To je ode mne vše, přeji příjemný večer či dobrou noc. U dalších sportovních událostí napočtenou přeje David Sochor.

Zákroky brankářů: 6 – 3
Fauly: 11 – 14
Žluté karty: 4 – 1
Červené karty: 0 – 0
Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí, když už ve 48. minutě krásným centrem Rolán našel Jussiêho, který se hlavou nemýlil, Od té doby domácí drželi otěže hry ve svých rukách. Pak přišla 71. minuta a bylo vyrovnáno, když Prica našel ještě lépe postaveného Itzhakiho. Za dalších 8 minut opět úřadoval Rade Prica, který vybídl ke skórování střídajícího Michu, který nabídku zužitkoval a rozhodl. Bordeaux tedy ani ve druhém zápase nezískalo body, naopak Maccabi se posunulo na druhou příčku za vedoucí Frankfurt.
90+4
Zákroky brankáře Kévina Olimpa – 6.
90+4
Zákroky brankáře Juana Pabla – 3.
90+3
Navíc za protesty ještě dostává žlutý trest Sané.
90+3
Ludovic Obraniak dostává žlutou kartu za nevybíravý šlapák.
90+1
Nepřesná přihrávka hostů končí v zámezí. Míč pro domácí a poslední pokus něco s výsledkem provést.
90
Budou se nastavovat 4 minuty nad rámec určený 90 minutami.
90
Běží poslední minuta normální hrací doby.
89
Dohrál střelec vyrovnávací branky Itzhaki, kterého na poslední minuty nahradí Einbinder.
88
Chalmé taktak udržel míč na hrací ploše, do autu mu však pomohl hráč hostů.
86
Dlouhý míč našel v šestnáctce Ben Khalfallaha, ale toho kulatý nesmysl neposlechl a byl ihned odzbrojen.
86
Obraniak si pomohl proti Mitrovičovi šlapákem.
85
Olimpa nadvakrát zkrotil těžkou střelu Itzhakiho.
85
Dlouho však s míčem nehráli, ten získal Zahavi.
84
Domácí se snaží něco vymyslet na své levé straně.
83
Domácí jsou vývojem zdá se zdrceni, na začátku poločasu měli hru i vývoj skóre pod kontrolou, ale vše se jim rozsypalo.
79
Maccabi Tel-Aviv právě vstřelil branku!
Hosté obrací vývoj zápasu! Prica na pravé straně velkého vápna přihrál na nabíhajícího DORA MICHU , který si posunul míč k brance, vystřeli za vzdálenější tyč a míč k ní přesně zapadl – 1:2.
78
Ven z branky musel Pablo, jinak by Rolán na něj šel sám.
78
Roh se hostům příliš nepovedl.
77
Zraněného N'Guéma nahrazuje Ben Khalfallah.
76
Míč na pravé straně neposlechl Zahaviho, takže to bude pouze odkop od domácí branky.
76
Carlos Garcia rozehrává na vlastní polovině přímý kop.
74
Prica si vybojoval míč u postranní čáry, ale nabíhající spoluhráče netrefil.
73
Rolán s Jussiêm zas zkouší strhnout vítězství na svoji stranu.
71
A je vyrovnáno! Obrana Bordeaux udělala před vápnem chybu, míč se dostal na nohu Rade Prici, který místo střely zvolil přihrávku na volného BARAKA ITZHAKIHO, který měl jednoduchou pozici v podobě trefy do prázdné branky – 1:1.
70
Do ofsajdu vystaven Jussiê.
69
Ta samá situace, centrující Ben Harush se nepodíval, kde jsou spoluhráči a gestem se omlouvá.
69
Centr z pravé strany sbírá Olimpa do koše.
68
Rade Prica dostal kolmici do vápna, sám před Olimpem vystřelil, ale zcela mimo. To byla velká šance na vyrovnání.
66
Hosté stále častěji u míče.
65
Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Maharan Radi, přichází Dor Micha.
65
Přímý kop zahrával Ludovic Obraniak, a jen to zahučelo, přesné střele chyběly tak 2 metry.
63
Žlutou kartu dostává Carlos García (Maccabi Tel-Aviv FC).
62
Bohužel domácí hráč nemohl pokračovat ve hře, proto jej nahrazuje Henri Saivet.
62
Maurice-Belay se nechal ošetřit.
62
Žlutou kartu dostává Nicolas Maurice-Belay (Girondins Bordeaux).
61
Dlouhý pas na Jussiêho končí zdviženým praporkem asistenta hlavního rozhodčího.
60
Znovu u míče domácí.
59
Po té co Bordeaux nevědělo jak postupovat s míčem vpřed se dostali k balónu hráči Maccabi, ale ti rovněž k brance soupeře nepospíchají.
58
Rolán faulován n a vlastní polovici, domácí u míče zůstanou.
57
Prica předává za sebe, hned z první centruje před branku Ben Harush, ale akrobaticky zachraňuje Sané.
56
Dva pokusy Albermana skončili na zádech domácích obránců.
56
Maccabi se uchýlilo k vyčkávací taktice s přihrávkami u půlící čáry.
55
Traoré fauluje Albermana, za hosty rozehrává Tibi.
54
Domácí dali uklidňují první branku a poklidu kombinují na své polovici.
52
Olimpa předvedl 2 fantastické zákroky, když nejprve chytil přímý kop Zahaviho, míč se odrazil k volnému Itzhakimu, který trefil pouze přemísťujícího domácího brankáře.
51
Prvním napomínaným hráčem je Jérémie Bréchet.
50
Šance na obou stranách, ale ani jedna střela se neujala.
48
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Tak tu máme první branku. Na Rolánův centr z hranice šestnáctky na pravé straně si u malého čtverce vyskočil nejvýše Brazilec JUSSIE, který nedal Pablovi šanci – 1:0.
46
I hosté střídají odchází Altman, kterého nahrazuje Nikola Mitrović.
46
První střídání v celku domácích, odchází Sacko, kterého nahrazuje Ludovic Obraniak.
46
Hráči se pomalu trousí na hřiště.
Ještě doplním držení míče. Bordeaux jej mají 52% času na svých kopačkách, hosté zbývajících 48%.
Statistiky po prvním poločase

