Evropská liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sarpsborg : Malmö - 25. října 2018   21:00

Sarpsborg
Sarpsborg
87' Halvorsen
1:1
(0:0)
Malmö
Malmö
80' Vindheim  (Rieks)
Sarpsborg
Vasjutin – Tveita, Horn, Tamm, Thomassen – Halvorsen, M. Nielsen (88. Singh), Zachariassen, Askar (85. J. Larsen) – Muhammed (79. Heintz), Mortensen.
Falch – Heintz, Jörgensen, J. Larsen, Larsen, Vetti, Singh.
Malmö
Dahlin – Vindheim, L. Nielsen, Bengtsson (58. Brorsson), Safari – Christiansen (84. Innocent), Bachirou, Lewicki (66. Antonsson), Rieks – Rosenberg, Traustason.
Viitala – Antonsson, Innocent, Brorsson, Gall, Larsson, C. Strandberg.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:1. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 14:10.
Je konec! Dvě šance, dva góly! Tak by se dal popsat dnešní zápas. Po celou dobu utkání jsme sledovali ohromnou bitvu o každý metr. Na trávníku dominovaly obě defenzivy. Až deset minut před koncem poslal hostující celek do vedení Andreas Vindheim! Fotbalisté Sarpsborgu se však nevzdali a v 87. minutě se dočkali odměny. Hrdinou norského mužstva se stal Ole Jörgen Halvorsen! Oba týmy tak mají na kontě čtyři body a jsou na druhém a třetím místě.
90+3'
90+2'
Marcus Antonsson se snažil vyvézt míč vpřed po pravém křídle. Hostující fotbalista o něj ale přišel hned na polovině hřiště. Domácí mají čas na poslední útok.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Najednou jsou domácí hráči mnohem aktivnější a tlačí se do útoku. Švédský celek ještě čekají hodně těžké minuty.
89'
Kristoffer Zachariassen napřáhl ke střele zpoza hranice pokutového území. Jeden z obránců soupeře jeho dělovku srazil na rohový kop.
88'
Střídání v týmu Sarpsborg: ze hřiště odchází Matti Lund Nielsen, přichází Harmeet Singh.
87'
Sarpsborg právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Domácímu celku se to nakonec podařilo! Po autovém vhazování se domácím podařilo procedit míč do pokutového území a OLE JORGEN HALVORSEN skákavou střelou překonal brankáře!
86'
Sören Rieks potáhl míč vpřed po levé straně a u rohového praporku vybojoval vhazování pro hostující celek. Švédský klub nasbírá další vteřinky.
85'
Střídání v týmu Sarpsborg: ze hřiště odchází Amin Askar, přichází Jörgen Larsen.
84'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Anders Bleg Christiansen, přichází Bonke Innocent.
83'
Hostující obránci navíc kombinují s míčem na vlastní polovině a nepouštějí hráče Sarpsborgu do tlaku. Malmö hraje opravdu profesorsky.
82'
Domácím fotbalistům najednou nezbývá příliš mnoho času na vyrovnání. Proti fantastické obraně švédského celku to navíc budou mít nesmírně těžké.
80'
Malmö právě vstřelilo branku!
Deset minut před koncem dnešního souboje jsme se nakonec dočkali branky! Hosté se ujímají vedení! Sören Rieks z levé strany odcentroval na zadní tyč a ANDREAS VINDHEIM ve skluzu uklidil míč do sítě!
79'
Střídání v týmu Sarpsborg: ze hřiště odchází Rashad Muhammed, přichází Tobias Heintz.
78'
Marcus Rosenberg poslal k zemi jednoho z domácích hráčů a může být rád, že vyfasoval jen žlutou kartu.
77'
Joonas Tamm napálil míč na polovinu soupeře. Na jeho přihrávku však nedosáhl nikdo v modrém a hostující celek se může vydat do útoku.
76'
Za centrem z pravé strany se do pokutového území hnal Marcus Rosenberg. Hostujícímu útočníkovi však zkazil radost včasný výběh brankáře.
75'
Domácí fanoušci nyní hlasitě skandují a tlačí Sarpsborg do útoku. Norský celek je v posledních minutách aktivnější a chce urvat výhru na svou stranu.
73'
Domácí následně zahrávali rohový kop. Po něm se do zakončení probíjel Joonas Tamm, ale podle sudího se domácí stoper dopustil faulu.
72'
Sarpsborg zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území soupeře. Centrovaný míč přiletěl na malé vápno, odkud míč vyboxoval brankář Dahlin.
71'
Joonas Tamm si dal pozor na nepovedený odkop soupeře na polovinu Sarpsborgu. Domácí stoper si nechtěl přidělávat práci a pomohl si malou domů.
