Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tiraspol : Lok. Moskva - 19. října 2017   21:05

Tiraspol
Tiraspol
31' Badibanga
1:1
(1:1)
Lok. Moskva
Lok. Moskva
17' Anton Mirančuk  (Farfán)
Tiraspol
Mikulić – M. Sušić (C), Posmac, Kulušić, da Silva Leite – Brezovec (69. Balima), Anton, Kendyš – de Macedo da Silva (81. Racu), Mugoša (87. Damascan), Badibanga.
Juric – I. Jardan, Racu, Oliveira, Balima, Oancea, Damascan.
Vad – Albert, Berettyán
Stadionul Sheriff, Tiraspol
Lok. Moskva
Guilherme – Ignatěv, S. Kvěrkvelija, Pejčinović, Rybus – Farfán, Anton Mirančuk, Tarasov, Igor Denisov (C), Manuel Fernandes – Éder (61. Kolomejcev).
Medveděv – Michalik, Kasajev, Kolomejcev, Rotenberg, Vitalij Denisov, Barinov.

Rozhodčí dnes naposledy foukl do píšťalky a ukončil zápas za stavu 1:1. Oba celky si tak na svá konta připsaly po jednom bodu za remízu. Nebezpečnější byl Šeriff Tiraspol, ale vedoucího gólu se nedočkal. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.
90+3'
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.
90+1'
Máme tu další žlutou kartu, tentokrát jí byl potrestán Racu.
90'
Guilherme se v soboji srazil se svým protihráčem, který šel k zemi a gólman Lokomotivu ho pak ještě chytil pod krk, sudí neváhal a okamžitě udělil žlutou kartu.
88'
Guilherme teď dvakrát v řadě za sebou podržel svůj tým parádními zákroky. V obou případech na něj totiž mířily střely z bezprostřední blízkosti a on obě zneškodnil.
87'
Na poslední minutky se na hřiště dostal Damascan a na lavičku odešel Mugoša.
86'
V samotném závěru chtěl hosty poslat do vedení Farfán, ale pálil nepřesně.
84'
Faulovaný byl nejprve Badibanga a poté i Cristiano, v obou případech se provinil Ignatěv, což sudímu neuniklo, vše mu spočítal a ukázal žlutou kartu.
81'
Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Jairo de Macedo da Silva, přichází Petru Racu.
79'
Jelikož jeden z domácích fotbalistů fauloval, tak Lokomotiv dostal výhodu standardní situace, kterou si vzal na starost Manuel Fernandes, ale on ani jeho spoluhráči nic nevymysleli.
75'
Hra probíhá převážně mezi pokutovými územími a žádné šance k vidění nejsou. Jde vidět, že všem hráčům dochází postupně síly. Navíc oba celky doprovází řada nepřesností.
70'
Manuel Fernandes se prodral ke střele, ale ta mu ani trochu nesedla a míč se dostal až na tribunu.
69'
Hrací plochu opustil aktivní Brezovec, místo kterého naskočil Balima.
68'
Manuel Fernandes si vzal volný přímý kop na starost a vsadil na přímou střelu, ale ta byla nepřesná.
68'
Posmac se provinil proti pravidlům a od sudího vyfasoval žlutou kartu. Následuje standardní situace pro hosty.
66'
Brezovec si položil míč na rohový praporek a poté se do něj opřel pravačkou, ale na přední tyči našel pouze jednoho z protihráčů, který balon odvrátil do bezpečí.
64'
Manuel Fernandes zahrával volný přímý kop a nezahrál ho vůbec špatně. Do vápna totiž poslal nadýchaný centr, ke kterému se dostal hlavičkující Farfán, jenž pálil razantně i přesně, ale brankář Mikulić si svoji práci splnil na výbornou.
61'
Dohrál Éder, kterého nahradil Kolomejcev.
59'
Kendyš dostal přihrávku od spoluhráče, poté obehrál jednoho z obránců a prezentoval se střelou ke vzdálenější tyči. Celou situaci jistil Guilherme, který však zasahovat nemusel, prootže Kendyš pálil nepřesně. Nicméně akce to byla pohledá.
56'
Lokomotiv se po delší době dostal na soupeřovu polovinu hřiště, ale branku Šeriffu neohrozil. Ve druhém poločase sledujeme zatím nezáživnou hru, tak doufejme, že oba celky svůj výkon zlepší.
55'
Farfán fauloval svého protihráče a Šeriff dostal výhodu volného přímého kopu. Gólman Guilherme si dobře postavil zeď, která mu zablokovala střelu a ušetřila práci.
54'
Brezovec opět v šanci, ale i tentokrát byl jeho pokus nepřesný. Chorvatský fotbalista se dostal k odraženému míči a okamžitě pálil z voleje, ale jak už bylo řečeno, této střele chyběla přesnost.
51'
Kendyš byl faulovaný a domácí dostali výhodu volného přímého kopu. Brezovec se tvrdě opřel do míče, překonal postavenou zeď, ale míč poslal vysoko nad bránu, takže Guilherme nezasahoval.
48'
Do pokutového území sice přilétl krásný centr, ale nikdo z domácích fotbalistů se k míči nedostal, takže Guilherme mohl zůstat v klidu.
47'
Hráči ve žlutých dresech to zkusili znovu vlevo a tentokrát vybojovali rohový kop.
46'
