Máme za sebou dnešní utkání. To nakonec vyhráli domácí hráči, kterým se povedlo dnes jako jediným skórovat. Hosté měli v závěru zápasu mnoho šancí, ale ani jednu nedokázali proměnit. Domácí hráči si tak připisují tři body za vítězství 1:0. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večera.
90+3
Ankersen P. viděl žlutou kartu.
90+2
To snad není možné, co teď domácí zazdili. Mířili sami dva na brankáře, tuto šanci však neproměnili!
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.
90+1
Po Hedlundově střele zvoní tyč!
89
Hosté jsou u míče a kombinují na útočné polovině.
88
Střídání v týmu Esbjerg fB: ze hřiště odchází Martin Bergvold, přichází Jens Berthel Askou.
86
Hosté v šanci. Hedlund sám před Rønnowem přestřelil!
83
Střelu Beckmanna, která mířila přesně doprostřed branky, chytil Rønnow bez problému.
80
Diouf se ocitl ve veliké šanci. Branku však trestuhodně přestřelil!
78
Střídání v týmu IF Elfsborg: ze hřiště odchází Marcus Rohdén, přichází Joachim Jørgensen.
75
Hosté zahrávali volný přímý kop. Z něj střílel Beckmann. Jeho střelu, mířící do pravého horního rohu, vyrazil velmi dobrý zákrokem Rønnow!
74
Knudsen vyfasoval za svůj zákrok žlutou kartu.
74
Hosté zahrávali volný přímý kop. Centr z něj, chytil do své náruče Rønnow.
73
Domácí jsou na konci. Lyngovu střelu teď Stuhr-Ellegaard chytil do své náruče.
71
Esbjerg právě vstřelil branku! A konečně jsme se dočkali branky. Skvělý míč před branku dostal střídající MICK VAN BUREN, a ten svou střelou skóruje!
71
Rohový kop pro domácí hráče.
69
Domácí šli čtyři na dva! Nepřesná přihrávka však vše zničila.
67
Chybná rozehrávka v domácí obraně a Hedlund toho mohl využít. Jeho střela ale mířila mimo branku.
65
Střídání v týmu IF Elfsborg: ze hřiště odchází Adam Lundqvist, přichází Simon Hedlund.
66
Domácí se snaží utkání trochu zklidnit a kombinují na vlastní polovině.
64
Velmi dobrý zákrok Stuhr-Ellegaarda. Dnes je to hlavně zápas brankářů, oba chytají velmi dobře!
62
Střídání v týmu Esbjerg fB: ze hřiště odchází Bakenga, přichází Pape Paté Diouf.
61
Na druhé straně skvělý zákrok Rønnowa proti střele Claessona!
59
Neskutečná střela v podání Van Burena. Po ní zazvonila pravá tyč!
56
Domácí borci zahrávali volný přímý kop. Centr z něj trefil přímo prvního bránícího hráče hostů, tak jsou u míče hosté.
54
Bakenga si počínal v útoku nedovoleným způsobem, a tak jsou u míče hosté.
53
V druhém poločasu není zatím nic moc k vidění, hra se odehrává převážně ve středu hřiště.
50
Střídání v týmu Esbjerg fB: ze hřiště odchází Jeppe Andersen, přichází Mick Van Buren.
49
Domácí borci zase již od začátku druhého poločasu převzali iniciatívu a drží míč na svých kopačkách.
47
Ke střele se nyní dostal J. Ankersen. Jeho střela mířila vedle branky.
46
Začal nám druhý poločas dnešního utkání, u míče jsou hosté, kteří kombinují na vlastní polovině.
46
Střídání v týmu IF Elfsborg: ze hřiště odchází Lasse Nilsson, přichází Stefan Ishizaki.
46
Máme za sebou první poločas dnešního zápasu. V něm zatím byli lepší domácí, branku však nevstřelili. Největší dvě šance měl Bakenga, obě ale zlikvidoval Stuhr-Ellegaard. Druhý poločas nám začne zhruba ve 20:02 a doufejme, že nám přinese zajímavější fotbal.
45+1
Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu nad rámec hracího času.
45
Ke střele se dostal ještě hostující Beckmann. Ta mířila hodně mimo branku.
43
Bakenga dostal skvělý pas za obranu a mířil sám na brankáře. Jeho střela ale nechala pouze vyniknout hostující brankáře Stuhra-Ellegaarda, který dnes chytá velmi dobře!
42
A máme tady další žlutou kartu na hostující straně. Tu vyfasoval Klarström.
41
Domácí brankář Rønnow centr z rohového kopu vyrazil do bezpečí.
40
Rohový kop pro hráče Elfsborgu.
38
Domácí hráči kombinují na útočné polovině a snaží se něco vymyslet.
36
Bakenga měl na hlavě jasný gól! Jeho hlavičku ale skvělým zákrokem vyrazil Stuhr-Ellegaard!
34
Po centru do vápna hostů se dostal k hlavičce Bakenga. Jeho hlavičku velmi dobrým zákrokem chytil Stuhr-Ellegaard.
32
Lyng se nyní ve vápně provinil útočný faulem, a tak jsou u míče hosté z Elfsborgu.
30
Beckmann viděl za svůj tvrdý zákrok žlutou kartu. A může být jenom rád, klidně mohl vidět i kartu červenou.
28
Do dobré šance se dostal ve vápně Lyng. Jeho střela ale mířila vysoko nad branku.
26
Beckmann se nyní prokličkoval ve středu hřiště ke střele. Ta byla ještě tečována a mířila přesně do míst, kde stál Rønnow.
24
Bakenga v útočném souboji fauloval, a tak jsou u míče hosté.
22
Máme zde první žlutou kartu dnešního zápasu. Tu vyfasoval za svůj zákrok ze zadu A. Svensson.
21
Skvělou přihrávku ve vápně dostal J. Ankersen, a ten měl dost času. Nepochopitelně vystřelil z první a jeho střela mířila hodně nepřesně.
19
Po zákroku na Bakengu ve vápně, se domácí dožadují odpískání pokutového kopu. Ukrajinský rozhodčí Boyko ale nepíská, a tak hra pokračuje.
17
Po prvním rohovém kopu hostů si připsal první zákrok Rønnow, když vyrazil centr mířící do malého vápna.
15
Domácí hráči Esbjergu zahrávali volný přímý kop. Centr z něj do vápna však nenašel nikoho, a tak jsou u míče hosté.
13
Domácí borci zahrávali rohový kop. Zmatek po centru do vápna uklidnil svým chycením míče Stuhr-Ellegaard.
12
Domácí se nyní usadili na útočné polovině a zde před vápnem kombinují.
10
Dlouhý centr do vápna hostů chytá do své náruče Stuhr-Ellegaard.
9
Hra nám již pokračuje a Bakenga nemusel být ani ošetřován.
8
Hra je přerušena. Bakenga se s bolestivou grimasou svíjí na hřišti.
6
Bakenga se dostal před vápnem k míči a chtěl se s ním probojovat až do vápna. Ve vápně ho ale zastavili obránci Elfsborgu.
5
Zatím můžeme sledovat opatrnou hru od obou týmů, která se převážně odehrává ve středu hřiště. Oba týmy zatím produkují mnoho nepřesných přihrávek.
2
Centr mířící do malého vápna vyboxoval do zámezí Stuhr-Ellegaard.
1
A máme tady první rohový kop zápasu. Ten rozehrají domácí hráči.
1
Právě nám začalo dnešní utkání. Úvodní rozehrávky se ujali hosté z Elfsborgu, kteří kombinují na vlastní polovině.
1

