Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  Salcburk : Lazio - 12. dubna 2018   21:05

Salcburk
Salcburk
56' Dabbur (Yabo) • 72' Haidara (Valon Beriša) • 74' Hwang (Ćaleta-Car) • 76' Lainer (Ramalho)
4:1
(0:0)
Lazio
Lazio
55' Immobile  (Alberto)
Salcburk
Walke (C) – Lainer, Ramalho, Ćaleta-Car, Ulmer – Haidara, Schlager, Valon Beriša – Yabo (84. Minamino) – Hwang (79. Gulbrandsen), Dabbur.
Stankovic – H. Wolf, Minamino, Gulbrandsen, Farkas, Pongračić, Mwepu.
Skomina – Praprotnik, Vukan (vš. SVN)
Red Bull Arena, Salzburg
Lazio
Strakoša – Luiz Felipe, de Vrij, Radu – Basta (60. J. Lukaku), Parolo, Lucas Leiva (78. Nani), S. Milinković-Savić (69. Anderson), Lulić (C) – Immobile, Alberto.
Guerrieri – J. Lukaku, Nani, Anderson, F. Caicedo, Cáceres, Murgia.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní odveta končí vítězstvím Salzburgu, který Lazio porazil výsledkem 4:1. V součtu s prvním utkáním mají tak domácí o obdržený gól méně a postupuje. Ambice Lazia vzaly rychle za své – v období od 72. minuty do 76. minuty, kdy domácí nastříleli tři góly a rozhodli o svém postupu do další fáze Evropské ligy.
90+5'
90+3'
Počet zákroků brankáře Lazia Strakoši – 1.
90+3'
Počet zákroků brankáře Salzburgu Walkeho 3.
90+3'
Simone Inzaghi, kouč Lazia, mocně povzbuzuje své svěřence, kteří ztrácí gól alespoň na vyrovnání.
90+2'
Žlutou kartu dostává Alexander Walke (FC Red Bull Salzburg).
90+2'
Žlutou kartu dostává André Ramalho (FC Red Bull Salzburg).
90+1'
Rozhodčí nastavil ještě čtyři minuty, mezitím vidíme, že se domácí ubránili při rohovém kopu hostů.
90'
Hosté vybojovali roh, rozehrávat budou z levé strany.
89'
Žlutou kartu dostává Sergej Milinković-Savić (S. S. Lazio) za nemístné poznámky směrem k sudímu, byť již nějakou tu minutu sedí na lavičce.
88'
A asi nejlepší scénář z pohledu domácích, rohový kop!
87'
Ciro Immobile (Lazio) upadl ve vápně soupeře, po souboji s bránícím Duje Ćaleta-Carem, ale není to penalta, navíc si vysloužil bučení a pískot diváků.
86'
Tentokrát nespěchá s odkopem domácí gólman Walke, není divu, toto je postupový výsledek pro domácí tým.
85'
Reinholda Yaba vyprovodili diváci potleskem, dnes se zápas Yabovi určitě povedl.
84'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Reinhold Yabo, přichází Takumi Minamino.
83'
Domácí připravují střídání, do hry se chystá Minamino, mezitím vidíme ofsajdový náběh Immobileho, z toho opět nic nebude, z pohledu Lazia.
82'
Laziu se podařilo dostat míč až na polovinu soupeře a hosté se budou muset hnát do útoku.
81'
Domácí vybojovali roh, který rozehrají z levé strany.
80'
Je před námi posledních deset minut a co se zdálo nemožné, po prvním utkání v Římě, nabývá reálných rozměrů – pokud hosté skórují, půjde zápas do prodloužení!
79'
Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Hee-chan Hwang, přichází Fredrik Gulbrandsen.
78'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Lucas Leiva, přichází Nani.
76'
Salzburg právě vstřelil branku!
Tak to se dějí věci! Máme tu třetí domácí gól během čtyř minuty, nyní se po rohu z levé strany prosadil u vzdálenější tyče STEFAN LAINER.
75'
Domácí vybojovali, po zárkoku de Vrije, roh z levé strany.
74'
Tak tentokrát to defenziva Lazia vůbec nezvládla! Mezi dvojicí obránců propadl míč od Cara, na nějž si naběhl HEE-CHAN HWANG, který se i přes snahu obránců dokázal střelecky prosadit.
74'
Salzburg pochopitelně nyní při chuti, hlavně si pohlídat brejky Lazia.
72'
A pozor, máme tu zápletku! Domácí jdou do vedení a pokud vstřelí ještě jeden gól, postupují! AMADOU HAIDARA se nerozpakoval, vypálil z nějakých třiceti metrů a prudká střela zalétla k tyči, Strakoša na míč nedosáhl.
72'
Zajímavá šance hostů, kteří šli hned ve třech do útoku, ale vše doslova zazdil Luiz Felipe, který vystřelil z levé strany, ale slabou střelu Walke v pohodě lapil.
69'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Sergej Milinković-Savić, přichází Felipe Anderson.
69'
Valon Beriša (Salzburg) napřáhl ke střele z nějakých čtyřiceti metrů, branku ale netrefil.
