Strømsgodset - Jablonec | ONLINE | 8.8.2013 20:00 | Evropská liga 2013/2014 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

V osudí zítřejšího losu čtvrtých předkol evropských pohárů budou tři české týmy. Kromě Jablonce také Liberec a plzeňská Viktorka, která bude čekat na svého soupeře v Lize mistrů. Přeji vám pěkný zbytek večera a dobrou noc!
Útok jim nevyšel a následně zazněl hvizd Gediminase Mažeiky. Zatímco v Liberci už několik desítek minut slaví, šampaňské začíná téct také v Jablonci, kterému se podařilo zvítězit na umělé trávě v Drammenu a přerušit tak šňůru sedmatřiceti domácích zápasů Strømsgodsetu bez porážky. Nutno podotknout, že se norský tým nemusí za svůj výkon stydět a Jablonec dokázal předvést spolehlivý výkon, který nakonec stačil na vítězství a potvrzení postupu.
Konec zápasu.
90+3
Po útočném faulu Kamary bude rozehrávat Kysela. Dlouhý míč z vlastní obranné poloviny hřiště domácí sebrali a mohou zaútočit.
90+2
Už se hraje přes čas a Jablonečtí fanoušci slaví, zatímco domácí příznivci zklamaně sledují kombinaci svého mužstva.
90
Jablonec právě vstřelil branku!
Nádherná tečka za utkáním v podání KARLA PITÁKA! Jablonecký kapitán dostal přihrávku pár metrů před velkým vápnem a měl hodně času. Míč si připravil a chytrým lobem přehodil Larsena – 1:3!
89
Po útočném faulu Strømsgodsetu se bude vykopávat od Špitovy branky. Utkání se spíše dohrává.
88
Kopic hledal vzduchem někoho ze svých spoluhráčů, ale Jablonský s Vaňkem nedokázali míč získat do své moci.
87
Také trenér Skuhravý už vyčerpal všechny možnosti ke střídání, když stáhl ze hry Vošahlíka a místo něho poslal na plac Jablonského.
87
Velké štěstí se přiklonilo na stranu Jablonce. Zaváhání jablonecké obrany málem potrestal Kamara, jenž z otočky překonal Špita, ale na čáře zabránil brance Beneš.
86
Hamoud vyslal na levé straně Keitu, jenž se prodral až do vápna a svou střelu poslal do boční sítě.
85
Strømsgodset drží Jablonec v šachu, ale to českému týmu nemusí vůbec vadit. Výsledek a čas mu hrají do karet, takže poctivá defenziva už stačí.
84
Jablonecký hráč s ošetřením nespěchal a domácí hráči už nemají příliš času na vstřelení tří branek, což se vzhledem k poctivému výkonu Jablonce nejeví jako reálně možné.
82
Na hřišti se přiostřuje a hráči Strømsgodsetu tuto situaci nezvládají. Vilsvik nesmyslně dohrál Vošahlíka, který je ošetřován lékařským týmem Severočechů.
81
Jablonec právě vstřelil branku!
Zdá se být vymalováno! Útočná akce Jablonce po pravé straně hřiště skončila u Třešňáka, jenž ho sklepl na hranici vápna dobíhajícímu ONDŘEJI VAŇKOVI, který nedal Larsenovi šanci a výrazně přiblížil svůj tým postupu do další fáze – 1:2!
80
Hráči Jablonce natahují čas. Podařilo se jim vybojovat míč, po kterém se kopal roh a chtěl se ho ujmout Kopic. Nakonec si to rozmyslel a centroval Čížek po jehož centru hlavičkoval Vošahlík nad.
79
Míč ovšem vybojoval Hamoud a chytře hledal Keitu, kterému se nepodařilo zpracovat míč. Výkop od Špitovy branky.
78
Letící centr hosté odvrátili pouze k hráčům Strømsgodsetu a po střele Keity zahrávali domácí roh. Ten obránci Jablonce odvrátili.
77
Severočeši sice vhazovali vedle svého vápna, ale o míč vzápětí přišli a Storflor s Kamarou vybojovali rohový kop. Jeho exekuce se trochu protáhla, jelikož sudí Mažeika napomínal několik hráčů ve vápně.
76