Esbjerg fB: Rønnow – Hansen, P. Ankersen, Drobo-Ampem, Knudsen – Bergvold, J. Andersen, J. Ankersen, H. H. Andreasen – Lyng, Bakenga.
Náhradníci: Højbjerg – Askou, Lucena, Van Buren, Laursen, Nielsen, Diouf.

IF Elfsborg: Stuhr-Ellegaard – Jönsson, J. Larsson, Mobaeck, Klarström – Svensson, Claesson, Lundqvist, Rohdén, Nilsson – Beckmann.
Náhradníci: Hassan – S. Larsson, Holmen, Jørgensen, Hedlund, Hauger, Ishizaki.

Rozhodčí: Boyko – Korniyko, Volodin.
Dnešní zápas se odehraje v Blue Water Arena. Ta má kapacitu 18 000 diváků.
Vzájemný zápas

24.10.2013 IF Elfsborg – Esbjerg fB 1:2
Esbjerg fB

Domácí se nacházejí v tabulce na druhém místě se ziskem šesti bodů. Dva zápasy vyhráli a jeden prohráli.

IF Elfsborg

Hosté se zatím nachází v tabulce na posledním místě a zatím se jim podařilo se tří zápasů získat jeden bod za remízu. Tu vybojovali proti Lutychu.
Dobrý den, ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu. Dnes se mezi sebou v rámci Evropské ligy utkají Esbjerg fB a IF Elfsborg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.