Evropská liga -  ONLINE PŘENOS -  Chelsea : Slavia - 18. dubna 2019   21:00

Chelsea
Chelsea
5' Pedro (Giroud) • 9' Deli(vl.)  • 17' Giroud (Pedro) • 27' Pedro (Giroud)
4:3
(4:1)
Slavia
Slavia
26' T. Souček  (Ševčík) • 51' Ševčík  (T. Souček) • 54' Ševčík  (T. Souček)
Chelsea
Arrizabalaga – Azpilicueta (C), Christensen, David Luiz, Emerson – Kanté, Kovačić, Barkley (70. Jorginho) – Pedro (87. Hudson-Odoi), Giroud, E. Hazard (65. Willian).
Caballero – Jorginho, Higuaín, Hudson-Odoi, Zappacosta, Willian, Cahill.
Skomina – Praprotnik, Vukan (vš. SVN)
Stamford Bridge, Londýn
Slavia
O. Kolář – Kúdela, Ngadeu, Deli, Bořil – Král, T. Souček (C) – Ševčík (78. Stoch), Traoré, Zmrhal (85. Milan Škoda) – Masopust (52. Olayinka).
Kovář – Olayinka, Zelený, Van Buren, Stoch, Milan Škoda, Frydrych.

Děkujeme za pozornost, dobrou noc.
Frankfurt vyhrál nad Benficou 2:0 a rozdá si to v semifinále s Chelsea. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Arsenal a Valencia. Petr Čech se dnes postaral o vyřazení Neapole a i nadále může snít o tom, že se svou kariéru zakončí vítězstvím v Evropské lize. Tu už s Chelsea vyhrál. A nyní se s ní stále může utkat ve finále.
Slavia prohrála v odvetě na Chelsea poměrem 3:4. Nevyšel jí zejména vstup do utkání, kdy během sedmnácti minut třikrát inkasovala. Působila dost zakřiknutě. Když už Součkem snížila, tak soupeř ihned odpověděl.

Nicméně ve druhém poločase se hra vyrovnala. Ačkoliv si valná část fotbalové veřejnosti myslela, že se zápas bude pouze dohrávat, tak opak byl pravdou. Za podpory skvělých fanoušků hosté nic nezabalili. Petr Ševčík vstřelil dvě branky, pokaždé jinou nohou. Především jeho druhý gól, kdy vymetl šibenici, byl dle všeho životní. Ševčík si tuhle trefu bude nadosmrti pamatovat. Ale mohl klidně završit hattrick. Jenže netrefil čistě centr Zmrhala z levé strany.
Slavia udělala skvělou reklamu českému fotbalu. V Evropské lize končí ve čtvrtfinále.
Zákroky brankářů:
Kepa Arrizabalaga (Chelsea) – dva zákroky
Ondřej Kolář (Slavia) – žádný zákrok
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 9:17.
90+4'
90+3'
Stoch centroval pravačkou z levé strany na hlavu Luize.
90+3'
Kolář nakopl míč na polovinu hřiště, kde Luiz vyhrál souboj s Olayinkou.
90+2'
Slavia přerušila útok soupeře po pravé straně. Azpilicueta nespěchá s autem z poloviny hostů.
90+2'
Luiz napálil pravačkou pouze zeď.
90+1'
Kovačič si na středu došel pro faul Traorého.
90+1'
Tři minuty nastavil sudí Skomina.
90'
Král mohl přihrát Kúdelovi na pravou stranu, místo toho zakončil nad branku.
90'
Stoch trefil Williana, Kepa skákal ke své levé tyči.
89'
Žlutou kartu dostává David Luiz (Chelsea FC).
88'
Chelsea měla docela štěstí! Luiz zasáhl balón rukou na hranici vápna, nikoliv v šestnáctce.
88'
Willian a Hudson-Odoi zaútočili po pravé straně, Chelsea posléze kombinovala na půli až vše pokazil Luiz.
87'
Willian odkopl k polovině hrací plochy, tam pomohl Kolář svým spoluhráčům.
87'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Pedro, přichází Callum Hudson-Odoi.
86'
Stoch dal jesle Giroudovi a poslal míč na pravou stranu, při následném centru se nedohodl Luiz s Kepou na přední tyči a Chelsea může být ráda, že tenhle centr přežila bez úhony.
