Evropská liga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Curych : Ludogorets - 4. října 2018   18:55

Curych
Curych
84' Pálsson (Kololli)
1:0
(0:0)
Ludogorets
Ludogorets
Curych
Brecher – Nef, Bangura, Maxsö – Rüegg, Pálsson, H. Kryeziu, Domgjoni, Kololli – Odey (82. Ceesay), Schönbächler (71. Roberto Rodriguez).
Vaņins – Ceesay, Haile-Selassie, M. Kryeziu, Omeragic, Roberto Rodriguez, Winter.
Munuera – Sevilla, Cabanero
Letzigrund Stadion (Curych)
Ludogorets
Renan – Cicinho, Moţi, Nedjalkov, Natanael – Campanharo, Marcelinho (79. Mahlangu), Djakov (70. Góralski) – Lukoki, Brandão (71. Świerczok), Wanderson.
Broun – Bakalov, Góralski, Mahlangu, Sasha, Świerczok, Terziev.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
Curych si tak po úvodním vítězstvím na hřišti Larnaky připsal do tabulky skupiny A další tři body a je spolu s německým Leverkusenem na šesti bodech. To Ludogorec na první body stále čeká.
Herně vyrovnané utkání nakonec končí těsným vítězstvím Curychu. Domácí zachránila situace z 84. minuty, kdy se po nakrátko rozehraném rohovém kopu prosadil výstavně hlavou Pálsson. Nutno ale říci, že i hosté z Bulharska měli své šance a byli svému soupeři rovnocenným protivníkem. Duelu by tak spíše slušela remíza.
90+4'
90+3'
Snahu bulharského celku zhatil střídající Góralski, který se provinil faulem. Míč se tak stěhuje na kopačky Curychu a nutno říci, že domácí s rozehrávkou vůbec nespěchají.
90+3'
Rozběhla se poslední minuta nastavení. U míče jsou hosté, kteří se na polovině hřiště snaží rozjet kombinaci.
90+2'
Na druhé straně získal Curych rohový kop, který rozehrál nakrátko a uspořil tak u praporku cenné vteřiny.
90+1'
Po faulu Rüegga měli hosté k dispozici přímý kop z levé strany, centr Wandersona však dolétl pouze do rukavic připraveného brankáře Brechera.
90'
Rozhodčí Munuera nastavuje utkání o tři minuty.
89'
A po faulu Kololliho na polovině hřiště Ludogorec u balonu zůstane.
88'
U míče jsou hosté. V závěru se jistě budou snažit s nepříznivým stavem ještě něco udělat.
87'
Stejný hráč nyní přešel přes několik protihráčů, na tom posledním ale ztroskotal. Míč končí za brankovou čarou a Renan jej uvede do hry odkopem od své svatyně.
85'
Střídající Rodriguez to teď trochu přehnal s důrazem a vidí od hlavního sudího žlutou kartu.
84'
Curych právě vstřelil branku!
A z toho následně padá první branka zápasu! Curych rozehrál roh nakrátko a následně se centr Kololliho z levé strany dostal přímo na hlavu VICTORA PÁLSSONA, jenž umístil balon do levého růžku branky a odstartoval v ochozech euforii!
83'
Nováček na hřišti se uvedl centrem, který hostující obrana odvrátila na roh.
82'
Odey už toho dnes více nestihne, místo na hřišti přepouští Ceesayovi.
81'
Na protější straně hrací plochy obdržel míč za obranu Odey, Renan se ale proti jeho přízemnímu pokusu zaskvěl výborným zákrokem. Gól by však i tak neplatil, neboť i zde byl pískán ofsajd.
80'
Nedjalkov se dostal po standardce ke střele, která mu byla zblokována. Veškeré vzrušení je ale zbytečné, neboť je pískán ofsajd. Ten byl však skutečně z kategorie doslova milimetrových.
79'
Ludogorec naposledy střídá. Marcelinha nahrazuje Mahlangu.
78'
Domácí akci zastavuje praporek pomezního, jenž přistihl Odeye v ofsajdovém postavení.
77'
Bulharský celek si poradil i s Kololliho centrem a osvobozuje se.
76'
Na druhé straně adresoval do vápna vzdušnou přihrávku Rüegg, obrana Ludogorce odvrátila balon na roh.
75'
Natanael hledal dlouhým centrem nabíhajícího Lukokiho, míč ale končí v zámezí.
73'
Kololli si pomohl útočným faulem, míč se stěhuje na kopačky hráčů v zelených dresech.
71'
A série změn na hrací ploše nekončí, ještě jednou střídá Ludogorec. Ze hry jde aktivní Brandão, na trávník místo něj míří další Polák Świerczok.
71'
Střídají také domácí. Zápas skončil pro Schönbächlera, místo kterého si na posledních dvacet minut zahraje Roberto Rodriguez.
70'
Djakov předává kapitánskou pásku Marcelinhovi a přenechává místo na hřišti Góralskému.
69'
Curych se ubránil a může přejít do útoku.
68'
Na druhé straně vybojoval Ludogorec rohový kop.
67'
Nepříjemnou ránu Kololliho k tyči vyráží pozorný Renan!
66'
To na druhé straně se po fualu Natanaela píská. Domácí budou mít k dispozici přímý kop, hostující obránce navíc vyfasoval žlutou kartu.
65'
Jeden z hráčů Ludogorce upadl po souboji na hranici vápna, rozhodčí ale nechává pokračovat ve hře.
