Velmi nezajímavé utkání dvou špatných celků končí skorem 2:1. Hosté si druhý poločas vytvořili v podstatě jedinou šanci - pokutový kop. Club Bruggy tím pádem končí poslední ve skupině. Loučí se s Vámi Jiří Bergs, naviděnou!
90+6
Dle názoru rozhodčího se Salin snaží nabrat nějaké ty vteřiny. Za zdržování tedy vidí žlutý kartonek.
90+4
Hogli málem strhl dres soupeře a srazil ho nohama k zemi a vidí za to žlutou kartu.
90+3
Poslední minuty jsou velice napínavé a impulsivní.
76
CS Marítimo a poslední střídání. Ze hřiště odchází Bridgido. Dias nastoupí na hrací plochu.
74
Dvojté střídání. Lestienne nahrazuje Van Ackera.
90
Ukrajinský rozhodčí nastaví minimálně 6 minut. Mimojiné kvůli zranění brankáře.
86
Marítimo právě vstřelilo branku!
Po centru hráče Maritíma všichni hráči míč netrefili. Jediný, kdo se míčí dokázal postavit byl HELDON, který necelé dvě minuty po nařízené brance opět posílá hlavičkou domácí do vedení 2:1.
84
Bruggy právě vstřelily branku!
Bruggy dostali pokutový kop poté, co se po střele hostujícího hráče dostal na ruku obránce Marítima. RAFAELOV neměl moc problémy postavit se zraněnému Salinovi a srovnává stav utkání na 1:1.
81
Vadis Odjidja fauluje. Za faul oceněnen kartou nebude, ale za jeho protest po tomto faulu.
78
Domácí brankář Salin leží na zemi. Zranil se při výkopu. Marítimo však vyčerpalo všechna střídání.
74
Hosté budou poprvné v dnešním utkání střídat. Ze hřiště odchází Tchite, nahradí jej Ryan Donk, který kvůli pozdnímu příchodu na trénink startoval na lavičce.
73
Rafaelov se rozčiluje poté co se dle jeho názoru obránce provinil faulem na něho, rozhodčí však nechává hrát dál.
70
Trenér Club Bruggy posílá ze hřiště svého kapitána Jonathana Blondela. Nahradí jej Vadis Odjidja.
69
Verstraete fauluje Brigida. Na následný přimý kop se málem dostal Igor Rossi. Tomuto pokusu chybělo pár centimetrů. Míč proletěl pokutovým územím za brankovou čáru. Bude se rozehrávat kop od branky.
68
Nepřesná přihrávka ukončuje předchozí pokus o útok.
67
Domácí pomalu rozjíždí další útok.
65
Vleminckx se dostal k zakončení, jeho hlavička byla zblokována domácím obráncem.
64
Rafaelov bude rozehrávat přímý kop ze zhruba 30 metrů.
62
Domácí již podruhé střídají. Rafael Miranda nahradí Samiho.
58
Club Bruggy si vytváří první větší šanci druhého poločasu. Následný rohový kop končí za brankou domácích.
55
Kapitán hostí Blondel fauluje jednu minutu na hřišti pobývajícího Heldona. Přímý volný kop pro CS Marítimo.
54
Střelec zatím jediné branky Goncalo Abreu je vystřídán hráčem č. 10 - Heldonem.
52
Sami se z dálky pokusil překvapit brankáře, to se mu ale nepodařilo. Střela však na bránu míříla.
51
Domácí začali velmi z ostra. Club Bruggy si zatím nevytvořili žádnou šanci.
48
Domácí zahnali Bruggy až ke svému pokutovému území. Jorgačevič posílá míč za postraní čáru.
46
První poločas nám nenabídl přiliš velkou porci fotbalu. Utkání je velmi pomalé, u míče jsou většinou hosté, kteří se snaží k brance soupeře dostat velkým počtem přihrávek. Domácí opět občas zaútočí. To jim nejednou vyneslo rohový kop. Po jednom z nich se po špatném zonovém bránění Marítimo dostalo do 1:0 vedení. Snad nám druhý poločas přinese více šanci. V opačném případě je možné, že u tohoto onlajn přenosu z Portugalska, váš dnešní komentátor Jiří Bergs usne (smích).
45
Domácí si vytváří šance. Míč podruhé končí rohovým kopem. Rozhodčí druhéůu rohovému kopu však nedává zelenou a ukončuje první poločas.
44
Brigido se sám vydal na cestu k brance Jorgačeviče. Přitom byl zastaven Meunierem skluzem proti pravidel fotbalu. Za tento zákrok vidí žlutou kartu.
41
Hosté se posledních pár minut déle zdržují u míče a vytváří více šancí. Tyto šance se však nedají považovat za velmi ohrožující.
38
Ze hřiště je slyšet každý pokřik a řev hráčů. Tchite se po faulu řítí k zemi.
36
Meunier s tentokrát lépé centrovaným míčem. Na něj si výborně vyskočil domácí brankář Salin.
33
Diváci vidí velmi klidné utkání, mužstva se do šancí rozhodně nehrnou. Většina centrů nenachází správného adresáta.
30
Meme Tchite se na pravé straně dostal přes Luíse Olima. Z centru však nenastala žádná reálná šance pro Bruggy.
29
Brigido vidí od ukrajinského rozhodčího první žlutou kartu utkání poté, co skluzem zezadu poslal M. Tchiteho k zemi.
28
Hosté odvrací rohový kop domácích.
26
Mezitím už je třetí reklama vedle hrací plochy zřícená k zemi poté, co se na ně zřítili různí hráči. Tyto dřevěné panely moc neumí vydržet jak to tak vypadá.
25
Tchite u míče, přes obranu Marítima se mu nepodařilo prosadit.
24
Domácí dostali další šanci v podobě přímého kopu. Pozemní střela však končí daleko vedle.
23
Přihrávka Jordiho na Rafaelova je příliš dlouhá. Kop od branky.
19
Na rohový kop Luíse Olima si nejvýše vyskočil GONCALO ABREU. Ten hlavou poslal míč k pravé tyči - Jorgačevič bez šance.
Goncalo Abreu se na levém křídle dostal k míčí. Jeho centr končí na kopačkách hostí. Domácí budou rozehrávat rohový kop.
18
Centrovaný míč Meuniera nenašel nikoho v pokutovém území.
15
Další přímý kop pro domácí, po kterém se Semedo dostal ke střele. Ta však končí vedle branky.
14
Na hlavní tribuně je tolik diváků jako zhruba maximum na utkání ČFL (MSFL).
11
Po centru Club Bruggy a nedorozumění obránce s brankářem málem skončil míč v brance Marítima. Salin však míč ještě dokázal vyrazit na rohový kop.
9
Meunier fauluje ve středu hřiště.
6
Přímý volný kop CS Marítima ze zhruba 30 metrů také končí v rukavicích brankáře.
5
Před branku putoval dlouhý míč. Salin tento míč odvrátil a Meunier střílí vedle.
5
První pokusy CS Marítima, hosté však vyvrací útok.
3
Faul na Meuniera. Club Bruggy budou zahrávat první přímý kop.
1
Utkání právě začalo. CS Marítimo hraje zprava doleva. Club Bruggy pochopitelně zleva doprava. Tribuny jsou velmi prázdné.
Domácí budou hrát v červeno-zelených dresech, domácí ve žlutých.