85'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jaromír Zmrhal, přichází Milan Škoda.
84'
Kovačič si naběhl na levou stranu do ofsajdu.
84'
Milan Škoda se chystá do hry.
83'
Po faulu na Kovačiče má Chelsea trestný kop z pravé strany, ten rozehraje nakrátko.
83'
Žlutou kartu dostává Kepa Arrizabalaga (Chelsea FC) za zdržování hry před výkopem od své branky.
82'
Stoch vystřelil na ose hřiště přes Emersona nad branku Kepy.
82'
Slavia hraje vyrovnanou partii s Chelsea ve druhém poločase...
81'
Willian nahrál Azpilicuetovi na pravou stranu, do jeho centru se vrhl Bořil.
80'
Hostující fanoušci pískají na rozehrávající hráče Chelsea.
79'
Willian neprošel přes dva hráče v pravé polovině vápna.
78'
Zmrhal vrátil balón do vápna z pravé strany, ten skočil před Kepou na přední tyči a zaplul do jeho náruče.
78'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Petr Ševčík, přichází Miroslav Stoch.
77'
Deliho křižný nákop z levé strany srazil Emerson hlavou na roh před Ševčíkem.
77'
Olayinka byl v ofsajdu a Chelsea tak rozehrává u svého vápna.
76'
Slavia získala aut vynikajícím presinkem z pravé strany.
75'
Emerson (CHE) sestřelil Kúdelu výskokem z levé strany na polovině hřiště a vyfasoval žlutou kartu.
75'
Až moc rychlá byla křižná nahrávka Jorginha na pravou stranu na Azpilicuetu.
74'
Emerson běžel po levé straně, ale hosté jej nakonec zdvojili a ani nepřišel centr do vápna.
73'
Kúdela (SLA) zastavil Williana z pravé strany a prohlédl si tak kartu.
72'
Slavia si přihrává na polovině Chelsea.
71'
Slavia držela míč na levé straně až přišla špatná nahrávka na polovině Chelsea, vhazuje tak Azplicueta.
70'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ross Barkley, přichází Jorginho.
70'
Slavia dělá fantastickou reklamu českému fotbalu. Na stadionu Chelsea může pomýšlet určitě na remízu.
69'
Ševčík posunul míč zprava na střed Královi a jeho zakončení zablokovali obránci domácích k brankáři modrých.
68'
Trenér Sarri pošle Jorginha do hry.
68'
Pedro nahrával na levou stranu Willianovi, ten nemohl dosáhnout na přihrávku svého spoluhráče.
67'
Rozehrávku Kepy doprovází fanoušci hostů (opět) pískotem.
66'
V době, kdy byl mávaný ofsajd fauloval Ngadeu Girouda. Sudí Skomina ale píská ve prospěch hostů.
66'
Bořil poslal zajímavou nahrávku na levou stranu vápna nabíhajícímu Olayinkovi. Tomu však pod nohy skočil Kepa a stejně tak byl zřejmě útočník Slavie v ofsajdu.
65'
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Eden Hazard, přichází Willian.
64'
Hazard si narazil se spoluhráčem na levé straně poté, co rozehrál nakrátko. Slávisté poté srazili jeho centr do předbrankového prostoru.
64'
Po dobré práci Emersona na levé straně se kope roh.
63'
Willian se připravuje k nástupu na hřiště.
63'
Obrovská vůle Slavie po remíze...
62'
Zmrhal utekl po levé straně a na zadní tyč mu seběhl Ševčík do druhé vlny. A když by trefil balón čistě z jedničky, tak by se děly zajímavé věci! Ševčík měl na noze hattrick!
61'
Po dost nepovedeném úvodu zápasu je Slavia Chelsea minimálně vyrovnaným soupeřem ve druhém poločase.
60'
Fanoušci Slavie pískají na Kepu, který rozehrává.
59'
Rozehrávající Luiz si na levé straně vynutil faul Olayinky.
59'
Deli byl v těsném ofsajdu na levé straně.
58'
Kolářovi vypadl balón z rukavic, ale i kdyby Chelsea vstřelila branku, tak byl pískaný faul na brankáře Slavie.
57'
Hazard centroval z levé strany do Kúdely, následuje roh.