68'
Od brankáře Salzburgu začíná další snaha domácích.
67'
Tomas Strakoša (Lazio) nezdržuje a ihned rozehrává od své branky.
66'
Valon Beriša (Salzburg) rozehrál volný kop, byl to centr do vápna, kde ale nikdo z jeho spoluhráčů nedoskočil.
65'
Žlutou kartu dostává Luiz Felipe (S. S. Lazio).
64'
Žlutou kartu dostává Lucas Leiva (S. S. Lazio).
63'
Rohový kop Lazia, Jordan Lukaku rozehrál z levé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
62'
Do konce odvety zbývá zhruba půl hodina a za tohoto stavu samozřejmě postupuje Lazio.
60'
Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Dušan Basta, přichází Jordan Lukaku.
60'
Žlutou kartu dostává Andreas Ulmer (FC Red Bull Salzburg).
59'
Salzburg je po prvním gólu najednou mnohem aktivnější, nyní vybojoval standardku na polovině Lazia.
58'
To se dějí věci! Ciro Immobile (Lazio) si opět zaběhl za obranu, ale tentokrát jeho akci překazil ofsajd.
56'
No vida a je to opět nerozhodně! Po rozehrání se domácí dostali do útoku, z hranice vápna nechali obránci Lazia zakončit MUNASE DABBURA, který se prosadil povedeným obloučkem, na nějž Strakoša nedosáhl.
55'
Lazio právě vstřelilo branku!
A nyní to již Laziu vyšlo, CIRO IMMOBILE se dostal opět za obranu, z levé strany naběhl do vápna a parádní střelou ke vzdálenější tyči nedal Walkemu šanci.
54'
Souboj u půlící čáry, Senad Lulić padá, ale nepíská se faul, hra pokračuje dál, domácí hrají.
53'
Lazio útočí středem, tam je ale poměrně málo prostoru, domácí odkopávají míč až na polovinu soupeře.
52'
Salzburg se sice drží na polovině Lazia, ale zakončit se zatím domácím moc nedaří.
51'
Ciro Immobile (Lazio) v jasném ofsajdu, přesto si defenziva Red Bullu musí jeho výlety za obranu hodně hlídat.
50'
A na druhé straně musel ven z branky také Tomas Strakoša, který odehrál míč do bezpečí.
49'
Alexander Walke (Salzburg) řeší další ošemetnou situaci před vlastní brankou, když odehrál míč před dotírajícím Immobilem.
47'
Hodně nepovedený centr poslal Ullmer, míč hosté v pohodě odvrací alespoň do autu.
46'
Salzburg vybojoval v úvodu druhého poločasu rohový kop, který Andreas Ulmer rozehraje z levé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:07.
První poločas je za námi. Dlouhou dobu, přibližně 40 minut, to byla velká fotbalová nuda. Teprve až v samém závěru se začalo na hřišti něco dít, hosté si dokonce vypracovali první a zatím poslední gólovou šanci, kterou ale nezužitkoval Ciro Immobile, jehož zastavil reflexivní zákrok gólmana Walkeho. Salzburg je směrem dopředu zatím hodně neškodný.
45'
44'
Byl to reflexivní zákrok levou nohou, v podání domácího gólmana, při předchozí šanci Lazia.
43'
Hned dvojice hráčů Lazia si naběhla za obranu, nakonec je z toho střela Immobileho a vůbec největší šance zápasu! Alexander Walke (Salzburg) skvělým zákrokem však tuto střelu vyrazil.
41'
Sergej Milinković-Savić (Lazio) povedeným obloučkem vyslal za obranu Red Bullu Immobileho, který se dostal ke střele, ta mu ale vůbec nesedla.
40'
Dušan Basta (Lazio) si jde pro míč a bude vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře, za pískotu diváků.
38'
Sergej Milinković-Savić (Lazio) si tak trochu nesměle nabíhá za obranu soupeře, míč ale končí u obránce Red Bullu.
37'
Po centru z levé strany hlavičkuje vedle branky domácí Duje Ćaleta-Car.
36'
Salzburg vybojoval rohový kop, domácí rozehrají z levé strany, po zblokované střele Munase Dabbura.
35'
Bude-li zápas pokračovat v podobném tempu, pak je téměř jisté, že branky se minimálně do konce první půle nedočkáme.
34'
Ofsajdem nyní končí útočná snaha domácích, odkop od branky Lazia.
32'
Salzburg se nyní snaží nějak přelstít zformovaný defenzivní blok soupeře.
31'
Dušan Basta (Lazio) vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině, hra se stále odehrává převážně u půlící čáry.
30'
První půl hodina hry minulostí, zatím sledujeme spíše průměrné utkání, bez pohledných akcí i bez šancí na jedné či druhé straně.
28'
Ovšem ani po rohovém kopu Salzburgu nemusel gólman zasahovat.
27'
Salzburg vybojoval rohový kop, domácí ho rozehrají z levé strany.
26'
Stefan Lainer (Salzburg) vhazuje z pravé strany, na polovině Lazia, domácí jsou s míčem na polovině soupeře.
