EURO U21 -  ONLINE PŘENOS -  Česko : Anglie - 22. června 2023   18:00

Ukončeno
Česko
Česko
0:2
(0:0)
Anglie
Anglie
47' Ramsey  (Gordon) • 90+4' Smith-Rowe  (Archer)
Česko
Sestavy:
Jaroš – Gabriel, Vitík, Hranáč, Cedidla – Kaloč (C) (81. Valenta), Červ – Šulc (66. Karabec), Žambůrek (66. Daněk), Kušej (60. Jurásek) – Sejk (66. Fila).
Náhradníci:
Markovič, Neuman – Fukala, Pojezný, Vlček, Pech, Koubek.
Rozhodčí
H. Fesnic – V. Avram, A. Cerei (ROU)
Batumi Arena, Batumi (GEO)
8 168 diváků
Anglie
Sestavy:
Trafford – Colwill, Garner, Harwood-Bellis (C), Aarons (89. Johnson) – Gomes (79. Skipp), Jones, Ramsey, Gibbs-White (89. Elliott) – Madueke (79. Smith-Rowe), Gordon (79. Archer).
Náhradníci:
Griffiths, Rushworth – Thomas, Cresswell, Branthwaite, Doyle, Palmer.
Přenos se aktualizuje automaticky

Tímto vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera!
Klíčový bude nedělní zápas proti Německu, které proti Izraeli nedalo dvě penalty, a přestože hrálo druhý poločas proti deseti, nakonec bralo jen bod. Když Češi favorita zaskočí a vyhrají, budou mít velmi slušně našlápnuto za postupem, o který by bojovali proti třetímu soupeři ve skupině.
Úvodní vystoupení českých lvíčat na EURO do 21 let končí porážkou s Anglií, která o svém triumfu rozhodla dvěma góly ve druhé půli. Češi mohou litovat spálených obrovských šancí zejména v prvním poločasu, ve kterém byl náš tým více než důstojným soupeřem.

Výkon je však slibným příslibem do zbývajících zápasů s Německem a Izraelem, navíc když jejich vzájemný zápas skončil remízou! Zbývající zápasy budou nesmírně těžké, ale první porážka není žádnou tragédií.
90+4'
Konec zápasu.
90+4'
Anglie právě vstřelila branku!
Hotovo, vymalováno! Lehkovážně rozehrávají Karabec ztratil u postranní míč, načež se Anglie dostala do brejku, který končí přízemním centrem na malé vápno, kde nabíhající EMILE SMITH-ROWE. Asistence: Cameron Archer.
90+3'
Rozehrávka nakrátko přes Jaroše nakonec přinesla slibně vypadající útok, který však končí útočným faulem Adama Karabce (CZE) ve vápně. Žlutá karta pro českého hráče.
90+2'
Colwill se po souboji s Karabcem skácel k reklamním bannerům, což se mu nelíbilo, ale sudí nepíská. Vzápětí si však Cedidla vybojoval faul ve středu hrací plochy, když ho zezadu dojel Garner.
90+1'
Aktivní a čerstvý Elliott zamotal českým obráncům hlavu, ale jeho střelu nakonec sráží Hranáč za autovou čáru.
90+1'
Angličané okamžitě vybojovali míč, ale nikam se zbytečně nehrnou a u levé postranní čáry hlavně kontrolují hru.
90'
Už končí základní hrací doba, sudí nastaví čtyři minuty, do kterých jdeme vhazováním na vlastní polovině.
90'
Česká snaha o finální ofenzivu začíná u Jaroše, ale končí maximálně o řadu výš. Lvíčata se nemohou dostat do ideálního rozestavení.
89'
Střídání v týmu Anglie:
ze hřiště odchází Morgan Gibbs-White, přichází Harvey Elliott,
ze hřiště odchází Max Aarons, přichází Ben Johnson.
88'
Zakroucený míč Gibbse-Whitea česká defenziva ustála, ale nedaří se jí uklidnit hru, dostat míč pod kontrolu a zaútočit.
87'
A znovu se k exekuci postavil Gibbs-White, jehož centr na penaltu přistál přímo na hlavě Vitíka. Vzápětí je ale odpískán obranný faul a následuje standardka Angličanů, kteří budou střídat.
86'
Nakopnutý míč končí rohovým kopem, ze kterého Gibbs-White našel prudkým centrem Harwooda-Bellise, ale kapitán Angličanů nedokázal ideálně zakončit – pokračující snaha však přináší další roh.
