení vyráží směrem do hřiště.
8'
Belgie je stále pod tlakem a z toho rezultuje tento faul. Itálie bude rozehrávat z poloviny hřiště.
7'
Naopak museli čelit další šanci soupeře. Giuseppe Pezzella vyslal pěkný centr do vápna z levé strany. Jeho spoluhráč se do míče opřel svou hlavičkou, ale prudký centr nakonec hlavičkuje mimo levou tyč!
6'
Centr odvrátil jeden z obránců Belgie na hranici vápna, ale ani nyní se hráčům, v červených dresech nedaří zaútočit.
5'
Italové od úvodních minut hrají ve velkém tempu a snaží se o rychlou branku.
4'
Belgie propadla ve své útočné snaze a rychle se musela vracet, neboť soupeř vyrukoval s rychlým protiútokem. Nakonec brankář Ortwin De Wolf nemusel vůbec zasahovat.
2'
Obrana Belgie se musela mít opět na pozoru, nakonec vykopávají míč z vlastního pokutového území.
1'
Italové se dostali ihned v první minutě do zakončení, které však nemířilo mezi tři tyče.
1'

Belgie: De Wolf – Cobbaut, Bushiri, Bornauw, D. Cools – Bastien, Heynen, Schrijvers (C), Omeonga – Lukebakio, Saelemaekers.
Náhradníci: Jackers, Teunckens – Amuzu, De Norre, De Sart, Leya Iseka, Mangala, Mbenza, Schryvers, Verschaeren, Wouters.

Itálie: Meret – Calabresi, Mancini, Bastoni, Gi. Pezzella – Barella, Mandragora (C) – Chiesa, Locatelli, L. Pellegrini – Cutrone.
Náhradníci: Audero, Montipò – Adjapong, Bonazzoli, Bonifazi, Dimarco, Kean, Murgia, Orsolini, Romagna, Tonali.

Rozhodčí: S. Jovanovic.
Belgii se zatím na šampionátu vůbec nedaří. Své první dva zápasy prohrála – 2:3 s Polskem a 1:2 se Španělskem. Aby si udržela reálnou šanci na postup, tak dnes musí Belgie bezpodmínečně porazit Itálii a spoléhat, že Španělsko nevyhraje nad Polskem.

Itálie prohrála s Polskem 0:1, naopak nad Španělskem zvítězili 3:1. Italové mají postup víceméně ve svých rukou, nicméně musí dnes porazit Belgii
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.