70'
Domácí útočník se navíc pustil do potyčky s obráncem Nielsenem. Stoper Malmö však zůstává naprosto klidný. Sudí musí uklidňovat právě Rashada.
69'
Rasham Muhammed tentokrát upadl po souboji na hranici pokutového území. Sudí měl souboj přímo před sebou a bez váhání nechal pokračovat ve hře.
68'
Rashad Muhammed dostal hodně nepřesnou přihrávku a jen rozhazoval rukama. Hráče Sarpsborgu dnes brzdí velké množství nepřesností.
67'
Patrick Mortensen se probil do pokutového území a z ostrého úhlu dokonce zakončil. Jeho slabou střelu schoval brankář soupeře do rukavic.
66'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Oscar Lewicki, přichází Marcus Antonsson.
65'
Oscar Lewicki spěchal za prudkou přihrávkou do pokutového území. Odražený míč mu však uskočil daleko od nohy a skončil na kopačkách obránců.
64'
Fouad Bachirou dostal prostor v blízkosti pokutového území, jenže místo zakončení ještě roztáhl hru do křídla. Malmö pokračuje v obléhání šestnáctky.
63'
Joonas Tamm pro změnu prodloužil míč na pravou stranu, kde neoslovil nikoho ze svých spoluhráčů. I ve druhé půli se pokračuje v hodně soubojové hře.
62'
Ole Jörgen Halvorsen si skvěle pokryl míč tělem a rozběhnutý hráč v modrém dresu jej fauloval. Rozehrávat tak mohou fotbalisté Malmö.
61'
Ole Jörgen Halvorsen dostal prostor na pravé straně, ale slibnou možnost norského celku zazdil nepřesnou přihrávkou na Zachariassena.
60'
Joachim Thomassen se ujal rozehrávky přímého kopu v blízkosti pokutového území. Na jeho nadýchaný centr však nedosáhl nikdo v modrém.
59'
Oscar Lewicki fauloval na vlastní polovině při založení útoku Malmö. Hostující hráč se hodně diví a může být rád, že za své protesty neviděl žlutou kartu.
58'
Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Rasmus Bengtsson, přichází Franz Brorsson.
57'
Sören Rieks prodloužil míč na Safariho. Druhý jmenovaný si v tísni nepotykal se zpracováním a míč se mu od holeně odrazil k zadákům Sarpsborgu.
56'
Další ofsajd na straně domácího celku. Tentokrát si své postavení o dobré dva metry nepohlídal Kristoffer Zachariassen.
55'
Joachim Thomassen si nepohlídal své postavení a nechal se nachytat v ofsajdové pasti. Obrana Malmö to sehrála opravdu skvěle.
54'
Jürgen Horn diriguje rozehrávku norského celku na polovině hrací plochy. Nikdo v dresu Malmö rozehrávku Sarpsborgu neatakuje.
53'
Právě Rosenberg se tentokrát dostal k odraženému míči na hranici pokutového území. Hostující útočník se snažil odcentrovat, ale trefil jen obránce.
52'
Marcus Rosenberg se krásně otočil kolem soupeře na polovině hrací plochy, jenže jeho následná rozehrávka na pravé křídlo byla hodně nepřesná.
51'
Další akci Malmö zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si nepohlídal útočník Marcus Rosenberg. Ofsajd!
50'
Jon-Helge Tveita si dal pozor na nepovedenou přihrávku po levé straně a nechal míč propadnout do zámezí. Rozehrávat tak bude Sarpsborg.
49'
Joachim Thomassen zahrával rohový kop domácího celku. Jeho prudký centr přiletěl na malé vápno, kde zasáhl připravený stoper v černém dresu Malmö.
48'
Vindheim na polovině hrací plochy trefil soupeře ostrým skluzem a za odměnu vidí žlutou kartu.
47'
Marcus Rosenberg potáhl míč až na hranici pokutového území soupeře, jenže na jeho hranici neobešel statického obránce.
46'
Domácí obstarali výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Sarpsborg se ihned vydal do útoku, jenže nákop na levé křídlo byl nepřesný.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka příliš fotbalové zábavy nepřinesla. Na hřišti se bojovalo prakticky o každý metr. Nikdo z hráčů se nedostal do vyložené šanci. Obrany obou týmů hrají blízko u sebe a na hřišti není moc prostoru k tvořivosti. Do kabin se proto odchází za bezbrankového stavu.
45'
45'
Malmö se v závěru prvního poločasu usadilo na polovině soupeře a hledá si cestičku do pokutového území. Zadáci Sarpsborgu však skvěle brání.
44'
Fouad Bachirou rozjel další akci švédského celku středem hrací plochy. Andreas Vindheim však na pravé straně nedostal prostor k odcentrování.