Storflorovi nevyšla klička, po které se dopředu vydal Jablonec. Sice se mu nepodařilo dostat až k Larsenovi, ale získal cenné vteřiny.
75
Do zakončení se na hranice vápna prodral Storflor a prověřil Špita, kterému tato slabá střela nenadělala problémy. Jablonecký brankář je dnes spolehlivý, ale už druhý výkop poslal do autu. Zbytečná ztráta míče.
74
Norský tým si vybojoval roh, jenž ovšem zaplul pouze do rukavic připraveného Špita. Ten vykopl míč až k vápnu domácích.
73
V Norsku sice není příliš teplo, ale jabloneckému týmu bude ještě pořádné horko. Strømsgodset kombinuje s míčem na útočné polovině a připravuje se na závěrečný tlak.
71
Strømsgodset právě vstřelil branku!
Omlouvám se všem fanouškům Jablonce, protože jsem to právě zakřikl. Strømsgodset zaútočil středem hřiště a centr Vilsvika vyrazil Špit přímo na kopačku OLE KAMARY, který se nemýlil – 1:1!
70
Strømsgodsetu utíká čas a norský celek se nemůže dostat za obranu Jablonce. Severočeši jsou blízko, ale musí se bránit po faulu Třešňáka (JAB), jenž uviděl žlutou kartu.
69
Opět skvělý Špit! Tentokrát připravil Hamoud slibnou příležitost Kamarovi, který střílel zpoza pokutového puntíku a jablonecký brankář jeho střelu zlikvidoval nadvakrát.
68
Autor jediného gólu utkání opouští hřiště a vypadá to, že má nějaké zdravotní potíže. Hubníkovo místo převzal Třešňák.
67
Dlouhý míč Vilsvika skončil pouze v náručí Špita. Jablonecký brankář může vrátit míč do hry.
66
Růžky vystrčil také Jablonec. Piták posunul míč Vošahlíkovi, který si ho zpracoval, posunul do strany a protáhl Larsena!
66
Zničehonic se ve vápně zjevil zcela volný Storflor, ale nepodařilo se mu usměrnit míč mezi tři tyče.
65
Po obranném faulu Vaňka došlo k poslednímu střídání Strømsgodsetu. Jmenovitě opustil hřiště Keita, jenž nahradil útočníka Kovácse.
64
Nezapršelo ani na druhé straně po střele Kamary, který je sice aktivní, ale jeho pokusy nejsou nijak nebezpečné.
63
Krásná akce Jablonce ovoce nepřinesla. Po pravé straně se s míčem prodral Kopic a hledal nabíhajícího Vošahlíka, před kterým si pro míč došel Larsen.
62
Na levé straně hřiště se dostal do šance Vaněk a svou lehkou střelou prověřil připraveného Larsena.
61
Český hráč si vyzkoušel druhou roli o pár vteřin později, když ho na polovině hřiště sestřelil Johansen (SIF) a obdržel zaslouženou žlutou kartu.
60
Sudí Mažeika opět vyfoukl prach ze své píšťalky, když se mu nezdál útočný zákrok Vošahlíka.
59
Vaněk si došel pro faul Horna pár metrů za půlící čárou, ale vysoký centr Čížka spadl pouze do náručí pozorného Larsena.
58
Jejich obranná aktivita přinesla ovoce a zisk míče, se kterým se hosté dostali až na útočnou polovinu a trpělivě si přihrávají.
57
Mezitím válčí Jablonec v Norsku a zatím se mu to daří. Strømsgodset sice drží míč více, ale účelná hra Jablonce mu dělá problémy. Severočeši pouze čekají na chyby soupeře.
57
Určitě máte přehled, ale pokud jste si stále nevšimli, tak na severu Čech je o něco veseleji. Liberec totiž otočil zápas v Curychu a těsně před koncem vede!
56
Michal Špit dnes předvádí spolehlivý výkon! K dalšímu zákroku mu hezkou střelou pomohl Kamara a jablonecký brankář míč vyrazil.
56
Tentokrát se v zajímavé příležitosti objevil Kovács, jehož akci zastavil praporek čárového sudího – ofsajd.
55
Strømsgodset zamkl svého soupeře a několika střelami označkoval bránící hráče Jablonce. Úplně poslední pokus obstaral Hamoud, jehož ránu odrazil Kysela.