63'
Kololliho centr od rohového praporku vyboxoval Renan do autu.
62'
Curych vybojoval rohový kop, stadion se probouzí.
61'
Na druhé straně mířil do zajímavé pozice Schönbächler, nakonec ale o míč přišel.
60'
Po hodině hry je skóre stále bez branek. Už to ale nemuselo platit, po individuálním průniku se do míče opřel z větší vzdálenosti Natanael a jen těsně minul vzdálenější tyč!
59'
Akci Curychu končí nedovolený zákrok Odeye, jenž nevybíravě dohrál Nedjalkova.
58'
Kololli faulován na středu hřiště Campanharem, u míče zůstanou domácí. Ti v posledních minutách po vlažnějším vstupu do druhého dějství přeci jen přidali na obrátkách.
56'
Po Kololliho centru z pravé strany hlavičkoval na zadní tyči Nef, balon ale poslal vysoko nad.
55'
Djakov přišlápl nohu Schönbächlerovi a sudí píská faul. Curych bude zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.
54'
Na konci rychlé protiakce Ludogorce se Marcelinhovi otevřela pravá strana hřiště, odkud poslal štiplavou střelu těsně vedle pravé tyče!
52'
Střelu Ludogorce z velké dálky zblokoval Maxsö. Tým ze severovýchodu Bulharska je po změně stran o poznání aktivnějším.
51'
S přízemním centrem z pravé strany hrací plochy si domácí zadáci poradili. Po chvíli následoval další hostující průnik do vápna, který ale končí jen odkopem od branky.
50'
Na druhé straně se zrodilo přečíslení Ludogorce tři na dva, i tato útočná snaha ale po vyhlavičkovaném míči končí zpracováním rukou, kterým se provinil aktivní Brandão.
49'
Akce Curychu končí odpískanou rukou Schönbächlera.
48'
Brecher si připisuje úspěšný zákrok. Brandão poslal po přihrávce z levé strany balon přesně doprostřed brány.
47'
Hosté se ubránili a vyrazili do protiútoku, z toho ale nakonec žádné nebezpečí nevzniklo. U míče už jsou opět fotbalisté v bílých dresech.
46'
Curych vybojoval vhazování poblíž brankové čáry Ludogorce.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:56.
Sudí Munuera nakonec nenastavil ani minutu a první půle tak končí bez branek. K vidění byly zajímavé náznaky možností na obou stranách, fotbalisté dnes ale nemají svá mířidla seřízena zrovna nejpřesněji, a tak všechny balony putují mimo tři tyče. Uvidíme, zda se někdo prosadí po změně stran.
45'
44'
Až teď byl vyslán do zajímavého průniku Brandão, špatně si ale zpracoval míč, který končí v zámezí.
43'
Ludogorec je s blížící se přestávkou lepším týmem, do přímého zakončení se ale hosté zatím nedostávají.
40'
Sudí Munuera rozjel tak trochu karetní mariáš, nutno ale říci, že zcela oprávněně. Do soupeře teď zajel Djakov a žlutí se i před jeho očima.
39'
Žlutí se i na druhé straně. Maxsö stáhl k zemi Lukokiho a bude si muset ve zbytku duelu dávat na své zákroky pozor.
37'
Teď už si Brandão kartu vykoledoval, a může být rád, že pouze žlutou. Hostující útočník naskočil u postranní čáry do Nefa a nevybíravě jej udeřil do tváře.
36'
Sledujeme klidnější pasáž zápasu. Hraje se především v okolí středového kruhu.
33'
Schönbächler se dostal do samostatného úniku, jenže je pískán ofsajd. Fanoušci reagují pískotem.
32'
Brankář Renan teď po centru z pravé strany na poslední chvíli vyboxoval míč před dorážejícím Maxsem.
31'
Brandão fauloval ve výskoku Banguru, ten ještě dostal naloženo i od padajícího míče. Vše se obešlo bez karetního napomenutí.
30'
Schönbächler zkusil kroucenou střelu ze dvaceti metrů, balón ale letěl metr nad horní tyč.
29'
Tempo hry diktují domácí borci. Dokumentuje i statistika držení míče, v níž mají desetiprocentní převahu (55 %).
27'
Djakovovi je po jeho skluzu pískán faul. Hostující fotbalista se výroku sudího směje, podle něj se o nedovolený zákrok ani náhodou nejednalo.
26'
Obrovská možnost tentokrát na druhé straně hřiště! Renan poslal výkop na Brandaa, který vyhrál souboj na hranici vápna a předložil míč ze strany Marcelinhovi. Tomu ale míč trochu utekl, a tak z dobré pozice zamířil jen vedle brány!
22'
Dobrá šance pro Curych! Kololli rozehrál standardku a míč končí těsně vedle tyče. Následuje odkop od branky.
21'
Žlutou kartu dostává Marcelinho (PFC Ludogorec Razgrad).
10'
Hráči Ludogorce získali míč na polovině hřiště a po útoku z levé strany jej centrovali do vápna. Tam si jej však našel brankář domácích a bez problémů chytá centr do svých rukou.
8'
Curych kombinuje na vlastní polovině a hledá okénka do postavené formace hostů.
1'
Vzájemné zápasy

