Evropská liga - ONLINE PŘENOS - AEK Larnaka : Curych

AEK Larnaka

Curych
0:1
- 61'Kololli
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
AEK Larnaka
- 56'Hevel(žlutá karta)
Curych
- 27'H. Kryeziu(žlutá karta)
- 50'Pálsson(žlutá karta)
- 61'Kololli
- 78'Jagne(žlutá karta)
- 84'Jagne(červená karta po žluté)
Další informace:
- Rozhodčí
- J. Lardot – F. Godelaine, F. Lemaire (vš. BEL)
- Stadion
- GSP, Nicosia
A. Giannou
. Tete
I. Tričkovski
H. Hevel
. Acorán
J. Larena
T. Ioannou
M. González
D. Mojsov
I. Silva
. Toño
S. Odey
A. Marchesano
S. Khelifi
V. Pálsson
H. Kryeziu
B. Kololli
K. Rüegg
U. Bangura
A. Maxsö
P. Jagne
Y. Brecher
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Náhradníci | |
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 11:6. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 13:17.
Domácí obránce zahrál v brankovišti rukou a rozhodčí ihned pískl penaltu. Za penaltu se postavil BENJAMIN KOLOLLI, který míč poslal na druhou stranu než skočil brankář Toño.
AEK Larnaca FC: Toño – Ioannou, Mikel González, Mojsov, Igor Silva – Larena – Tete, Tričkovski (C), Hevel, Acorán – Giannou.
Náhradníci: Christodoulou – Català, Tomàs, García, Cases, Jean Luc, Taulemesse.
FC Curych: Brecher – Rüegg, Bangura, Maxsö, Jagne – Khelifi, Pálsson (C), H. Kryeziu, Kololli – Marchesano – Odey.
Náhradníci: Vaņins – Winter, Nef, Domgjoni, M. Kryeziu, Roberto Rodriguez, Ceesay.
Rozhodčí: J. Lardot – F. Godelaine, F. Lemaire (vš. BEL).
Švýcarský celek, který se rovnou kvalifikoval do Evropské ligy a stačil jim pouze dobrý výsledek z minulé sezóny. V domácí lize mají odehraných již 6. kol a Curych se nachází na 7. místě. Ve Švýcarské lize je pouze 10 týmů. Curych má poměrně vyrovnanou ligovou bilanci, 2-2-2. Poslední utkání odehrál 15.9. proti Breitenrain, který dokázali porazit 4:2 a dostali se do osmifinále domácí poháru. I pro ně bude dnešní zápas premiéra, co se týče soupeře. Curych do dnešního zápasu vstupuje jako kurzový outsider. Bilance za posledních 5 zápasů, není moc pozitivní, 2-1-2. Hráčem ke sledování bude Adrian Winter, který je momentálně nejlepší střelec týmu.
Kyperský tým který překvapil a dostal se až do skupinové fáze. Od 2. předkola až do Evropské ligy, na své cestě porazili, Dundalk, Sturm Graz a Trenčín. Dnes je čeká Curych, se kterým se však nikdy nestřetli a čeká je tvrdá premiéra. I přesto, že spolu nikdy nehráli do utkání vstupují jako favorité. Larnaca má ve své domácí lize odehraný pouze jeden zápas, a ten remizovala 1:1. Další dva zápasy byli kvůli Evropské lize odloženy. Kyperský celek naposledy prohrál 6.5.2018 proti Apollonu 3:0, od té doby jen výhry a remízy. Domácí budou hrát na cizím stadionu, konkrétně na GSP Stadium v Nikósii, na tomto stadionu dokázali vyhrát všechna utkání v předkolech. Hráč ke sledování bude Ivan Tričkovski, který v předkolech vsítil 6 branek.