57'
4:3, Slavia je zpět v zápase. Může zabojovat minimálně o remízu...
54'
Slavia právě vstřelila branku!
Wow! Tak tohle je nádherná trefa! PETR ŠEVČÍK vypálil pravačkou z pravé strany do vzdálenější šibenice. Kepa skákal, ale na balon nedosáhl. Vinu na obdržené brance nese také Kovačič, který pozdě přistoupil ve skluzu k Ševčíkovi. Ale tohle si bude Ševčík hodně dlouho pamatovat! 4:3.
53'
Souček (SLA) držel Barkleyho za dres na levé straně a dostal tak žlutou kartu.
52'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Lukáš Masopust, přichází Peter Olayinka.
51'
PETR ŠEVČÍK dává dost možná svůj životní gól proti Chelsea, které odmala fandí. Na pravé straně si navedl míč na levou nohu a přes Kovačiče propálil Kepu k bližší tyči pod levou rukou.
51'
Fanoušci Slavie nyní oslavují každou přesnou nahrávku hostů při kombinaci.
50'
Chelsea kombinovala na levé straně do doby než zhruba na půli si Král pomohl faulem proti Barkleymu.
49'
Oproti prvnímu poločasu se nic nezměnilo. Fanoušci hostů jsou i nadále hodně slyšet.
48'
Souček u přední tyče hlavičkoval nad branku.
48'
Po standardní situaci na zadní tyč došlo na souboj Luize s Bořilem, po něm uvidíme roh.
47'
Christensen se chtěl odpoutat od Traorého a poté jej zasáhl do levé nohy.
46'
Bořil postrčil Pedra u levé lajny, Chelsea rozehrála nakrátko.
46'
Chelsea má výhodu prvního útoku druhého poločasu.
46'
Slavia může být spokojena i s tím, jakou reklamu jí dělají fanoušci. Podstatně lepší v Genku. Ačkoliv jich je v Anglii zhruba 2,5 tisíce, tak jsou daleko více slyšet než domácí příznivci.
Slavia má za sebou dle všeho svůj předposlední poločas v tomto ročníku Evropské ligy. Na Stamford Bridge prohrává 1:4. Chelsea vedla po sedmnácti minutách 3:0 a rodil se debakl. Jakoukoliv větší příležitost, kterou si vypracovala, také využila. Slavii nepomohl ani nešťastný vlastní gól Deliho. Pedro střílel do tyče a od ní se odrazil balón do Deliho a od Deliho do sítě.

Když už Tomáš Souček snížil po rohovém kopu z levé strany, tak Chelsea našla odpověď hned z protiútoku a zakončením Pedra skákavým zakončením přes Deliho a brankáře Koláře. Ten si prakticky v první půli nesáhl na balón a je to pro něj hodně složitý zápas.
45+2'
45+1'
Následně byl k vidění zřejmě poslední faul prvního poločasu na konto hostů.
45+1'
Azplicueta si zopakuje aut z pravé strany.
45+1'
Minuta se nastavuje!
45'
Po posunutí Deliho na levou stranu na Bořila zasáhl Azpilicueta hlavou na bližší tyči.
44'
Bořilův centr zleva na druhou tyč sklepl Azplicueta pod své nohy a poté jej pochopitelně na hraně malého vápna mohl chytit balón do koše.
43'
Fanoušků Slavie je sice v Londýně méně než příznivců Chelsea, ale zatím jsou daleko hlasitější. A opravdu dělají svému klubu dnes dobré jméno.
42'
Chelsea rozhýbala Slavii. V závěru přišel pas Barkleyho na levou stranu na Hazarda, ten přihrál pod sebe a Emerson trefil obránce hostů ve vápně.
41'
Ševčík hledal Deliho a Krále na zadní tyči, balón však křížem doskákal za branku, od které rozehraje Kepa.
40'
Azplicueta přihrál Delimu a ten byl vzápětí na levé straně faulovaný Pedrem.
40'
V posledních minutách docela ubylo vyložených šancí na obou stranách a hraje se prakticky bez střel.
39'
Fanoušci Slavie jsou v Lonýdně hodně slyšet. Zatím se prezentují ve výborném světle.
38'
Ngadeu šel do souboje s Grioudem a ten dopadl nepříjemně na nohu. Je však v pořádku.