85'
Bohužel se však nedaří zmocnit míče a vytvořit závěrečný tlak, protože Angličané dobře kontrolují hru a trpělivě se snaží hrát na ofenzivní polovině.
84'
Jacob Ramsey (ENG) se do statistik zapíše i žlutou kartou, když podobně jako jeho parťák ze zálohy neodstoupil při rozehrávce Čechů od míče a je potrestán za zdržování.
84'
Angličané nepříjemně zatlačili český tým do jeho vápna, ale nakonec česká defenziva úspěšně přesouvá hru blíž půlící čáře.
83'
Už se zdálo, že průniková přihrávka uvolní Valentu, ale nakonec svého adresáta nenašla. Albion se ujímá míče a po českém faulu může poklidu rozehrát na polovině hrací plochy.
82'
Češi drží míč, ale pouze v blízkosti vlastního vápna, odkud se jim zatím nedaří otevřít anglickou defenzivu.
81'
Střídání v týmu Česko:
ze hřiště odchází Filip Kaloč, přichází Matěj Valenta.
80'
Krásný ťukec Anglie na rohu velkého vápna zakončil Gibbs-White, ale trefil jen bránícího hráče – rohový kop.
80'
Archer se krátce po svém příchodu dostal do zajímavé pozice ve vápně, ale jeho zakončení zastavil skluz Vitíka. Český stoper hraje výborně!
79'
Trojité střídání Anglie oživí její ofenzivu, na což si Češi musí dát pozor, ale nesmí se bát útočit. Času už totiž moc není.
79'
Střídání v týmu Anglie:
ze hřiště odchází Anthony Gordon, přichází Cameron Archer,
ze hřiště odchází Noni Madueke, přichází Emile Smith-Rowe,
ze hřiště odchází Angel Gomes, přichází Oliver Skipp.
78'
Češi pokračovali v aktivitě kolem vápna, ale po sporném souboji ztratili míč, a jelikož se faul nepíská, útočit mohou Angličané.
77'
Češi pálí louky i lesy. Neskutečné! Karabec parádně zakroutil míč do vápna, kde si zády k brance naskočil Daněk, ale jeho hlavička letí těsně nad branku.
76'
Jurásek oživil českou levou stranu, kde si tentokrát pár metrů od rohového praporku vybojoval Gomesův faul. Zajímavý přímý kop!
76'
Gibbs-White zkoušel vyslat středem hřiště Maduekeho, jenže přihrávka byla příliš dlouhá a končí u Jaroše.
75'
Tudy vede cesta! Jurásek výborně napadal rozehrávku soupeře, čímž ho natlačil téměř k pravému rohovému praporku. Češi se rozhodně nevzdávají.
74'
Vitík dnes patří mezi nejlepší české hráče, tentokrát dokázal zachytit záběh Gordona, kterému nedovolil zakončit.
73'
Albion si postupným útokem po pravé straně vybojoval rohový kop, který však na přední tyči odvrací Hranáč.
72'
Závěrečný hvizd se kvapem blíží, ale stále není nic ztraceno! Češi musí udržet koncentrovanost v defenzivě a zkusit soupeře zaskočit svou aktivitou, což se jim zejména v první půli dařilo.
71'
Karty se na minutu obrátily, zajímavý centr Gabriela prodlužoval Fila za sebe, ale jen do míst, kde stáli pouze Angličané.
70'
Angličané nepolevují, nadále drží míč převážně ve své moci a snaží se utkání rozhodnout. Češi čekají na zaváhání.
69'
A Morgan Gibbs-White (ENG) za svou hloupost obdržel žlutou kartu. Češi jsou tak stále ve hře.
68'
Anglie se radovala z druhé trefy, kdy Madueke poslal za obranu Gordona, jehož střela k zadní tyči skončila v síti, ale sudí vzápětí přerušil hru. Nešlo o ofsajd, ale Gibbs-White při české rozehrávce neustoupil od míče!
67'
Fila se uvedl faulem při vzdušném souboji s Aaronsem, po němž Angličané rozehrávají. Uvidíme, co střídání s českou hrou provede.
66'
Střídání v týmu Česko:
ze hřiště odchází Václav Sejk, přichází Daniel Fila,
ze hřiště odchází Jan Žambůrek, přichází Kryštof Daněk,
ze hřiště odchází Pavel Šulc, přichází Adam Karabec.