53
Na druhé straně našel Kopic mezi obránci Vaňka. Střídající hráč byl ovšem ve složité pozici a nedokázal míč zkrotit. Kulatý nesmysl nakonec ukryl Larsen.
52
Dlouho se norský tým dostával do blízkosti velkého vápna, až to zkusil individuálně Johansen, ale jeho dalekonosná střela nenadělala Špitovi problémy.
51
Jablonci se podařilo vysunout hru až na útočnou polovinu a Strømsgodset se složitě dostává přes půlící čáru. Severočeši hrají účelně, což jim stačí.
50
Diomande je při chuti a pokusil se individuálně projít přes střed jablonecké obrany, která ho ovšem polapila do své sítě.
49
Vzápětí míč ztratili, ale Diomandeho centru chyběla přesnost a razance. Strømsgodset ovšem stále drží míč ve své moci.
48
Tentokrát si Jablonečtí počínali trochu zbrkle a zkomplikovali si rozehrávku, která vyústila ve vhazování vedle vlastního vápna. Přesto jsou to hosté, kdo drží míč.
47
Jablonec vstoupil do druhé půle aktivně a hned se k centru dostal Vaněk, ale vzdušný míč domácí obránci odvrátili.
46
Poločasové počínání trenérů připomíná spíše přátelské utkání. Během přestávky totiž vymysleli tři změny. O dvě se postaral domácí kouč Ronny Deila, který stáhl Wikheima s Madsenem, jejichž místa převzal Kamara a Diomande. Trenér Skuhravý stáhl Zoubeleho, jehož nahradil Vaněk.
46
Poločasové počínání trenérů připomíná spíše přátelské utkání. Během přestávky totiž vymysleli tři změny. O dvě se postaral domácí kouč Ronny Deila, který stáhl Wikheima s Madsenem, jejichž místa převzal Kamara a Diomande. Trenér Skuhravý stáhl Zoubeleho, jehož nahradil Vaněk.
46
Poločasové počínání trenérů připomíná spíše přátelské utkání. Během přestávky totiž vymysleli tři změny. O dvě se postaral domácí kouč Ronny Deila, který stáhl Wikheima s Madsenem, jejichž místa převzal Kamara a Diomande. Trenér Skuhravý stáhl Zoubeleho, jehož nahradil Vaněk.
46
Začal druhý poločas.
Litevský rozhodčí ukončil první poločas, ve kterém jsme viděli pohledný fotbal a plno šancí. Ty si vytvořili hlavně domácí hráči, ale byl to Jablonec, komu se podařilo proměnit aktivitu v gól. Ten má na svědomí po krásné akci Michal Hubník a Severočechům se ulevilo. Mohou hrát v klidu, protože útočit musí Strømsgodset. Druhá půle začne přibližně ve 21:04.
První poločas skončil.
45+2
S míčem ovšem došel pouze pár metrů dopředu a rodící se nebezpečnou akci Norů musel uhasit Loučka. Míč na polovině Strømsgodsetu.
45+1
První útok nastaveného času probíhal v režii Strømsgodsetu, který se s ním zahnal do autu. Jablonec vhazuje u svého rohového praporku.
45+1
Rozhodčí Mažeika nastavil dvě minuty!
45
Kopic s Vošahlíkem nadělali problémy domácí obraně. Nedostali se sice do zakončení, ale v nepříjemné situaci musel Larsen odvracet pouze do autu.
44
Další hloupý fau Jablonce, pod který se tentokrát podepsal Hubník (JAB) a stejně jako jeho kolega ze zálohy si vysloužil kartu na levém obránci Strømsgodsetu.
43
Vilsvik zprava hledal opět Kovácse, který na míč nedosáhl a kulatý nesmysl propadl až k Wikheimovi. Toho to poměrně překvapilo a nepodařilo se mu zakončit.
42
Jablonci se podařilo uklidnit hru a drží míč na útočné polovině hřiště, což mu vyhovuje. Vede a nemusí se tedy nikam hnát. Strømsgodset musí vstřelit dvě branky, aby šlo utkání alespoň do prodloužení.
40