Střely: 9 – 9
Střely na branku: 3 – 4
Zákroky brankářů: 4 – 3
Fauly: 5 – 6
Žluté karty: 0 – 0
V prvním poločase jsme viděli průměrný mač, hra se odehrává především ve středu hřiště, ani jeden tým by nerad udělal chybu. Nejprve měli více ze hry domácí, ale především Zahavi zaměstnával obranu Bordeaux. Na straně domácích byl nejaktivnější Rolán a Sacko. Pořádné přímé ohrožení branky jsme se zatím nedočkali. Uvidíme co přinese druhý poločas.
45+1
Hraje se nastavený čas.
45
Střela Rade Prici, který si na ofsajd dal tentokrát pozor, mířila na zadní tyč, jenže skončila několik metrů vedle ní.
44
Běží předposlední minuta prvního poločasu.
42
Itzhaki se uvolnil do vápna přes jednoho protihráče, ale pak k němu přistoupili další 2 hráči domácích a hráč Maccabi byl v tu ránu bez kulatého nesmyslu.
41
Traoré tak dlouho na hranici vápna vymýšlel, až nepřesně vysunul vpravo nabíhajícího Maurice-Belaye.
40
Roh domácí rozehráli na velký čtverec, odkud je hosté vytlačili mimo střelecké pozice.
39
Bordeaux se kombinací dostalo před šestnáctku hostů, ale Maurice-Belay nenašel centrem nikoho.
38
Rade Prica si nedal pozor a po přihrávce Altmana vyběhl dříve než měl a tím se vystavil do ofsajdu.
37
Sacko svedl souboj s Ben Harushem, byl sice rychlejší, ale míč stejně skončil v zámezí.
36
Bordeaux se uchýlilo k pasivitě, v posledních minutách hrají spíše hosté.
35
Kombinace Maccabi v oblasti středového kruhu.
34
Rade Prica byl v ofsajdu, proto raději nehrál, k míči se tak dostali hráči Girondins.
34
Traorého nepřesná přihrávka dává šanci hostům na další postupný útok.
33
Jussiê se otočil na levé straně s míčem, zvedl hlavu a viděl, že do šestnáctky mu nabíhá Rolán. Centr, ale příliš vysoko pro domácího hráče.
31
Hosté nc nevymýšlí a dlouhými míči hledají útočníky, především Pricu či Altmana, tentokrát míč k nim nedoletěl.
30
Běží nám 30. minuta prvního poločasu. Branku jsme ještě neviděli, více brankových příležitostí si vypracovali hosté. Bordeaux více drží míč na svých kopačkách.
29
Znovu se k míči dostali hráči Bordeaux, ovšem jejich snaha končí před pokutovým územím Maccabi.
28
Po krátké mezihře hráčů Tel-Avivu se hrnou vpřed domácí.
27
Kombinace středem měla končit přesným pasem na Jussiê, ale autor to přehnal s razancí.
26
Kapitán Maccabi Yeini faulem přerušuje akci domácích.
25
Sacko předal napravo na Chalmého, jeho nákop do šestnáctky sbírají hosté.
24
Po faulu Maurice-Belaye zůstanou u míče hráči z Tel-Avivu.
23
Nejaktivnější hráč domácích Rolán se snažil podél pravé postranní čáry vysunout Chalmého, ale těsně před ním odvrátili hosté na aut.
21
Podél šestnáctky se protáhl šikovně Zahavim jeho střela pravou nohou se kroutila na vzdálenější tyč. Naštěstí pro domácí skončila mimo tři tyče.
20
Obrana Bordeaux si pomohla přihrávkou na svého brankáře, který dlouhým odkopem hledá někoho ze svých spoluhráčů.
20
Domácí kombinují u středové čáry.
19
Domácí jsou příliš nervozní, jednoduchá přihrávka končí v zámezí. Vhazovat bude Maccabi.
18
Tečovaná střela Zahaviho končí v moci Olimpa.
17
Rolán rozehrál přímý kop, u své pravé tyče byl včas Pablo, který tygřím skokem vyráží míč do bezpečí.
17
Alberman fauluje asi 5 metrů za vápnem Sacka, dobrá příležitost pro domácí.
16
Brakář Pablo si na hranici vlastního vápna stopl míč a rozhlíží se komu by přihrál.
15
Sacko nepřihrál na svého spoluhráče, míč však skončil u Maurice-Belaye, který se do zakončení ve velkém čtverci neprotlačil.
13
Traorého střela zpoza vápna by mířila k tyči, ale směr změnila jedna z kopaček hráčů Maccabi.
13
Altman si na levé straně zastavil míč, nacentroval před branku, jenže pouze na hlavy domácích.
12
Rolán rozehrál přímý volný kop, ale žádného spoluhráče ve vápně nenašel.
11
Traoré faulován, domácí zůstanou u míče.
10
Rolán se Sackem šli na hostující branku, ale prvně jmenovaný nepřihrál přesně.
9
Stejně se vedlo i na druhé straně Rolánovi, který netrefil balón ideálně.
8
Itzhaki se ocitl před vápnem, jeho střelu krotí ve svých rukavicích Olimpa.
7
Nedovoleným zákrokem se prezentoval Altman, když přidržel Rolána.
6
Maccabi je častěji u míče, Bordeaux se brání pouze odkopy na polovinu hřiště.
6
Hosté z rohu nic nevytěžili, odkop od domácí branky.
5
Teď to stadiónem jen zahučelo, když asi 25 metrů napřáhl Zahavi, Olimpa vyráží na roh.
4
Dlouhý míč na nabíhajícího Altmana, ten měl k míči daleko, ale na hřišti jej stihl, ovšem centr se mu vůbec nepovedl.
3
Rolán se probíjel po pravé straně, ale při kličce uklouzl a z šance nebylo nic.
2
Nepřesná přihrávka zahnala Chalmého zpět.
2
Poprvé u míče domácí Bordeaux.
1
Už ve 40 sekundě je máván první ofsajd a v něm Prica.
1
Rozehrávkou začalo utkání Maccabi Tel-Aviv.
1
-1
Trenérem domácího celku je Francouz Francis Gillot, koučem hostů je Portugalec Paulo Sousa.
-1