65'
Aktivita Anglie nepolevuje, ba naopak pokračuje v nastoleném trendu. Češi by se měli trošku probrat, takhle si koledují jen o další gól.
64'
Gibbs-White poslal do vápna nepříjemný centr, a přestože se mu míč rychle vrátil, hledal na zadní tyči Maduekeho. Útočník Albionu však letící míč nezkrotil a neudržel ho ve hřišti.
63'
Cedidla má s Maduekem plné nohy a ruce práce, ale svou úlohu zvládá až na výjimečné výpadky slušně. I díky jeho zákroku přinesl útok Anglie jen rohový kop.
62'
Angličané od začátku druhé půle dominují a kontrolují hru. Čechům se daří bránit svou šestnáctku úspěšně, ale směrem dopředu jsou kromě Šulcovy šance bezzubí.
60'
Střídání v týmu Česko:
ze hřiště odchází Vasil Kušej, přichází Matěj Jurásek.
60'
Na hřišti zůstává ležet Madueke, kterému po čistém souboji Cedidla nevědomky přišlápl ruku. Nepříjemné, ale zdá se, že anglický útočník bude v pořádku.
59'
Zmatky v českém vápnu nakonec vyřešil odkopem Gabriel, ale Kušej vzápětí fauluje a Angličané budou rozehrávat přímý kop.
58'
Aktivní Žambůrek zkoušel zaútočit po levé straně, ale Gordon ho přidržel a je mu odpískán nedovolený zákrok.
57'
Na obrazu hry se však nic nemění, Češi rychle ztrácí míč a soupeř může zaútočit. Madueke poslal nepříjemný oblouk na zadní tyč, kde však zasáhl bránící hráč. Vzápětí přiletěla střela zpoza vápna, ale Jaroš zasáhl.
56'
Odchovanec Norwiche Max Aarons (ENG) se pokoušel prosadit po levé straně, načež ve vápně po souboji s českým obráncem skočil a dostává žlutou za simulování.
55'
Anglie se po vedoucí trefě uklidnila, trpělivě dostává Čechy pod zámek, ale zatím se jí nedaří dostat do zakončení.
54'
Sejk si bohužel nepohlídal ofsajdové postavení, tudíž se míč vrací do moci Anglie, která rozehrává ze své poloviny.
53'
Nepříjemná situace pro českého brankáře! Anglie přenesla hru zleva doprava, načež Garner zkoušel z pravého rohu vápna centrovat, jenže míč mu sklouzl z kopačky a nakonec z toho byla nepříjemná plandavá střela, kterou Jaroš nadvakrát pokryl.
52'
Češi jsou po inkasovaném gólu bez šťávy, Angličané v poklidu kombinují a trpělivě se posouvají blíže brance.
51'
Chytrý lob za obranu hledal Gordona, ale Jaroš byl pohotový a i díky dobré reakci obránců dokázal míč včas pokrýt.
50'
Anglie se znovu pokoušela uspět postupným útokem, při němž Vitík fauloval ve středu své poloviny Gibbse-Whitea – přímý kop.
49'
Žambůrek zakroutil míč na zadní tyč, odkud ho Angličané odhlavičkovali jen ke Kaločovi, jehož nepovedený volej usměrnil jeden z útočníků vedle branky. Sudí navíc odmával ofsajd, který však nejspíš nebyl.
48'
Obrovská šance na odpověď! Šulc se po pravé straně krásně prosmýkl kolem Harwooda-Bellise, načež se tváří v tvář Traffordovi pokusil neúspěšně o kličku. To je škoda, ale Češi si vzápětí vybojovali alespoň standardku od autové čáry.
47'
Anglie právě vstřelila branku!
Češi bohužel nezachytili znovu rozjeté tempo a přichází studená sprcha. Angličané předvedli parádní ťukec na levé straně, kde si JACOB RAMSEY narazil s Gordonem a svůj výlet do vápna zakončil střelou k zadní tyči. Asistence: Anthony Gordon.
46'
Začíná druhý poločas, ve kterém se o úvodní útočnou akci pokouší znovu Angličané. Trpělivý postupný výpad se blíží k půlící čáře.
46'
Začal druhý poločas.
Úvodní český poločas na mistrovství Evropy do 21 let končí, a to po velmi zajímavém průběhu! Angličané jsou aktivnější a více na míči, ale kdyby skvěle napadající Češi vedli, nikdo se nemohl divit.