CS Marítimo: Salin - Igor Rossi, Luís Olim, Briguel (K) - João Guilherme, Semedo, Rodrigo Antonio, Brigido, Goncalo Abreu - Sami, Adilson

Club Brugge KV: Jorgačevič - Hogli, Almeback, Jordi, Refaelov - Blondel (K), Van Acker, Verstraete, Tchité - Vleminckx, Meunier

Rozhodčí: Serhiy Boiko - Oleksandr Korniyko, Volodymyr Volodin.
Vítáme vás u šestého utkání základních skupin evropské ligy mezi portugalským CS Marítimo a belgickým Club Bruggy.

Obě mužstva už šanci na postup ztratily a hrají tudíž pouze o čest.
Domácí by však rádi jedno utkání v letošníů ročníku evropské ligy vyhráli. Doposud získali 3 body za trojici remíz.

Hosté však lehký úkol mít nebudou. Marítimo na domácí půdě ještě neprohráli. Bruggám se opět nedaří ani v belgické Jupiler League a propadly se až na 6. místo tabulky.

Na veřejnosti se objevily i zmínky o problémech s disciplínou. Konkrétně, Vadis Odjidja a Ryan Donk přišli podle zpráv pozdě na trénink a na trávníku se dnes pravděpodobně neobjeví.

Rozhodčí dnešního utkání pochází z Ukrajiny. Muž s píšťalou je Serhiy Boikom jeho asistenti na čarách jsou Oleksandr Korniyko a Volodymyr Volodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.