Domácí tým se snažil přes levou stranu dostat k soupeřově brance, ale to se nepodařilo, protože přihrávka byla nepřesná a skončila za postranní čarou.
46'
Míč do druhého poločasu uvedl Šeriff Tiraspol.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 22:06.
Rozhodčí ukončil první poločas za stavu 1:1. Zatím sledujeme vyrovnaný zápas, ve kterém jsou šance na obou stranách a stav skóre je spravedlivý. Doufejme však, že druhý poločas bude ještě zajímavější.
45+1'
45+1'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
45'
Šeriff hned po zisku míče založil protiútok a ohrozil soupeřovu branku. Jedovatou ránu ze své kopačky adresoval Mugoša, ale proti gólmanovi neuspěl.
43'
Lokomotiv byl v posledních minutách na hrací polovině soupeře, kde na něj vyvíjel tlak, ale domácí tým tento tlak v pohodě ustál.
39'
Kendyš fauloval Mirančuka a od sudího vyfasoval žlutou kartu.
39'
Jako další pálil Manuel Fernandes, ale ten mířil nepřesně.
39'
Tarasov se ve velkém vápně dostal k odraženému míči, precizně si ho zpracoval a poté adresoval pod břevno nebezpečnou střelu, ale Mikulić se skvěle natáhl a balon vyrazil do bezpečí.
35'
Guilherme si teď vystřihl parádní zákrok, když zneškodnil jedovatou ránu, kterou se prezentoval Brezovec.
31'
Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Brezovec zahrával volný přímý kop, před kterým se Lokomotiv ubránil, ale míč svému soupeři vzít nedokázal, takže Šeriff pokračoval v tlaku. V pokutovém území si jeden z domácích hráčů střihl nůžky a ZIGUY BADIBANGA ještě dorážel míč hlavou do branky. Guilherme si na míč sáhl a vytěsnil ho z brány pryč, ale to ničemu nepomohlo, protože balon se dostal za brankovou čáru a sudí gól správně uznal.
29'
Badibanga dostal na pravém křídle přesnou přihrávku a poté ze své kopačky vyslal parádní centr ke vzdálenější tyči, kde hlavičkoval Mugoša, který těsně minul pravou tyč!
28'
Fernandes zahrával volný přímý kop a přesnou přihrávkou našel Ignatěva, který se prezentoval jen nepřesnou střelou.
27'
Kendyš se zapomněl v ofsajdu a rozhodčí musel hru přerušit.
25'
Tentokrát už došlo na centrovaný míč do malého vápna, tam měl ale přehled gólman Mikulić, který balon vyboxoval do bezpečí a navíc byl faulován, takže rozhodčí musel hru přerušit.
25'
Hráči v bílých dresech rozehráli rohový kop nakrátko a vytěžili z něj další roh.
25'
Máme tady další roh pro hosty.
23'
Lokomotiv zahrával rohový kop, ale standardní situace se hostům příliš nepodařila, protože domácí obrana měla přehled ve hře a míč odvrátila do bezpečí.
21'
Brezovec si dovedl míč do velkého vápna, kde si udělal prostor na střelu, ale ta minula břevno branky asi o půl metru.
17'
Lokomotiv právě vstřelil branku!
Skvělý přehled ve hře měl teď Farfan, jenž se podílel na vedoucí brance, kterou zaznamenal ANTON MIRANČUK. Autor branky totiž dostal přesnou přihrávku, ve vápně si navedl míč na střelu a poté pálil ke vzdálenější tyči, kam se gólman Mikulić natahoval marně.
16'
Tak to byla nádhera! Volný přímý kop si vzal na starost Manuel Fernandes, který ze své kopačky vyslal technickou ránu do spodního rohu branky, kam se musel natahovat gólman Mikulić. Následuje roh pro hosty.
15'
Anton se provinil proti pravidlům, když fauloval svého protihráče a Lokomotiv Moskva bude zahrávat volný přímý kop.
12'
Protože Guilherme vytěsnil míč na rohový kop, tak Brezovec zahrával standardní situaci, ale domácí Šeriff z ní nic nevytěžil.
11'
Teď jsme viděli parádní střelu a také skvělý zákrok. Brezovec vzal vše na sebe, navedl si míč na pravačku a poté ze své kopačky vyslal parádní pokus, proti kterému výtečně zasáhl Guilherme.
9'
Mugoša si navedl míč na střelu a poté míč poslal do spodního rohu branky, ale gólman Guilherme si připsal úspěšný zákrok a svůj tým podržel.
8'
Domácí fotbalisté se s míčem přesunuli opět na soupeřovu polovinu, kde získali výhodu rohového kopu.
6'
Farfán se ocitl v ofsajdu a rozhodčí musel hru přerušit.
6'
Anton zahrával rohový kop, ale domácí tým se do zakončení neprodral, protože obrana soupeře byla pozorná a před standardní situací se ubránila.
4'
Jairo se dostal s míčem do pokutového území soupeře, ale branku neohrozil.
3'
Lokomotiv Moskva je u míče a přesouvá se s ním na soupeřovu polovinu. Nicméně přišla nepřesná přihrávka a celá akce hostů byla u konce.
2'
Šeriff hraje dnes večer ve žlutých kompletech a Lokomotiv Moskva v kompletech bílých.
1'