Noni Madueke měl zajímavé šance a dokonce trefil břevno, ale dvě obrovské příležitosti měl také Vasil Kušej. Parta Jana Suchopárka je však více než důstojným soupeřem, Anglii přestřílela a pokud vydrží i ve druhé půli, může pomýšlet na dobrý výsledek!
45+1'
První poločas skončil.
45+1'
Agresivita se Čechům tentokrát nevyplatila, jelikož Pavel Šulc (CZE) přišlápl patu Gibbse-Whitea, za což vidí žlutou kartu.
45+1'
Už jsme v minutovém nastavení, které zahájil nepřesný výkop českého týmu, po němž Angličané drží míč ve své moci.
45'
Hezká akce Anglie! Gordon krásnou chytrou přihrávkou mezi obránce vyslal do vápna Maduekeho, ale na poslední chvíli se zezadu přiřítil VItík a skluzem mu zabránil v zakončení.
44'
Závěr prvního poločasu kouskují drobné fauly a autová vhazování. Ani jednomu týmu se však nedaří vytvořit ofenzivní tlak.
42'
Česko ztratilo míč a muselo se znovu postavit do defenzivního bloku, ale soupeři následný útok příliš nevyšel. Gomes se přes Žambůrka prodíral po pravé straně marně, navíc fauloval.
41'
Na pravé straně se dostal Ramsey k centru, který však zaplachtil jen k Jarošovi. Češi drží míč a mohou zaútočit.
40'
Lvíčata z rohového kopu nezahrozila, jelikož zakroucený míč doplul do rukavic pohotového Trafforda. Angličané tak opět útočí.
39'
Čeští fanoušci už zvedali ruce nad hlavu, když Kušej parádně pronikl po levé straně přes tři bránící hráče a krásně utaženou střelou k zadní tyči byl blízko gólu, jenže Trafford špičkami prstů skvěle zasáhl!
39'
Madueke prozatím ukazuje, že v něm roste opravdu kvalitní plejer. Defenziva Česka však úspěšně odolává.
38'
Gólman Albionu musel být po delší době pozorný, když se Češi nastěhovali před vápno, ale nečekaný centr Sejka zaskočil a vzápětí si Trafford ukryl míč do svých rukavic.
37'
Madueke se zastřeluje! Gibbs-White se dostal k míči před vápnem, odkud ho posunul doprava a jeho parťák z útoku technickou střelou k zadní tyči minul.
36'
Angličané na štěstí rozehráli slibný přímák mizerně, když trefili přímo zeď. Vzápětí ale Kušej velmi tvrdě zajel ve vzdušném souboji do soupeře, což tentokrát sudí posoudil správně.
35'
Velmi přísná situace proti českému týmu. Gabriel šel do nepříjemného souboje na hranici vápna, ale odpískaný šlapák viděl asi jen sudí.
34'
Gibbs-White skvěle zakroutil míč na zadní tyč, odkud ho Madueke vrátil na malé vápno, ale tam čeští obránci zasáhli. Tlak pokračuje!
33'
Ramsey vyzkoušel technickou střelu zpoza vápna, která se však od Žambůrkovy hlavy odráží mimo branku – rohový kop.
33'
Madueke dělá české obraně potíže, dostává se do zakončení, ale nutno říct, že Cedidla s jeho parťáky ze středu obrany dokáže anglického střelce držet mimo nebezpečné pozice.
32'
Gabriel u pravé postranní čáry přibrzdil postup Anglie obranným faulem, po němž Angličané budou rozehrávat ze své poloviny.
31'
Gabriel odvážným průnikem dostal náš tým až k vápnu, a přestože nebyl odpískán faul po střetu s bránícím hráčem, tlak českého týmu pokračoval. Žambůrek hezky posunul míč na Cedidlu, jehož centr soupeř odvrátil.
30'
Vydařená akce Kaloče! Kapitán českého týmu dostal míč z levé strany, hezky se zbavil bránícího hráče, ale střelu zpoza vápna poslal nad branku.
29'
Vzápětí ale visel první gól ve vzduchu! Madueke dostal pěknou průnikovou přihrávku do vápna, kde přes obránce zakončil, ale Jaroš dokázal zasáhnout nohama.
28'
Obrana si může na mohla na malou chvilku oddechnout, protože Češi vytlačili soupeře na jeho polovinu.