Zbytečný faul Kopice (JAB) na útočné polovině hřiště. Naprosto zasloužená a zbytečná žlutá karta. To by mohla být komplikace do dalších případných zápasů.
40
Jablonec měl opět nůž na krku! Boateng měl na útočné polovině mnoho prostoru, poslal centr na zadní tyč, kde stál Storflor a jeho hlavičku Špit vyrazil pouze k Wikheimovi, jemuž se nepodařilo poslat míč do odkryté klece.
39
Wikheim se prodíral po levé straně, ale ani tři pokusy mu nestačily na přesný centr.
38
Beneš ho odvrátil pouze na kopačku Johansena, který sklepl Vilsvikovi, jehož centr skončil pomocí teče jabloneckého hráče za autovou čárou. Norové drží Jablonec pod zámkem.
37
Strømsgodset právě tlačí a Jablonci se těžko dýchá. Další rohový kop na zadní tyč odvrátil Špit a hosté zůstali pod tlakem. Druhý roh Strømsgodsetu.
36
Kovács se objevil s míčem na hranici vápna, ale nepřesná přihrávka mířila do míst, kde nestál nikdo z jeho spoluhráčů.
35
Johansenův centr na zadní tyč zamířil do hloučku hráčů, kde vyskočil nejvýše Horn a Severočechy zachránila branková konstrukce, respektive pravá tyč Špitovy branky.
34
Nepříjemná situace se odehrála před brankou Špita. Osobní souboj odnesl Kysela, který si narazil žebra a dopadl na ruku. Pár vteřin se svíjel na zemi a bude ošetřován za brankou. Rohový kop Strømsgodsetu musí Jablonec ubránit bez svého stopera.
33
S druhým rohem si domácí obrana poradila. Míč sice odvrátila pouze na kopačky jabloneckých hráčů, ale Loučkova střela byla nepřesná. Vykopávat bude Larsen.
32
Centr na přední tyč prodlužoval Hubník a dalším hlavičkujícím byl Horn, jenž pouze prodloužil na Vošahlíka. Ten se do míče opřel razantní hlavičkou, ale Larsen reflexivně vyrazil nad branku!
31
Poslední vteřinky patřily Jablonci, který tvořil kolem velkého vápna Strømsgodsetu a výsledkem byl rohový kop po neúspěšném průniku Kopice.
29
Norům se ovšem nepodařilo přejít přes obranný val Jablonce a byli vyhnáni až na svou polovinu hřiště.
28
Zoubelemu nevyšla čitelná přihrávka a rychlý kontr Strømsgodsetu přerušil evidentní faul Vošahlíka (JAB). Litevský arbitr vytáhl podruhé žlutý kartonek.
27
První rohový kop Jablonce vybojoval Kopic, který se pokusil na rohu vápna projít přes Ibrahima, ale neprošel.
26
Mažeikova píšťalka zazněla podruhé v krátkém sledu a opět kvůli faulu, kterého se tentokrát dopustil Storflor.
25
Vošahlík se přetahoval s Boatengem u levé postranní čáry, až to jablonecký hráč přehnal a byl mu odpískán faul.
24
Do míče se opřel Johansen, ale proti jeho dělovce se postavil Kysela a od něj se míč odrazil pryč. U míče Jablonec.
24
Špitovi výkop nesedl a Strømsgodset bude vhazovat na útočné polovině hřiště, kde může kombinovat s míčem.
23
Jabloneckým se nedařilo odvrátit míč ze své poloviny hřiště. Vteřiny dobývání zakončil Vilsvikův centr, jenž zahnal Boatenga až za brankovou čáru. Výkop od branky Jablonce.
22
Z jeho akce ovšem nezapršelo a jsou to domácí, kdo drží míč na svých kopačkách a snaží se najít recept na obranu soupeře.
21
Další útočná akce Norů skončila ofsajdem Kovácse. U míče je Jablonec, který se posouvá na útočnou polovinu.
20
Pochvalu si zaslouží fanoušci Jablonce, kteří jsou velmi slyšet a za jejich chorálů útočil Strømsgodset a Johansen chytře vyslal Ibrahima, jehož centr zamířil do Špitových rukavic.
19
Dlouho se čekalo, až se uklidní strkanice ve zdi. Míč si postavil Storflor, jenž se s tím nepáral a do míče se razantně opřel. Jeho střelu tečoval někdo z jeho spoluhráčů a míč letěl pouze nad branku Špita. Výkop od jablonecké klece.