38'
Kepův výkop prodloužil Giroud hlavou z levé strany do zámezí.
37'
Ševčík posílal míč z pravé strany na zadní tyč a Azplicueta odhlavičkoval balón ze svého vápna.
36'
Bořilovi odskočil balón na levé straně a na souboj s Azplicuetou ani nedošlo.
35'
Slavia hraje s Kolářem při své rozehrávce, Giroud presuje ze středu.
34'
Bořil neměl prostor k nahrávce po levé straně, ale Slavie i tak vhazuje.
33'
Někteří fanoušci Chelsea nesouhlasili, ale Kanté dostal za faul na polovině hřiště žlutou kartu.
33'
Giroud se zlobí na spoluhráče, který zkazil rozehru z pravé strany a Kolář je tak součástí první fáze postupného útoku hostů.
32'
Balón přeskočil Emersona a Ševčík tak vracel balón do vápna z pravé strany, ten vyboxoval Kepa pravou rukou.
31'
Giroud zasáhl Krále do nohy z levé strany, Slavia rozehrává z poloviny Chelsea.
30'
Luiz ubránil Součka na zadní tyči a na balonu bude Chelsea.
29'
Azpliciueta protestuje, ale nic to nemění na tom, že Bořil vybojoval roh z levé strany.
28'
Ševčík si naběhl na pravou stranu do ofsajdu.
27'
Chelsea právě vstřelila branku!
Na vzdálenější tyči využil PEDRO centru z levé strany a míč přes bránícího Deliho a Koláře doskákal do branky.
26'
TOMÁŠ SOUČEK byl úplně volný v pravé části vápna při rohu z levé strany a zakroutil míč kolem levé ruky brankáře do sítě.
25'
První vyložená šance hostů v zápase! Deli si naskočil na levé straně a zakončil hlavou k přední tyči, kde zaznamenal Kepa svůj nejtěžší zákrok v utkání.
24'
Kovačič poslal k zemi Masopusta z pravé strany. Za tenhle zákrok se dala udělit žlutá karta.
24'
Souček byl na levé straně zablokovaný a když už to vypadalo na roh Slavie, tak Emerson nepřestál hrát a udržel míč na hrací ploše.
23'
Luiz nakopával balón na polovinu Slavie a zdálo se, že trefil balón nečistě. Ten tak doskákal po levé straně za hostující bránu...
22'
Král útočil s Traorém po pravé straně, ale bývalý hráč Teplic centroval na střed na nohu Azpilicuety.
21'
Signál Chelsea. Pedro kopl standardku na levou stranu. Balón šel od hlavy Girouda do stejné části těla Bořila a posléze do koše Koláře.
21'
Hazard to docela schytává od hostujících hráčů. Nyní je mimo hrací plochu.
20'
Odhadme tří faul Kúdely na Hazarda. Belgická hvězda zůstala ležet na trávníku. Sudí Skomina po krátké prodlevě odpískal faul hráče, který si zahrál například za reprezentaci proti Brazílii.
19'
Slavie působí dojmem, že má z Chelsea velký respekt a je docela ustrašená. Domácí disponují daleko lepším pohybem.
17'
Luiz vyhrál hlavičkový souboj se Ševčíkem. Ten ležel na hrací ploše. Hrálo se dál. Kante tak ze středu poslal pas mezi dva beky na pravou stranu Pedrovi. Ten ještě zvedl hlavu a nahrál OLIVIERU GIROUDOVI, který ze středu uklidil balón přes Ngadeua do naprosto prázdné branky.
16'
Traoré běžel po pravé straně kolem dvou hráčů Chelsea. Když už to vypadalo, že balón pouze propadne vápnem, tak zakončil Zmrhal o zem z levé strany přes Azpilicuetu o zem vedle zadní tyče.
15'
Luiz sebral balón Masopustovi z levé strany. Slavia posléze napadala rozehru Chelsea, ale balón se od jednoho z hostů odrazil za domácí branku.
15'
Deli si nerozuměl se Zmrhalem na levé straně. Azpilicueta tak nemusel zasahovat na postu pravého beka, míč zamířil až do vápna ke Kepovi.
14'
Slavia se snad ještě nedostala s míčem do vápna Chelsea.