Girondins Bordeaux: Olimpa – Chalmé, Sané (C), Bréchet, Poundjé – Rolán, N'Guémo, Traoré – Sacko, Jussiê, Maurice-Belay.
Náhradníci: Jug – Savić, Planus, Obraniak, Ben Khalfallah, Saivet, Bellion.

Maccabi Tel-Aviv FC: Pablo – Yeini (C), Tibi, García, Ben Harush – Radi, Alberman, Zahavi – Itzhaki, Prica, Altman.
Náhradníci: Levi – Ziv, Micha, Einbinder, Mitrović, Margolis, Dabbur.

Rozhodčí: Koukoulakis – Saraidaris, Baltas.
-3
Hlavní sudí zavelel a obě jedenáctky vchází na hřiště ke standardnímu pozdravení před zápasem.
-5
Hráči se pomalu chystají na nástup. Oba kapitáni jsou vzorně v čele.

Hlavním sudím dnešního utkání je pan Michael Koukoulakis z Řecka. Na čarách mu budou asistovat jeho krajané Dimitrios Saraidaris a Christos Baltas. Rezervního rozhodčího dělá rovněž Řek Lazaros Dimitriadis.
Tabulka Skupiny F

1. Frankfurt 3 – 0 3 body
2. APOEL 0 – 0 1 bod
3. Maccabi 0 – 0 1 bod
4.Bordeaux 0 – 3 0 bodů
Girondins Bordeaux

To domácí v minulém kole vyhořeli na hřišti německého Eintrachtu Frankfurt v poměru 3:0. Bordeaux bylo nasazeno do skupinové fáze Evropské ligy, takže sil musí mít na rozdávání.
V domácí soutěži se francouzský celek pohybuje těsně nad pásmem sestupu, tedy na 17. místě, když získal pouze 7 bodů v osmi utkáních s brankovým poměrem 7 – 11. V minulém kole Bordeaux remizovalo na hřišti Évianu po těžkém boji 1:1.
Maccabi Tel-Aviv FC

Hosté v minulém kole na svém hřišti remizovali 0- 0 s kyperským APOELEM Nikosie. Do hlavní soutěže se Maccabi dostalo díky posunu PAOK Soluň do bojů o Ligu mistrů.
V nejvyšší izraelské soutěži je Tel-Aviv na prvním místě, když vyhrál všechny 4 doposud odehrané střetnutí, přičemž 9 skóroval a ani jednou neinkasoval. V minulém kole hosté porazili Ironi Shoma 3 – 0.
Dobrý podvečer, vítám Vás u zápasu Evropské ligy. Dnes se zaměříme na zápasy druhého kola základních skupin a konkrétně na střetnutí Girondins Bordeaux – Maccabi Tel-Aviv FC. Úvodní výkop tohoto utkání bude proveden v 21:05 středoevropského času.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.