17
Slibnou příležitost má Strømsgodset a můžeme doufat, že se nebude opakovat scénář z Jablonce. Loučkovi propadl míč a Boateng už se středem prodíral do vápna. Kysela (JAB) zatáhl za ruční brzdu a zfauloval ho na hranici velkého obdélníku.
15
Jablonec právě vstřelil branku!
Krásná akce Jablonce končí prvním gólem zápasu. Čížek u levé postranní čáry zakombinoval s MICHALEM HUBNÍKEM, jenž krásně přiťukl Vošahlíkovi. Ten zabojoval a míč stihl doběhnout. Okamžitě ho přihrával pod sebe, kde nabíhal Piták, ale pustil míč svému spoluhráči. Tomu se podařilo obstřelit Larsena – 0:1!
14
Oba týmy si role prohodily o něco později, když fauloval Kubista. Přímý kop Storflora ovšem zaplul pouze do rukavic Špita.
13
Jablonec kombinoval na útočné polovině, ale bohužel se mu nepodařilo ohrozit Larsena. Nakonec celou akci zastavil faul Kysely.
12
Na druhé straně se neujal centr Boatenga z levé strany hřiště. S tímto míčem si Kysela poradil a odvrátil ho pryč.
11
Velká škoda! Jeden z jabloneckých hráčů dokázal zachytit rozehrávku soupeře a narazit míč Kubistovi, jehož jedovatou střelu Larsen nedokázal udržet. Míč mu propadl mezi nohama, ale od země se odrazil pouze do vzduchu.
11
Nepřesností najednou přibylo a severočeskému týmu se nedaří protlačit do zakončení.
10
V posledních vteřinách se nahromadilo několik chyb. Nejdříve nedokázal přečíst padající míč Horn, ale napadajícímu Zoubelemu se nepodařilo zkrotit míč. Následně Kysela poslal přihrávku na Špitovi, který měl s míčem problémy a odkopl ho pouze do autu.
9
Pravá strana Strømsgodsetu nejdříve nedokázala protlačit míč přes výborně napadajícího Čížka a druhý pokus zastavl ofsajd Storflora.
8
Nechybělo mnoho a mohlo být zle. Jedovatý centr proletěl skrz vápno a na zadní tyči promáchl osamocený Boateng. Na Severočechy se usmálo štěstí.
7
Na levé straně se prodral do vápna Boateng a na jeho rohu chytře posnul míč na Ibrahima, jehož střela byla tečována na roh. Domácí se dožadovali penalty – marně.
6
Důrazný zákrok Kovácse před vápnem Jablonce byl ohodnocen pouze odpískaným faulem, přestože se po tomto faulu na Kyselu mohlo zažlutit. Špit s výkopem nespěchá.
5
Strømsgodset trpělivě kombinoval na útočné polovině, až se k míči dostal Vilsvik a centrem našel Storflora, jenž si srazil míč a nůžkama z nouze přestřelil Špitovu branku.
4
Domácí sice vhazovali, ale dvojice Zoubele – Kysela dokázala poslat míč daleko od Špitovy branky. Další útok začíná od brankáře Larsena.
3
Tentokrát to domácím vyšlo! Storflor z pravé strany přešel přes Kubistu a hledal vzduchem vysokého Kovácse. Ten i přes svou výšku na míč nedosáhl.
3
Český tým kombinoval až na hranici vápna, ale do zakončení se nedostal. Rychlý kontr Strømsgodsetu zastavil Kysela.
2
Jablonec kombinuje na útočné polovině a pro další faul Strømsgodsetu si došel Vošahlík.
1
První ostrý zákrok inkasoval po svém úniku Čížek, ale litevský nechal pokračovat hru. Postupný útok Jablonce zastavil až faul Kovácse.
1
Sudí Mažeika foukl do píšťalky a domácí hráči odstartovali odvetu 3. předkola Evropské ligy.
1
Utkání právě začalo.
Hráči obou mužstev už si podali ruce a do začátku utkání zbývají poslední vteřinky. Jablonec nastoupí v zelených dresech, zatímco domácí Strømsgodset zvolil modrou barvu.
Úvodní sestavy:

Strømsgodset IF: Larsen – Vilsvik, Horn, Madsen, Hamoud – Ibrahim, Johansen, Boateng – Storflor, Kovács, Wikheim.

Trenér: Ronny Deila.

FK Baumit Jablonec: Špit – Zoubele, Kysela, Beneš, Kubista – Kopic, Loučka, Piták, Čížek, Vošahlík – Hubník.

Trenér: Roman Skuhravý.

Rozhodčí: G. Mažeika – V. Šimkus, V. Kazlauskas (vš. LTU).
Zápas bude řídit litevský sudí...

Hlavním mužem s píšťalkou bude pětatřicetiletý Gediminas Mažeika, který na nedávném mistrovství Evropy do devatenácti let řídil duel mezi Portugalskem a Gruzií.

Na čarách mu bude asistovat litevský rozhodčí Vytautas Šimkus. Druhým mužem s praporkem bude další krajan – Vytenis Kazlauskas.
Oba celky o víkendu za tři body...

Severočeský tým přivítal na svém stadionu Slovácko a už po čtyřech minutách vedl zásluhou Lukáše Třešňáka. Moravané se ovšem nevzdali a byli domácímu týmu důstojným soupeřem. Stav se opět měnil až ve druhé půli. V šestnácté minutě druhého poločasu rozvlnil hostující síť Karel Piták. Slovácko se zmohlo pouze na snížení, o které se tři minuty před koncem postaral Ladislav Volešák.

Norský celek před dvěma týdny přišel o první místo v tabulce a nahání dvoubrankový náskok Rosenborgu.
Tentokrát změřil síly se Sarpsborgem a také vedl už po čtyřech minutách, když se prosadil Simen Brenne. O devětadvacet minut později srovnal Erik Breive, ale do kabin se šlo za vedoucího stavu pro hosty. Jmenovitě se o něj postaral Adam Diomande.

V deváté minutě druhého poločasu bylo opět srovnáno po střele Aarona Samuela, ale už po necelé minutě vrátil vedení na stranu Strømsgodsetu Andre Storbaek. Sedm minut před koncem přidal čtvrtou branku Nana a potvrdil tříbodový zisk svého mužstva.
Ohlasy trenérů po prvním utkání...

Roman Skuhravý (Jablonec):
My jsme na soupeře byli dobře připravení. Kluci zahráli prvních třicet minut přesně tak, jak jsem si představoval. Těch posledních patnáct minut před koncem půle jsme ale úplně vypadli z role. Ukázalo se, že nejsme zvyklí hrát takové zápasy, které se musí vyhrát bez obdrženého gólu. Chci poděkovat všem hráčům, kteří dnes byli nominováni. Absolutně nechci spekulovat o tom, co pro nás znamená obdržený gól a jsem přesvědčený, že ten druhý gól pro nás bude hrát velkou roli.

Ronny Deila (Strømsgodset):
Přál jsem si výsledek 1:1, ale i tak odjíždíme spokojení. U nás to bude úplně odlišný zápas. Tady jsme měli mizerný začátek a až pak jsme začali hrát fotbal a vytvářet si šance. Druhý gól jsme dostali po třech hrubých chybách. Naše vyhlídky pro odvetu jsou velmi optimistické.
První utkání zvládl lépe český zástupce!

Vstup do prvního utkání patřil Severočechům. Ti se na svého soupeře vrhli a už po sedmi minutách měl na kopačce dvě šance Vaněk. Nejdříve zahrozil střelou těsně nad a podruhé zachránil svůj tým skvělým zákrokem Larsen. O devět minut později už bylo veseleji...

Hubník si došel pro faul Madsena a sudí nařídil pokutový kop, který Karel Piták proměnil. Najednou se ovšem zdálo, že úvodní branka Jablonci uškodila a od té doby začali hrát hosté. Nejdříve zahrozil Kamara, ale zatočenou střelou na Špita nevyzrál, což platilo také u druhé šance hostujícího hráče.

Deset minut před koncem první půle mohlo být vyrovnáno po jedovatém přímém kopu Johansena, jehož střela doskákala až ke Špitovi, jenž musel reflexivně vyrážet míč. Po čtyřech minutách ovšem přišel trest. Stoper Vít Beneš si vstřelil vlastní branku a Norové málem stihli otočit vývoj zápasu, ale Storflorově střele chyběla přesnost.

Ve druhém poločase se oba týmy střídaly v šancích, ale lepším tým byl tentokrát Jablonec. Fanoušci ovšem sledovali pouze střelecký zmar hlavních aktérů. Závěrečný tlak Jablonce nakonec přinesl ovoce, když se prokázal um trenéra Skuhravého.

Střídající Kopic v závěrečné minutě zatáhl míč po levé straně hřiště a posadil míč na hlavu dalšího čerstvého hráče – Jana Vošahlík. Jeho hlavička na zadní tyči vystřelila Baumitu zasloužené vítězství.
Přeji vám hezký večer a vítám vás u on-line přenosu ze zápasu, ve kterém budeme držet palce jednomu z českých zástupců – Jablonci. Norská odveta začíná ve 20 hodin.
Aktuální zápasy
Články odjinud