Jedná se o první vzájemné utkání těchto soupeřů.
PFC Ludogorec Razgrad

Bulharskému týmu se málem podařilo v prvním kole skupinové fáze Evropské ligy zaskočit německý Leverkusen. Přestože se Ludogorec v 31. minutě zápasu dostal dokonce do dvoubrankového vedení, nadějný výsledek neudržel a prohrál 2:3. O první body do tabulky tak musí zabojovat na půdě dnešního soupeře, který papírově představuje hlavního soupeře Ludogorce v cestě za postupem po boku favorizovaného Leverkusenu.

Hosté jsou v bulharské lize taktéž na druhém místě. Z deseti doposud odehraných zápasů se jim podařilo získat 23 bodů.
FC Curych

Švýcarský klub vstoupil do základní skupiny Evropské ligy vítězstvím 1:0 na půdě AEK Larnaca. Jedinou branku utkání vstřelil z penalty Kololli. Vzhledem k vyrovnanosti obou dnešních protivníků může být výsledek tohoto utkání velmi důležitým směrem k postupu do další fáze soutěže.

Ve švýcarské lize je Curych na druhém místě za suverénním Young Boys se ziskem 15 bodů po devíti kolech. Na domácím hřišti ještě neprohrál, zároveň si však připsal jen dvě výhry a tři remízy.
Druhé kolo skupinové fáze Evropské ligy svede proti sobě švýcarský Curych a bulharský Ludogorec Razgrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.