13'
V souboji dvou vzhledově podobných fotbalistů fauloval Král Luize.
13'
Chelsea kombinovala do doby než Luiz pokazil nahrávku na Emersona na levou stranu a Slavia tak vhazuje na polovině soupeře.
12'
Slavia tak k postupu potřebuje tři branky.
9'
Hazard si na levé straně vyměnil míč s Giroudem. Ten měl na zádech Ngadeua. Giroud podržel balón a poslal ho do velkého vápna zpět nabíhajícímu Hazardovi. Ten centroval do ohně. Pedro trefil z pravé strany přední tyčku, od které se balón odrazil do SIMONA DELIHO a od kapitána Slavie v prvním čtvrtfinále poté nešťastně za záda bezmocného Koláře.
9'
Hostům byl odmávaný ofsajd.
8'
Bořil vypíchl míč Emersonovi z pravé strany, ale následovala ztráta Traorého u středového kruhu.
8'
Hazard podpořil útok z levé strany, ve velkém vápně si zasekl balón na pravačku a trefil jednoho z trojice vystupujících soupeřů.
5'
Prodloužení se dnes v Londýně hrát nebude. Tohle byla naprostá paráda! Azpilicueta a PEDRO si narazili na pravé straně. Giroud přidal v závěru rychlou nahrávku PEDROVI do velkého vápna a bývalý hráč Barcelony přehodil vybíhajícího Koláře. Král zasáhl balón levou nohou již v brance Slavie.
5'
Zhruba čtvrtý faul Slavie. Postaral se o něj Ngadeu zákrokem na středu na otáčejícího se Girouda.
4'
Kovačič nebyl faulovaný na levé straně svým protihráčem Ševčíkem.
4'
Hazard odkulhal mimo hrací plochu a Chelsea bude chvíli hrát o desíti.
3'
Ojojoj, Hazard opět leží na place. Zase po souboji s Kúdelou. O faul se podle rozhodčího nejednalo.
3'
I přes značnou převahu domácích fanoušků v hledišti jsou momentálně slyšet příznivci Slavie.
2'
Kúdela fauloval Hazarda, ten se držel za levou nohu. Kolář zatím může být v klidu, nehrozí mu větší nebezpečí.
2'
Pedro ztratil balón na pravé straně a Deli si tak pod sebe pomohl Kolářem.
1'
Kanté si seběhl na pravou stranu na pas rozehrávajícího Azpilicuety a balón mu prvním dotekem odskočil do autu.
1'
Slavia rozehrála odvetu čtvrtfinále Ligy mistrů, v prvním poločase útočí z levé strany.
1'
Slavia v červenobílém, Chelsea v modrém.
Trenéři Sarri a Trpišovský se pozdravili.
Trojice rozhodčích přivádí oba týmy na trávník. Jako první nastupují pochopitelně kapitáni, tzn. Azpilicueta a Souček.

Chelsea FC: Arrizabalaga – Azpilicueta (C), Christensen, David Luiz, Emerson – Kanté, Kovačić, Barkley – Pedro, Giroud, E. Hazard.
Náhradníci: Caballero – Jorginho, Higuaín, Hudson-Odoi, Zappacosta, Willian, Cahill.

SK Slavia Praha: O. Kolář – Kúdela, Ngadeu, Deli, Bořil – Král, T. Souček (C) – Ševčík, Traoré, Zmrhal – Masopust.
Náhradníci: Kovář – Olayinka, Zelený, Van Buren, Stoch, Milan Škoda, Frydrych.

Rozhodčí: Skomina – Praprotnik, Vukan (vš. SVN).
Miroslav Stoch se vrátil na Stamford Bridge. Mezi lety 2006 – 2010 byl hráčem Chelsea. V barvách londýnského týmu však zasáhl pouze do pěti zápasů. V lednu 2009 nastoupil za stavu 0:1 na posledních deset minut proti Stoke. V nastavení poslal Franku Lampardovi centr na vítěznou trefu. Tím se tak postaral dost možná o to, že trenér Scolari nebyl odvolaný.
Zápas bude probíhat pod bedlivým dohledem slovinského rozhodčího Damira Skominy. Asistovat mu budou jeho krajané Jure Praprotnik a Robert Vukan. Jakožto čtvrtý sudí byl delegovaný Tomaž Klančnik.