FC Šeriff Tiraspol: Mikulić – M. Sušić (C), Posmac, Kulušić, da Silva Leite – Brezovec, Anton, Kendyš – de Macedo da Silva, Mugoša, Badibanga.
Náhradníci: Juric – I. Jardan, Racu, Oliveira, Balima, Oancea, Damascan.

FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Ignatěv, S. Kvěrkvelija, Pejčinović, Rybus – Farfán, Anton Mirančuk, Tarasov, Igor Denisov (C), Manuel Fernandes – Éder.
Náhradníci: Medveděv – Michalik, Kasajev, Kolomejcev, Rotenberg, Vitalij Denisov, Barinov.

Rozhodčí: Vad – Albert, Berettyán.
Zápas bude řídit hlavní arbitr István Vad, na čarách mu budou asistovat Istvan Albert a Peter Berettán. Dále tu máme také brankové rozhodčí, kterými jsou Ferenc Karakó a Jozsef Erdos. Čtvrtým sudím je Theodoros Georgiou.
Dnešní zápas svého favorita nemá, ale o něco víc se věří Lokomotivu. Nicméně Šeriff o víkendu zvítězil v lize 3:1, navíc hraje ve své zemi a rád už by se dočkal bodového zisku, takže fotbalisté z Ruska nesmí nic podcenit.
Ve skupině F příliš gólů opravdu nepadá, protože na první přesnou trefu čeká nejen Šeriff, ale také Kodaň a Zlín. Doufejme, že v dnešním duelu nějakou vstřelenou branku uvidíme a že zápas bude zajímavý.
FK Lokomotiv Moskva se po dvou odehraných zápasech nachází na 1. příčce a na svém kontě má 4 body. Fotbalisté Lokomotivu na úvod remizovali 0:0 s Kodaní a poté zvítězili 3:0 nad Zlínem. Dosavadní stav skóre je 3:0.
FC Šeriff Tirsapol je po dvou odehraných zápasech na 3. příčce a na svém kontě má 2 body. Šeriff na úvod remizoval se Zlínem 0:0 a stejný výsledek uhrál doma s Kodaní. Dosavadní stav skóre je tak 0:0 a fotbalisté Šeriffu na první vstřelený gól v letošním ročníku Evropské ligy stále čekají.
Příjemný večer všem fanouškům Evropské ligy. Dnes si přiblížíme 3. zápas ve skupině F, ve kterém si spolu změří síly FC Šeriff Tiraspol a FK Lokomotiv Moskva. Veškeré dění se bude odehrávat na stadionu Stadionul Sheriff v Tiraspolu. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.