25'
Nadějně vypadají akci Lazia pokazil Senad Lulić, který akci na levém křídle zbrzdil a poté i špatným centrem pokazil.
24'
Jinak je ale zatím zápas hodně nezáživný, míče se překopávají ze strany na stranu, hrají gólmani.
22'
Bojuje se ve středu hřiště, úvodní tlak Red Bullu je ten tam, nyní sledujeme vyrovnaný fotbal.
21'
Ano, byl to centr do vápna, kde hlavičkuje místo na branku pouze do vzduchu Sergej Milinković-Savić (Lazio) a domácí poté odehráli míč do bezpečí.
20'
Andreas Ulmer (Salzburg) fauluje Immobileho, volný kop z pravé strany pro Lazio, bude to na centr do vápna.
19'
Senad Lulić (Lazio) odcentroval z levé strany, ale Duje Ćaleta-Car odkopl míč do bezpečí.
18'
Reinhold Yabo (Salzburg) fauluje na své polovině, Laziu se tak nabízí výhoda volného kopu.
17'
Luis Alberto (Lazio) rozehrál z pravé strany, ale domácí se dokázali ubránit, míč se dostal až na polovinu hostů.
16'
Lazio vybojovalo rohový kop, který hosté rozehrají z pravé strany.
16'
Nyní se vůbec poprvé v zápase dostávají také hosté do blízkosti šestnáctky soupeře.
15'
Amadou Haidara (Salzburg) vypálil z první zpoza vápna, s touto střelou si ale Strakoša dokázal poradit.
14'
Red Bull i nadále diktuje tempo hry, Lazio se zatím trpělivě brání.
13'
Nepřesným centrem Reinhodla Yaba z pravé strany končí akce domácích.
12'
Souboj o míč u půlící čáry, domácí úspěšnější.
11'
Po levé straně nyní domácí zaútočili, ale nakonec o míč přišli, hrají hosté.
10'
Munas Dabbur (Salzburg) se ocitá na trávníku, po hlavičkovém souboji u půlící čáry.
9'
Vhazování domácích z levé strany, na polovině soupeře.
8'
Amadou Haidara (Salzburg) posílá pas před vápno soupeře, ale tam odvrací obránce Lazia.
6'
Alexander Walke (Salzburg) opět rozehrává, zatím je aktivnější domácí tým.
5'
Hee-chan Hwang (Salzburg) pronikl do vápna Lazia, kde ho ale čistě zastavil obránce.
4'
Míč se vrací k brankáři Walkemu, který rozehrává na pravou stranu.
3'
Stefan de Vrij (Lazio) odvrací míč do autu, domácí budou vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.
2'
Stefan Lainer (Salzburg) si netroufl na průnik po pravé straně a raději vrací míč zpět.
1'
Začátek utkání se pozdržel, musel se uklízet trávník poté, co tam diváci naházeli papíry v koulích.
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

FC Red Bull Salzburg: Walke (C) – Lainer, Ramalho, Ćaleta-Car, Ulmer – Haidara, Schlager, Valon Beriša – Yabo – Hwang, Dabbur.
Náhradníci: Stankovic – H. Wolf, Minamino, Gulbrandsen, Farkas, Pongračić, Mwepu.

S. S. Lazio: Strakoša – Luiz Felipe, de Vrij, Radu – Basta, Parolo, Lucas Leiva, S. Milinković-Savić, Lulić (C) – Immobile, Alberto.
Náhradníci: Guerrieri – J. Lukaku, Nani, Anderson, F. Caicedo, Cáceres, Murgia.

Rozhodčí: Skomina – Praprotnik, Vukan (vš. SVN).
S.S. LAZIO
Lazio si dnes bude hlídat svůj náskok z prvního utkání, který sice není nijak luxusní, ale vzhledem k síle soupeře a síle vlastní, se to zdá být jako celkem snadný úkol. Laziu navíc hraje do karet skvělá forma a herní pohoda, kterou dokumentují nejen ligové výsledky, ale i právě výsledky Evropské ligy. Na rozdíl od Red Bullu, se Lazio v generálce na dnešní odvetu radovalo z vítězství, když uspělo v Udinese, kde vyhrálo 2:1.
RED BUL SALZBURG
Rakouský tým čeká v odvetě velmi těžká práce, dotáhnout manko z úvodního utkání. V Římě totiž Red Bull prohrál 2:4. Je jasné, že dnes domácí musí vyhrát, chtějí-li myslet na postup. K tomu jim ale nestačí pouze výhra, musí to být výhra o dva góly, minimálně 2:0, což je výsledek, který by, díky dvěma vstřeleným gólům v Římě. Salzburgu stačil. Dlouhodobě nejlepšímu rakouskému klubu však generálka na odvetu nevyšla, když v rámci 29. kola prohrál na hřišti LASKu Linec 0:1!
Vítejte u dnešní odvety čtvrtfinále Evropské ligy, v němž rakouský RED BULL SALZBURG přivítá na svém stadionu S.S. LAZIO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.