43'
Marcus Rosenberg si řekl o přihrávku mezi stopery domácího celku, ale rychlonohý Joonas Tamm se s ním stačil vrátit a pomohl si malou domů.
42'
Rasmus Bengtsson si v souboji na polovině hrací plochy pomohl nedovoleným zákrokem. Sudí si jeho faulu všiml a důrazně dává najevo, že to příště bude za žlutou kartu.
41'
Joachim Thomassen vhazoval na polovině soupeře. Na jeho prudký aut si naběhl Ole Jörgen Halvorsen, který odcentroval, ale ani tentokrát se nikomu v modrém nepovedlo zakončit.
40'
Do ojedinělého zakončení se tentokrát dostal Anders Bleg Christiansen, jež se zpoza pokutového území opřel do odraženého míče. Aleksandr Vasjutin měl snadnou práci.
39'
Sören Rieks se vrátil na hranici pokutového území, kde vypomohl svým spoluhráčům z defenzivy. Útočníci Sarpsborgu nemají moc prostoru ke kombinaci.
38'
Lasse L. Nielsen před rozběhnutým Mortensenem odkopl míč na tribunu. Domácí celek tak může pokračovat v kombinaci na polovině soupeře.
37'
Joachim Thomassen uspěl v souboji na polovině hrací plochy, jenže v krkolomné pozici nedokázal konstruktivně rozehrát. Bojuje se o každý metr.
36'
Centr z přímého kopu se snesl na malé vápno, kam vyrazil nikým neatakovaný Johan Dahlin, jež míč bez problémů vyrazil do bezpečí.
35'
Marcus Rosenberg neuspěl v hlavičkovém souboji na vlastní polovině a navíc se dopustil nedovoleného zákroku. Domácí rozehrají přímý kop z dobré pozice.
34'
Matti Lund Nielsen uspěl v dalším souboji na polovině hrací plochy a srazil do autu prudkou přihrávku z levé strany hrací plochy. Vhazovat budou hosté.
33'
Anders Bleg Christiansen rozehrával přímý kop hostujícího celku. Jeho prudký centr směřoval na zadní tyč, kde zasáhl jen připravený stoper Joonas Tamm.
32'
Další akci norského celku zastavuje zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Své postavení si tentokrát nepohlídal Patrick Mortensen.
31'
Joonas Tamm fauloval v souboji jednoho z útočníků soupeře a za svůj šlapák dostává žlutou kartu.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a zatím sledujeme bojovné severské derby! Ani jeden z týmů si zatím nevypracoval souvislý tlak. K vidění je velké množství soubojů.
29'
Sören Rieks si v souboji na polovině hrací plochy pomohl loktem a dopustil se nedovoleného zákroku. Rozehrávat tak bude domácí Sarpsborg.
28'
Ole Jörgen Halvorsen vyslal zajímavý centr před branku hostujícího mužstva. Na jeho centr ale nedosáhl nikdo v modrém a míč propadl do autu.
27'
Marcus Rosenberg čekal na vysokou přihrávku za obranu Sarpsborgu. Rashad Muhammed proti němu znovu vystoupil a odehrál balón hlavou.
26'
Kristoffer Zachariassen si v souboji na polovině hrací plochy pomohl tělem, dostal se s míčem na hranici pokutového území, jenže neměl sílu na zakončení.
25'
Domácí stoper Nielsen si dal pozor na skákavou přihrávku na pravou stranu a nechal míč proskákat za čáru. Hosté se zatím nemohou probít do šancí.
24'
Behrang Safari vymyslel zajímavou přihrávku na Christiansena, jenže tomu radost pokazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Ofsajd!
23'
Hra je přerušena! Jeden z obránců švédského celku zůstává po předchozím souboji ležet na trávníku a drží se za levý kotník. Uvidíme, zda bude schopen nadále pokračovat.
22'
Patrick Mortensen si naběhl na dlouhou přihrávku na pravé křídlo, jenže proti přesile obránců neměl šanci na úspěch. Domácí hráč se dopustil faulu.
21'
Rasmus Bengtsson si řekl o přihrávku na střed hrací plochy, skvěle si míč pokryl tělem a nechal se faulovat. Hosté tak mohou pokračovat v kombinaci.
20'
Lasse L. Nielsen si splnil své obranné povinnosti a před nastartovaným Rashadem odhlavičkoval míč do bezpečí. Sarpsborg se zatím marně probíjí do šestnáctky.
19'
Andreas Vindheim srdnatě napadal rozehrávku domácího mužstva. Hráči hostujícího celku zatím působí poněkud živějším dojmem.