28'
Anglické kleště se kolem velkého vápna stahují více a více, jenže Češi se zatím úspěšně brání. Aut Albionu.
27'
Částečně slavili úspěch, když se rychlým a dlouhým pasem dostal k vápnu Sejk, ale nezakončil a byl mu navíc odmáván ofsajd.
26'
Angličané úspěšně odráží český pokus o útok, tudíž naši mladíci musí začít znovu od stoperské dvojice.
25'
Uf, znovu jsme měli štěstí! Levá strana obrany trošku propadla, když přes Cedidlu přiletěl centr na zadní tyč, ale Gordon zakončil přes Vitíka jen mimo branku.
25'
Na vlastní polovině navíc přebrali míč, načež Gabriel šikovně vysunul Žambůrka, ale jeho centr do vápna odvrátil Harwood-Bellis.
24'
Angličané se rychle zmocnili míče, ale nedaří se jim přenést hru na útočnou polovinu. Češi se zatím úspěšně brání.
22'
Albion znovu uklidnil hru a už několik desítek vteřin ji posupně přesouval k vápnu, ale pas za obranu Madueke nezachytil. Jaroš pohlídal cestu míče do zámezí a rozehraje od své branky.
21'
Češi si rozhodně zaslouží za prvních dvacet minut pochvalu, protože jejich aktivita a napadání dělá Angličanům velké potíže. Obrovská škoda je ale zahozených šancí, což soupeř může potrestat.
20'
Standardní situace měla jepičí život, jelikož na hranici vápna fauloval Anthony Gordon (ENG), jehož faul na Červa je oceněn žlutou kartou.
19'
Zbytečný zákrok Václava Sejka (CZE) sudí trestá první žlutou kartou. Toto držení bylo příliš vidět.
18'
Obrovská šance Kušeje gólem nekončí! Obrana Anglie propadla, čehož mohl využít český útočník, jenž utíkal sám na gólmana, ale mírně zaváhal a jeho střela podél Trafforda letí jen do boční sítě. To je taková škoda.
17'
Anglii se daří provětrávat naši levou stranu, kde tentokrát Cedidla nešťastně uklouzl a bylo velké štěstí, že nastřelený centr nedorazil Gordon z malého vápna do branky.
16'
Češi dobře zaútočili po pravé straně, když Gabrielův zakroucený míč našel hlavičku Sejka, jenž míří mimo!
14'
Velmi dobré napadání mohl zužitkovat Kušej, jehož přízemní centr z pravé strany však letí jen do rukavic Trafforda.
14'
Anglie kontroluje hru, ale vysoce napadající čeští hráči jim dělají velké potíže. Tohle by šlo, hlavně nepolevit!
13'
Česko výborně napadá, z čehož je navíc nebezpečné! Tentokrát zůstali čtyři hráči v bílém proti oslabenému soupeři v jeho vápna, načež se ke sraženému míči dostal Sejk a svou střelu poslal jen do boční sítě.
13'
Nakopnutý míč hledal z levé strany nabíhajícího Cedidlu, který se ve vápně skácel na trávník, ale penalta se nepíská! Rumunský sudí byl ledově klidný, tady asi nebylo o čem.
12'
Gomes ve středu hřiště nedovoleně zastavil útočícího Sejka, čímž daruje českému týmu standardní situaci téměř od půlící čáry.
11'
Výborně napadající Žambůrek vybojoval další míč pro svůj tým, jenže mu nevyšel krok a k odraženému míči se postupně dostal Šulc, jemuž střela příliš nesedla.
10'
Aarons parádním zatočeným míčem za obranu vyslal Gordona, před kterého se však dobře natlačil Vitík a anglický útočník ho na rohu velkého vápna fauloval.
9'
Cedidla si u postranní čáry vybojoval faul Jonese, ale po rozehrání se ve vzdušném souboji provinil také Kušej, proto Angličané získávají míč zpět.
8'
Velké problémy české defenzivy! Angličanům se podařilo dostat míč do šestnáctky, když Garner parádní narážečkou a obloučkem do vápna vyslal svého parťáka, jehož nástřel na malé vápno dokázal šťastně odvrátit Hranáč.
7'
Svěřenci Jana Suchopárka dostávají soupeře do úzkých, ale vzdušné souboje zatím vyznívají převážně pro Angličany. Ti uklidnili situaci kolem svého vápna a po pravé straně zakládají postupný útok.