Olivier Giroud měl na Slavii jenom slova chvály po úvodním čtvrtfinále. Mistr světa z minulého roku označil souboj s Pražany za ten nejtěžší, který Chelsea odehrála v tomto ročníku Ligy mistrů. Stejně tak si pochvaloval trávník a atmosféru v Praze. „Čekali jsme silného soupeře, věděli jsme, jak moc budou slávisté namotivovaní na zápas proti nám. Hodně a velmi dobře nás napadali. Od první do poslední minuty. Velmi dobrý výkon," uvedl někdejší útočník Arsenalu.
Vzhledem k tomu, že do základní sestavy Slavie pro první duel se nevešel ani jeden z kvartetu Škoda – Zmrhal – Hušbauer – Souček, kapitánskou pásku navlékl Simon Deli. Ten hraje ve Slavii již pátou sezonu. Dříve se o něj zajímala Marseille a kluby z Německa. Svým dobrým výkonem v úvodním čtvrtfinále si možná řekl o zahraniční angažmá.
Jedním z překvapení v základní sestavě Slavie pro první čtvrtfinále byl Petr Ševčík. Ten odmala fandil Chelsea. A udělal doslova vše pro to, aby si zahrál proti svému milovanému klubu. Dokonce i nikomu nepověděl, že je nemocný. Po zápase v Praze poté rozšířil svojí sbírku dresů Lamparda a Drogby o dres Brazilce Williana.
Zaznělo před zápasem:

Zdeněk Houštecký, asistent trenéra Slavie: „Rozhodně nic nevzdáváme. Jedeme se do Anglie poprat, chceme postoupit a uděláme pro to maximum. Budeme hrát aktivně a věříme, že se nám to povede. Zjistili jsme, že je Chelsea hratelná, a proto věříme, že můžeme překvapit. Navíc budeme mít k dispozici také Tomáš Součka, naší chobotnici uprostřed zálohy."

Trenér Slavie Jindřich Trpišovský o Edenu Hazardovi: „Je to nejlepší hráč. Osobně ho stavím na úroveň takových hráčů jako Messi a Ronaldo, patří do stejné kategorie. Je v nejlepším věku. Je radost se na něj dívat. Pokud nastoupí, tak budu jen rád. Bude to pak znamenat, že proti nám nastoupí ti nejlepší a že nás Chelsea bere vážně. Kdybychom tady uspěli, tak by to znamenalo, že jsme uspěli proti nejlepším, co Chelsea má."
Chelsea prohrála v posledním kole Premier League na půdě Liverpoolu poměrem 0:2 po gólech Saného a Salaha. Zafungoval tak trošku zákon karmy. Před prvním duelem čtvrtfinále Evropské ligy v Praze skandovali fanoušci Chelsea popěvek: "Salah je atentátník!" Načež nebyli vpuštěni na stadion. Jak Chelsea, tak Liverpool tohle chování odsoudili a označili za ostudu celku ze Stamford Bridge.
Slavia o víkendu remizovala v derby se Spartou 1:1. Její náskok na čele ligy se tak ztenčil na pět bodů v době, kdy do konce základní části zbývají dvě kola a poté ještě přijde nadstavba. Sešívaní však prohrát nemuseli. Podle komise rozhodčích totiž měli kopat dvě penalty. Tenhle zápas opět rozvířil debaty o používání videa v české lize.
Chelsea už má zkušenost s českým soupeřem v rámci evropských pohárů. V roce 2013 postoupila přes Spartu do osmifinále Evropské ligy. Nejprve na Letné vyhrála 1:0. Posléze na Stamford Bridge prohrávala brankou Davida Lafata. V nastavení však poslal Eden Hazard do kolen pražský celek překonáním Tomáše Vaclíka.
Hezký den, vítejte u textové reportáže z odvetného utkání čtvrtfinále Evropské ligy. Fotbalisté pražské Slavie se o postup mezi čtyři nejlepší této prestižní klubové soutěže porvou s londýnskou Chelsea. Před týdnem v Praze po velice dobrém výkonu prohráli 0:1 brankou Alonsa ze závěru. V Londýně tak musí zvítězit, aby postoupili do semifinále. Začínáme v 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.