18'
Arnor Traustason si našel cestu k nadýchanému centru z levé strany hrací plochy. Hostující hráč však hlavičkoval v záklonu a vůbec netrefil branku.
17'
Norský celek zahrával ještě jeden roh. Tentokrát se jeho exekuce ujal Rashad Muhammed, ale první obránce v černém balón odkopl pryč ze šestnáctky.
16'
Joachim Thomassen se ujal rozehrávky rohového kopu Sarpsborgu. Jeho centr přiletěl na malé vápno, odkud jej brankář Johan Dahlin vyrazil do bezpečí.
15'
Kombinace obou celků jsou zatím plné nepřesností. Prudká přihrávka mezi obránce domácího celku propadla až ke gólmanovi.
14'
Domácí brankář Aleksandr Vasjutin si nechtěl přidělávat práci a raději pustil nepřesnou rozehrávku soupeře za čáru. Rozehrávat bude norský klub.
13'
Ole Jörgen Halvorsen hlavou prodloužil přihrávku za obranu švédského celku. Rashad se dral do pokutového území, ale obránce Lasse L. Nielsen se mu položil pod nohy.
12'
Rashad Muhammed se neohroženě vrhl do pokutového území, kam propadl míč po centru z levé strany. Jeho pokus špičkou prolétl mimo tři tyče.
11'
Rasmus Bengtsson si naběhl na prudkou přihrávku za obranu Sarpsborgu. Míč mu ale uskočil a po mokrém trávníku se svezl do zámezí.
10'
Andreas Vindheim napadal rozehrávku domácího celku na hranici pokutového území. Domácí obránce Jürgen Horn si nechtěl přidělávat práci a odkopl míč do bezpečí.
9'
Rasmus Bengtsson prodloužil míč hlavou na polovinu domácího celku. Marcus Rosenberg se vrhl do souboje, ale v přetlačované s Tammem neuspěl.
8'
Snad poprvé v utkání se domácí celek na delší dobu usadil na polovině švédského výběru. Joonas Tamm chtěl překvapit obranu vysokým obloučkem, ale našel jen obránce.
7'
Sören Rieks na levé straně nedohnal prudkou přihrávku na hrací ploše a míč mu utekl do zámezí. Vhazovat tak budou hráči domácího Sarpsborgu.
6'
Arnor Traustason se skvěle vrátil na vlastní polovinu, kde vypomohl spoluhráčům z obrany a vybojoval míč pro švédské mužstvo.
5'
Ole Jörgen Halvorsen si u rohového praporku udělal prostor k odcentrování do pokutového území. Jeho pobídku odvrátil hned první obránce.
4'
H Rashad Muhammed si pěkně posunul míč kolem svého soupeře na polovině hrací plochy a jeden z hráčů švédského celku jej musel faulovat.
3'
Andreas Vindheim se dostal k odraženému míči a s přehledem si pomohl rozehrávkou na vlastní polovině. Nikdo v modrém jej zatím neatakuje.
2'
Marcus Rosenberg se pěknou kličkou pokusil uvolnit kolem domácího obránce Horna. Stoper Sarpsborgu se mu položil pod nohy a dopustil se faulu.
1'
Hosté obstarali výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Arnor Traustason se ihned po rozehrávce tlačil do útoku, ale neprošel přes první obránce.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí Sarpsborg bude hrát v modrém, zatímco hosté přijeli do Norska v bílých dresech.

Sarpsborg: Vasjutin – Tveita, Horn, Tamm, Thomassen – Halvorsen, M. Nielsen, Zachariassen, Askar – Muhammed, Mortensen.
Náhradníci: Falch – Heintz, Jörgensen, J. Larsen, Larsen, Vetti, Singh.

Malmö FF: Dahlin – Vindheim, L. Nielsen, Bengtsson, Safari – Christiansen, Bachirou, Lewicki, Rieks – Rosenberg, Traustason.
Náhradníci: Viitala – Antonsson, Innocent, Brorsson, Gall, Larsson, C. Strandberg..
Sarpsborg

Norský celek prožívá účasti v základní skupině Evropské ligy fotbalový svátek. V domácí soutěži mu čtyři kola před koncem patří až osmá pozice a příští rok tak bude bez pohárů. V Evropské lize zatím padl na půdě Besiktase, ale doma dokázal porazit Genk.
Malmö FF

Švédský celek si v minulých letech zahrál také Ligu mistrů. Letos se však musí spokojit s druhou nejprestižnější soutěží. V domácí lize je Malmö čtyři kola před koncem až čtvrté. O víkendu ale doma porazilo Hammarby. V Evropské lize na úvod prohrálo v Genku. V posledním utkání však doma porazilo turecký Besiktas.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Evropské ligy mezi Sarpsborgem a Malmö. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.