6'
Aktivní napadání Čechům přináší kýžený efekt. Ačkoliv jsme se nedostali do zakončení, Cedidla vhazuje v blízkosti šestnáctky.
5'
Angličané se pokusili zahrozit dalším nakopnutým míčem, pro který si však v pohodě došel Jaroš. Dlouhý výkon na Kušeje k šanci nevedl, ale Češi udrželi míč na útočné polovině.
4'
Češi mohli zareagovat, když výborně napadali na útočné polovině a založili brejk, na jehož konci byl Kušej ve velmi slibné pozici, ale z levé strany velkého vápna pálil jen do Traffordu!
3'
V závěru třetí minuty si Madueke potáhl míč z rohu šestnáctky téměř do středu hřiště, načež vyslal parádní ránu, která orazítkovala břevno!
3'
Už z první akce však přišlo velké varování! Gomes dostal míč podél pravé postranní čáry, načež na straně velkého vápna obešel Cedidlu, ale jeho centr do šestnáctky odvrátil Kaloč.
3'
Česko se zatím k míči nedostalo, ale svým dobrým napadáním dělá soupeři potíže a nepouští ho na svou polovinu hrací plochy.
2'
Žambůrek výborně napadal rozehrávku Anglie, která přinesla malé zaváhání a Sejk pořádně vyděsil vyběhnutého Trafforda! Brankář Anglie zachytil míč, ale bylo to jen těsně na hranici vápna.
1'
Albion oblékl červené dresy, ve kterých v první minutě kontroluje míč převážně na své polovině, zatímco Češi soupeře napadají – bez úspěchu.
1'
Utkání právě začalo.
Angličané klasicky poklekají, načež rozehrajou úvodní české vystoupení na jeho devátém šampionátu.
Oba týmy jsou nachystané v tunelu, do začátku zápasu už zbývají jen minuty. Držme mladým Čechům palce!
Úvodní sestavy:

Česko: Jaroš – Gabriel, Vitík, Hranáč, Cedidla – Kaloč (C), Červ – Šulc, Žambůrek, Kušej – Sejk.
Náhradníci: Markovič, Neuman – Fukala, Pojezný, Vlček, Daněk, Pech, Karabec, Valenta, Fila, Jurásek, Koubek.
Trenér: J. Suchopárek

Anglie: Trafford – Colwill, Garner, Harwood-Bellis (C), Aarons – Gomes, Jones, Ramsey, Gibbs-White – Madueke, Gordon.
Náhradníci: Griffiths, Rushworth – Thomas, Skipp, Cresswell, Johnson, Branthwaite, Elliott, Doyle, Palmer, Smith-Rowe, Archer.
Trenér: L. Carsley

Rozhodčí: H. Fesnic – V. Avram, A. Cerei (ROU).
Utkání odpíská rumunský sudí Horatiu Fesnic. Rodák z Kluže na podzim odpískal domácí vítězné utkání Slovácka proti AIK v Konferenční lize, předloni odřídil dva kvalifikační zápasy české devatenáctky.
Angličané, kteří mají v kádru skvělé hráče jako Morgan Gibbs-White, Oliver Skipp nebo Emile Smith-Rowe, tak patří k největším favoritům turnaje. Na třetí triumf však čekají už od roku 1984, kdy vyhráli podruhé v řadě!

České čekání je kratší, napodobení zlata z roku 2002 by ovšem oproti anglickému úspěchu bylo spíš velkou senzací.
Albionu se navíc dařilo i v přípravě, ve které s přehledem zdolal Itálii, Německo i Francii a skvělou bilanci má i proti Čechům. Z pěti zápasů vyhrál čtyřikrát, jediná remíza se zrodila na mistrovství Evropy v roce 2007.
Osud si s oběma týmy pohrál, protože nabídne souboj dvou vládců kvalifikační skupiny G. Česko skončilo se 22 body druhé, zatímco Anglie celou šestku ovládla s náskokem tří bodů.

V listopadu 2021 na hřišti Albionu lvíčata bohužel po půlhodině prohrávala o tři branky a nakonec padla 1:3. V červnu loňského roku Češi skórovali v Českých Budějovicích až v závěru, čímž zmírnili porážku 1:2.
Všem fanouškům mládežnického fotbalu přeji hezký čtvrteční den! EURO do 21 let v Gruzii a Rumunsku už odstartovalo, od 18:00 do něj vstoupí i Česko, které se v Batumi postaví Anglii.


Články odjinud